Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-11, 17:00   #31
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość

Niekomfortowego wścibstwa i interesowności bym nie zniosła, ale zaproszenie na grilla czy jakiekolwiek inne próby zawarcia znajomości nie przeszkadzałyby mi.
Jedno wiąże się z drugim. Chcą załatwiać jakieś swoje interesiki, a gdy im to nie wychodzi próbują być mili i zapraszają na grilla. Interesowność bije na kilometr. Jeden podobny do drugiego jak klon z tym wyłudzaniem numeru telefonu i jakimiś bliżej niesprecyzowanymi "sprawami" do mnie.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 17:15   #32
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez Marcin89 Pokaż wiadomość
Jedno wiąże się z drugim. Chcą załatwiać jakieś swoje interesiki, a gdy im to nie wychodzi próbują być mili i zapraszają na grilla. Interesowność bije na kilometr. Jeden podobny do drugiego jak klon z tym wyłudzaniem numeru telefonu i jakimiś bliżej niesprecyzowanymi "sprawami" do mnie.

Musisz być strasznie smutnym i samotnym człowiekiem, skoro sąsiad zapraszający Cię na grilla to dla Ciebie za dużo do zniesienia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 17:17   #33
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Mieszkam w około 200k mieście od kilkunastu lat i nigdy w życiu z czymś takim się nie spotkałam ani nikt z moich znajomych podobnego zachowania nie zanotował.

Ale może ja za chuda ryba jestem...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 17:40   #34
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88697686]Treść usunięta[/QUOTE]

Obstawiam tę opcję. Mniejsze społeczności mają swoją specyfikę, która nie każdemu może odpowiadać. Mimo wszystko dobrze żyć w zgodzie z sąsiadami. Oczywiście w jakichś tam komfortowych granicach, ale w zgodzie. Obrażeni sąsiedzi to nie jest nic fajnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 17:49   #35
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88697686]Treść usunięta[/QUOTE]

Sytuacje opisywane w tym wątku brzmią jakbym oglądała jakiś serial. Halina, sołtysowi przywieźli nowe meble do sypialni. Pewnie nakradł, bo skąd ma pieniądze.

Ale tak na serio, to jak się naprzykrzają, nie chcą zostawić w spokoju i to nie jest takie zwyczajne "zapraszanie na grilla", to ja bym to zgłosiła.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 18:02   #36
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88695822]To na pewno jest duze miasto? Bo mentalnosc wskazuje na wioche na koncu swiata.[/QUOTE]
No, raczej.
Bardziej mi to wygląda na 2000 mieszkańców, a nie 200tys.


Sama mieszkam na zadupiu, czytałam dziś książkę na balkonie i pies z kulawą nogą się nie zainteresował. Jak żyć?
W każdym razie żyję nadzieją, że może robili mi zdjęcia zza firanek.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 18:11   #37
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No, raczej.
Bardziej mi to wygląda na 2000 mieszkańców, a nie 200tys.


Sama mieszkam na zadupiu, czytałam dziś książkę na balkonie i pies z kulawą nogą się nie zainteresował. Jak żyć?
W każdym razie żyję nadzieją, że może robili mi zdjęcia zza firanek.
Gostek pisze pracę licencjacką i szuka tropów badawczych po netach
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 00:22   #38
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie masz czasem początków manii prześladowczej? Nie pytam ze złośliwości, ale opisywane przez Ciebie przykłady mogłyby się w rzeczywistości wydarzyć tylko jakiejś znanej osobie. Zwykłego człowieka nie nękają masowo obcy ludzie, nie próbują zdobyć jego telefonu w niewiadomym celu.
Próba tłumaczenia sobie tego dużym miastem brzmi tym bardziej dziwnie, bo wścibskość mogłaby się zdarzyć na prowincji, w mieście nikogo nie obchodzi, że ktoś czyta książkę na balkonie.
Też odnoszę takie wrażenie. Wygląda, że to z autorem posta jest coś nie tak. Mieszkałam w życiu w różnych miejscach, od wsi ze 1000 mieszkańców, przez miasteczka 10-30 tysięcy, miasta 300 tysięcy po stolicę, i to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nigdy mnie takie dziwne akcje nie spotkały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 07:56   #39
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Sytuacje opisywane w tym wątku brzmią jakbym oglądała jakiś serial. Halina, sołtysowi przywieźli nowe meble do sypialni. Pewnie nakradł, bo skąd ma pieniądze.

