"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 08:22   #4981
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

ja nie bylam na tym drugim forum wiec nie wiem dokladnie o co chodzi ale bylam na watku tu na wizazu co dziewczyny sie smieja z dziewczyn krecacych filmiki grrrrrr
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:55   #4982
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja nie bylam na tym drugim forum wiec nie wiem dokladnie o co chodzi ale bylam na watku tu na wizazu co dziewczyny sie smieja z dziewczyn krecacych filmiki grrrrrr
A to przepraszam, zle zrozumiałam.

Ewcia cos Ty zrobiła?!?!?!?! Dałas moj link na tamtym forum... rzuciłas mnie wilkom na pozarcie....
Oczywiscie smieje sie, nie martw sie tym- po prostu troche sie zaskoczylam jak kliknełam w Twoj odnosnik i pojawił sie moj kanał

A wracajac jeszcze do tematu- wiecie co mnie tak naprawde najbardziej zabolało, ze to sie dzieje na wizazu.
Internet jest pełen ociekajacych jadem ludzi- mamy pudelka, zeberke, koteczka i inne zwirzaczki i tam mozna objechac wszystkich z góry do dołu i choc na chwile poczuc sie lepszym (bo ja tak interpretuje te posty- obrazasz innych zeby samemu nie wypadac tak blado). Ja zawsze wierzyłam (o naiwnosci!!!) ze na wizazu tak nie jest, mało tego- ja zawsze opowiadałam wszem i wobec jakie to super forum znalazłam, ze tu nie ma tego chamstwa i krytykowania bez powodu, ze tu jest twardy regulamin i admin Ci na takie rzeczy po prostu nie pozwoli, dostaniesz bana i ciao... No i nagle okazalo sie ze sie myle... Szok...
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:28   #4983
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A to przepraszam, zle zrozumiałam.

Ewcia cos Ty zrobiła?!?!?!?! Dałas moj link na tamtym forum... rzuciłas mnie wilkom na pozarcie....
Oczywiscie smieje sie, nie martw sie tym- po prostu troche sie zaskoczylam jak kliknełam w Twoj odnosnik i pojawił sie moj kanał

A wracajac jeszcze do tematu- wiecie co mnie tak naprawde najbardziej zabolało, ze to sie dzieje na wizazu.
Internet jest pełen ociekajacych jadem ludzi- mamy pudelka, zeberke, koteczka i inne zwirzaczki i tam mozna objechac wszystkich z góry do dołu i choc na chwile poczuc sie lepszym (bo ja tak interpretuje te posty- obrazasz innych zeby samemu nie wypadac tak blado). Ja zawsze wierzyłam (o naiwnosci!!!) ze na wizazu tak nie jest, mało tego- ja zawsze opowiadałam wszem i wobec jakie to super forum znalazłam, ze tu nie ma tego chamstwa i krytykowania bez powodu, ze tu jest twardy regulamin i admin Ci na takie rzeczy po prostu nie pozwoli, dostaniesz bana i ciao... No i nagle okazalo sie ze sie myle... Szok...

Kochana ja również jestem w szoku Ale podłe żmije wszędzie się wcisną niestety... Kochana o siebie się nie martw bo Twoje filmiki są genialne naprawdę No niech tylko któraś waży się coś złego powiedzieć o Tobie to Przynajmniej tu na MM mamy nadal miłą atmosferę, a podłymi osobami nie warto się przejmować
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:09   #4984
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

witam
tak czytam od wczoraj to co piszecie
i gotuje sie we mnie,ale bym nie wyparowala milcze i czekam na zmiane tego drazniacego temtu
niestety ludzie zawsze beda robic sobie pozywke z innych taka nasza natura
buduja w ten sposob swoje chore ego i nic z tym sie nie zrobi
najwazniejsze nie znizac sie do ich poziomu i nie zawracac sobie nimi glowy
szkoda nerwow ,naszego cennego czasu
mnie tu na plotkowym dobrze,zadomowilam sie i jesli komus regularnie nas podgladajacemu nie pasuje to niech nie wchodzi i czasu nie traci a jesli ma go nadmiar to niech w inny sposob go spozytkuje !
`slodzimy sobie tak`?
moze i jest czesto zachwalane przez nas to co kazda z nas robi,ale nie mniej jednak jest tutaj zawsze dobre slowo,porada,wskazowka i wirtualne ramie do wyplakania i mnie to osobiscie bardzo pasuje

