Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 20:25   #1
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214

Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!


Drogie wizażanki, mam wieeelki problem z zakupionymi trzy dni temu bucikami. Są to czarne koturny, sandałki z CCC Jennifer Jennifer (takie jak na załączonym zdjęciu tylko, że czarne). Otóż mam bardzo szczupłą stopę i dopiero po pierwszym spacerze przekonałam się, że gumowy pasek spada mi z pięty podczas chodzenia Jest to strasznie uciążliwe, praktycznie nie da się w nich przejść kawałka bez zatrzymywania się i naciągania go na piętę I tu kieruję moje pytanie do was - czy takie coś uwzględniają przy reklamacji? Mam paragon, chciałabym jutro je wymienić, ale nie jest to raczej wada butów, tylko mojej stopy Czy jest coś takiego w CCC jak w innych sklepach że zakupiony przedmiot można oddać w ciągu iluś tam dni, albo czy właśnie jak wyżej pytałam pozwolą mi wymienić na inne albo zwrócą pieniądze? Byłabym bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1522167211.jpg (19,8 KB, 185 załadowań)
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:28   #2
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

możesz je oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu (tak przynajmniej mi pani powiedziała).
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:32   #3
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że się uda A i jeszcze jedno pytanie, a w zasadzie dwa - jeśli na paragonie mam dwie pary i przypuszczalnie te oddam, a chcę zachować na wszelki wypadek paragon na drugie, to dadzą mi np. jeszcze jeden? Albo oddadzą ten? I kolejne pytanie Była to noc zakupów w galerii więc otrzymałam zniżkę - jeśli będę chciała je wymienić na inne, czy będę musiała dopłacić do 'pełnej kwoty', nawet jeśli na pudełkach jest taka sama?
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:40   #4
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że się uda A i jeszcze jedno pytanie, a w zasadzie dwa - jeśli na paragonie mam dwie pary i przypuszczalnie te oddam, a chcę zachować na wszelki wypadek paragon na drugie, to dadzą mi np. jeszcze jeden? Albo oddadzą ten? I kolejne pytanie Była to noc zakupów w galerii więc otrzymałam zniżkę - jeśli będę chciała je wymienić na inne, czy będę musiała dopłacić do 'pełnej kwoty', nawet jeśli na pudełkach jest taka sama?
kurka, jak one są z nocy zakupów i ze zniżką kupione, to nie wiem, czy ci przyjmą zwrot
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:44   #5
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

myślę, że mimo wszystko powinni Ci normalnie uwzględnić zwrot. o ile buty nie mają śladów użytkowania.
a na tą drugą parę dostaniesz paragon zastępczy.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:55   #6
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Naprawdę myślisz, że ktoś Ci przyjmie używane buty? Takie buty ze zwrotu są ponownie wystawiane do sprzedaży, ja bym nie chciała kupić butów w których ktoś już spacerował. Chyba masz większe szanse sprzedać je na all.
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:10   #7
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Na pewno nie przyjmą Ci do zwrotu butów które mają ślady użytkowania. No i sporo sklepów nie przyjmuje rzeczy zakupionych na promocji w Noc Zakupów, ale nie wiem jak to akurat w CCC jest.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 23:00   #8
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że się uda A i jeszcze jedno pytanie, a w zasadzie dwa - jeśli na paragonie mam dwie pary i przypuszczalnie te oddam, a chcę zachować na wszelki wypadek paragon na drugie, to dadzą mi np. jeszcze jeden? Albo oddadzą ten? I kolejne pytanie Była to noc zakupów w galerii więc otrzymałam zniżkę - jeśli będę chciała je wymienić na inne, czy będę musiała dopłacić do 'pełnej kwoty', nawet jeśli na pudełkach jest taka sama?

1. buty są już używane, sprzedawczynie zawsze sprawdzają podeszwy zanim coś przyjmą, więc marne szanse, zę oddasz [tylko reklamacja już wchodzi w grę]
ale
2. Niedopasowanie obuwia do stopy nie jest podstawą reklamacji
3. Jeśli masz na paragonie 2 pary butów to dostaniesz paragon z powrotem. Sprzedawca robi sobie kopię albo tylko spisuje dane. Tak czy inaczej bierze tylko paragon do wglądu.
4. Jeśli przyjmą już tobie te buty i będziesz chciała je wymienić na inne to liczy się cena, którą faktycznie zapłaciłaś i która widnieje na paragonie.
5. Moim zdaniem łatwiej opchniesz te buty na allegro albo wśród koleżanek/znajomych (zwłaszcza, że są tańsze niż w sklepie)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 23:05   #9
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

