Mamy marcowe 2023 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-21, 18:37   #61
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Pewnie, może wątek się trochę rozbuja Cześć!
Super TP na 24.03.2023, z nami już roczny synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 11:37   #62
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

No więc wrocilismy z wakacji, z dzidzia Ok, bo dziś miałam wizyte,niestety nie chce pokazać co ma między nogami jeszcze 14+6tc skierowanie na drugie prenatalne i już pani doktor pytala czy eleczka a ja stwierdziłam że tak. No i od pon oficjalnie na elce ciekawi mnie kiedy wreszcie się ujawni płeć.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 07:31   #63
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Hej wam, a w ogóle znacie juz płeć? Co nosicie pod serduszkiem?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 17:59   #64
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Hej wam, a w ogóle znacie juz płeć? Co nosicie pod serduszkiem?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
U nas niby więcej szans na chłopaka, czego sobie bardzo byśmy życzyli, ale nikt nie chce jednoznacznie powiedzieć W sensie, ani dr od prenatalnych, ani dr prowadzący. Następna wizyta 18.10, więc już MUSZĘ wiedzieć
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 06:44   #65
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
U nas niby więcej szans na chłopaka, czego sobie bardzo byśmy życzyli, ale nikt nie chce jednoznacznie powiedzieć W sensie, ani dr od prenatalnych, ani dr prowadzący. Następna wizyta 18.10, więc już MUSZĘ wiedzieć
O, to szybciutko. Ja następna wizyte mam teoretycznie 25.10 ale jutro będę dzwonić i zapisywać się na 2 prenatalne więc zobaczymy tez byśmy chcieli się w końcu dowiedzieć

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 18:47   #66
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
O, to szybciutko. Ja następna wizyte mam teoretycznie 25.10 ale jutro będę dzwonić i zapisywać się na 2 prenatalne więc zobaczymy tez byśmy chcieli się w końcu dowiedzieć

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Ja w końcu chciałabym coś kupić dla Bejbika Kupiłam kombinezonik na Vinted, ale przyszedł niewypał, więc chyba albo będę kupować nowe, albo używki, ale które widzę na oczy..
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 06:40   #67
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Ja w końcu chciałabym coś kupić dla Bejbika Kupiłam kombinezonik na Vinted, ale przyszedł niewypał, więc chyba albo będę kupować nowe, albo używki, ale które widzę na oczy..
Oj no my tez juz byśmy chcieli, co prawda większość ciuszków dostaniemy od rodziny lub kolezanek, no ale nie samymi ciuszkami bobas zyje

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-07, 07:02   #68
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Ale tu nam się cisza zrobila
Czujecie juz ruchy? To moja pierwsza ciąża, i co jakiś czas czuje głównie wieczorem taka jakby większą prace jelit trochę niżej niż zebra, a dzis z prawej strony takie jakby gazowanie bąbelków nie wiem czy to już to czy może jednak coś z jelitami

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 17:03   #69
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Ale tu nam się cisza zrobila
Czujecie juz ruchy? To moja pierwsza ciąża, i co jakiś czas czuje głównie wieczorem taka jakby większą prace jelit trochę niżej niż zebra, a dzis z prawej strony takie jakby gazowanie bąbelków nie wiem czy to już to czy może jednak coś z jelitami

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
też tak czas od czasu mam, ale trudno powiedzieć co to jest
trochę się obawiam tych ruchów, bo no to pewnie będzie dziwne uczucie
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 18:42   #70
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Ale tu nam się cisza zrobila
Czujecie juz ruchy? To moja pierwsza ciąża, i co jakiś czas czuje głównie wieczorem taka jakby większą prace jelit trochę niżej niż zebra, a dzis z prawej strony takie jakby gazowanie bąbelków nie wiem czy to już to czy może jednak coś z jelitami