kiedys nalezalam do takiego forum (nadal naleze,ale rzadko bardzo zagladam juz) i tam np byly fora zamkniete,prywatne
jesli chcial ktos dolaczyc to moderator nas pytal i wtedy padala decyzja
mnie to odpowiadalo ,mozna bylo wszystko z siebie wyrzucac bez troski o takie `mendy`

miłego dnia kochane
dzis u mnie znow leje ,3 dzien i do tego niańkuje
nudy na pudy z dziecmi
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:30   #4985
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

jejuś, ale żeście nakrobały
też poczytałam o tej sytuacji z filmikami, ale normalnie słów mi brakuje... :/

Kasia, korzystaj, korzystaj
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:36   #4986
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kochane odpowiedźcie mi na temat sukienki i makijażu wiem, że Was męczę ale tyle razy służyłyście dobrą radą
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:49   #4987
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

zapomnialam tez dodac,ale Ania mi przypomniala-Kasia korzystaj i nie patrz na nic

Sweet wyprzedzilas mnie z odp,mialam wczesniej,ale jakos zapomnialam,kochana masz w sukience tyle barw,ze chyba bym wybrala jeden kolorek jaki posiada i pomalowala oczka w roznej tonacji tego wlasnie kolorku
tak w ogole ladna sukienka! bardzo mi sie podoba a Ty bedziesz w niej wygladac wystrzalowo!

Ishi i jak tam ?zapytalas szefowej o zgubę cudem odnaleziona??

Jak ida wszelkie prace naszym uczacym sie??


ciekawa jestem co u Maliny naszej
no i u reszty-Ollemku,Basiu,Kiteczku,Kasia86,Sylwia532,Yenn,Fergi,Moccari ,Ewcia odezwijcie sie !
Agi naszej tez dawno nie bylo

skrobnijcie słowko,ze u was wszystko jest ołrajt

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Karollena jak brzoskwinka??

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Ollemku a tak mi sie przypomnialo jak tam twoje wloski??scielas??poka,pok a nam sie !!!

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-08 o 10:45
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:14   #4988
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Kochane odpowiedźcie mi na temat sukienki i makijażu wiem, że Was męczę ale tyle razy służyłyście dobrą radą
Fajna ta sukienka Ja bym zrobiła fioletowoczarnego smoka, jest tam na sukience taki fiolet. I usta nude.

Dzień dobry wszystkim Ja wybieram się do kina dzisiaj wreszcie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:26   #4989
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Ja z tamtego wątku plotkowego się ewakuuję bo jeszcze jakiegoś bana dostanę i też daję cytacik:
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
A co do tego drugiego forum to jest to forum prywatne i(znaczy forum jest otwarte ale jeden dział jest prywatny) i zrzesza jedynie dziewczyny aktywnie udzielające się na YT, nagrywające i nie mające na swoim koncie jakiś dziwnych historii.
I tam nic nie było poza linkiem do wątku na wizazu. A że większość tych dziewczyn przeczytała same wiecie jakie słowa na twój temat to było im zwyczajnie, po ludzku przykro bo watek na plotkowym jest na strasznie niskim poziomie. Ale ja broniłam wizazu i mam nadzieje że wybaczycie wkleiłam kilka waszych słow z tego wątku i napisałam że tam jakieś babiska siedzą a większość wizazanek to super kobiety, na poziomie i nigdy by tak nie napisały. Dziewczyny bardzo dziękowały za te słowa bo one nie znają za bardzo wizazu (może jedynie kwc ale nie od strony forum) i myślały że tu zawsze taki sajgon hehe.

