MMowe plotki:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 09:43   #31
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: MMowe plotki:)

Witam Was i Ja
OLLEM Kochana FAJNIE ze sie odezwałaś brakuje Cię na plotkowym i przede wszystkim na MM-jakiś malunek na poprawienie nastroju-plliiissss
no i życze lepszych czasów!!!!!
Jakoś wiele dziewczyn poznikało z MM-wielka szkoda
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl

Edytowane przez fox22
Czas edycji: 2010-06-09 o 09:47
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:05   #32
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Mloda,OE,Fox- Dziękuję kochane Na prawdę , zawsze można na Was liczyć Makijaż chętnie bym zmalowała , ale mam całą czerwoną twarz i jakąś wysypkę dziwną i już na szyi ją mam Nie wiem co to jest bo dziś z takim czymś wstałam
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:07   #33
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

I ja się melduję.
Ogarniam właśnie materiał na egzamin dzisiejszy.. a uwaga ! wziełam sie za to godzinę temu Już półmetek właściwie... Jeszcze trochę i wakacje...

Limonko witaj

Ollem, wydaje mi sie, że doskonale Cie rozumiem... więc w razie jakbys chciala sie wygadac lub cos to smialo mozesz pisac..I nie smuc : Za sliczna jestes, by byc smutną
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:18   #34
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Hej dziewczonki

Te z was, które przechodzą trudny czas - uszy do góry i nie dawajcie się kłopotom Wszystko się na pewno ułoży

Limonko, witamy serdecznie Masz fajny styl pisania, w którym czuje się duże poczucie humoru; czytałam Cię z wielkim uśmiechem na buźce, o takim -->
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:26   #35
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Młodziaczku niestety ja teraz też jestem nieźle wystraszoona, bo jak to się wyda.... ...idiotka ze mnie, kretynka no... chyba nie potrafię docenić tego co mam..

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Ollemku może to jakies uczulenie?
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:45   #36
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Czekoladko - Kochana jesteś A wszystko tak na raz Mi się zaczyna jakby sypać , jeszcze praca Mnie wykańcza , ostatnio przez 3 dni wstawałam , do pracy , wykąpać się i spać i znowu wstać , praca , wykąpać się i spać ... Prawie w ogóle dziennego światła nie widziałam bleeee.
Anusiu- Ja się boję , że to ... RÓŻYCZKA
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:03   #37
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Czekoladko - Kochana jesteś A wszystko tak na raz Mi się zaczyna jakby sypać , jeszcze praca Mnie wykańcza , ostatnio przez 3 dni wstawałam , do pracy , wykąpać się i spać i znowu wstać , praca , wykąpać się i spać ... Prawie w ogóle dziennego światła nie widziałam bleeee.
Anusiu- Ja się boję , że to ... RÓŻYCZKA
szczerze Ci powiem, że jak przeczytałam Twojego posta to też na początku pomyślałam o różyczce... ale mam nadzieję, że nie...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 11:03   #38
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Mloda, Emilko Dalej mi nie dobrze i glowa mnie boli wlasnie wrocilam od lekarza jutro ide na badania:cukier,mocz,morfo logie.
Lekarz powiedzial ze na tle nerwowym ttak tez moge miec ze czyms sie przejmuje ciesnienie mam w porzadku.Leże w łóżeczku i siedze na wizazu nic nie jem ale musze sie zmusićTabletki na bole jakies mi przepisal
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:08   #39
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczyny uszy do gory, raz na wozie raz pod wozem, trzeba przetrwac te ciezke chwile, zeby lepsze nastały
ojj dzisiaj tak strasznie duszno, az nie ma czym oddychac, tez czuje sie wypluta

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Mloda, Emilko Dalej mi nie dobrze i glowa mnie boli wlasnie wrocilam od lekarza jutro ide na badania:cukier,mocz,morfo logie.
Lekarz powiedzial ze na tle nerwowym ttak tez moge miec ze czyms sie przejmuje ciesnienie mam w porzadku.Leże w łóżeczku i siedze na wizazu nic nie jem ale musze sie zmusićTabletki na bole jakies mi przepisal
Jak jesc nie mozesz to chociaz duzo wody pij, ja lubie taka lekko schlodzona z plastrem cytryny
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:13   #40
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Dzieeeeeń Doooobryyyy!

