nieudany balejaż!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 08:20   #1
ANOLSZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64

nieudany balejaż!!!!


Pomocy.... tragiczny baleyage!!!
Mam powazny problem z moimi włosami. Włosy miałam koloru średni ciemny brąz i chcąc je rozjaśnić do blondu poszłam z tym ro fryziera . Paniw zakładzie powiedziała mi ze rozjaśnianie całych włosów na raz to dla nich bardzo duże obciążenie i lepiej robić to stopniowo. Czegoś takiego sie spodziewałam wiec bez problemów zgodziłam sie na baleyage. Problem polega na tym ze mam bardzo jasne pasemka i na moich włosach wygolada to tragicznie... czuje sie jak emerytka.. kompletnie nie widze sie w tych włosach, i przypomniam raczej borsuka albo Kruelle z "101 Dalmatynczykow.."
Pomocy! co teraz? po jakim czasie moge zrobic farbe?? albo dalej rozjasnic wlosy...!!!
ANOLSZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 22:20   #2
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: nieudany balejaż!!!!

a może henna?
Nie zniszczy włosów i na jakiś czas je przyciemni. A potem myk do fryzjera na poprawkę i kłopot z głowy Na razie nie baw się w farbowanie. Lepiej nie ryzykować. W końcu lepiej jest trochę pocierpieć, niż obudzić się z włosami na poduszce, zamiast na głowie ^^ Życzę powodzenia
Ewentualnie, jeśli masz gdzieś w pobliżu sklep fryzjerski, możesz zapytać, czy nie mają brązowego tonera. Czegoś zbliżonego do koloru Twoich włosów [identyczne przecież być nie musi ^^; przynajmniej nadal będziesz miała balejaż, tylko naturalniejszy]. Toner się zmyje całkowicie po kilku myciach. Tylko nie daj sobie wcisnąć szamponetki. Kilka miłych pań już próbowało mi wmówić, że szamponetka to to samo, co toner >.>...
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:54   #3
pontonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Exclamation Pomocy

Chcialam zrobić sobie rudo-brazowe pasemka ale niestety wyszły rudno-czerwone Mam pytanie macie jakieś sposoby na "zbledniecie" pasemek. Chce zeby byly miej wyraziste czy co kolwiek Pomocy!
pontonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:14   #4
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: nieudany balejaż!!!!

pewnie Ci kochana walnela jakas siwa platynke mozesz na cale wlosy polozyc blond szamponetke i wezmie tlyko rozjasniane wlosy te z balejazu
Sasame...nie zgadzam sie z Toba w zupelnosci...NIE WOLNO W TYM PRZYPADKU ROBIC HENNA!!! zalicza sie ona do naturalnej koloryzacji ktorej NIE WOLNO mieszac z chemiczna jak w tym przypadku bo powstanie albo tecza a najprawdopodobniej ZIELEN... szamponetka tak jak radzilam nie zniszczy wloskow Anolszy tylko ociepli odcien
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.