Zaczarowane włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 17:01   #1
EwaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Question

Zaczarowane włosy


Witam serdecznie. Ostatnio spotkała mnie dość dziwna sytuacja i nie wiem jak to sobie wytumaczyć. Może któraś z was przeżyła coś podobnego i mi pomoże. Mianowicie byłam u nowej fryzierki na zwykłym farbowaniu odrostów (rozjaśnianie rozjaśniaczem do bardzo jasnego blondu). Niby rozjaśniacz byl położony tylko na odrost ale od tego czasu moje włosy zrobiły się starsznie cieńkie, suche, straciły na objętośći, sa oklapniete. Porobiły się starszne stronki, nie sa lejace tylko zaminiły się w stronki! Jak się położe i je przygniote jakoś to odrazu zmieniają się odgniatją i tak zostaja. Nie poznaje moich włosów naprawde az nie wiem jak mam to sobie tłumaczyć co się stało. Nagle z gęstych, puszystych włosów zrobiło mi się ich malutko i sa cieniutkie trudno sie ukladają. Czym to mogło być spowodowane? Czy mogę jeszcze jakoś powrócić do ich poprzedniej struktury i czy jest sens by odwiedzić fryzierke z reklamacja? Szczeze mówiac to jestem zrozpaczona.... . Bardzo proszę o jakaś porade.
EwaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:33   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zaczarowane włosy

moze dlatego ze puszystosc wlosow i ich gestosc zalezy wlasnie od tego jakie sa przy skorze,widocznie rozjasniacz byl mocny i dlatego tak sie stalo
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:29   #3
chinatsa
Przyczajenie
 
Avatar chinatsa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zaczarowane włosy

Wyglada ze po prostu kiedy fryzjerka nakladala Ci rozjasniacz na odrosty Twoje wlosy oslably. Przy odrostach jest poczatek wlosow a jezeli cos sie psuje od poczatku to koniec tez bedzie marny, niestety. Ratuj sie jedwabiem do wlosow, jest bardzo dobry.
chinatsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:06   #4
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Zaczarowane włosy

reklamacja usługi ma jaknajbardziej sens! za źle wykonaną usługę - fryzjerka ma wręcz obowiązek doprowadzić stan włosów,do takiego jaki był przed wykonaniem usługi. Jest na to nawet odpowiednio zapisane w jakimś paragrafie prawnym Czytałam o tym kiedyś artykuł. A takie osłabienie włosów jest prawdopodobnie spowodowane tym, że pani fryzjerka nałożyła Ci zbyt mocny rozjaśniacz/ zbyt wysoki procent wody utlenionej. Tak działają między innymi 9%. powodzenia w walce o włoski
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:06   #5
EwaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zaczarowane włosy

Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Mi również wydaje się, że dała za wysoką wodę utlenioną do rozjaśniacza. Chociaż zapewniała mnie, że da najniższa z możliwych by mi włosów nie poniszczyć. I jak tu ufać nie którym fryzierką?! Teraz tylko zostało mi je ratować i czekać az góra odrośnie chociaż już te poucinane włosy to za dobre pare lat beda w porzadanej długości.... Dziekuje ponownie za odpowiedzi.
EwaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.