Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 11:59   #1
wink__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4

Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala?


Mam pytanie szczególnie skierowane do osób, które zachwycił efekt spektakularnych rzęs jakie zostawiał złoty Telescopic, który został wycofany. Czy polecacie jakiś zamiennik, który dawałby podobne efekty? Zakupiłam jego następce - Telescopic False Lash w srebrnym opakowaniu, ale efekty są niestety przeciętne. Zamawiałam parę razy złotego Telescopica z allegro, lecz jego jakość również zaczęła dawać do myślenia, a używałam go od jakichś 4 lat, więc teraz czuję się "pozostawiona na lodzie". Dodam, że rzęsy mam długie, ale niestety w ogóle nie podkręcone, kiedyś mój ulubieniec podkręcał i wydłużał mi rzęsy, teraz mam tzw. daszek pomocy!
wink__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:25   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala?

Cytat:
Napisane przez wink__ Pokaż wiadomość
Mam pytanie szczególnie skierowane do osób, które zachwycił efekt spektakularnych rzęs jakie zostawiał złoty Telescopic, który został wycofany. Czy polecacie jakiś zamiennik, który dawałby podobne efekty? Zakupiłam jego następce - Telescopic False Lash w srebrnym opakowaniu, ale efekty są niestety przeciętne. Zamawiałam parę razy złotego Telescopica z allegro, lecz jego jakość również zaczęła dawać do myślenia, a używałam go od jakichś 4 lat, więc teraz czuję się "pozostawiona na lodzie". Dodam, że rzęsy mam długie, ale niestety w ogóle nie podkręcone, kiedyś mój ulubieniec podkręcał i wydłużał mi rzęsy, teraz mam tzw. daszek pomocy!
zainwestuj w dobra zalotkę. Wtedy każdy tusz będzie ideałem. Ja używam maxfactor 2000calorie curved i jestem zachwycona efektem jaki daję. Też mam dość długie rzęsy ale proste. Ten tusz pięknie je podkręca.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:09   #3
polakorba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
GG do polakorba
Dot.: Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala?

Mam przyjaciólkę z tym samym problemem co Pani. Wydawała miesięcznie od 60 do 80 złotych na dobrej firmy tusze, poleciłam jej tusz, który kosztuje zaledwie 13 zł : miss sporty (żółty badź zielony). Od tej pory jej portfel nie zmalał, a rzęsy są wydłużone i podkręcone na maxa. Polecam każdej kobiecie
polakorba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:55   #4
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala?

Ja mam zwykłe 2000 calories, nie wiedziałam że jest wersja podkręcająca. Może następnym razem się skuszę. Ale to prawda, zalotka tez robi swoje.
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 18:38   #5
ala2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Jaki polecacie tusz/zamiennik złotego Loreala?

Cytat:
Napisane przez JeanneInes Pokaż wiadomość
Ja mam zwykłe 2000 calories, nie wiedziałam że jest wersja podkręcająca. Może następnym razem się skuszę. Ale to prawda, zalotka tez robi swoje.
też podpisuję się pod 2000calories
ala2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.