Ben Nye Beige Suede - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 15:43   #1
xevelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2

Ben Nye Beige Suede


Czy miałyście okazję zetknąć się z pudrem Luxury Ben Nye o odcieniu beige Suede? Z tego co widzę, to wszyscy używają Banana, jednak ja chciałabym coś bardziej jakby to powiedzieć "opalizującego"

Boję się, że puder będzie zbyt ciemny, ktoś może mi coś doradzić?

Moja karnacja wygląda tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,3 KB, 38 załadowań)
xevelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:05   #2
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Ben Nye Beige Suede

Ja mam puder Ben Nye Luxury w kolorze Buff i jest chyba najbardziej uniwersalny ze wszystkich kolorów. Ze zdjęć wnioskuję, że masz podobny koloryt do mojej skóry, więc i dla Ciebie Buff będzie prawdopodobnie strzałem w 10. W opakowaniu jest dość jasny, jaśniejszy od mojej skóry, jednak doskonale wtapia się i jest całkowicie niewidoczny nawet na skórze o parę tonów ciemniejszej od mojej.

Z tego co widziałam na swatchach odcień Sand Beige jest już znacznie ciemniejszy i mniej naturalny, dość intensywnie zabarwia skórę, więc może być widoczny na Twojej jasnej skórze. Chyba, że zależy Ci na efekcie brązującym, wtedy powinien być dobry, ale w takim przypadku lepiej stosować go tylko na wybrane partie twarzy (kości policzkowe, szczyt czoła, broda, nos) bo inaczej można wyglądać na "zmalowaną"

Pudry Ben Nye są naprawdę idealne! Absolutnie niewidoczne na twarzy, nie wysuszają, skóra dobrze się pod nimi czuje, nie niweluje działania kremu nawilżającego i nie "duszą" cery. Mam odcienie Buff, Pretty Pink i Banana. Pink rewelacyjnie odświeża wygląd, Buff idealnie się stapia z Banany jestem najmniej zadowolona, gdyż lekko zażółca twarz
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 08:47   #3
xevelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ben Nye Beige Suede

Dziękuję bardzo, Twoja wiadomość jest naprawdę pomocna
xevelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.