Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 20:26   #61
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Odp: Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013,

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A mój do mnie ostatnio oglądając Matyldę, " ooooo znalazłem coś w czym jesteście podobne" czekam i czekam aż mnie zaskoczy a on "też ma taką kreskę do pępka to pewnie dlatego, że jej hormony buzują jak i mamusi"

A co do rączek, one jak najbardziej mogą być sobie rozjechane. Tym dzieciom, które słabo dźwigają głowę zbiera się rączki razem, tzn piąstki, wtedy siła idzie nie tylko z brzucha/pleców ale również z rączek. A jak są tak jak u Twojego to dobrze, bo przecież jak by były razem, to jakby zabawki sięgał? Muszą się rozjeżdżać, ale wtedy gdy już ładnie trzyma głowę jak Twój




O matulu tosz to małe wesele



Czyjeś dziecko zaciska jeszcze czasem piąstkę z kciukiem w środku?

tak moj jak wklada do buzi hee




Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
My po tygodniu dostaliśmy PESEL.....

Witamy się w 11 tygodniu życia podczas skoku rozwojowego - tak mi się przynajmniej wydaje, mała ma problem ze skupieniem się na jedzeniu, bo przecież jest tyle fajnych rzeczy, które można oglądać, ale podczas oglądania niekoniecznie jeść.... Rano nie chciała nic zjeść, chciałam dać jej butelkę, ale z butli w ogóle nie umie jeść, później jej przeszła obraza na jedzenie i jadła sobie, ale w kompletnej ciszy i w przyciemnionym pokoju..... Ciekawe ile to potrwa, cyrki z jedzeniem zaczęły się wczoraj rano, oczywiście w nocy na półśpiocha elegancko ciągnie... Dobrze, że chociaż cyce pełne mleka i tego nie brakuje.

Czas zapierdziela niemiłosiernie, zaraz skończymy 3 miesiące - SZOK.

U nas chrzciny 25 sierpnia, będzie ok 40 osób, za salę płacimy 90 zł bez alko i ciasta - trochę się tego boję, bo pewnie wszyscy będą chcieli ją nosić, przytulać, robić sobie zdjęcia z nią, a ja jakoś nie mogę patrzeć jak inni ją noszą i jest podawana z rąk do rąk :/
Onjaa niezla impra sie szykuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:28   #62
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Kinga ja też nie lubię jak mi dziecko noszą, na szczęście rzadko się to zdarza
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:29   #63
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Lonely ja miałam słabą krechę i teraz już prawie wcale jej nie widać
no to możesz iść na plażę w bikini i poszpanować

ja już nie mogę się doczekać jak wskoczę do jeziora.. tylko mojego wyjścia na plażę wyobrazić sobie nie mogę.. chyba zaciągnę Tż na dziką plażę
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:30   #64
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
no to możesz iść na plażę w bikini i poszpanować

ja już nie mogę się doczekać jak wskoczę do jeziora.. tylko mojego wyjścia na plażę wyobrazić sobie nie mogę.. chyba zaciągnę Tż na dziką plażę
niestety nie bardzo parę rozstępów szpeci brzuch no i nie wygląda on najlepiej w tym roku żadnej plaży nie planuję od września basen z Bartkiem ale tam będą same młode mamy to będzie mi raźniej
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:33   #65
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
niestety nie bardzo parę rozstępów szpeci brzuch no i nie wygląda on najlepiej w tym roku żadnej plaży nie planuję od września basen z Bartkiem ale tam będą same młode mamy to będzie mi raźniej
Ciekawe jakie będą wieści basenowe
I ile z Nas będzie chodzić.
Ile kosztuje u Was?



Bańka, Justii dobrze, że nie tylko mojeee tak zaciska. Mam nadzieję, że z dnia na dzien się "wyprostuje"
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:34   #66
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:41   #67
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a Twojego synka uwielbiam! musimy się kiedyś spotkać z naszymi brzdącami
zapraszam do nas na wioche
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A mój do mnie ostatnio oglądając Matyldę, " ooooo znalazłem coś w czym jesteście podobne" czekam i czekam aż mnie zaskoczy a on "też ma taką kreskę do pępka to pewnie dlatego, że jej hormony buzują jak i mamusi"

A co do rączek, one jak najbardziej mogą być sobie rozjechane. Tym dzieciom, które słabo dźwigają głowę zbiera się rączki razem, tzn piąstki, wtedy siła idzie nie tylko z brzucha/pleców ale również z rączek. A jak są tak jak u Twojego to dobrze, bo przecież jak by były razem, to jakby zabawki sięgał? Muszą się rozjeżdżać, ale wtedy gdy już ładnie trzyma głowę jak Twój




