Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 13:54   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??


hihi ja tam uważam że nie zła przygoda hehe ale oczywiscie we dwoje z kims bo sama nie na pewnoooo. ja tam sie nie boje i tyle
a wy :P?
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:31   #2
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Ja się boje jezdzic z obcymi , nawet jakbym byla z koleżanką :/ raczej nie jestem rządna przygod
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:34   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Raz jechalam z TŻ, ale sama ani z kolezanka w zyciu bym nie pojechala :P no chyba ze sytuacja by mnie zmusila, ale tylko z kobieta
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:37   #4
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Acha...hehe ja tam jak już to jak musze jade i "w swoich terenach". Mieszkam w małym miasteczku i 20 km w te a we wte :P. A co tam ja sie nie boje. Chociaż ryzyko to jest ale dla odważnych świat należy
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:40   #5
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Fajna przygoda Ty wiesz jak to się może skończyć?! Oby Cię kiedyś ktoś nie nauczył się bać jeździć z nieznajomymi (jakbym swoją mamę słyszała ).
Jechałam na stopa tylko raz w życiu z jedną koleżanką - bałyśmy się chociaż że byłyśmy we dwie i nigdy więcej się na to nie zdecydowałam. Bo niby co my dwie dziewczynki mogłybyśmy poradzić gdybyśmy na jakiegoś zbola trafiły - a takich nie brakuje, więc lepiej się bać i nie zabiegać o taaaaaaaaaaakie przygody.

Ja też mieszkam w małym masteczku, ale co to ma do rzeczy?
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:43   #6
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Raz się zgodzilam żeby podwózł nas 10 km do domu (mnie i siostre) jakis obcy facet. Mimo że było wszystko ok, to itak nie jestem przekonana do takich "stopów" i zawsze sie boje.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:43   #7
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Ja bym się raczej bała... Jak to się mówi - "okazja czyni złodzieja" - nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Wiem, że takie podejście też nie jest dobre, ale jakoś moim zdaniem lepiej uważać. Jeśli nie trzeba - to po co
Chociaż z drugiej strony to na pewno wspaniała przygoda i niesamowite doświadczenie
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 14:44   #8
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

W życiu bym nie pojechała nigdzie stopem z nieznajomą osobą Nawet, gdyby to był tylko krótki odcinek drogi
Wolę stać na przystanku i czekać godzinę na autobus lub iśc kilka kilometrów na nogach niż skorzystać z takiej okazji
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:45   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Jeżdziłam kiedyś stopem ale nigdy sama i raczej jak byłam za granicą np we Włoszech albo Chorwacji.Miałam kilka śmiesznych sytuacji ale ogólnie to dość niebezpieczna zabawa
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:51   #10
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Jak bylam jeszcze troszke mlodsza (czyt. glupiutka) to jezdzilam na stopa, rzadko bo rzadko ale zdarzalo sie, teraz nie mam takiej potrzeby bo uczelnie mam w swoim miescie i raczej nie wyjezdzam na wycieczki poza moje miasto Ja z natury jestem bardzo strachliwa i podejrzliwa dlatego raczej unikam takich sytuacji.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:54   #11
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

sama nigdy bym sie nie odwazyla z kolezanka tez nie wiem ale z chlopakiem w razie gdyby bylo trzeba bronic
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 14:57   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

ja nie jechałam na stopa bo się troszku boję
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:59   #13
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez isa666
W życiu bym nie pojechała nigdzie stopem z nieznajomą osobą Nawet, gdyby to był tylko krótki odcinek drogi
Wolę stać na przystanku i czekać godzinę na autobus lub iśc kilka kilometrów na nogach niż skorzystać z takiej okazji
Dobre podejście! A spacer jest przecież zdrowy, mozna nawet się przebiegnąć i zaliczyć to do codzinnej gimnastyki, a zmęczenie jakie to za soba niesie może wybije nam z główki chęć doznania nowych przygód.
Bo wiecie, troszkę się zbulwersowałam - a później się słyszy w wiadomościach że jakaś dziewczyna zniknęła w drodze do domu z pracy, albo ze szkoły itp... w pale się nie mieści żeby pakować się "na własne życzenie" w takie tarapaty...
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:24   #14
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Nigdy nie jechałam i nie mam zamiaru
Do odważnych świat należy? Ciekawe czy dalej byś tak mówiła leżąc naga w krzakach,daleko od domu,bez kasy i dokumentów,tuż po...
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:43   #15
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Jechałam na stopa kilka razy, ale nigdy nie sama. Mój pierwszy raz był z mamą, do dziś z nią jeżdżę na stopa gdy jesteśmy w Bieszczadach u babci. Na początku się wstydziłam jej zachowania, teraz twardo obie machamy do kierowców
Z koleżankami też jechałam parę razy, m.in. będąc nad morzem. Raz, gdy chciałyśmy przedostać się do Szczecina, wzięły nas jakieś stare dziady, jednemu z nich kumpela musiała usiąść na kolanach, a on na wertepach, których droga była pełna rzucał głupimi komentarzami, że coś mu zaraz stanie Oblecha. Mam nawet zdjęcie, jak na polnej drodze (w sumie to z 15km musiałyśmy iść ) stoimy z bagażami i kartką "SZCZECIN"
Jakoś nie boję się obcych ludzi i tego, że coś mi zrobią. Pewnie do czasu
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:47   #16
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Nigdy nie jechałam i nie mam zamiaru
Do odważnych świat należy? Ciekawe czy dalej byś tak mówiła leżąc naga w krzakach,daleko od domu,bez kasy i dokumentów,tuż po...
...oby tylko bez kasy i dokumentów...
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:49   #17
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

