Wosk do brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 22:43   #1
Emma_01
Przyczajenie
 
Avatar Emma_01
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PL:D
Wiadomości: 10
Post

Wosk do brwi


Witam wszystkich bardzo serdecznie

Od razu chcę zaznaczyć, że nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam swojego posta.
Otóż mam do Was pytanie. Wyczytałam na wizażu o wosku do brwi z Inglota. Byłam dziś w drogerii i Pani, która tam pracowała, powiedziała, że nie mają w sprzedaży oddzielnego wosku do brwi. Są może jakieś inne firmy gdzie mogę dostać taki gadżet? Jeżeli wiecie coś na ten temat, bardzo proszę pomóżcie i napiszcie jaka jest cena mniej więcej takiego wosku.
Uprzedzam Wasze pytania... Nie kupiłam paletki do brwi od razu z woskiem, ponieważ dopiero rozpoczynam swoją przygodę z takim zestawem do upiększania brwi i zdecydowałam się dziś na zestaw z Essence, który bardzo dużo osób sobie chwali na wizażu, a jak wiecie nie ma w nim wosku, który nie ukrywam bardzo by mi się przydał.

Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek info;]
Emma_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 22:53   #2
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wosk do brwi

wosk do brwi jest oczywiście z Bobbi Brown ale dość drogi. Z tanich np ELF, z tym że niedostępny stacjonarnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...w-do-brwi.html
Z Golden Rose oglądałam też wosk do brwi w kredce(i żałuje że nie kupiłam jak byłam w tych rejonach bo też by mi sie przydał) za 16zł , ale ciężko z dostępnością tej firmy, trzeba szukać w małych drogeryjkach lub w marketach w pasażu ta firma lubi mieć siedzibę. W drogeriach typu ross lub natura nie widziałam nigdy wosku do brwi

Edit miałam na mysli Benefit a nie BB

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-03-16 o 22:56
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 23:01   #3
Emma_01
Przyczajenie
 
Avatar Emma_01
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PL:D
Wiadomości: 10
Dot.: Wosk do brwi

Dziękuję Ci bardzo za pomoc

Dziś właśnie byłam w Naturze, i właśnie tam Pani z obsługi powiedziała, że nie ma u nich oddzielnego wosku, ja też przyznam się szczerze nigdy nie widziałam takiego w drogeriach, a jednak gdzieś na internecie wyczytałam o wosku z Inglota, dziś patrzyłam, ale niestety go nie było

Żele do brwi mają takie same zastosowanie jak woski? Tzn ładnie układają je i troszeczkę nabłyszczają? Można je nakładać po uprzednim pociągnięciu włosków cieniem? Nie znam się na tym, tak jak już pisałam wyżej dopiero zaczynam przygodę z malowaniem brwi Wcześniej nałogowo robiłam hennę, ale włoski zaczęly mi wypadać więc zrezygnowałam z tego stąd moja niewiedza w tym temacie
Emma_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 23:29   #4
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wosk do brwi

w moim Inglocie też nie ma wosku, ale jak pani powiedziała, maja niepełny asortyment mam dosyć ciemne brwi i często do ułożenia, zaczesania używam po prostu odzywek bezbarwnych do brwi i rzęs np My Secret. Kiedys używałam korektora>>a bardziej takiego tuszu do brwi z Delii
teraz jest jego nowa wersja ale ponoć gorsza
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ctor-3in1.html
nie wiem nie próbowałam, bynajmniej ze starej byłam zadowolona bo delikatnie przyciemniał i usztywniał włoski i wyglądało to bardzo naturalnie. Używałam też wosku do włosów trochę było z tym zabawy i nie był takiej konsystencji jak ten typowo do brwi ale efekt podobał mi sie o wiele bardziej niz po zwykłym żelu do brwi po którym u mnie nie ma za bardzo różnicy. Dlatego teraz jak bede znowu na stoisku Golden Rose to skusze się na ten wosk w kredce. Jakiej henny używałaś?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 00:10   #5
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Wosk do brwi