O matulu tosz to małe wesele



Czyjeś dziecko zaciska jeszcze czasem piąstkę z kciukiem w środku?
ja szczerze nigdy nie zwracałam uwagi na ten kciuk, dopiero jak zaczelas o tym pisac to sie przypatruje i chyba juz nie trzyma w srodku, mnie martwi troszke, ze Kuba wogóle nie wykazuje checi do obrotow, czy nawet lezenia na boczku tak jakby wogole nie wiedzial, ze cos takiego istnieje tak jak go poloze tak lezy i sie bawi

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja domowe zwierzaki, czy zostawiacie dzieci na ziemi kiedy idziecie np do wc, czy innego pokoju ?, bo ja sie boje, ze moj pies podepcze mi dziecko jest bardzo lagodny, uwielbia dzieci, moga sie na niego klasc, siadac i tarmoscic i nic, mam kojec i chyba go za niedlugo zniose
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 20:48   #68
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
niestety nie bardzo parę rozstępów szpeci brzuch no i nie wygląda on najlepiej w tym roku żadnej plaży nie planuję od września basen z Bartkiem ale tam będą same młode mamy to będzie mi raźniej
Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
zapraszam do nas na wioche

ja szczerze nigdy nie zwracałam uwagi na ten kciuk, dopiero jak zaczelas o tym pisac to sie przypatruje i chyba juz nie trzyma w srodku, mnie martwi troszke, ze Kuba wogóle nie wykazuje checi do obrotow, czy nawet lezenia na boczku tak jakby wogole nie wiedzial, ze cos takiego istnieje tak jak go poloze tak lezy i sie bawi

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja domowe zwierzaki, czy zostawiacie dzieci na ziemi kiedy idziecie np do wc, czy innego pokoju ?, bo ja sie boje, ze moj pies podepcze mi dziecko jest bardzo lagodny, uwielbia dzieci, moga sie na niego klasc, siadac i tarmoscic i nic, mam kojec i chyba go za niedlugo zniose
A jak położysz go na boku to nie pada na plecy?
Naszą jak się położy na plecach to tak leży i się bawi, nawet o centymetr się nie ruszy :d więc obroty w tą stronę na brzuch baaa a nawet na bok to chyba wieczność. Z brzucha na plecy się przekręca bo dźwiga się właśnie na tych rękach, ale to też nie zawsze. Czasami walnie łbem o ziemię i lezy i wyje i trzeba ją ratować. Jeszcze ma sposób taki, że na brzuchu dostaje ataku kaszlu totalnie udawanego i wtedy tez ją ratujemy;/

A Twój smyk długo tak na brzuszku wyleży?

A co do zwięrząt, to zostawiam młodą na podłodze w salonie - pies tam nie może wchodzić już kilka lat i nie wchodzi, poza tym to są sekundy, ale no wiadomo, że różnie bywa i trzeba mieć ograniczone zaufanie a zazdrości nie przejawia, więc luz, a na piętro też nigdy nie wszedł - bo chyba nie umie
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2013-08-04 o 20:51
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:48   #69
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
choć te dzieciaczki czasem złośliwe są
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
na pewno się obudzi
dzieki wlasnie slysze jakies szuranie w niani
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość

to może mogłaś odciągnąć troszkę na wszelki wypadek
moglam, ale to byl taki spontan

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
niestety nie bardzo parę rozstępów szpeci brzuch no i nie wygląda on najlepiej w tym roku żadnej plaży nie planuję od września basen z Bartkiem ale tam będą same młode mamy to będzie mi raźniej
gdzie idziecie ? my tez planujemy, do Radlina bo najblizej
ja nie mam rozstepow, ale troche flaczka, po dzisiejszym plazowaniu koncze z ciastkami :P (tzn sama ich nie kupie, ale jak ktos da to zjem )
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś

Edytowane przez salviae
Czas edycji: 2013-08-04 o 20:50
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:48   #70
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie będą wieści basenowe
I ile z Nas będzie chodzić.
Ile kosztuje u Was?
190zł płacimy
Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
zapraszam do nas na wioche


Mam pytanie do dziewczyn ktore maja domowe zwierzaki, czy zostawiacie dzieci na ziemi kiedy idziecie np do wc, czy innego pokoju ?, bo ja sie boje, ze moj pies podepcze mi dziecko jest bardzo lagodny, uwielbia dzieci, moga sie na niego klasc, siadac i tarmoscic i nic, mam kojec i chyba go za niedlugo zniose
czym tam dojadę?

