Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 19:11   #61
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Super wyglądają te cienie z Sephory Właśnie te złoto- brązowe wpadły mi w oko Chyba się skuszę na nie, bo nie są drogie. Mam nadzieję, że to nie miniaturka? Daj znać czy są trwałe.
Uwielbiam te <KLIK> cienie w kredce z Sephory, są bardzo trwałe i ładnie prezentują się na oku Szkoda, że takie drogie Pamiętam jak jeszcze niedawno kosztowały 39zł, a teraz już 45zł. Ja kupuję na przecenach. Ciekawe czy będzie jakaś wyprzedaż online, tak jak w stacjonarnych Sephorach

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



O to tylko ja dostałam szampon
Też wzięłam próbkę niespodziankę, ciekawe co dostanę, znając moje szczęście, to też szampon
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:35   #62
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nowy wątek...super, oby przetrwał w nienaruszonym stanie

Doczekałam sie i ja słodki mini kabuki już dotarł, chyba sie "zmyje" żeby pomalowac od nowa i go wypróbować... i wypróbowac zamówione razem z nim cienie http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...powiek/P107300 za zawrotne 10,90 na ręce wyglądają bardzo ładnie, uwielbiam brązowo-złoty make-up
też je chciałam, ale mam brązy z lancome i tak myślę po co mi dwa ? :P
to samo z różem , ale róż chyba wezmę , może jest delikatny moja paczka też doszła ale zobacze ją dopiero w niedzielę , bo weekand u TŻ i w szkole :/
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:26   #63
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dzięki Wam i ja skusiłam się na mini zamówienie z Sephory z płatkami i dzisiaj dostałam paczuszkę
mini kosmetyczna słodka (akurat na pomadkę i mini perfumki), pędzel wydaje się dość twardy, ale zobaczymy jak się sprawdzi, pudełko na magnes przyda się na drobiazgi
poza tym wzięłam próbkę tuszu do rzęs (wkrótce wypróbuję), See by Chloe i Bottega Veneta
Chloe strasznie słodkie i męczące
BV eleganckie i bardzo trwałe (czuję na nadgarstku nawet po kąpieli), nie myślałam, że mi się spodoba
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:26   #64
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)


Dziewczyny, a w swoich mailach podsumowujących każda z Was ma info o tej kosmetyczce i pędzlu? Bo jak składałam zamówienie, to na pewno wpisywałam kod i na pewno pisało o tej kosmetyczce w koszyku, a w potwierdzeniu mailowym i teraz na profilu w zamówieniach nie ma o tym zestawie już ani słowa, jest tylko wyszczególniony zamówiony przeze mnie produkt i wybrane próbki...
I nie wiem czy ta kosmetyczka do mnie dotrze czy nie.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:31   #65
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a w swoich mailach podsumowujących każda z Was ma info o tej kosmetyczce i pędzlu? Bo jak składałam zamówienie, to na pewno wpisywałam kod i na pewno pisało o tej kosmetyczce w koszyku, a w potwierdzeniu mailowym i teraz na profilu w zamówieniach nie ma o tym zestawie już ani słowa, jest tylko wyszczególniony zamówiony przeze mnie produkt i wybrane próbki...
I nie wiem czy ta kosmetyczka do mnie dotrze czy nie.
Kosmetyczka jest w potwierdzeniu. Dziewczyny pisały że znika z zamówienia jak się płaci z góry.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:34   #66
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wreszcie Was znalazłam. Oby ten wątek znowu nie zniknął.
Złożyłam właśnie zamówienie z płatkami kosmetycznymi w Sephorze. Co do gratisów, to wszystko było i przy zamawianiu, i jest w mailowym potwierdzeniu.

Sephora Delikatne płatki do demakijażu | 35 płatków | #244668
3,00zł
Upominki
Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
BEZPŁATNIE
Próbki
Estée Lauder Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs
Roberto Cavalli Roberto Cavalli woda perfumowana - 1,2 ml
Hugo Boss Boss Jour - Woda perfumowana - 2 ml

Edytowane przez SilverMist
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:35
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:38   #67
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
też je chciałam, ale mam brązy z lancome i tak myślę po co mi dwa ? :P
to samo z różem , ale róż chyba wezmę , może jest delikatny moja paczka też doszła ale zobacze ją dopiero w niedzielę , bo weekand u TŻ i w szkole :/

Ja wzięłam, bo jak już coś zamawiam, to zwykle wole dołozyć parę groszy i mieć coś konkretniejszego tzn. "wacikowe" też puściłam w sumie za 33 zł mam 2 mini tusze, 2 kremy Eisenberg i 2 próbki perfum ( Chloe i Cavalli - nie moje nutki), a do tego małe i duże pudło, waciki i cienie jako dodatek
Teraz czekam na darmową dostawe do Douglasa

