yves rocher ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 14:52   #1
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Talking

Yves Rocher ;)


Witam,
Mam prosbe do osob, ktore znaja czy uzywaja kosmetyki firmy YR. Chcialabym zamowic sobie internetowo jakis podklad tejze firmy (podobno maja dobre) ale nie wiem jaki odcien bedzie wlasciwy. W internecie sa wypisane tylko nazwy, a nigdzie nie pokazane jest jak wlasciwie te odcienie wygladaja. Pasuje mi odcien zblizony do Max Factora - porcelanowy (chociaz ten troche rozowy sie wydaje na mojej twarzy, ale ogolnie mi pasuje). Odcienie jakie oferuje YR to: podklad Luminelle: pink beige, natural beige, honey, sunshine, podklad Colours Nature (velvet) velvety lilly, velvety peach, velvety cinnamon, velvety natural.
Czy moze mi ktos pomoc wybrac? Z gory dziekuje

P.S. A tak w ogole to moze znacie jakies inne produkty YR, ktore warto zamowic? Bylabym wdzieczna o podzielenie sie info
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:39   #2
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Yves Rocher ;)

Uwaga! Pod żadnym pozorem nie kupuj Luminelle! !!! Ja go kupiłam i jest straszny , zobacz koniecznie recenzję na KWC ja swoją też dodałam.Ale Yves Rocher ma bardzo dobry podkład z serii Yria jeżeli chodzi o kolory to z najjaśniejszych do wyboru są Porcelana i Kość słoniowa ale trudno mi określić precyzyjnie te odcienie najlepiej wypróbować je na sobie może idź do centrum Yves rocher albo zamów próbki. Inne produkty Yves Rocher które są warte polocenia to napewno zapachy mój ulubiony to Evidence ale wszystkie sa po prostu piękne. ogólnie to jest bardzo dobra firma tylko nie udała im się cała seria Luminelle.
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:03   #3
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: yves rocher ;)

dzieki za ostrzezenie wiec jednak wezme podklad z Colours Nature, tylko z tym odcieniem mam dalej dylemat. Zamawiac moge tylko ze strony angielskiej YR, na ktorej sa inne odcienie (jak wymienialam w poprzednim poscie) i nie ma niestety porcelanowego. Moze ten Velvet Lily mi spasuje. A do centrum YR tez nie pojde bo u mnie takiego nie ma a szkoda.

W prezencie ( wraz z zamowieniem) otrzymam m.in. ten zapach Evidence wiec mam nadzieje, ze dobry

A widzialam, ze puder sypki z Luminelle ma pozytywne opinie. Tez sie zastanawiam nad kupnem pudru sypkiego tylko nie wiem z kolei czy Luminelle, CN czy Yria
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 00:25   #4
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: yves rocher ;)

W sumie to nie znam tego pudru i może jest dobry więc nie chcę Cię zniechęcać, ja już taka jestem że jak się na czymś zawiodę to potem już temu nie ufam.
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 00:43   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Yves Rocher ;)

Cytat:
Napisane przez Cherie
P.S. A tak w ogole to moze znacie jakies inne produkty YR, ktore warto zamowic? Bylabym wdzieczna o podzielenie sie info
Ja polecam serie plaisirs nature.Super pachnące balsamy, żele pod prysznić i całkiem niedrogie wody toaletowe o różnych owocowych zapachach
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 00:45   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: yves rocher ;)

Cytat:
Napisane przez Cherie
dzieki za ostrzezenie wiec jednak wezme podklad z Colours Nature, tylko z tym odcieniem mam dalej dylemat. Zamawiac moge tylko ze strony angielskiej YR, na ktorej sa inne odcienie (jak wymienialam w poprzednim poscie) i nie ma niestety porcelanowego. Moze ten Velvet Lily mi spasuje. A do centrum YR tez nie pojde bo u mnie takiego nie ma a szkoda.

W prezencie ( wraz z zamowieniem) otrzymam m.in. ten zapach Evidence wiec mam nadzieje, ze dobry

A widzialam, ze puder sypki z Luminelle ma pozytywne opinie. Tez sie zastanawiam nad kupnem pudru sypkiego tylko nie wiem z kolei czy Luminelle, CN czy Yria

Podklad Luminelle byl swietny dla mnie ale przed zmiana oprawy graficznej pozniej juz nie kupowalam ale....do rzeczy,poniewaz z podkladem to sprawa skomplikowana.
Nie wiem jaka masz cere,z jakimi zmagasz sie lub nie problemami.
Z Colours Nature jest trudna sprawa pod katem dobrania odcienia,poniewaz dla mnie stanowilo to problem nawet kiedy mialam tester pod reka.

Puder sypki z Luminelle nie byl zly ale lepiej wspominam z Colours Nature.

Pomimo,ze jestem fanka kosmetykow YR to...mam okreslone produkty po ktore siegam a za kolorowka od nich za bardzo nie szaleje.

Szkoda ze nie masz dostepu do Centrum YR bo naprawde nie polecam kupowania w ciemno,trudno jest doradzic cos konkretnego bo kazda z Nas ma swoje preferencje jednak....przejrzyj sobie dodatkowo KWC i ocen czy jes sens
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 00:49   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher ;)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Ja polecam serie plaisirs nature.Super pachnące balsamy, żele pod prysznić i całkiem niedrogie wody toaletowe o różnych owocowych zapachach

Dokladnie apetyczne kosmetyki,ktore bardzo lubie
seria Hamamelis tez jest warta uwagi-szczegolnie balsam czy zel pod prysznic,do tego seria zeli Jardins Du Monde oraz moje ulubione antyperspiranty w kremie szczegolnie o zapachu Mimozy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 22:59   #8
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Yves Rocher ;)

jakie sa kolory w podkladzie yves rocher velvet ? wiem ze jest 01, 02, 03, ale czy cos jest przy nich napisane? np. natural itp? prosze o pomoc!
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 13:20   #9
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: yves rocher ;)

A ja uwielbiam serie Luminelle. Od kilku lat niemal bez przerwy uzywam pudru prasowanego i bardzo, bardxo go lubie Poza tym uwielbiam tez cienie prasowane luminelle sa bardzo trwale i maja sliczne kolorki Blyszczyki tez lubie...
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 14:19   #10
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: yves rocher ;)

Ja korzystam z Yves Rocher i CHWALE SOBIE tą firmę!
cienie luminnel (ale dość)i yria są bombowe!
Odnośnie płynnych pudów polecam najjaśniejsze odcienie, bo dla mnie (bladzioszki ) odcienbie NATURAL były dość ciemne.
Pomiomo cen wysokich, z jakości jesem zadowolona
cienie Yria mam już 3 lata (a maluje sie nimi prawie codziennie) - są duże, trwałe, i mocno sie trzymaja powieki
lubie kredki luminnel choć są miekkie.
polecam
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.