Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 16:20   #1
BeLogic
Przyczajenie
 
Avatar BeLogic
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 4

Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?


Witam Waś wszystkie ciepło, jestem tu nowa, więc jeśli zrobię coś źle - śmiało poprawiajcie i z góry przepraszam.
Chciałabym dowiedzieć się od wytrawnych kosmetyko-maniaczek oraz wizażystek jakie kosmetyki MAC i INGLOT polecacie, jakie kupiłyście i zrobiły na Was ogromne wrażenie. Pytanie moje stąd, iż za tydzień wybieram się do W-wy na zakupy do tych właśnie sklepów, nazbierałam sobie przez dłuższy czas trochę gotówki i chciałabym skompletować jakiś zestaw z tych dwóch marek. Będę ich używała do pół-profesjonalnego przeznaczenia w tym malowanie siebie lub kogoś na sesje zdjęciowe. Słyszałam ze MAC ma dobre podklady i pigmenty? Czym sie kierować gdy bede juz tam na miejscu i czy expedientki mi pomogą? To samo jeśli chodzi o INGLOT?
Poradzcie proszę, cały czas czytam na ten temat ale chcialabym tez poczytac cos w jednym wątku dla oszczedzenia czasu.
Pozdrawiam Was cieplutko
BeLogic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:19   #2
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

Jeżeli chodzi o MAC, to polecam puder blot. Mój ulubieniec od kilku lat zużyłam kilka opakowań. Teraz kosztuje 96zł. Matuje na dobrych kilka godzin i wygląd bardzo naturalnie. Nie zmienia koloru podkładu.
Z Inglota, to może tusz False Lashes, który moim zdaniem jest odpowiednikiem Lancome Hypnose - tylko pamiętaj o nakładaniu tylko jeden warstwy. Koszt to ok. 30zł.
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:05   #3
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

A ja polecam Ci zajrzeć na KWC, klikając o tu

A blot powder również polecam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:04   #4
BeLogic
Przyczajenie
 
Avatar BeLogic
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

Dzięki dziewczyny gdyby któraś z Was miała jeszcze jakieś pomysły - śmiało piszcie

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Aha zapomniałam jeszcze zapytać: co sądzicie o kosmetykach Make up Atelier Paris? Słyszałam że ich podkłady są fajne? Jak się mają do tych z m.a.c-a?
BeLogic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:03   #5
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

Z Inglota Duraline i jasne perłowe cienie. Ich eyliner jest nie do zdarcia, ale z pędzli również, więc to jest dość ryzykowny zakup.

Z MACa róże, Mineralize Skinfinish Natural, płyn do czyszczenia pędzli, paintpoty, cienie [ te o tradycyjnej średnicy ], jak już wspomniałas pigmenty , szminki o wykończeniu lustre i cremesheen.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 16:03   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

..
z Inglota: Duraline,pigmenty sypkie,cienie prasowane,niektóre pędzle. Eyeliner żelowy o którym dziewczyny wspominały jest niezły ale mega szybko wysycha w opakowaniu.
z Maca: blot-puder matujący,bibułki absorbetki<najlepsze jak dla mnie> toner/korektor zółty w pisaku <to dal bardziej zaawansowanych w makijażu>dobry do korygowaania cieni pod oczami oraz naczynek na policzkach. oczywiscie pędzle jak ktos jes kasowny .

Makeup Atelier: fajowskie cienie do powiek,niezłe bazy pod makjiaż,extra eyelinery żelowe! fajny klej do rzęs...inne produkty przeciętne....a podkładów z Map niecierpie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-11-24 o 16:06
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 17:59   #7
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

Z Inglota: cienie i róże do policzków, pędzle do powiek.

Z MAC praktycznie wszystko jest świetne, zwłaszcza cienie i linery, pomadki. Mam z MACa trzy pudry (Blot, brązujący i sypki) i wszystkie b. fajne. Bazy na mnie wrażenia nie zrobiły, tak samo jak Paint Poty.

Make-Up Atelier jest świetną marką, świetne podkłady, cienie o zabójczej pigmentacji, genialne, trwałe korektowy i dobre bazy.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 20:13   #8
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

szkoda, ze tak na ostatnia chwile zaczelas sie interesowac, tym co chcesz kupic.
proponuje jednak swojego czasu nie oszczedzac, nie isc "na latwizne", zakupy przelozyc i zapoznac sie jednak z trescia watkow o ww kosmetykach
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:17   #9
BeLogic
Przyczajenie
 
Avatar BeLogic
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie kosmetyki MAC i INGLOT są warte polecenia?

właśnie nie na ostatnią chwilę, czytam o tym cały czas, również kwc, ale chcialabym w jednym watku sie dowiedziec tez cos od Was a jeszcze mam czas na zakupy
BeLogic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.