jak powrócić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 11:32   #1
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Unhappy

jak powrócić???


powrót do naturalnego ciepłego ale nie mysiego blondu w jaki sposób?mam bardzo jasny blond z 3-4 cm odrostami bym chciała taki ciepły blond taki bardziej naturalny ale chcę też dobrze wyglądać.Kiedyś fryzjerka u mnie w domu na rozjaśnione włosy z 4cm odrostami mysiego zimnego ciemnego blondu nałożyła mi ciemną czekoladę (myślałam że będzie dobrze i po konsultacji z nią poleciła mi taki kolor) na moich odrostach wyszedł kolorek suuuper taki bym chciała ale po spłukaniu farby, umyciu i wysuszeniu włosów na rozjaśnianych pojawił się kolor taki nijaki jakby karmelowy szarawy barrrdzo mi się nie podobał i wyglądałam okropnie byłam bardzo rozczarowanaJak ufarbować włosy by nie było widać takich odrostów jak moje chcę by włoski mi odrosły, odpoczęły od farby, do moich naturalnych ale bez widocznych odrostów.Dodam że 26 czerwca tego roku mam swój ślub cywilny i chcę jakoś wyglądać nie jak szara myszka...POMÓŻCIE PLISSSSSSSSSS....
monisia198408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:45   #2
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: jak powrócić???

Z checia zobaczymy zdjecia aktualnych wloskow i oczekiwanego efektu I nam bedzie latwiej podpowiedziec
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:23   #3
perlaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Kujawski
Wiadomości: 96
Dot.: jak powrócić???

Miałam podobny problem. Zaczęłam rozjaśniać włosy, ale strasznie mi się zniszyczyły, więc postanowiłam wrócić do naturalnego kolorku. Niestety, proste to nie było. Poszłam do fryzjerki, która nałożyła mi farbę ( nie powiem jaką, bo mieszała). Po myciu - dwóch, farba zaczęła schodzić, miałam nieestetyczne "refleksy" na głowie. Poszłam do niej drugi raz, nałożyła tę samą farbę. Za drugim razem kolor zmywał się mniej, aż w końcu nie widać nawet odrostów, a kolor jest jednolity.
Dobra fryzjerka dobierze Ci farbę pod kolor odrostów, tak jak mnie. Z rozjaśnionych włosów (nie wiem, czy Ty rozjaśniałaś), farba schodzi znacznie szybciej. Z czasem, z kolejnym nakładaniem, możesz myć głowę więcej razy, a farba pozostanie na włosach.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam, czy to coś pomoże. Mnie pomogło
EDIT. Dodam jeszcze, że obcięłam włosy. Dużo Sięgały za łopatki, po wyjściu od fryzjera - ledwie dotykały ramion. Ale rosną Już są dłuższe o jakieś... 3-4 cm

Edytowane przez perlaine
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:29
perlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:43   #4
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: jak powrócić???

po wizycie fryzjera i kilku umyciach miałam taki kolor jak na zdj 1 ...
ścięłam również włosy, potem znów rozjaśniłam bo nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze... teraz mam takie jak na zdj 2 tylko większe odrosty i kruszą się jak nie wiem mam wrażenie ze w ogóle nie rosną.Jak bym teraz ściela to miałabym bardzo krótkie a nie chce tego bo mi nie ładnie w krótkich:n ie:
monisia198408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:48   #5
monisia198408
Raczkowanie
 
Avatar monisia198408
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: jak powrócić???

wiem że dużo lepiej mi w jasnych blond ale chciałabym miec cos takiego jak na zdj 1 tylko cieplejszy ciut jasniejszy badz ze swietlistymi refleksami
monisia198408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 22:03   #6
BUBUQQQ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: jak powrócić???

bardzo ładnie ci w kolorku jasnego bląduuuu, jak na zdjęciu 2, )
BUBUQQQ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.