A nie możesz podszyć trochę tej gumki, np. w miejscu łączenia z tym jaśniejszym materiałem?
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 06:18   #10
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
A nie możesz podszyć trochę tej gumki, np. w miejscu łączenia z tym jaśniejszym materiałem?
No właśnie, może spróbuj zanieść do szewca, myślę, że coś poradzi, podszyje etc..
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:43   #11
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Dzięki dziewczyny za odpowiedź! Do szewca na pewno bym ich nie zaniosła, bo zapewne zapłaciłabym tak do 20 zł, a one nawet tych 70 warte nie są. Zaniosłam do sklepu, pani ekspedientka powiedziała, że ten model tylko w tym dniu zwracały już trzy osoby - dwie na reklamację, bo były założone już, jedną wymienili od razu. Z tego, co się dowiedziałam, to nie wina mojej stopy, tylko gumek, które w obu butach momentalnie się rozciągają i nie utrzymują na stopie. Pani przyjęła je do reklamacji, za dwa tygodnie mam się zgłosić po odbiór. Jeżeli mi nie uznają tej gwarancji, to naprawdę nic już w tym sklepie nie kupię (bo jeśli jeszcze rzeczywiście byłaby to wina niedopasowania w sklepie butów do stopy, to bym to zrozumiała - mój bład, ale skoro wielu klientom się tak z nimi stało, to ja dziękuję za takie buty, w których nie da się przejść nawet kawałka, a byłam w nich może z 15 minut). Miejmy nadzieję że jednak zbędnych problemów robić mi nie będą i wierzmy w to że CCC dba o zadowolenie i zaufanie klientów, a nie wciska im wadliwe obuwie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 13:29   #12
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź! Do szewca na pewno bym ich nie zaniosła, bo zapewne zapłaciłabym tak do 20 zł, a one nawet tych 70 warte nie są. Zaniosłam do sklepu, pani ekspedientka powiedziała, że ten model tylko w tym dniu zwracały już trzy osoby - dwie na reklamację, bo były założone już, jedną wymienili od razu. Z tego, co się dowiedziałam, to nie wina mojej stopy, tylko gumek, które w obu butach momentalnie się rozciągają i nie utrzymują na stopie. Pani przyjęła je do reklamacji, za dwa tygodnie mam się zgłosić po odbiór. Jeżeli mi nie uznają tej gwarancji, to naprawdę nic już w tym sklepie nie kupię (bo jeśli jeszcze rzeczywiście byłaby to wina niedopasowania w sklepie butów do stopy, to bym to zrozumiała - mój bład, ale skoro wielu klientom się tak z nimi stało, to ja dziękuję za takie buty, w których nie da się przejść nawet kawałka, a byłam w nich może z 15 minut). Miejmy nadzieję że jednak zbędnych problemów robić mi nie będą i wierzmy w to że CCC dba o zadowolenie i zaufanie klientów, a nie wciska im wadliwe obuwie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!
Jeżeli faktycznie uznali to za wadę produktu to powinni Ci chyba od razu zwrócić kasę, nie wiem czy to polityka CCC czy ogólnie są takie przepisy, ale wada która wyszła w ciągu pół roku od zakupu uznawana jest za wadę która istniała w momencie kupowania i umożliwia odstąpienie od umowy zakupu (znaczy zwrot kasy). Mi się tak "udało" zwrócić dwie pary butów z CCC które notorycznie rozwalają mi się po paru miesiącach. Ale tylko w jednym sklepie, więc pewnie nie chcą o tym wszystkim mówić
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:13   #13
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie uznali to za wadę produktu to powinni Ci chyba od razu zwrócić kasę, nie wiem czy to polityka CCC czy ogólnie są takie przepisy, ale wada która wyszła w ciągu pół roku od zakupu uznawana jest za wadę która istniała w momencie kupowania i umożliwia odstąpienie od umowy zakupu (znaczy zwrot kasy). Mi się tak "udało" zwrócić dwie pary butów z CCC które notorycznie rozwalają mi się po paru miesiącach. Ale tylko w jednym sklepie, więc pewnie nie chcą o tym wszystkim mówić
oczywiście masz rację, ale chyba taka jest polityka CCC. W Deichmanie dla porównania, od razu dają pieniądze, albo wymieniają buty.
Co do reklamacji w CCC. 2 lata temu po 2 miesiącach noszenia pękła mi podeszwa w koturnach w miejscu gdzie zgina się stopa. Czekałam 2 tygodnie ale dostałam zwrot
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:32   #14
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

