Odrzucony makijaż konkursowy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 12:02   #61
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Piękny karnawał w Wenecji na którym zdarzyło mi się być, patrząc na ten "makijaż" wracają wspomnienia. Jak dla mnie jedna z najlepszych prac (z konkursu), realizuje całkowicie moją wizję tematu.
Moim zdaniem zdecydowanie niesprawiedliwe odrzucenie..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:30   #62
asiekmg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Kawa nie przejmuj się, makijaż jest super.

Nie mam pojęcia kto wybierał zdjęcia, ale makijaże takie jak te:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1235038651 - TAKI TO JA SOBIE W 5 MIN PRZED WYJŚCIEM Z DOMU MALUJĘ . . . . GDZIE PODKŁAD . . . . . . WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOŚCI NA WIERZCHNU, A W MAKIJAŻU CHODZI O TO ŻEBY ZATUSZOWAĆ

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1235040158 - - karnawał?

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:33 Powód: obrażanie uczestników konkursu
asiekmg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:46   #63
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Asiek, makijaże można komentować pod warunkiem, że krytyka jest wyrażona w sposób kulturalny i konstruktywny. Jeśli nie potrafisz w taki sposób skonstruować swojej wypowiedzi, to moim zdaniem powinnaś powstrzymać się od wypowiadania.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:52   #64
asiekmg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Witam Szanowne Panie!

Nie widzę nic niekulturalnego w tym, co napisałam. Makijaż powinien tuszować niedoskonałości Twarzy, a nie pokazywać je jak na dłoni, Szanowna Pani.

NIEKTÓRE makijaże biorące udział w konkursie, nie powinny się nazywać KARNAWAŁOWYMI. Makijaż karnawałowy to sztuka, to zdobienia, musi być szałowy, wybuchowy, rzucający się w oczy.

Już nie będę linków kopiować, GDYŻ mi sie nie chce . . . ale jedna Pani nadesłała zdjęcie w bluzeczce z kołnierzykiem z pracy??? To musi być rzeczywiście KARNAWAŁ - - chyba dla pracowników CallCenter, gdzie ludzi nie widać!

Proszę użytkowniczkę, która widać piastuje tu miejsce rozjemcy, nauczyciela manier, o załączenie linków, którymi może udokumentować swoje belferowskie kompetencje, a później pouczałą innych, co do kultury!
NIE TU I NIE MNIE, BO TO STRONA MAKIJAŻY, A NIE WYRAŻANIA OPINI NA TEMAT CZYJEGOŚ "JA". SAMA MA JAKIEŚ PROBLEMY ZE SWOIM, TRZEBA SOBIE POMÓC, ROZUMIEM, ALE NIE NA FORUM MAKIJAŻY!

POZDRAWIAM!!

Edytowane przez asiekmg
Czas edycji: 2009-02-20 o 12:59
asiekmg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:55   #65
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Cytat:
Napisane przez asiekmg Pokaż wiadomość
Witam Szanowne Panie!

Nie widzę nic niekulturalnego w tym, co napisałam. Makijaż powinien tuszować niedoskonałości Twarzy, a nie pokazywać je jak na dłoni, Szanowna Pani.
Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałaś wcześniej. I nie myśl, że jeśli teraz zwrócisz się do kogoś per "Szanowna Pani" to zatrzesz złe wrażenie.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:59   #66
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Cytat:
Napisane przez asiekmg Pokaż wiadomość
Kawa nie przejmuj się, makijaż jest super.

Nie mam pojęcia kto wybierał zdjęcia, ale makijaże takie jak te:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1235038651 - TAKI TO JA SOBIE W 5 MIN PRZED WYJŚCIEM Z DOMU MALUJĘ . . . . GDZIE PODKŁAD . . . POZA TYM LECIWA MODELKA, A WIEK PODANY JAK NA TALERZU . . . WSZYSTKIE ZMARCHY NA WIERZCHNU, A W MAKIJAŻU CHODZI O TO ŻEBY ZATUSZOWAĆ

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1235038736 - TEJ KTOŚ PRZYWALIŁ W OKO, WYSZŁA ŚLIWA I ZOSTAŁA SFOTOGRAFOWANA, MASAKRA!!! dO TEGO WĄSY . . .

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1235040158 - ŻÓŁTACZKA, CZY CO??

TEN KONKURS TO JAKAŚ LIPA DLA ZNAJOMYCH!! PORAŻKA
Zachowaj te uwagi dla siebie naprawde bo chyba to nie jest miejsce na tego typu krytyke.

