~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 06:40   #31
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

ślicznie Poziomeczko tylko proszę o uśmiech
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 06:51   #32
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Co do "miłości"... Używanie tego słowa w Twoim wieku jest na wyrost, poza tym za kilka lat będziesz się z tego wszystkiego śmiała... Nie myśl że się wymądrzam, po prostu bardzo dobrze pamiętam jaka byłam w Twoim wieku... Też rozpaczałam, a teraz nie potrafię zrozumieć, dlaczego byłam taka - dosłownie! - głupiutka. Wiem, że teraz dla Ciebie ten problem jest najważniejszy i masz prawo się tym wszystkim przejmować, płakać. Każdy był kiedyś nieszczęśliwie zauroczony, bo 'zakochany' to za duże słowo. Masz dość życia? Życie jest piękne i za krótkie, żeby je zmarnować na smutek. Korzystaj z chwili, młodości, czasu beztroski, bo potem problemy będą tylko większe.

o tym samym pomyslałam ale mysle ze nie warto jej tego tłumaczyc nie dlatego ze jest głupiutka czy młoda i nie zrozumie ale dlatego ze jak byłysmy w jej wieku to tez nikt by nam tego nie wytłumaczył ze ten chlopiec nie jest na stałe i ani na zawsze ...ze jeszcze nie jeden zawroci nam w glowie kazdy musi przezyc pierwsze bolesne zauroczenie i nikt nas od tego nie uchroni

Poziomeczko makijaz bardzo ładnby tylko ja bym innaczej usteczka pomalowała na inny kolor ale i tak uroczo wygladaz i głowa do góry i cytujac dode NIE DAJ SIE A kazdy kto cie skrzywdzi bedzie miał doczynienia z kolezankami wiazankami
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 08:08   #33
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Poziomeczko głowa do góry
Baaardzo mi się podoba Twój makijaż i zdjęcia ładne, tylko uśmiechu brakuje
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:36   #34
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Makijaż śliczny - subtelny, ale widoczny, jest super, mimo Twojej melancholii.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:37   #35
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Nieostre zdjęcia, ale widać kolor! Popracuj nad zdjęciami jak pisała Janne.
No i się nie martw, masz tak mało lat, że wszystko przed Tobą... miłość to Ty dopiero spotkasz. Głowa do góry maleństwo!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:03   #36
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Poziomko, widzę że wreszcie coś jest na powiekach Aaaaale niestety zdjęcia są robione tak, że nie można się im dokładnie przyjrzeć. Może więc kilka rad dotyczących cykania fotek, bo widzę że popełniasz ciągle te same błędy, więc może pomogę Ci je naprawić
Jeśli chcesz robić zbliżenia oczu, nie ustawiaj twarzy w ten sposób: tu i tu bo wtedy jeśli masz włączoną funkcję makro, to aparat ustawia ostrość na część twarzy, która jest najbardziej zbliżona do obiektywu - w pierwszej fotce są to usta, w drugiej nos, a oczy pozostają nieostre.
Ja jeśli chcę uchwycić powieki, stawiam aparat na czymś stabilnym - stolik, parapet, biurko - i przybliżam oko do obiektywu, a twarz pochylam tak, by obiektyw nie uchwycił zbliżenia nosa. To oko ma być najbliżej obiektywu, nie nos czy broda. Wtedy to powieka będzie ostra. Musisz poćwiczyć wykonywanie zdjęć, bo odchylasz głowę do tyłu i naprawdę nie widać oczu.
Makijażu nie ocenię, bo po prostu go nie widzę, chociaż dostrzegam jakieś cieniowanie
Co do "miłości"... Używanie tego słowa w Twoim wieku jest na wyrost, poza tym za kilka lat będziesz się z tego wszystkiego śmiała... Nie myśl że się wymądrzam, po prostu bardzo dobrze pamiętam jaka byłam w Twoim wieku... Też rozpaczałam, a teraz nie potrafię zrozumieć, dlaczego byłam taka - dosłownie! - głupiutka. Wiem, że teraz dla Ciebie ten problem jest najważniejszy i masz prawo się tym wszystkim przejmować, płakać. Każdy był kiedyś nieszczęśliwie zauroczony, bo 'zakochany' to za duże słowo. Masz dość życia? Życie jest piękne i za krótkie, żeby je zmarnować na smutek. Korzystaj z chwili, młodości, czasu beztroski, bo potem problemy będą tylko większe.
Dziękuje za opisanie wszytskiego w szczegółach Kochana jestes

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Ale Ty masz gadane! Ale cos mi wyjasnilas w zwiazku z funkcja makro. Dzieki!