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Tak się odczuwa te pierwsze ruchy 🥰
Ja jeszcze nie czuje ale podobnie jak w pierwszej ciąży mam łożysko na przedniej ścianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 19:35   #71
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Tak się odczuwa te pierwsze ruchy
Ja jeszcze nie czuje ale podobnie jak w pierwszej ciąży mam łożysko na przedniej ścianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo lekarka dzis mowila ale bardziej z rana mnie mrowilo. Na wizycie jak zwykle dziecko akurat spi, udało się na chwile dobudzic i wg lekarki dziewczynka ( nie mowilam ze na IP tez tak mi powiedziano) zapytałam czy może się coś zmienić. Powiedziała że płeć się nie zmienia, że lekarz ewentualnie może się pomylic

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-07, 19:37   #72
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Nooo lekarka dzis mowila ale bardziej z rana mnie mrowilo. Na wizycie jak zwykle dziecko akurat spi, udało się na chwile dobudzic i wg lekarki dziewczynka ( nie mowilam ze na IP tez tak mi powiedziano) zapytałam czy może się coś zmienić. Powiedziała że płeć się nie zmienia, że lekarz ewentualnie może się pomylic

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
U nas na 100 % drugi synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 16:24   #73
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Hej Dziewczyny!
Też wróciliśmy z "wakacji" chociaż wypoczęłam tak sobie - bardzo aktywnie staraliśmy się spędzać czas, ofc w miarę możliwości. Nawet nie wiedziałam, że pierwsze ruchy czuć jak dolegliwości jelitowe Będę czekać na kopniaki
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 16:28   #74
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Też wróciliśmy z "wakacji" chociaż wypoczęłam tak sobie - bardzo aktywnie staraliśmy się spędzać czas, ofc w miarę możliwości. Nawet nie wiedziałam, że pierwsze ruchy czuć jak dolegliwości jelitowe Będę czekać na kopniaki
No my z wakacji wrocili, tak że na ostatni tydzień września juz miałam L4. I tak sobie odpoczywam, w sensie, pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy, że jeszcze książek nie zaczęłam czytać o ciąży i maluszkach strach się bać jak to zleci.... a marzec tuż tuż.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 09:38   #75
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Hej wam, zaczynacie juz powoli kompletować wyprawkę dla malenstwa?
Ja nie ukrywam, że wczoraj dałam się ponieść emocjom, i już mamy wozek uzywany ale ładny i w dobrej cenie. No spodobał się i jest. Od koleżanki juz pierwszy karton ciuszków tez jest. Wszystko poki co składuje u mamy, i zas po Nowym Roku zaczniemy ogarniać pranie czy przygotowywanie się do przyjścia na świat malenstwa.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 19:39   #76
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Hej wam, zaczynacie juz powoli kompletować wyprawkę dla malenstwa?
Ja nie ukrywam, że wczoraj dałam się ponieść emocjom, i już mamy wozek uzywany ale ładny i w dobrej cenie. No spodobał się i jest. Od koleżanki juz pierwszy karton ciuszków tez jest. Wszystko poki co składuje u mamy, i zas po Nowym Roku zaczniemy ogarniać pranie czy przygotowywanie się do przyjścia na świat malenstwa.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Mam ten niewypał kombinezonik (odpimpowałam go i oddam jakiejś potrzebującej mamie albo wrzucę do kontenera PCK) i jeden komplecik z wyprzy z HM. Chciałabym mieć coś jeszcze, ale póki nie znamy płci to OLX z wózkami intensywnie przeglądam, ale nic nie spełnia naszych oczekiwań.. Chyba musimy się wybrać do sklepu pojeździć na żywo, żeby w ogóle wiedzieć, czego szukamy Na jaki wózek się zdecydowaliście?
No i my na grudzień planujemy remont łazienkę + jeden pokój zrobić na dziecięcy i pomalować mieszkanie, więc pewnie dopiero w styczniu/lutym będę wszystko kompletować.
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 19:52   #77
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Mam ten niewypał kombinezonik (odpimpowałam go i oddam jakiejś potrzebującej mamie albo wrzucę do kontenera PCK) i jeden komplecik z wyprzy z HM. Chciałabym mieć coś jeszcze, ale póki nie znamy płci to OLX z wózkami intensywnie przeglądam, ale nic nie spełnia naszych oczekiwań.. Chyba musimy się wybrać do sklepu pojeździć na żywo, żeby w ogóle wiedzieć, czego szukamy Na jaki wózek się zdecydowaliście?