Kawa praca jest piekna,nie rezygnuj z nastepnych konkursow ,to nie twoja wina ze regulamin nie byl dobrze napisany,moze osoby ktore sie tym zajmuja naprawia swoj blad i nastepnym razem zadbaja zeby byl on jednoznaczny.Gratuluje talentu!

Edytowane przez domininia
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:04
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 12:59   #67
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

a wg mnie to swietny makijaz- stylizacja, widac wlozony ogrom pracy i pomyslowosci i jak najbardziej powinien byc przyjety Bardzo mi przykro,ze zostal odrzucony

asiekmg, takie uwagi zachowaj dla siebie bo sa nie na miejscu. Twoja krytyka nie jest konstruktywna,a jedynie obraza osoby, ktore powyzsze makijaze wykonaly.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:01
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 13:03   #68
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

dla mnie to zdecydowanie nie jest makijaz...nawet gejsza by sie tak nie umalowala
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:12   #69
Istil
Raczkowanie
 
Avatar Istil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 106
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Jak dla mnie droga Kawo wygrałaś ten konkurs. Czytałam komentarze, że w konkursowych makijażach brakuje tego czegoś, przepychu... U Ciebie jest to wszystko. Jednoznacznie nasuwa się karnawał w Wenecji z równie cudnymi maskami jak ta Twoja.
Wiem, że moje słowo się nie liczy tutaj za bardzo, ale zwyciężyłaś, bo Twój makijaż spełnia moje osobiste warunki co do prac konkursowych.
__________________
Od 22.09.2016 nie palę!

Teraz rozliczę się z wagą
Istil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:13   #70
asiekmg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Nie napisałam, że makijaże są beznadziejne, brzydkie. Doceniam trud wszystkich Pań malujących, ale co do tego, że te makijaże są KARNAWAŁOWE nie zgodzę się!!! Są CODZIENNE . . . ale reguł konkursu nie było, w sumie . . . !!!

Z Panią Joanne nie dyskutuję już, gdyż niejedna koleżanka na Wizażu powiedziała mi, że pisze zawsze wtedy, gdy można się pokłócić. Z Szanowną Panią, nie mam zamiaru dalej się spierać!!!


Pięknie Panie malujecie, ale zdanie swoje mam, sporo z tych które zostały zakfalifikowane, nie nadają się . . . są piękne, ale NIE NA KARNAWAŁ!!!

cZARNA_kAWA ty chyba widziałaś prawdziwy karnawał??? Patrząc na Twoją pracę, możnaby sądzić, żę osoba, którą malowałaś, rzeczywiście miałaby przystąpić do KARNAWAŁOWEGO SZALEŃSTWA!!!

Gdybym szła na karnawał, to własnie taki makijaż bym chciała . . . . mnóstwo roboty!

Pozdrawiam
asiekmg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:13   #71
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

asiekmg wybacz ale,to są bardzo niegrzeczne uwagi, można komentowac makijaż i tutaj też to robimy, ale mowienie o wieku modelki czy o wadach urody nie jest tematem a poza tym to kwestia subiektywna. Tobie może nie podobac się modelka innej osobie tak, ale tak moim zdaniem nie powinno się pisac w ten sposób. Poza tym ten wątek pokazuje makijaż Kawy (przepiekny powtórzę) a wokól tego konkursu zaczyna się robic jakaś dziwna atmosfera. Wczoraj ktoś ukradł makijaż i pokazał jako swój niby niedopuszczony do konkursu, teraz takie wypowiedzi w sumie obraźliwe. Przykre że na wątku Czarnej Kawy poświeconym Jej pięknej pracy. Takie moje zdanie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 13:15   #72
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Jak maska wenecka Podoba mi się

Ale faktycznie, uważam,że słusznie został odrzucony.
Czarna kawo,nie ujmuje to jednak uroku pracy.

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:18
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:26   #73
asiekmg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Edytowałam burzliwego posta, ale to co zostało, nie wydaje mi się, że kogoś obraża . . . każdy ma prawo z tego co wiem, do wyrażania opinii, a to że akurat tu to zrobiłam, to przypadek . . . tylko Czarnej szkoda . . . ale i tak jest wygrana w oczach wielu wizażystek . . .
asiekmg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:27   #74
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Cytat:
Napisane przez asiekmg Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że makijaże są beznadziejne, brzydkie. Doceniam trud wszystkich Pań malujących, ale co do tego, że te makijaże są KARNAWAŁOWE nie zgodzę się!!! Są CODZIENNE . . . ale reguł konkursu nie było, w sumie . . . !!!