Widzę , że już druuuga część plotkowego , ja zaniedbałam niestety ploteczki i makijaże , ponieważ ostatnio nie miałam w ogóle czasu Co mam nadzieję , Mi wybaczycie

U Mnie pod górę , ostatnio wszystko Mi się wali , coraz to nowsze problemy Mi wychodzą a Ja już nie wytrzymuje nerwowo Chodzę ciagle zła , często płacze ... No , że tak powiem nic miłego się ze Mną ostatnio nie dzieje Włosów jeszcze nie ścięłam , bo nie miałam kompletnie czasu na nic Dziękuję też za pamięć i melduje sie ... To tyle .

Mozesz sie nam Wyzalic co sie dzieje tesknilysmy


Witaj Lemonko-gaduło(wita Gaduła)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:16   #41
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Anusiu- Boje siee Jutro pojde do lekarza jak Mnie sie to rozprzestrzeni .
Asiu- Zdrowia zycze Jaaa uwielbiam wode schłodzona , z listkami miety i cytryna
Ilonko-Kochana tęskniłyście? Jej jak Mi miło Powiem szczerze , że takie problemy dosyć dziwne mam i jak napiszę , to pewnie wszystkie pomyślicie , że ludzie mają większe problemy a Ja takimi błahostkami się przejmuję , więc nie będę Wam tutaj marudzić , ale powiem szczerze , że pare rzeczy na raz się skumulowało i Mnie to przerasta .

Aaaa i Limonko witam Cię i Ja

Edytowane przez oLLeM
Czas edycji: 2010-06-09 o 11:24 Powód: dopisek
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 11:34   #42
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Anusiu- Boje siee Jutro pojde do lekarza jak Mnie sie to rozprzestrzeni .
Asiu- Zdrowia zycze Jaaa uwielbiam wode schłodzona , z listkami miety i cytryna


Aaaa i Limonko witam Cię i Ja
oLLeMku Idz koniecznie do lekarza, ale moze , to uczulenie na coś, a nie różyczkaKuruj się słońce
i daj znać

Limonko Witam Cię serdecznie
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 11:49   #43
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Asiu - Ja mam nadzieję , że to uczulenie , ale tak Mnie łamie coś w kościach i jestem jakaś taka senna No ale jutro się okaze jak pojde , musze isc przed praca
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:13   #44
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Asiu - Ja mam nadzieję , że to uczulenie , ale tak Mnie łamie coś w kościach i jestem jakaś taka senna No ale jutro się okaze jak pojde , musze isc przed praca
oLLeMku daj znac co i jak
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:20   #45
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

dziewczyny glowa do gory!

ciezko mi bez slodyczy, wiem ze to nie wielki problem ale ja jestem slodyczowy maniak, pochlaniam tabliczke czekolady dziennie zamiennie z 3 batonami
po prostu potrzebuje skas czerpac energie i jak widac, mam swoje zrodla, a ze troche inne zrodla sie nie sprawdzaja to jest jak jest :P

zatargalam dzisiaj dziecia na szybkie zakupy, stanelam na zakazie :P, wpadlam do sklepu jak po ogien i kupilam sobie skosny pedzel do rozu z sephory i duzy do pudru z kozlowskiego
dumnam z siebie
mam komplet pedzli z allegro od wizazystow ale gubię ostatnio trzonki, chyba za bardzo leje po nich podczas prania i klej puszcza..
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:25   #46
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Gioseppe, mam te same pędzle (chyba, możliwe że podobne) takie twarde włosia mają w szczególności te od twarzy. Też mi wypadają z trzonków jedną metalowa część nawet w umywalce utopiłam xP.
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:35   #47
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

ssylvkaa dzieki za wskazowki co do picassy, bede probowac

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Gioseppe, mam te same pędzle (chyba, możliwe że podobne) takie twarde włosia mają w szczególności te od twarzy. Też mi wypadają z trzonków jedną metalowa część nawet w umywalce utopiłam xP.
z tego co przeczytalam w sieci to wiekszosc z nich gubi po jakims czasie trzonki
ja swoje mam ponad 3 lata i chyba najwyzszy czas na nie, chociaz te do cieni sa w zdecydowanie lepszym stanie
te moje duze sa cudne, nie sa twarde, teraz moze troszke stwardnialo wlosie ale na poczatku byly bardzo miekkie, duze sa z lisa o ile pamietam
nie rysuja powierzchni w kazdym razie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:43   #48
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