No i my na grudzień planujemy remont łazienkę + jeden pokój zrobić na dziecięcy i pomalować mieszkanie, więc pewnie dopiero w styczniu/lutym będę wszystko kompletować.
Myśmy od dwóch lekarzy usłyszeli ze dziewczynka, wozek roan bloom night flower zależało mi przede wszystkim na ładnym design i żelowe koła must Have. Wszystkie wózki typowo szare lub czarne, a tak coś innego trochę ryzykowne zostawiać wszystko na styczen/luty. Bo roznie bywa i z siłami itd Ale rozumiem, że po remoncie lepiej. No my chcemy rozłożyć wydatki i dlatego tak.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 07:45   #78
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

A u nas z 90% chłopaka, stała się 100% dziewczynka Nie powiem, jestem trochę zawiedziona, wczoraj nawet się poryczałam, dzisiaj na pocieszenie oglądam dziewczęce ciuszki, bo to jedyne, co dziewczynki mają ładniejsze
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 09:52   #79
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
A u nas z 90% chłopaka, stała się 100% dziewczynka Nie powiem, jestem trochę zawiedziona, wczoraj nawet się poryczałam, dzisiaj na pocieszenie oglądam dziewczęce ciuszki, bo to jedyne, co dziewczynki mają ładniejsze
Hehe, no jak z mojej dziewczynki zrobi się nagle chłop tez pewnie będę ryczeć
Ja ogólnie 8dzien walczę z covid, najgorszy w tym momencie dla mnie jest okropny bol gardla, podejrzewam anginę a co najmniej ropiejące zapalenie gardla, czekam na teleporade. Bo w covidzie nawet mnie lekarz nie przyjmie pilnujcie się dziewczyny, Ja szczepiona a i tak mnie w ciąży trafiło.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-19, 16:13   #80
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Hehe, no jak z mojej dziewczynki zrobi się nagle chłop tez pewnie będę ryczeć
Ja ogólnie 8dzien walczę z covid, najgorszy w tym momencie dla mnie jest okropny bol gardla, podejrzewam anginę a co najmniej ropiejące zapalenie gardla, czekam na teleporade. Bo w covidzie nawet mnie lekarz nie przyjmie pilnujcie się dziewczyny, Ja szczepiona a i tak mnie w ciąży trafiło.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Jestem lutówką ale czasami Was podczytuję Oska jako kobieta w ciąży lekarz ma obowiązek Cię przyjąć. Jeżeli odmówi to jest to niezgodne z przepisami. Powinien Cię zobaczyć, zrobić CRP i jeżeli faktycznie masz ropny nalot na gardle potrzebujesz antybiotyku bo takie bakteryjne nadkażenia mogą być groźne w ciąży
A co do płci to dzieciaki lubią robić psikusy W pierwszej ciąży miała być dziewczynka a jest chłopczyk, teraz na 95% miał być chłopczyk a już 3x potwierdzona dziewczynka także już nie wierzę w to wczesne określanie płci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 16:52   #81
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Jestem lutówką ale czasami Was podczytuję Oska jako kobieta w ciąży lekarz ma obowiązek Cię przyjąć. Jeżeli odmówi to jest to niezgodne z przepisami. Powinien Cię zobaczyć, zrobić CRP i jeżeli faktycznie masz ropny nalot na gardle potrzebujesz antybiotyku bo takie bakteryjne nadkażenia mogą być groźne w ciąży
A co do płci to dzieciaki lubią robić psikusy W pierwszej ciąży miała być dziewczynka a jest chłopczyk, teraz na 95% miał być chłopczyk a już 3x potwierdzona dziewczynka także już nie wierzę w to wczesne określanie płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wiem, dzis w końcu podczas teleporady lekarka rodzinna sama mnie uświadomiła, że mimo covid mam przyjsc bo chcą sami obejrzeć gardło no No zapisala mnie na jutro rano. Tak więc nadzieja jest.
Ja tez dlugo nie znałam płci, jakoś około 16tc dwóch niezależnych lekarzy stwierdziło ze dziewczynka. No i mam już wozek, w kwiatki, jak będzie chlop to jego życie od urodzenia będzie usłane różami