zostawiam bo kot omija Bartka szerokim łukiem a w te upały leży na oknie i nic jej nie rusza
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:49   #71
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
gdzie idziecie ? my tez planujemy do Radlina bo najblizej
na elektrownię ile to kosztuje w Radlinie?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 20:53   #72
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
choć te dzieciaczki czasem złośliwe są
nie zlosliwe, tylko tez chca sprobowac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 20:59   #73
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A jak położysz go na boku to nie pada na plecy?
Naszą jak się położy na plecach to tak leży i się bawi, nawet o centymetr się nie ruszy :d więc obroty w tą stronę na brzuch baaa a nawet na bok to chyba wieczność. Z brzucha na plecy się przekręca bo dźwiga się właśnie na tych rękach, ale to też nie zawsze. Czasami walnie łbem o ziemię i lezy i wyje i trzeba ją ratować. Jeszcze ma sposób taki, że na brzuchu dostaje ataku kaszlu totalnie udawanego i wtedy tez ją ratujemy;/

A Twój smyk długo tak na brzuszku wyleży?

A co do zwięrząt, to zostawiam młodą na podłodze w salonie - pies tam nie może wchodzić już kilka lat i nie wchodzi, poza tym to są sekundy, ale no wiadomo, że różnie bywa i trzeba mieć ograniczone zaufanie a zazdrości nie przejawia, więc luz, a na piętro też nigdy nie wszedł - bo chyba nie umie
ostatnio mu zaczełam podawać rękę i się cięgnie na ten boczek, a jak puszcze to zaraz pada tam gdzie ma blizej, własnie z boczku zaraz pada na plecy albo brzuszek, a na brzuchu moze lezec nawet godzine jak się zmęczy to najczesciej kładzie głowę i zasypia, ale czaem tez zaczyna płakać i walić nosem o podłoże zreszta spi tylko na brzuchu oprocz nocnego spania w łóżeczku.
Moj pies małego szerokim łukiem omija i jak go mamy na rekach to nie chce podchodzic ale cały czas jej powtarzam, ze troszke pocierpi i bedzie miała za niedługo najlepzego kumpla
tez znam psa który nie umie chodzic po schodach bo go zawsze po nich noszono
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:02   #74
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie zlosliwe, tylko tez chca sprobowac


Salvi sprawdziłam i może i byśmy też się wybrali do Radlina ale to stówa drożej no i dzień nam nie pasuje bo niedziele, na elektrowni są piątki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:04   #75
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
190zł płacimy

czym tam dojadę?

zostawiam bo kot omija Bartka szerokim łukiem a w te upały leży na oknie i nic jej nie rusza
samochodem , mieszkam 2 km od centrum Wodzisławia i jezdza tu 2 autobusy na dzien
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
na elektrownię ile to kosztuje w Radlinie?
http://www.plywanieszkrabow.pl/index...&id=4&Itemid=5
czekam, az dadza ogłoszenie o nowym kursie, widze, ze w Rybniku tez maja zajecia, ale wasze tansze tu 290 zł/ 10 spotkan

ide sie kapac i spac
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś

Edytowane przez salviae
Czas edycji: 2013-08-04 o 21:06
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:04   #76
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które są już za skokiem z 8 tygodnia powiedzcie mi ile on trwał u Was? Bo sam skok widze może się pojawić pomiędzy 8, a 9 tygodniem, ale to ten krótki skok więc powinien trwać i krócej.
Padam na pysk, prawie cały dzień nosimy na zmianę Darka, a kłopoty ze snem ma moim zdaniem już od pt.
my chyba zaczynamy jakiś skok, mały od kilku dni zrobił się jakiś strachliwy, po kąpieli nagle dostaje atak płaczu jak go się ubiera pokazuje mu grzechotkę królika którą widział prawie od urodzenia to zaczyna na jej widok krzywić się i od razu płacz- na macie też zdjęłam wiszącą maskotkę królika bo na widok tego zwierzaka jest ryk może to żółty kolor go drażni
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:07   #77
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
samochodem , mieszkam 2 km od centrum Wodzisławia i jezdza tu 2 autobusy na dzien

http://www.plywanieszkrabow.pl/index...&id=4&Itemid=5
czekam, az dadza ogłoszenie o nowym kursie, widze, ze w Rybniku tez maja zajecia, ale wasze tansze tu 290 zł/ 10 spotkan
to bym musiała się pouśmiechać do męża żeby nas przywiózł bo ja bez prawka jestem

ale nie wiem czy ta stówka taniej by Wam na dodatkowe paliwo nie poszła
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:14   #78
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hejka w nowym watku Darkiem wiszacym na ramieniu.