A u nas w maleńkim Opolu, w obu sklepach Inglota są woski, dziwne...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:04   #6
Emma_01
Przyczajenie
 
Avatar Emma_01
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PL:D
Wiadomości: 10
Dot.: Wosk do brwi

Używałam henny z Delii na początku grafitowej, byłam w miarę zadowolona, ale gdy mi schodziła zauważyłam dziwne prześwity jakby niebieskie co mnie od niej odrzuciło. Później przerzuciłam się na czarną, ale trzymałam krótko. Powiem szczerze, że nie byłam w 100% zadowolona z efektów moich brwi po użyciu henny, bo mam rzadkie brwi a chcę aby stały się pełniejsze, dlatego przerzuciłam się na cień, który pięknie uzupełni brwi i będą lepiej się prezentować ;]

Nie pomyślałam o użyciu zwykłego wosku do włosów, podejrzewam, że będzie dość ciekawy efekt, muszę wypróbować )
Emma_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:47   #7
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wosk do brwi

Cytat:
Napisane przez Emma_01 Pokaż wiadomość
Używałam henny z Delii na początku grafitowej, byłam w miarę zadowolona, ale gdy mi schodziła zauważyłam dziwne prześwity jakby niebieskie co mnie od niej odrzuciło. Później przerzuciłam się na czarną, ale trzymałam krótko. Powiem szczerze, że nie byłam w 100% zadowolona z efektów moich brwi po użyciu henny, bo mam rzadkie brwi a chcę aby stały się pełniejsze, dlatego przerzuciłam się na cień, który pięknie uzupełni brwi i będą lepiej się prezentować ;]

Nie pomyślałam o użyciu zwykłego wosku do włosów, podejrzewam, że będzie dość ciekawy efekt, muszę wypróbować )
ja od ponad trzech lat robie brwi kobietom w domu i koleżankom tą henną, używam odcienia grafitowego i ciemnobrązowego wszystkie sa bardzo zadowolone, wypadania brwi czy osłabienia nikt nie odnotował
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...efectocil.html

co do wosku do włosów to nie polecam, używałam eksperymentalnie jak nic nie miałam jest ciężko go nałożyć i przyczesać brwi, jest zbyt twardy i za dużo roboty podoba mi się u mnie własnie taki efekt jaki daje sam wosk czyli zaczesane do góry i mocno utrwalone brwi bez żadnego cienia czy kredki. Gdy nakładałam z kolei żel na pociagniete już cieniem włoski to wtedy lubiło mi się rozmazać to
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 13:16   #8
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Wosk do brwi

polecam Smashbox Brow Tech w minipaletce wosk + 1 / 2 cienie do brwi
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2012-03-17 o 13:17
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:26   #9
Emma_01
Przyczajenie
 
Avatar Emma_01
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PL:D
Wiadomości: 10
Dot.: Wosk do brwi

Achm, w takim razie poszukam jeszcze tego wosku z Golden Rose, może uda mi się go gdzieś dorwać Dziękuję bardzo za info ;]
Emma_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 10:41   #10
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wosk do brwi

jest super paletka z Benefitu,gdzie masz wosk dajacy od razu kolor,przyciemnia brwi i pięknie naturalnie wygląda.Ja jestem nim zachwycona,i szkoda tylko że tak pozno odkryłam i tyle lat malowałam się kredką.Te stówe warto wydać na ten specyfik bo jakość jest dobra i jest wydajny,a efekt bardzo estetyczny-brwi jak po hennie.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:40   #11
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Wosk do brwi

W Inglocie równiez są woski kolorowe, dużo jest kolorów, żeby dopasować pod brwi
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 12:09   #12
Emma_01
Przyczajenie
 
Avatar Emma_01
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PL:D
Wiadomości: 10
Dot.: Wosk do brwi

A orientujesz się może w jakich cenach są te woski z Inglota?
Emma_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 10:49   #13
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wosk do brwi

może to nie do końca wosk, ale mogę polecić korektor do brwi z delii - ładnie utrwala włoski
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.