Dziś czeka mnie mega sprzątanie bo jutro raniutko TZ wraca z Polski (z moim inglotowym eyelinerem )
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:43   #4990
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Bry dzień
u mnie cały czas piękna pogoda, dzieć śpi więc mogę poczytać

I znów mam pytanie do Was
jednak nie zakładam szarej sukienki na wesele w ten weekend tylko tą ze zdjęcia i jak pomaluję się kolorowo to nie będzie się gryzło z tą sukienką? jest tak kolorowa, że każdy kolor będzie pasował ale czy nie będę wyglądać pstrokato

Pinkusiu ja bym zrobiła makijaż pomarańczowo- fioletowy i według mnie kolory będą pasować i nie będzie ich za dużo
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:11   #4991
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Sweet ja też bym obstawiała smoczka w czerni i jednym z kolorów, który występuje na sukience swoją droga to śliczna ona jest
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 13:36   #4992
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cześć dziewczyny Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się W poprzednim tygodniu wzięłam urlop z pracy i pojechałam do Poznania oderwać się od rzeczywistości. W międzyczasie strzeliłam dwie sesje. Po powrocie z Poznania rzeczywistośc mnie przygniotła i teraz jestem jakaś taka stłamszona i przygnieciona życiem. Dowiedziałam sie o pewnych sprawach, TŻ mnie zabijał codziennie - gdy myślałam, że już koniec rewelacji to spadało na mnie coś nowego, cios za ciosem. Teraz niby już wszystko wiem, ale obawiam się, że jednak znowu cos wyjdzie. A jestem juz ogromnie zmęczona, wszystkim. Dlatego się nie odzywam ostatnio, staram się nie myśleć bo zwariuję. Nawet nie miałam czasu podczytywać wątku, ale całe szczęście szef jedzie pojutrze w delegację więc w pracy też trochę odetchnę. Dobrze, że mam makijaże, jakiś stały punkt zaczepienia w życiu

Sorki, ze tak ponuro, ale nie mam siły smiać się wbrew wszystkiemu...

__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:40   #4993
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się W poprzednim tygodniu wzięłam urlop z pracy i pojechałam do Poznania oderwać się od rzeczywistości. W międzyczasie strzeliłam dwie sesje. Po powrocie z Poznania rzeczywistośc mnie przygniotła i teraz jestem jakaś taka stłamszona i przygnieciona życiem. Dowiedziałam sie o pewnych sprawach, TŻ mnie zabijał codziennie - gdy myślałam, że już koniec rewelacji to spadało na mnie coś nowego, cios za ciosem. Teraz niby już wszystko wiem, ale obawiam się, że jednak znowu cos wyjdzie. A jestem juz ogromnie zmęczona, wszystkim. Dlatego się nie odzywam ostatnio, staram się nie myśleć bo zwariuję. Nawet nie miałam czasu podczytywać wątku, ale całe szczęście szef jedzie pojutrze w delegację więc w pracy też trochę odetchnę. Dobrze, że mam makijaże, jakiś stały punkt zaczepienia w życiu

Sorki, ze tak ponuro, ale nie mam siły smiać się wbrew wszystkiemu...

Trzymaj sie Yenn zawsze jest tak ze jak sie wali to wszystko po kolei...oby Cie wszystkie smutki opuscily
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:50   #4994
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Yenn daj mi znac czy wiadomosc doszla,bo ja ost mam problem z MM,nie widac obrazkow,widok caly smieszny i jakies bledy mi wyskoczyly po wyslaniu
ale sprobuje moze jeszcze raz
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:09   #4995
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

trzymaj sie Yenn cieplutko
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:41   #4996
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Witam się i ja
o tych makijażach i youtubie poczytałam-no straszne to jest ale w takie dyskusje nie ma się co wdawać...tylko sobie idzie nerwy poszarpać
Kasiu-jak masz taką ciekawą propozycję to korzystaj i nie oglądaj się na innych
Emalio-co do nauki to muszę się pochwalić, że dostałam dzisiaj 4,5 z egzaminu z biologi i jestem z siebie przeogromnie dumna a jak Natanek?zdrowieje?

sweetpinky-mi się też wydaje, że taki ciemny smok przydymiony na fioletowo byłby super
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:48   #4997
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

a co tutaj tak dzis cicho???

