samoopalacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 07:27   #1
martyna11397
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6

samoopalacz


Z góry wybaczcie, że dodaje ten wątek, zapewne już podobny problem był opisywany.Problemem jest samoopalacz.Wczoraj wieczorem wysmarowałam się samoopalaczem - Avon Magic Tan.Niestety prawie na całym ciele mam okropne smugi, w jednych miejscach skróra jest ciemniejsza.Najgorzej jest z twarzą i szyją, chciałabym to usunąć natychmiastowo.Inne partie ciała są miej ważne, mam czas by się tego pozbyć, ale twarz do jutra.Mam troche suchą skórę, może stąd te plamy, albo po prostu nierównomierne rozsmarowanie kosmetyku, inna możliwość - zbyt szybko się ubrałam a kosmetyk się nie wchłonął.Prosiłabym o rady czym usunąć lub inny pomysł z mojej strony choć niekoniecznie dobry.Słyszałam, że po użyciu samoopalacza najlepiej jest się po tym umyć, konieczne mydło (żel) to wtedy kosmetyk się idealnie rozłoży na skórze.Może zamiast usuwać to należałoby jeszcze razu użyć samoopalacza, tym razem po tym zabiegu pod prysznic.Moze koloryt cery by się wyrownał?
martyna11397 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 18:38   #2
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: samoopalacz

ja bym zrobiła peeling cukrowy tam, gdzie się nasmarowałaś i na wszelki wypadek nie nakładała jeszcze raz samoopalacza.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.