Cytat:
Napisane przez divin Pokaż wiadomość
Głowa do góry Wszystko będzie dobrze.
A makijaż jak zawsze podoba mi się.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
Poziomcia makijaż o niebo lepszy , chociaż coś widać ładnie Ci w takich kolorkach....no ale widze ze na kazdym zdjęciu smutasek
zrób jakieś foto dla nas z pięknym uśmiechem i już się nie smutaskuj
Ehh... dziękuję kochanie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Poziomko, nawet nie myśl o tym, żeby uderzyć go w twarz. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to poniżające dla obu stron. Po prostu ignoruj takie zachowania, odejdź z podniesioną głową, nie pozwalaj żeby ktoś robił Ci coś, czego nie tolerujesz, ale nigdy nie policzkuj... Wierz mi, ten gest jest czasem potrzebny, ale naprawdę w wyjątkowych sytuacjach... a takich sytuacji jest niewiele i nikomu ich nie życzę... Sama od siebie dodam, że będąc kilka lat młodsza, uderzyłam tak KILKA RAZY kolegę i nie potrafię sobie tego wybaczyć... A co do dorastania - każdemu szajba bije, dziewczynom też


Nie ma za co A właściwości funkcji makro odkryłam sama, kiedy podczas robienia zdjęć na fotce idealnie było widać każdy milimetr czubka mojego nosa, a oczy były jak za mgłą I wtedy zadałam sobie pytanie: "O co tu chodzi?" No i odkryłam Nobla na wynos poproszę
Ale to co on zrobił pzrekraczało wszelkie możliwości.. to uderzenie nie było by mocne.. tylko tak na przypomnienie... Ehh.. no ale dziękuję Ci za wszystko

Cytat:
Napisane przez dommiii_ Pokaż wiadomość
Śliczny makijażyk.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez dommiii_ Pokaż wiadomość
A chłopakiem się nie przejmuj nie jest wart Twoich łez ;*
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Fajny makijaż Poziomeczko, tylko za mało uśmiechu. Głowa do góry, posłuchaj słów Jeanne ma rację
Dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
makijaż bardzo ładny, delikatny.

Główka do góry To nie ty powinnaś płakać przez chłopaka lecz chłopak przez Ciebie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Po pierwsze: poprosiłabym o uśmiech
Po drugie makijaż jak zwykle śliczny pasują do Ciebie te kolorki
A po trzecie koniec smutania się i dołowania przez facetów.. nie warto;-) uwierz mi kiedyś na pewno znajdziesz tego jedynego ;-)
Aguś, dzięki

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
A co to za smutas usmiechnąc mi sie i to szybciutkoszkoda łez dla jakiegoś faceta


to tak tytułem wstepu a teraz do rzeczyzaskoczyłaś mnie mocnym makijażem dziśktórego wykonanie jak najbardziej mi się podobatylko brak mi tu jednej rzeczy i to najwazniejszejUŚMIECHU
Paulinko.. cieszę się, ze Ci sie podoba

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
ślicznie Poziomeczko tylko proszę o uśmiech
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

o tym samym pomyslałam ale mysle ze nie warto jej tego tłumaczyc nie dlatego ze jest głupiutka czy młoda i nie zrozumie ale dlatego ze jak byłysmy w jej wieku to tez nikt by nam tego nie wytłumaczył ze ten chlopiec nie jest na stałe i ani na zawsze ...ze jeszcze nie jeden zawroci nam w glowie kazdy musi przezyc pierwsze bolesne zauroczenie i nikt nas od tego nie uchroni

Poziomeczko makijaz bardzo ładnby tylko ja bym innaczej usteczka pomalowała na inny kolor ale i tak uroczo wygladaz i głowa do góry i cytujac dode NIE DAJ SIE A kazdy kto cie skrzywdzi bedzie miał doczynienia z kolezankami wiazankami
Hihii... to cieszę się , ze mogę na Was liczyć To prawda, ze wszytsko trzeba przeżyć... dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Poziomeczko głowa do góry
Baaardzo mi się podoba Twój makijaż i zdjęcia ładne, tylko uśmiechu brakuje
Dzięki