Agnes ja stosowałam emolium na ciemieniuche. jest ok, ale my mieliśmy małą tą ciemieniuchę, więc nie umiem powiedzieć czy jest super skuteczna na dużą.

Podobno na ciemieniuchę jest dobre z serii AA, ale nam się nie chciało czekać aż przyjdzie z neta ( bo stacjonarnie nie znaleźliśmy) i kupiliśmy emolium właśnie.

ja myje główkę szamponem Oilatum a potem wyczesuję włoski to ciemieniucha nigdy się nie pojawiła

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
nie no... Florek to jest usprawiedliwiony.. on zbiera siły na ważniejsze sprawy, po co ma się trudzić pierdołami..
z tym spaniem to u nas też jak ruletka.. ostatnio W. mało nam spał w dzień.. budził się po króciutkich drzemkach.. wczoraj przespał prawie cały dzień (usprawiedliwiałam go, bo nockę zarwaliśmy przez ból brzuszka) ale dzisiaj też prawie cały dzień kima z krótkimi przerwami.. a cyca prawie się nie dopomina.. sama mu podaję, possie 2-3minuty i kniec, a jak zabieram to wielki żal i płacz...


przed chwilką 3 razy w ciągu 15minut zmieniałam mu pampersa.. bo robił kupki na raty
teraz już zasypia w łóżeczku


no i kolejny zdolniacha

kurde.. zaczynam Wam zazdrościć mój mały leniwiec nie chce podnosić głowy.. wiem, że potrafi bo czasem na momencik ją podniesie.. ale tak w pozycji na brzuszku jest wielki płacz.. albo ślinienie "podłoża"
za to jak go trzymam do odbicia to pięknie głowę trzyma

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

aaa.. no i próbowałam mu rączki do przodu podsunąć.. ale nie chce współpracować.. w dodatku on strasznie wierzga nogami, podnosi pupę i odpycha się nóżkami.. i pełznie do przodu, a ręce się obniżają jeszcze bardziej

mój to samo ma, dziś próbowałam go położyć na moim brzuchu by czuł się bezpiecznie i delikatne się kładłam z nim mając nadzieje, że nie zauważy zmiany pozycji- tylko położyłam się na plecach to ten opuścił główkę którą dość dobrze trzymał i ryk

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

jutro na 8 jedziemy na kontrolę bioderek, oby wszystko było dobrze
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:18   #79
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Elusiek będzie ok, zobaczysz!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 21:21   #80
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

powrocliśmy ze wsi, nie obylo się od ochów i achów na temat tego jakie mamy grzeczne dziecko, że w ogóle nie płacze- a po co ma płakać jak go ciągle noszą, gadają do niego i zabawiają
oczywiście p drodze nam auto siadło, więc jutro mechanik go czeka
wasze maluchy też mają takie stałe rytmy dnia ? bo u nas zawsze muszą być 3 drzemki w dzień i 8 - 9 karmień co ok 3 godz.
Co do obrotów nasz też nie bardzo wie o co chodzi, no ale ma czas jeszcze, próbuje się przewrócić z brzuszka na plecy ale marnie mu idzie, nastęka sie przy tym jak stary dziadek
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:22   #81
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
to bym musiała się pouśmiechać do męża żeby nas przywiózł bo ja bez prawka jestem

ale nie wiem czy ta stówka taniej by Wam na dodatkowe paliwo nie poszła
To z jednej strony, a z drugiej ja pewnie bede jezdzila sama, a ja mam prawko, ale zdolnosci w tym kierunku nie wykazuje za duzych, jak mam jechac gdzies chocby 10 km, a tam jeszcze nie byłam to dokładnie studjuje mape i wogóle mam reisefieber więc Radlin wydaje się bezpieczniejszy
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:24   #82
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
To z jednej strony, a z drugiej ja pewnie bede jezdzila sama, a ja mam prawko, ale zdolnosci w tym kierunku nie wykazuje za duzych, jak mam jechac gdzies chocby 10 km, a tam jeszcze nie byłam to dokładnie studjuje mape i wogóle mam reisefieber więc Radlin wydaje się bezpieczniejszy
to tak jak ja kierowca bombowca i jeszcze jak mi dzisiaj auto się zepsuło to już w ogóle mam uraz
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:26   #83
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Dziewczynyyy uważajcie