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 13:45   #82
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Jestem lutówką ale czasami Was podczytuję Oska jako kobieta w ciąży lekarz ma obowiązek Cię przyjąć. Jeżeli odmówi to jest to niezgodne z przepisami. Powinien Cię zobaczyć, zrobić CRP i jeżeli faktycznie masz ropny nalot na gardle potrzebujesz antybiotyku bo takie bakteryjne nadkażenia mogą być groźne w ciąży
A co do płci to dzieciaki lubią robić psikusy W pierwszej ciąży miała być dziewczynka a jest chłopczyk, teraz na 95% miał być chłopczyk a już 3x potwierdzona dziewczynka także już nie wierzę w to wczesne określanie płci 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć! Zawsze raźniej, jak nas więcej, poza tym jak TP na koniec lutego, to kto wie, kto wie.. Może i marzec się trafi

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Tak wiem, dzis w końcu podczas teleporady lekarka rodzinna sama mnie uświadomiła, że mimo covid mam przyjsc bo chcą sami obejrzeć gardło no No zapisala mnie na jutro rano. Tak więc nadzieja jest.
Ja tez dlugo nie znałam płci, jakoś około 16tc dwóch niezależnych lekarzy stwierdziło ze dziewczynka. No i mam już wozek, w kwiatki, jak będzie chlop to jego życie od urodzenia będzie usłane różami

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
U nas właśnie na I prenatalnych i później koło 16 tyg. niby bardziej był chłopak, nie na 100%, ale.. A tu teraz w 19 tyg. zonk. Ja to ryczałam też dlatego, że od dziecka chciałam mieć synka, a to nasze jedyne dziecko będzie, więc.. no trudno się mówi
Oska, zdrówka!! Nie daj się wiruchowi
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 15:54   #83
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Cześć! Zawsze raźniej, jak nas więcej, poza tym jak TP na koniec lutego, to kto wie, kto wie.. Może i marzec się trafi







U nas właśnie na I prenatalnych i później koło 16 tyg. niby bardziej był chłopak, nie na 100%, ale.. A tu teraz w 19 tyg. zonk. Ja to ryczałam też dlatego, że od dziecka chciałam mieć synka, a to nasze jedyne dziecko będzie, więc.. no trudno się mówi

Oska, zdrówka!! Nie daj się wiruchowi
Myśmy dopiero się dowiedzieli przy okazji wizyty na IP, bo jak mam wizyty u gina, to mała 3 razy pod rząd miala drzemke aż zaczęłam się martwić ze cos nie halo. Ale na IP, piękne fikolki robila i pieknie pokazała miednicę. Potem zas u gin, pokazała przez chwilę ze jest dziewczynka. Oczywiście nie mowilam zeby nie naprowadzać gin, że poznałam płeć no we wtorek mam wizyte u gin, mam nadzieję że nic nie uroslo żaden siusiak no ja już lepiej, w końcu test covidowy wyszedl negatywny, z gardlem nie jest źle, skierowała mnie rodzinna na badanie crp ale też nie jest źle, lekko pow normy ale to dopuszczalne w ciąży, dzis juz umawiałam się do położnej środowiskowej, a wy jak w tym temacie?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 17:59   #84
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Myśmy dopiero się dowiedzieli przy okazji wizyty na IP, bo jak mam wizyty u gina, to mała 3 razy pod rząd miala drzemke aż zaczęłam się martwić ze cos nie halo. Ale na IP, piękne fikolki robila i pieknie pokazała miednicę. Potem zas u gin, pokazała przez chwilę ze jest dziewczynka. Oczywiście nie mowilam zeby nie naprowadzać gin, że poznałam płeć no we wtorek mam wizyte u gin, mam nadzieję że nic nie uroslo żaden siusiak no ja już lepiej, w końcu test covidowy wyszedl negatywny, z gardlem nie jest źle, skierowała mnie rodzinna na badanie crp ale też nie jest źle, lekko pow normy ale to dopuszczalne w ciąży, dzis juz umawiałam się do położnej środowiskowej, a wy jak w tym temacie?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
To dobrze, że Tobą lepiej. A po co już położna, to nie można po porodzie ?
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 04:43   #85
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
To dobrze, że Tobą lepiej. A po co już położna, to nie można po porodzie ?
Wolałam teraz zaklepać, bo później to roznie. Nie wiem jak to dokładnie jest, ale ta która znalazlam mowila ze są 4 spotkania przed porodem. Na jeddnym z nich, uklada sie obowiazkowy plan porodu.Mi to pasuje