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Makijaż śliczny - subtelny, ale widoczny, jest super, mimo Twojej melancholii.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Nieostre zdjęcia, ale widać kolor! Popracuj nad zdjęciami jak pisała Janne.
No i się nie martw, masz tak mało lat, że wszystko przed Tobą... miłość to Ty dopiero spotkasz. Głowa do góry maleństwo!
Dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:21   #37
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

o tym samym pomyslałam ale mysle ze nie warto jej tego tłumaczyc nie dlatego ze jest głupiutka czy młoda i nie zrozumie ale dlatego ze jak byłysmy w jej wieku to tez nikt by nam tego nie wytłumaczył ze ten chlopiec nie jest na stałe i ani na zawsze ...ze jeszcze nie jeden zawroci nam w glowie kazdy musi przezyc pierwsze bolesne zauroczenie i nikt nas od tego nie uchroni
Masz rację Postanowiłam to jednak napisać żeby może troszeczkę podnieść Poziomkę na duchu, dać do zrozumienia, że czasami warto złapać dystans... Nie popieram myślenia "Ucz się na moich błędach" - każdy musi przeżyć swoje życie po swojemu Nierzadko takie pierwsze miłości wspomina się z rozrzewnieniem, uśmiechem, czasem lekkim zażenowaniem, ale jednak warto mieć takie wspomnienia

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuje za opisanie wszytskiego w szczegółach Kochana jestes

Ale to co on zrobił pzrekraczało wszelkie możliwości.. to uderzenie nie było by mocne.. tylko tak na przypomnienie... Ehh.. no ale dziękuję Ci za wszystko
Nie ma za co, Poziomko Co do uderzenia - nieważne, czy mocne czy lekkie. Po prostu staraj się rozwiązywać takie sytuacje w inny sposób. Przemoc fizyczna niczego nie rozwiąże, pokonaj tego gagatka umysłem
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 14:35   #38
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Masz rację Postanowiłam to jednak napisać żeby może troszeczkę podnieść Poziomkę na duchu, dać do zrozumienia, że czasami warto złapać dystans... Nie popieram myślenia "Ucz się na moich błędach" - każdy musi przeżyć swoje życie po swojemu Nierzadko takie pierwsze miłości wspomina się z rozrzewnieniem, uśmiechem, czasem lekkim zażenowaniem, ale jednak warto mieć takie wspomnienia


Nie ma za co, Poziomko Co do uderzenia - nieważne, czy mocne czy lekkie. Po prostu staraj się rozwiązywać takie sytuacje w inny sposób. Przemoc fizyczna niczego nie rozwiąże, pokonaj tego gagatka umysłem
Tak.. ale ja nie miałam w ogóle siły.. on mnie tak mocno trzymał... dosłownie jak faceci chcą zgwałcić kobietę... Ale w ich pojęciu to wszytsko jest przecierz na żarty...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:44   #39
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Oj Poziomeczko, nie martw się , ja spotkałam Swojego Jedynego dopiero po studiach, wcześniej często miałam złamane serce przez różnych typków

Zobaczysz, że Ci minie i kiedyś będziesz się z tego śmiała

A jeśli chodzi o makijaż, to jest bardzo ładny, w sam raz dla Ciebie, taki delikatny i subtelny, jak Twoja uroda Tylko uśmiechu mi brakuje!

Masz piękne usteczka
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:01   #40
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Oj Poziomeczko, nie martw się , ja spotkałam Swojego Jedynego dopiero po studiach, wcześniej często miałam złamane serce przez różnych typków

Zobaczysz, że Ci minie i kiedyś będziesz się z tego śmiała

A jeśli chodzi o makijaż, to jest bardzo ładny, w sam raz dla Ciebie, taki delikatny i subtelny, jak Twoja uroda Tylko uśmiechu mi brakuje!

Masz piękne usteczka
Dziękuję Ci ślicznie za miłe słowa... kochana jesteś
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 19:54   #41
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

No, no Poziomeczka szaleje z makijazem tylko usmiechu brak;/
i glowa do gory a tym Panem nie ma sie co przejmowac, trzeba bylo stanowczo zareagowac i ewentualnie go wyprosic (bo to w domu bylo tak?)

p.s. jak sie sprawuje pedzelek do cieniowania bo ostatnio pokazywalas nowy nabytek na "naszych zbiorach..."
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 20:23   #42
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
No, no Poziomeczka szaleje z makijazem tylko usmiechu brak;/
i glowa do gory a tym Panem nie ma sie co przejmowac, trzeba bylo stanowczo zareagowac i ewentualnie go wyprosic (bo to w domu bylo tak?)

p.s. jak sie sprawuje pedzelek do cieniowania bo ostatnio pokazywalas nowy nabytek na "naszych zbiorach..."