W starym jakoś mi się nie udało wbić ,to spróbuję w nowym wątku Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:45   #49
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
W starym jakoś mi się nie udało wbić ,to spróbuję w nowym wątku Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie
WitajZapraszamy
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 13:05   #50
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Czikitko, Goseppe- wybieracie sobie zdjecie wchodzicie w niego i otwiera sie okienko do edycji zdjecia czyli u mnei to są takie: Korekcje podstawowe, Dostrajanie, Efekty. Oczywiscie zostajecie przy okienku Korekcje podstawowe-> nizej wystepuja w nim rozne funkcje( przytnij,wyprostuj, czerwone oczy, itd) aaz w koncu jest taka funkcja jak TEKST i wystarczy wybrac i wpisac tekst i samo sie pojawi na zdjeciu, wtedy kierujecie tym(gdzie ma sie zamiescic podpis zdjecia, w jakim kolorze, pod jakim kątem itp)
Mam nadzieje ze pomoglam
dzieki za instruktaz juz umim
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 13:27   #51
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko, Pilarku witajcie

robię pomidorową znowu, Zuza tak polubiła, to niech jej będzie
musze czymś myśli zająć, bo inaczej będę Wam tu marudzić... chyba jeszcze naleśniki zrobię, albo jakieś placki, albo ciasteczka...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:10   #52
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Limonko, Pilarku witajcie

robię pomidorową znowu, Zuza tak polubiła, to niech jej będzie
musze czymś myśli zająć, bo inaczej będę Wam tu marudzić... chyba jeszcze naleśniki zrobię, albo jakieś placki, albo ciasteczka...
Ooo jak zrobisz nalesniki, to ja poprosze!! Ja siedze i zamulam w domu, oczywiscie zamiast uczyc sie znakow drogowych, siedze na wizazu niech juz bedzie ta 18, bo wtedy ide na wyklad i przynajmniej nie bedzie mi sie nudzilo
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:16   #53
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Ja bym zjadła nalesniki z brokułami i sosem czosnkowym Mniam mniam... Pomidorówka tez bym nie pogardziła Ja spalam 2 godziny i teraz jestem zamulona , nie ma to jak spanie w dzien Chyba idzie do Mnie buuuurza , bo coś tam grzmiało .
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:25   #54
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

czy jktoras z Was ma pedzle Kozlowskiego? mam ten duzy do pudru, wypralam go, wysechl i dalej smierdzi okropnie klejem jest na to jakis sposob?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:50   #55
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: MMowe plotki:)

to zapraszam na pomidorówkę Zuza zjadła już 2 miseczki a naleśniki jak tż wróci, będziemy chyba robić razem
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:55   #56
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
mam komplet pedzli z allegro od wizazystow ale gubię ostatnio trzonki, chyba za bardzo leje po nich podczas prania i klej puszcza..
Ja swoje sklejam kropelką jak się rozpadają
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:13   #57
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Limonko, Pilarku witajcie

robię pomidorową znowu, Zuza tak polubiła, to niech jej będzie
musze czymś myśli zająć, bo inaczej będę Wam tu marudzić... chyba jeszcze naleśniki zrobię, albo jakieś placki, albo ciasteczka...
to i ja poproszę
Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ja bym zjadła nalesniki z brokułami i sosem czosnkowym Mniam mniam... Pomidorówka tez bym nie pogardziła Ja spalam 2 godziny i teraz jestem zamulona , nie ma to jak spanie w dzien Chyba idzie do Mnie buuuurza , bo coś tam grzmiało .
oj takich to też bym zjadła to jak też lubisz brokuły z sosem czosnkowym to polecam sałatkę: na spód pomidor, potem jajka, na to brokuły i sos czosnkowy
Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
czy jktoras z Was ma pedzle Kozlowskiego? mam ten duzy do pudru, wypralam go, wysechl i dalej smierdzi okropnie klejem jest na to jakis sposob?
a może wystaw na dwór
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:34   #58
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Wow! Ale Wy tu macie tempo

Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie

A teraz tak bardziej personalnie...

oLLeM- życzę dużo, dużo, dużo dobrego nastroju Niestety nie zawsze może być kolorowo... Czasem musi być czarno- biało... Jestem jednak przekonana,że już wkrótce pokonasz wszystkie problemy- jakie by one nie były- i będziesz nam prezentować nowe makijaże na swojej buzi uśmiechniętej od ucha do ucha
Życzę Ci też dużo zdrówka Daj znać co powiedział lekarz!

Anusia-87- eeee... co to ja miałam...? Tak się skupiłam na tych Twoich naleśnikach, że zapomniałam o Bożym świecie Ubóstwiam je w każdej postaci!
Zuza to Twoja córeczka? Ile ma latek?
Przepraszam, że tak się Was będę dopytywać o wszystko, ale najwyraźniej trochę mnie ominęło, a jako ciekawska bestia nie będę sobie mogła tego darować
Głupoty robi każdy z nas, więc staraj się nie przejmować za bardzo Poza tym najczęściej wydają się one najstraszniejsze zaraz po fakcie. Im większego nabieramy do nich dystansu, tym bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że świat się nie zawali

Emilko- skoro o dzieciach mowa... Ile lat ma Twój szkrab? Masz tylko synka? Jestem jakoś głęboko przekonana, że w Twoim domu jest więcje małych urwisów, ale chcę to zweryfikować

Marakuja- gratuluję
Zdradzisz mi co studiujesz?

Młoda- chyba będę Cię teraz tytułować swoją mentalną siostrą

Nonah- dziękuję ślicznie
Jeśli faktycznie miałaś taki śliczny uśmiech na buzi warto się było natrudzić nad produkowaniem takiego obszernego posta

chOcolate- powodzenia na egzaminie

Ja tkwię jeszcze w pracy... Znów mam straszny Meksyk i musiałam zostać po godzinach
Zrobiłam sobie tylko małą przerwę na wizaż, żeby się trochę odprężyć- nie mogłam już usiedzieć nad tymi cyferkami- ale niestety muszę już wracać do moich papierków...

Trzymajcie się, dziewczyny
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:48   #59
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
łaaaa, ja az tak cierpliwa nie jestem

rozsmieszyla mnie ta okulistka tak wogole.. kolezanka byla u niej z 11 miesieczna coreczka a okulistka kazala jej wsadzic glowke w ta maszyne, gdzie bada sie dno oka.. nonsens

w sumie zastanawiam sie czy wogole tam isc czy lepiej pojsc wczesniej prywatnie, tyle, ze nie mam tu zadnego sprawdzonego okulisty w krk

Widzisz, mi się z reguły nie śpieszy, zawsze jedynie kontrola ew. recepta na nowe okulary.
Ale myślę nad zmianą okulisty.. tylko nie wiem co w tej mojej małej mieścinie jest hm.. trzeba poszukać.


Łaaa też się męczę z egzaminami, czyli nie jestem sama ;]

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-06-09 o 16:49
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 16:54   #60
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: MMowe plotki:)

Anusia- No jak dobra pomidorowa to nie dziwie się , że 2 miseczki zjadła
Sweet- Mmmm brzmi smakowicie Uwielbiam brokuły , szparagi , fasolinke szparagową , kalafior Nie koniecznie wszystko z sosem czosnkowym , aleee brokuły z sosem KOCHAM Koniecznie wyprubuje sałątkę i dziękuję za przepis (Ale będę zionąć czosnkiem hihi)
Limonko-Dziękuję Tobie pięknie Wiem , że często są piękne i gorsze chwile i mam nadzieję , że niedługo Mnie to wszystko opuści Bardzo Mnie się podoba jak piszesz , lubię Twoje posty , już od czasów komentowania makijaży I życzę szybkiego powrotu do domu
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.