lipcowa87 - na ten moment jeszcze nie wiem czy 'uznali to za wadę' bo tak jak powiedziałam, tylko ekspedientka tak stwierdziła i powiedziała to, co zauważyła do tej pory - masowe zwroty. Dzisiaj moja lektorka na angielskim była w takich samych, zapytałam czy jej spadają, powiedziała że nosi od dzisiaj dopiero, ale zauważyła tylko, że jak np. wchodzi po schodach, to jej zjeżdżają, bo jak na razie nawet się na stopie trzymają. Więc albo miała szczęście, albo też jej się rozciągną za niedługo, albo już w jakimś stopniu rozciągnęły, ale nie spadają, bo nie ma aż tak szczupłej stopy. 14 czerwca mam się zgłosić i dowiedzieć, co i jak więc poczekamy po prostu
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:26   #15
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Ja z CCC mam bardzo niemiłe wspomnienia. Butów już tam na pewno nigdy nie kupie. Jakość butów to po prostu jakaś żenada (niektóre wcale nie należą do tanich). Przy reklamacjach zachowują się tak jakby mieli swój własny kodeks handlowy??!! Jeśli ktoś nie zna swoich praw to może się nabrać na ich głupie wykręty. Mi np pani próbowała wmówić, że okres rozpatrzenia reklamacji został przedłużony kiedy przyszłam po 14 dniach po odbiór reklamacji. Niestety trafiła na nieodpowiednią osobę. Pomimo iż wyszło na moje nie mam ochoty tam więcej robić zakupów i omijam szerokim łukiem.
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:55   #16
Dear_rouge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Czytam tak ten post i śmiać mi się chcę, aż założyłam konto żeby napisać :P Otóż miałam identyczny problem-sandałki śliczne uwierzcie mi ( nie takie jak na tym zdjęciu załączonym przez koleżankę-różowe).Czarne z plecionym konturnem, już w sklepie czułam że "klapią" i gumka sie wyciąga podczas chodzenia ale sobie myślę - to sandał przecież przyzwyczaje się....Na następny dzień czyli dzisiaj włożyłam je do szkoły, przeszlam 30 m gumka spadla pod stope, poprawiłam , kolejne 30 i tak na okrągło. myślałam żę umre ,tak przez cały dzień. Wróciłam do domu bez chwili zastanowienia zaniosłam na reklamacje-reklamacja przyjęta od ręki ekspedientka sama zauwazyla ze pasek rozciągniety. jutro wymieniam na podobny model z usztywnianym tyłem( mam nadzieje ze pięta nie będzie mi uciekać)
Dear_rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:28   #17
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Cytat:
Napisane przez Dear_rouge Pokaż wiadomość
Czytam tak ten post i śmiać mi się chcę, aż założyłam konto żeby napisać :P Otóż miałam identyczny problem-sandałki śliczne uwierzcie mi ( nie takie jak na tym zdjęciu załączonym przez koleżankę-różowe).Czarne z plecionym konturnem, już w sklepie czułam że "klapią" i gumka sie wyciąga podczas chodzenia ale sobie myślę - to sandał przecież przyzwyczaje się....Na następny dzień czyli dzisiaj włożyłam je do szkoły, przeszlam 30 m gumka spadla pod stope, poprawiłam , kolejne 30 i tak na okrągło. myślałam żę umre ,tak przez cały dzień. Wróciłam do domu bez chwili zastanowienia zaniosłam na reklamacje-reklamacja przyjęta od ręki ekspedientka sama zauwazyla ze pasek rozciągniety. jutro wymieniam na podobny model z usztywnianym tyłem( mam nadzieje ze pięta nie będzie mi uciekać)
Jak to jutro wymieniasz? Pozwolili ci tak? Mi tak jak już wspomniałam powiedzieli że buty były noszone (tak, to fakt, ale byłam w nich chwilkę tak naprawdę bo nie dało się iść) i że mam oddać do reklamacji ewentualnie, a tam to już nie wiadomo, co odpowiedzą, mają rozpatrzyć po dwóch tygodniach. Chyba miałaś szczęście.

Dziewczyny! Widzę, że tutaj dużo osób dość zna się na prawie konsumenckim itd. - a ja mam złe przeczucia co do tej reklamacji. Czy w razie czego możecie powiedzieć mi, jak mam się przygotować na sytuacje np. taką że w wyznaczonym dniu pójdę tam, a ani butów, ani rozpatrzonej reklamacji nie będzie? Albo jeśli odmówią itd? Nie wiem, jak może być, ale wiem, że warto walczyć o swoje prawa. Pomożecie?
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 07:34   #18
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Sandałki koturny CCC Jennifer Jennifer pomocy!

Oddawałam kiedyś buty do CCC ale na reklamację (sportowe - po niedługim czasie rozwaliły się praktycznie całkiem ), po 2 tygodniach jak poszłam się dowiedzieć co z reklamacją pani zaproponowała wymianę lub zwrot pieniędzy (ale to drugie w ciągu kolejnych 2 tygodni ). Na szczęście akurat potrzebowałam bucików na jesień więc zaryzykowałam wymianę i są to najwygodniejsze i najbardziej trwałe buty z jakimi miałam do czynienia Tak więc nie warto oceniać całego sklepu po kilku modelach butów, osobiście i tak uważam, że CCC ma lepszą jakość obuwia niż Deichmann
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.