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...41770067_n.png

__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:27   #84
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:49   #85
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

Magusia u nas ten drugi skok trwal tylko 2 dni
Och Boże...miód na moje serce, więc jest nadzieja, że się szybko skończy

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja domowe zwierzaki, czy zostawiacie dzieci na ziemi kiedy idziecie np do wc, czy innego pokoju ?, bo ja sie boje, ze moj pies podepcze mi dziecko jest bardzo lagodny, uwielbia dzieci, moga sie na niego klasc, siadac i tarmoscic i nic, mam kojec i chyba go za niedlugo zniose
My się ze wstydem przyznajemy, że nasze maine coony wywędrowały chwilowo. Wywędrowały do znajomych z dwójką dzieci 1,5 i 4 latka bo dzieci bardzo chciały kicie, a u nas niestety zrobiło się dziwnie. Na 42 metrach latały kłaki mimo codziennego odkurzania i Dareczek miał wiecznie jakiegoś w buzi, do tego kotki jak to kotki widząc zabawki też się chciały bawić i na sam koniec Daruś miał 3 antybiotyki na oczka bo ropiały i żaden nie pomógł więc pediatra orzekł, że to może być z powodu kotów.
Póki co wywędrowały na rok.

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Niezłe

Wiem, że było milion razy o szczepieniach, ale czym szczepiłyście swoje dzieci? Chodzi mi o szczepienia dodatkowe, nie obowiązkowe.
Robiłyście jakieś? Jakie?
Ja się trochę boję tego Prevenaru i cholera już sama nie wiem czy szczepić czy nie.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:23   #86
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Puchatkowa w dalszym ciągu pije 120ml

Kurde byliśmy dzisiaj na grillu u rodzinki i szwagierki nastraszyły mnie, że Antoś powinien iść do neurologa w związku z napięciem mięśniowym, bo woli główkę trzymać po lewej stronie i zagina piąstki... ktoś miał/ ma podobne problemy? (z góry sorki za przeoczenie jeżeli ktoś o tym już pisał )
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:51   #87
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Hm...wiecie co podziele sie z wami moim pomyslem. Przyszlo mi do glowy ze moze ja jestem odpowiedzialna za bol brzuszka moiego dziecka w nocy. Bo dotychczas robilam tak ze po tym jego pierwszym nocnym zasnieciu (miedzy 19a20) max po 4hgo budzilam i tak sonie mysle moze ja mu pakowalam na sile jedzenie. On przez to tego nocnego mleczka nie nadazal trawic i stad bol brzuszka. Sprobuje dzis inaczej i poczskam az sam sie wybudzi(swoja droga ciekawe po ilu bo spi juz nieco ponad4h) tylko pewno ponde teraz spac a za 15min bedzie pobudka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 04:25   #88
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

dzien dobry my juz sie wyspalismy

Jenny jak możesz to uzupełnij i nas karmimy sie cycusiem - KP
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 04:48   #89
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

raczej pobudza laktację

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
aaaa mam jeszcze pytanie: po jakim czasie dostałyście pesel dla dziecka? my czekamy już ponad miesiąc i nie wiem czy dzwonić czy co..

u nas był już po tygodniu



Zaczęłam małego uczyć stałych pór snu, powoli wychodzimy na prostą, już wie że o 19-20 ma mieć kąpiel, a potem 21- 22 ma iść spać i od tygodnia śpi po tym czasami 7, lub 8 godzin

Edytowane przez Elusiek
Czas edycji: 2013-08-05 o 04:52
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 06:48   #90
angie83
Raczkowanie
 
Avatar angie83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 342
Odp: Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2

Jestem duchem z wami.podczytuje ale na pisanine nie mam za bardzo czasu. Magiczne 3 miesiace minely a z nimi problemy brzuszkowe czyli niedojrzalosc ukladu pokarmowego. Maly zasnal po sniadanku ale zapewne zaraz sie obudzi bo w dzien spi po po pol godziny,czasem zdarzy mu sie wyjatek i kimnie na 3godzinki. Z nowych umiejetnosci Bartuli:
Odwraca glowe w kierunku zainteresowania
Wspiera sie na ramionach podczas trzymania glowki
Przewraca sie na boczki gdy ujme jego dlon
Chwyta zabawki
Wklada do buzki raczki
Gugla piszczy krzczy i smieje sie czasem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bartula
angie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.