Z Panią Joanne nie dyskutuję już, gdyż niejedna koleżanka na Wizażu powiedziała mi, że pisze zawsze wtedy, gdy można się pokłócić. Z Szanowną Panią, nie mam zamiaru dalej się spierać!!!


Pięknie Panie malujecie, ale zdanie swoje mam, sporo z tych które zostały zakfalifikowane, nie nadają się . . . są piękne, ale NIE NA KARNAWAŁ!!!

cZARNA_kAWA ty chyba widziałaś prawdziwy karnawał??? Patrząc na Twoją pracę, możnaby sądzić, żę osoba, którą malowałaś, rzeczywiście miałaby przystąpić do KARNAWAŁOWEGO SZALEŃSTWA!!!

Gdybym szła na karnawał, to własnie taki makijaż bym chciała . . . . mnóstwo roboty!

Pozdrawiam
Nadal apeluję, żebyś przeczytała dokładnie swoją wypowiedź. I troszkę pokory - skoro tyle osób powtarza Ci, że kogoś obraziłaś, nawet moderator przyznał Ci punkt karny, to znaczy, że faktycznie to zrobiłaś. Nie wypieraj się tego, przyznaj się do błędu i przeproś, wykaż trochę kultury.
Co do opinii, że cały czas się kłócę - po pierwsze gratuluję, że tak szybko zawiązujesz przyjaźnie na wizażu (zarejestrowana w grudniu, napisałaś kilka wiadomości - czyżby to było Twoje drugie konto, do tzw. "wyżywania się?") i że "koleżanki" przekazują Ci informacje A po drugie możesz przekazać "koleżankom", i sama także możesz spróbować zrozumieć, że dyskusja a kłótnia to nie to samo. Ja zawsze dyskutuję, to Ty starasz się sprowadzić to do poziomu kłótni, do którego zniżać się nie mam zamiaru.
Pozdrawiam serdecznie i proponuję dostosować się do zasad panujących na wizażu.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:27   #75
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Cytat:
Napisane przez asiekmg Pokaż wiadomość
Edytowałam burzliwego posta, ale to co zostało, nie wydaje mi się, że kogoś obraża . . . każdy ma prawo z tego co wiem, do wyrażania opinii, a to że akurat tu to zrobiłam, to przypadek . . . tylko Czarnej szkoda . . . ale i tak jest wygrana w oczach wielu wizażystek . . .

skoro edytujesz to nie pisz tego na forum zwlaszcza ze jest burzliwy
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:28   #76
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a to dlatego że cytuję : ' Jeśli chodzi o przyczynę odrzucenia. Jest to piękna praca, ale nie mogłam jej zakwalifikować, ponieważ praca nie ma charakteru makijażu lecz body paintingu. Zamalowała Pani całą twarz Gdyby to była choć "częściowa" maska - nie byłoby problemu."
a oto on uwazam że zostałam pokrzywdzona i potraktowana bardzo niesprawiedliwie
pozdrawiam czarna_kawa

liste kosmetyków wrzuce poźniej jak trochę ochłonę
To ja też wypowiem się na ten temat. Po pierwsze nigdy nie pozwoliłam Pani na cytowanie mojej prywatnej korespondencji z Panią i uważam, że to co najmniej niegrzeczne i łamie regulamin forum.
Po drugie, zdania absolutnie nie zmieniam i uważam, że Pani praca nie kwalifikuje się do tego konkursu z bardzo prostej przyczyny - to jest i byl konkurs na makijaż karnawałowy.
Nigdzie nie było w regulaminie, że oczekujemy bodypaintingu czy CHARAKTERYZACJI!!! Bo dokładnie Pani to stworzyła.

Wątek ten traktuję osobiście jako podważanie autorytetu redakcji i mojej osoby. To ja skończyłam szkołę charakteryzacji i miałam przyjemność uczestniczyć w wielu konkursach makijażowych jako członek jury. Zapewniam, że Pani praca odpadłaby w przedbiegach jeśli tematem byłby makijaż karnawałowy.

Ogromnie mi się to nie podoba, w jaki sposób Pani demonstruje swoje pretensje. Bo zasady i regulamin był stworzony po to, aby były równe szanse dla wszystkich. Pani robi z siebie ofiarę!!!

Poza tym poza komentarzem są niektóre uwagi odnośnie prezentowanych prac w tym konkursie. Po prostu wstyd. Wygląda to jak jakaś nagonka.
Dlaczego niektórzy nie pokażą swoich prac na MM, nie podpiszą ich - może razem się pośmiejemy??

Wątek zamykam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:29
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.