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 07:45   #86
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
To dobrze, że Tobą lepiej. A po co już położna, to nie można po porodzie ?
Ja też już mam położną zapisaną od 20tc, mi zależało żeby mieć polecaną i taką która pracuje w szpitalu więc zrobiłam to wcześniej bo potem te polecane nie mają miejsc i bierze się taką która ma wolne a niestety Ale polozna nieźle może początkującej mamie namieszać w głowie Ja podchodzę do próby VBAC więc zależało mi też właśnie na takich spotkaniach przedporodowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 11:01   #87
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Ja też już mam położną zapisaną od 20tc, mi zależało żeby mieć polecaną i taką która pracuje w szpitalu więc zrobiłam to wcześniej bo potem te polecane nie mają miejsc i bierze się taką która ma wolne a niestety Ale polozna nieźle może początkującej mamie namieszać w głowie Ja podchodzę do próby VBAC więc zależało mi też właśnie na takich spotkaniach przedporodowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to jest vbac?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 12:17   #88
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Co to jest vbac?

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Próba porodu naturalnego po poprzednim cesarskim cięciu Niestety w trakcie indukcji synowi zanikło tętno i cięli mnie na cito. Teraz głęboko wierzę, że córka urodzi się naturalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 13:47   #89
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Próba porodu naturalnego po poprzednim cesarskim cięciu Niestety w trakcie indukcji synowi zanikło tętno i cięli mnie na cito. Teraz głęboko wierzę, że córka urodzi się naturalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahaaa, ja się staram odpychać jeszcze myśl o porodzie, strach się bać, jak to boli a lekarka ostatnio mowila ze zawczesnie zeby o tym rozmawiać także... nastawiam się na SN narazie, ale ten bol mnie przeraża

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 16:21   #90
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy marcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Wolałam teraz zaklepać, bo później to roznie. Nie wiem jak to dokładnie jest, ale ta która znalazlam mowila ze są 4 spotkania przed porodem. Na jeddnym z nich, uklada sie obowiazkowy plan porodu.Mi to pasuje

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Ja też już mam położną zapisaną od 20tc, mi zależało żeby mieć polecaną i taką która pracuje w szpitalu więc zrobiłam to wcześniej bo potem te polecane nie mają miejsc i bierze się taką która ma wolne a niestety Ale polozna nieźle może początkującej mamie namieszać w głowie Ja podchodzę do próby VBAC więc zależało mi też właśnie na takich spotkaniach przedporodowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże, Dziewczyny, jak dobrze, że Wy jesteście! W takim razie ogarnę, tylko się zastanawiam, bo u mnie w mieści położna środowiskowa jest przypisana do rejonu zamieszania i chyba nie ma opcji wziąć innej.. Jak googlałam jej imię i nazwisko to chyba nie pracuje w żadnym szpitalu. No ale w takim razie mam sygnał, że trzeba się tym zainteresować
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.