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a w swoich mailach podsumowujących każda z Was ma info o tej kosmetyczce i pędzlu? Bo jak składałam zamówienie, to na pewno wpisywałam kod i na pewno pisało o tej kosmetyczce w koszyku, a w potwierdzeniu mailowym i teraz na profilu w zamówieniach nie ma o tym zestawie już ani słowa, jest tylko wyszczególniony zamówiony przeze mnie produkt i wybrane próbki...
I nie wiem czy ta kosmetyczka do mnie dotrze czy nie.
Wczoraj zamówiłam, jedno zamówienie opłaciłam z góry i kosmetyczka znikła z potwierdzenia, a gdy w drugim wziłęam płatność przy odbiorze, to komsetyczka została... dzisiaj dostała obie paczuszki i w jednej jest a w drugiej nie ma więc nie płac z góry, tylko przy odbiorze, to bedzie kosmetyczka
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:40   #68
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Wreszcie Was znalazłam. Oby ten wątek znowu nie zniknął.
Złożyłam właśnie zamówienie z płatkami kosmetycznymi w Sephorze. Co do gratisów, to wszystko było i przy zamawianiu, i jest w mailowym potwierdzeniu.

Sephora Delikatne płatki do demakijażu | 35 płatków | #244668
3,00zł
Upominki
Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
BEZPŁATNIE
Próbki
Estée Lauder Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs
Roberto Cavalli Roberto Cavalli woda perfumowana - 1,2 ml
Hugo Boss Boss Jour - Woda perfumowana - 2 ml

witam

czyli dziewczyny, żeby dostać prezent trzeba wziąć płatność przy odbiorze?

widzę, że piszecie o tuszu, u mnie w próbkach on się nie pokazuje
już wiem blondynka ze mnie

Edytowane przez nicctakiego
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:43
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:42   #69
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
witam

czyli dziewczyny, żeby dostać prezent trzeba wziąć płatność przy odbiorze?
Tak wygląda. Ja zaznaczyłam płatność przy odbiorze i wszystkie gratisy są, jak widać.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:44   #70
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Teraz to po ptokach, bo już opłaciłam wszystko rano. Kurcze, szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tej zasadzie.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:49   #71
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Może tylko dodam, że warto wejść na douglas lub sephore z kodu kuponu paybeck +500, wtedy wyjdzie jeszcze mniej o 5 zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:49   #72
saphylium
Raczkowanie
 
Avatar saphylium
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 55
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a w swoich mailach podsumowujących każda z Was ma info o tej kosmetyczce i pędzlu? Bo jak składałam zamówienie, to na pewno wpisywałam kod i na pewno pisało o tej kosmetyczce w koszyku, a w potwierdzeniu mailowym i teraz na profilu w zamówieniach nie ma o tym zestawie już ani słowa, jest tylko wyszczególniony zamówiony przeze mnie produkt i wybrane próbki...
I nie wiem czy ta kosmetyczka do mnie dotrze czy nie.
ja też złożyłam zamówienie i już zapłaciłam no i oczywiście nie mam kosmetyczki w potwierdzeniu zamówienia... słabe to trochę z ich strony...
saphylium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:51   #73
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a w swoich mailach podsumowujących każda z Was ma info o tej kosmetyczce i pędzlu? Bo jak składałam zamówienie, to na pewno wpisywałam kod i na pewno pisało o tej kosmetyczce w koszyku, a w potwierdzeniu mailowym i teraz na profilu w zamówieniach nie ma o tym zestawie już ani słowa, jest tylko wyszczególniony zamówiony przeze mnie produkt i wybrane próbki...
I nie wiem czy ta kosmetyczka do mnie dotrze czy nie.
Mi na przyklad zniknely probki kosmetykow podczas rejestracji, nie zwrocilam na to uwagi przy zatwierdzaniu zamowienia. Jak nie masz w potwierdzeniu to nie Ci nie wysla, najlepiej zadzwonic tam jutro z samego rana i uzbroic sie w cierpliwosc, bo pani automatyczna sekretarka kilka razy stwierdzila, ze czas oczekiwania na konsultanta bedzie zbyt dlugi i samoistnie mnie rozlaczala dopiero przy piatej probie mnie polaczylo a trzeba dzialac szybko bo oni migusiem wysylaja te paczki.
Moze warto by zwrocic im na to uwage, ze prezent znika przy platnosci z gory. Nie sadze, zeby to bylo cwaniactwo czy celowe preferowanie oplat za pobraniem .
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain

Edytowane przez betist
Czas edycji: 2014-04-04 o 20:57
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:53   #74
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Może tylko dodam, że warto wejść na douglas lub sephore z kodu kuponu paybeck +500, wtedy wyjdzie jeszcze mniej o 5 zł.
Z payback w D. warto wtedy dobić do 140zł, z kodem PAYBACK359 odejmie 20zł + 500 pkt więc 25zł taniej...ale 10zł za przesyłkę... ciekawe czy kody beda działać w dni darmowej dostawy
szkoda, że nie ma teraz fajnej miniaturki do zakupów..kredka NYX mnie nie kręci.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:54   #75
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ok złożyłam zamówienie skorzystałam jeszcze z +500 pkt payback za dowolny zakup w Sephora.pl



Sephora
Nawilżający róż do policzków
Nr 07 Przezroczysty różowy | #212285
11,90zł
1
11,90zł

Twoja oferta specjalna

Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
1
BEZPŁATNY

Próbka Estée Lauder

Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs

Bezpłatny

Próbka Chloé

See By Chloé - Woda perfumowana - 1,2 ml

Bezpłatny

Próbka Roberto Cavalli

Roberto Cavalli woda perfumowana - 1,2 ml

dzięki dziewczyny
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:54   #76
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez saphylium Pokaż wiadomość
ja też złożyłam zamówienie i już zapłaciłam no i oczywiście nie mam kosmetyczki w potwierdzeniu zamówienia... słabe to trochę z ich strony...
Witam się na tym wątku. Ja też zrobiłam zamówienie na Sephora i kosmetyczka mi znikła po zapłaceniu, napisałam do nich podając numer zamówienia i napisali mi, że została dołączona, zobaczymy w poniedziałek
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:56   #77
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Z payback w D. warto wtedy dobić do 140zł, z kodem PAYBACK359 odejmie 20zł + 500 pkt więc 25zł taniej...ale 10zł za przesyłkę... ciekawe czy kody beda działać w dni darmowej dostawy
szkoda, że nie ma teraz fajnej miniaturki do zakupów..kredka NYX mnie nie kręci.
Miałam +500 za dowolny zakup. Na pewno nie zaszaleję za stówkę. Jestem na odwyku i kosmetyczka ma być na prezent dla kogoś.

Nie mam dobrego zdania o eyelinerach NYX. Miałam flamaster do oczu NYX i barwił powiekę.

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Wzięłam pigment z Essence 02 o taki <KLIK>
Jakiś czas temu te pigmenty były na przecenie w Naturze po 4,99. Kolor ładny, ale po pewnym czasie rozdziela się w słoiczku i trzeba mieszać. Poza tym w niektórych pigmentach kolor znika, a zostają tylko drobinki. Bez dobrej bazy ani rusz.
Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja kupuję na przecenach. Ciekawe czy będzie jakaś wyprzedaż online, tak jak w stacjonarnych Sephorach [COLOR="Silver"]
Niedawno w stacjo Sephora była znowu promocja wymień stare na nowe. Dawała zniżkę -40%.
Osobiście cenię tylko bazy i kredki do oczu z tej marki.


ALMOND - L'Occitane zestaw migdał gratis od 180 zł.
Bez kodu w MINTISHOP Cindy Lou od theBalm za 56,90 zł i pędzle Real Techniques 10% taniej
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-04-04 o 21:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:58   #78
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Założyłam jeszcze jedno konto, żeby zobaczyć, czy może nie było jakiejś gwiazdki, że nie obowiązuje przy płatności z góry, ale nic takiego nie ma:
Cytat:
(1) Ta oferta jest ważna dla Twojego jednego zamówienia wyłącznie dla zakupów realizowanych na www.sephora.pl. Możesz z niej skorzystać wprowadzając powyższy kod promocyjny, w podanym terminie, przy składaniu zamówienia. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
więc jak nie dostanę, to będę interweniowała.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 21:03   #79
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Miałam +500 za dowolny zakup. Z innymi zamówieniami wstrzymuję się do DDD. Na pewno nie zaszaleję za stówkę. Jestem na odwyku i kosmetyczka ma być na prezent dla kogoś.

buuu, ja mam +500 ale przy minimalnym zamówieniu za 120zł chyba musze aktywowac sobie druga karte payback, żeby sie łapac na inne promocje

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie mam dobrego zdania o eyelinerach NYX. Miałam flamaster do oczu NYX i barwił powiekę.
Ja mam czarną kredke z lancome (z zetsawu z tuszem) i chyba wystarczy mi na wieki, raczej nie uzywam kredek... a eyeliner/flamaster kliknęłam kiedyś w D. z Inglota - brązowy z drobinkami - jestem zachwycona trwałością (cały dzień) i fajnym ciepłym kolorkiem - idealny do brazowych cieni i tuszu (mam VV z YR brązowy i tez jestem bardzo zadowolona ), więc póki co nie trza nowego... też jestem na odwyku
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 21:10   #80
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

płaciłam z góry w Sephorze i nie zniknęła kosmetyczka gratisowa
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:00   #81
joawoj
Raczkowanie
 