Ale tak na serio, to jak się naprzykrzają, nie chcą zostawić w spokoju i to nie jest takie zwyczajne "zapraszanie na grilla", to ja bym to zgłosiła.
Ale komu, kogo i za co konkretnie?
Na policję? Jak by miało brzmieć to zgłoszenie? Panie policjancie, sąsiedzi notorycznie zapraszają mnie na grilla, a mnie to męczy. Interesowne chamy. Niezłą bekę by mieli.
Do lokalnego głupka szeryfa, żeby porządek z resztą zrobił? Swoją drogą autor wydaję się mega niemiłą osobą z kijem w wiadomym miejscu.
Czy terapeucie? On jako jedyny by mógł do tego poważnie podejść.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 07:59   #40
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Mieszkałam w życiu w różnych miejscach, od wsi ze 1000 mieszkańców, przez miasteczka 10-30 tysięcy, miasta 300 tysięcy po stolicę, i to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nigdy mnie takie dziwne akcje nie spotkały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie i takich ogłupiałych ludzi nigdzie nie spotkałem. Nie mieszkałem jednak wszędzie i pomyślałem, że może takie zachowanie jest dla was normalne. Może również wchodzicie nieproszeni na cudzą posesję, zawracacie nieznajomym głowę, chodzicie na przeszpiegi. Ci ludzie średnio reagują na słowo mówione więc trzeba ich wręcz wypychać swoim ciałem z najbliższego otoczenia.

Wszystkie te komentarze o manii prześladowczej, buractwie byłyby zasadne tylko ja przebywam także w innych miejscach i jakoś dziwnym trafem takich przygód nie miałem i nie mam.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2021-05-12 o 08:05 Powód: meryt
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:51   #41
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

No to może podaj nazwę miasta. Na pewno któraś z wizażanek tam mieszkała lub bywała i będzie łatwiej ocenić
A co do chodzenia na przeszpiegi to jasne. Potem muszę zdawać raport szefowi dzielni. Ale jestem za sprytna, by mnie ktoś swoim ciałem wypychał, w końcu lata praktyki robią swoje
A tak na serio to albo trolujesz albo powinieneś umówić wizytę u psychiatry. Piszę bez złośliwości, zaburzenia mogą się przytrafić każdemu, a im szybciej zareagujesz, tym lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 10:40   #42
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Autorze wątku, kup sobie ostrego psa, przestaną ci włazić na podwórko, jak pierwszemu pies dupe obszarpie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:42   #43
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Ziomek jest chyba trollem, bo to co wpisuje to
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 22:02   #44
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ziomek jest chyba trollem, bo to co wpisuje to
Znowu jeden "insekt" mi zawracał głowę. Zupełnie inna część miasta i nieznana osoba zadała mi pytanie "he, a idziesz teraz do chałupy". No może to tam normalne.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Niestety niektóre regiony Polski są cofnięte mentalnie o 150 lat i jakoś trzeba z tym żyć i izolować się.

Mały odsetek ludzi z kręgów inteligenckich i duże skupiska blokowe niestety robi swoje.

Oczywiście prości ludzie też są wartościowi i nikt nie mówi, że jest inaczej. Jakąś wartość tacy ludzie mają. Oczywiście to wszystko względne.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2021-05-18 o 22:10
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 22:39   #45
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Cytat:
Napisane przez Marcin89 Pokaż wiadomość
Niestety niektóre regiony Polski są cofnięte mentalnie o 150 lat i jakoś trzeba z tym żyć i izolować się.

Mały odsetek ludzi z kręgów inteligenckich i duże skupiska blokowe niestety robi swoje.

Oczywiście prości ludzie też są wartościowi i nikt nie mówi, że jest inaczej. Jakąś wartość tacy ludzie mają. Oczywiście to wszystko względne.
Święte słowa. Tez mam wrażenie, że ktoś tu jest mentalnie cofnięty, chociaż akurat nie obstawialabym twoich sąsiadów.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez ManillaLatte
Czas edycji: 2021-05-18 o 22:40
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 09:04   #46
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 09:53   #47
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Szukacie kontaktu z każdym człowiekiem, bez żadnej "selekcji" ?

A ja doradzę Ci grę w Jackpot. Możesz wygrać tyle, że starczy Ci na kupno niewielkiej bezludnej wyspy i wszystkie Twoje problemy rozwiążą się same.

Wartości człowieka nie ocenia się pod względem wykształcenia. Prości ludzie mają nieraz więcej wartości, tak zwanej życiowej mądrości, niż wykształcone prostaki.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-19 10:53:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.