wlasnie pieke nalesniki z serem i rodzynkami,na to bedzie budyn toffii,bita smietana i platki migdalow
zapraszam ,kawusia tez poczestuje

a po obiedzie i oddaniu podopiecznej zmykam do kolezanki
domowka od 3 dni - przymus ,non stop leje wrrrr

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Asiu to brawa!!!!!!!!
Natanek odpukac lepiej-dziekuje za troske

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-08 o 18:04
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:52   #4998
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Yenn-trzymaj się ciepło i nie daj się dobrze, że masz pasję w którą możesz uciec

też się zastanawiałam ostatnio gdzie ta Malina ale coś jej nie widać na horyzoncie hehe

a i jeszcze co do tego tematu apropo klimatu na MM-wcześniej nie miałam okazji się "podpiąć" na dłużej pod żadne forum dopiero MM mnie wciągnęło na tyle, że praktycznie jestem tu codziennie i się jakoś w miarę czynnie udzielam i muszę przyznać, ze atmosfera tu jest naprawdę znakomita, żadnych chamskich komentarzy, nikt nie pluje na innych jadem, można się naprawdę wiele nauczyć i porozmawiać ze wspaniałymi, interesującymi ludźmi, z którymi się dzieli swoją pasję...także naprawdę w czasach kiedy internet sam w sobie mieści tyle chamstwa, że aż żal patrzeć, bo ludziom się wydaje, że jak są anonimowi to im wszystko wolno, to MM jest wyjątkowe i nie wiem czy jest tu taka możliwość pisania komentarzy czy zakładania wątków przez niezalogowanych?w sumie nie widziałam nigdzie żeby jakiś "gość" coś pisał itp...ale się upewniam bo od razu jak o czymś takim czytam to na myśl nasuwa mi się Snobka i komentarze pod makijażami Katosu-wiem, ze ten temat tez był tu pewnie nie raz poruszany ale dla mnie to co tam się dzieje to po prostu szczyt chamstwa i już nawet nie patrzę na bok co ci ludzie tam wypisują...

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

emalio-dziękuję i cieszę się, że synek zdrowieje
nie kuś tym naleśnikami nie kuś, za jakąś dietę się muszę wziąć bo tu zaraz lato pełną parą będzie
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:15   #4999
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalia oszalałas z tymi nalesnikami???? Matko ja musze schudnac, wczoraj sie wazyłam w pracy , jeszcze nigdy w zyciu tyle nie wazyłam , smutno mi

Sweety przepraszam miałam rano odpisac ale wkreciłam sie w temat plotow. A mialam napisac własciwie to samo co Emalia- wybierz sobie jeden kolor z sukienki i rób makijaz w jego odcieniach- fiolet albo tam jest taki piekny niebieski , a w niebieskim Ci ładnie
W kazdym razie nie szalej z kolorami w znaczeniu z miksowaniem róznych kolorów bo wyjdzie papuga
A tak swoja droga to bardzo ładna sukienka

Yen trzymaj sie ciepło, teraz nadejda dobre wiadomosci
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 18:24   #5000
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalio DZIĘKUJĘ !!!!! Ratujesz mi tyłek Cieszę się, że z Natanem już lepiej. Maluszek się już tyle nacierpiał

Melduję, że 3 cześć sesji ( z 8) już za mną. Pierwsze dwie zlaiczyłam na 3. Dziś napisałam, nie wiem jak, ale napisałam. Grunt, że to już za mną
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:47   #5001
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

spadłyście mi z nieba pokombinuję i zobaczymy co wyjdzie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:34   #5002
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Emalia, a zapytalam, najbardziej jadowicie słodkim tonem jakim umiałam. A powiedziala ze sie znalzla gdzies w papierach...dyplomatyczna odpowiedz.


A co do pracy, to tak, mam na 7 :d o 5 wstaje,zeby sie odpicowac co nie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:42   #5003
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Wątek przekroczył 5000 postów, dlatego go zamykam.

Zapraszam do kolejnej części plotek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=438281
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.