Avatar joawoj
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Też złożyłam mini zamówionko z Sephory - skusiłyście mnie .
__________________
W avatarku moja kochana Laila (owczarek szetlandzki).
joawoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:21   #82
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny a jak jest z tym kuponem payback do sephory ja mam 500p za dowolny zakup i złożyłam zamówienie przez ten kupon, kiedy będą dodane punkty? bo nic mi się nie pokazało Po dokonaniu zakupu kupon jest nadal aktywny

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2014-04-04 o 22:29
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:26   #83
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Zrobiłam wlaśnie testy mini-kabuki

Do pudru - zdecydowanie za mały i zbyt twardy/zbity, taki "zdzierak"

Do bronzera - ani do konturowania, ani do ani "opalania" - te same powody co wyżej, mozna sobie nim ładnych plam narobić

Do różu - i tutaj spisał sie całkiem dobrze, własnie dzięki temu, że jest zbity i twardy - dobrze nabiera róż i fajnie nakłada, próbowałam na różu Bourjois, który też jest twardy jak skała i efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 22:37   #84
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Założyłam jeszcze jedno konto, żeby zobaczyć, czy może nie było jakiejś gwiazdki, że nie obowiązuje przy płatności z góry, ale nic takiego nie ma:

więc jak nie dostanę, to będę interweniowała.
Napisz do nich jeszcze dziś. Mnie również zniknęła kosmetyczka po zapłaceniu, napisałam do Sephory i mają dodać kosmetyczkę do paczki.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 07:37   #85
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

U mnie lipa z Payback mam kod na 200 pkt za zakupy pow. 150 zł.
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 09:03   #86
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
U mnie lipa z Payback mam kod na 200 pkt za zakupy pow. 150 zł.
Ja mam kupony do Douglasa i do Sephory po 500pkt za dowolny zakup właśnie zrobiłam zakupy ale nadal mam aktywne ekupony i nie wiem czy wszystko ok
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:02   #87
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja płaciłam z góry i kod na kosmetyczkę + pędzel normalnie mi wszedł Miałam go na potwierdzeniu meilowym.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:28   #88
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Super wątek! Pozwolę sobie podczytywać

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam nadzieję, że nie połączą tego wątku z żadnym innym
Właśnie odebrałam swoją przesyłkę z Sephory i jestem mega zadowolona! Pudełko świetne, dużo lepsze niż np. z GlossyBoxa. Tuszu jeszcze nie próbowałam, ale pędzel jest super! Bardzo miękki! Dużo lepszy niż ten z YR, który kosztuje prawie 40zł
Czy jest coś tańszego niż płatki w Sephorze? Co jeszcze taniego w Sephorze możecie polecić? Tak do 10zł?
Które próbki perfum mają psikacze, a nie takie dozowniki?
Ciekawe jaki będzie próg darmowej dostawy. Szkoda, że nie można kupić zestawu próbek za jakąś symboliczną kwotę
Czegoś nie wiem? Są jakieś pudełka w Sephorze na zasadzie substrykcji? Kiedyś w Douglasie takie były, ale niestety zrezygnowali z nich, a szkoda, bo były naprawdę super.

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Pewnie jego mina jak widział Cię p oraz drugi bezcenna
U mnie paczkonosz wozi w godzinach popołudniowych, może jeszcze nie trać nadziei.

Dziewczyny, czy rzuciła Wam się w oczy jakaś promocja w sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami?

Nieśmiało pozwolę sobie podpowiedzieć Ci to co w moim podpisie. Co chwila jakaś promocja, a do tego dołączają prezenty i min. 10 próbek do każdego zamówienia.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:33   #89
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

DianaM do każdego zamówienia w Sephorze jak się kliknie "zapakuj na prezent" dołączają do zamówienia pudełko. Porównałam to pudełko do tego z GB i wg mnie to z Sephory jest dużo lepsze, większe, bardziej pojemne i zapinane na magnes.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:41   #90
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
DianaM do każdego zamówienia w Sephorze jak się kliknie "zapakuj na prezent" dołączają do zamówienia pudełko. Porównałam to pudełko do tego z GB i wg mnie to z Sephory jest dużo lepsze, większe, bardziej pojemne i zapinane na magnes.
O! Teraz rozumiem, zaraz zerknę na stronie czy mają coś co mnie zainteresuje. Dzięki
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.