Karolciu dzięki Pędzelek Sephorowy świetny...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:53   #43
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Co do "miłości"... Używanie tego słowa w Twoim wieku jest na wyrost, poza tym za kilka lat będziesz się z tego wszystkiego śmiała... Nie myśl że się wymądrzam, po prostu bardzo dobrze pamiętam jaka byłam w Twoim wieku... Też rozpaczałam, a teraz nie potrafię zrozumieć, dlaczego byłam taka - dosłownie! - głupiutka. Wiem, że teraz dla Ciebie ten problem jest najważniejszy i masz prawo się tym wszystkim przejmować, płakać. Każdy był kiedyś nieszczęśliwie zauroczony, bo 'zakochany' to za duże słowo. Masz dość życia? Życie jest piękne i za krótkie, żeby je zmarnować na smutek. Korzystaj z chwili, młodości, czasu beztroski, bo potem problemy będą tylko większe.
A ja nie lubię takiego gadania, starszych ciotek
Moim zdaniem Poziomka kocha, skoro tak mówi. Oczywiście, że znaczenie tego słowa zmienia się z wiekiem, ale wmawianie komuś, że nie wiem co to miłość lub nie poznaje uczuć, to niemiłe.
Całe życie człowiek się uczy, więc zawsze patrząc wstecz będzie głupszy niż jest teraz.
I to Poziomka ustala wagę słów, bo w jej skórze nie jesteśmy. Zgadzam się, że trzeba szybko puszczać w niepamięć przykre chwile, bo by się człowiek wykończył, jakby tak rozmyślał.
Podziwiam Poziomkę za jej postawę, bo mnie bardzo by zdenerwowało jakby, ktoś będący ledwo starszy ode mnie, mówił mi co czuję i co będę myślała w przyszłości. Radzę zwrócić uwagę na postawę dojrzalszych dziewczyn, które traktują problem Poziomki bardzo poważnie, bo taki właśnie dla niej on jest.

Co do makijażu, to jak zwykle b. ładnie, delikatnie i uroczo.
Ja bym troszkę mocniej malowała rzęsy, ale wiem...
Pozdrawiam, schowaj się z kubkiem ciepłego kakałka i dobrą książką.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:09   #44
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: ~ Sometimes I see You, when I close my eyes... ~

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A ja nie lubię takiego gadania, starszych ciotek
Moim zdaniem Poziomka kocha, skoro tak mówi. Oczywiście, że znaczenie tego słowa zmienia się z wiekiem, ale wmawianie komuś, że nie wiem co to miłość lub nie poznaje uczuć, to niemiłe.
Całe życie człowiek się uczy, więc zawsze patrząc wstecz będzie głupszy niż jest teraz.
I to Poziomka ustala wagę słów, bo w jej skórze nie jesteśmy. Zgadzam się, że trzeba szybko puszczać w niepamięć przykre chwile, bo by się człowiek wykończył, jakby tak rozmyślał.
Podziwiam Poziomkę za jej postawę, bo mnie bardzo by zdenerwowało jakby, ktoś będący ledwo starszy ode mnie, mówił mi co czuję i co będę myślała w przyszłości. Radzę zwrócić uwagę na postawę dojrzalszych dziewczyn, które traktują problem Poziomki bardzo poważnie, bo taki właśnie dla niej on jest.

Co do makijażu, to jak zwykle b. ładnie, delikatnie i uroczo.
Ja bym troszkę mocniej malowała rzęsy, ale wiem...
Pozdrawiam, schowaj się z kubkiem ciepłego kakałka i dobrą książką.
Cold.. kochanie Może i masz rację.. Hmm.. sama nie wiem... Ja już sie przyzwyczaiłam że budzę kontrowersję, że ja w swoim wieku mówię słowo 'kocham'.... Ehh.. no ale cóż... tak bywa... Ja jestem naprawdę zakochana... tak bardzo chciałabym sie do NIEGO przytulić.. pocałować... Ale to niemożliwe... bo z daleka jego ciało.. Ehh... Dziękuję Cold za wsparcie.. a co do rzęsek to robiłam troszkę na odwal... wybaczcie Może wykombinuję coś teraz z makijażem.. wstawię dziś lub jutro... (Jak makijaż się uda ) Dzięki jeszce raz
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.