nigdy nie jechałam na stopa, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:49   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez kuki9
Jeżdziłam kiedyś stopem ale nigdy sama i raczej jak byłam za granicą np we Włoszech albo Chorwacji.Miałam kilka śmiesznych sytuacji ale ogólnie to dość niebezpieczna zabawa
to tak jak ja. na takie przygody decyduje sie raczej w okresie wakacyjnym i nie w Polsce. raz zjechalam ze znajomymi stopem pol chorwackiej wysepki smiesznie bylo.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:58   #19
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Ja raz jechalam stopem Z moja grupka harcerska Byla druzynowa i my 3 Moj plecak oczywiscie nie mogl sie zmiescic Podwiozl nas jakis mily chlopak, ktorego Rodzice mieli sklep w docelowej wiosce
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 17:16   #20
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Moja przyjaciolka tak co roku jezdzi nad morze... zeby bylo smiesznie, to potem rozbijaja namiot za darmo u jakiegos proboszcza w ogrodzie Nie raz mi proponowala, ale ja 500km napewno bym nie jechala, zwlaszcza, ze ciagle sa przesiadki i wogole to niebezpieczne. Wogole na stopa jechalam 2 razy w zyciu- raz z ta wczesniej wspomniana kolezanka, bo spoznilysmy sie na autobus i drugi raz jak facet, za ktorym szalalam napisal, ze zaprasza mnie na kolacje, a ja nie mialam na autobus, ale oczywiscie wtedy nie myslalam trzezwo, po trupach, byleby dotrzec na randke
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:16   #21
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

oo przypomnialo mi sie, ze jednak w Polsce tez jezdze stopem. kiedys wladowalismy sie do jakiegos goscia z tona bagazu - az dziw ze samochod z miejsca ruszyl (ja za to nic nie widzialam bo mialam plecak na twarzy )

tak to juz jest jak czlowiek jest zdesperowany, bo na kompletnym zadupi nic typu autobus nie jezdzi (albo jedzie za godzine) a isc po asfalcie tez sie nie bardzo chce...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:21   #22
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez Impersona
Moja przyjaciolka tak co roku jezdzi nad morze... zeby bylo smiesznie, to potem rozbijaja namiot za darmo u jakiegos proboszcza w ogrodzie Nie raz mi proponowala, ale ja 500km napewno bym nie jechala, zwlaszcza, ze ciagle sa przesiadki i wogole to niebezpieczne. Wogole na stopa jechalam 2 razy w zyciu- raz z ta wczesniej wspomniana kolezanka, bo spoznilysmy sie na autobus i drugi raz jak facet, za ktorym szalalam napisal, ze zaprasza mnie na kolacje, a ja nie mialam na autobus, ale oczywiscie wtedy nie myslalam trzezwo, po trupach, byleby dotrzec na randke
U księdza w ogrodzie? Niezły patent na gratisowe wakacje
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:22   #23
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Jechalam kilka razy, najczesciej w lato nad pobliskie jeziorko to jakies 15 km. No i wiadomo nie sama Raz jak jechalysmy z jakimś dziadasem z wioski to on do kolegi jakies teksty ,, Ty stary moze my bysmy tego no wiesz, te panienki tak wywiezli, matki by pewno kasy nam zapłacily... " ale wiecie zartowali czasem jak ktos w porzadku jedzie, to nawet pogada i w ogole. Raz jechalam takim zukiem zoltym, znaczy sie takie autem jak pomoc drogowa, czy cos... haha auto 9 osobowe, wsyzyscy nad jeziorko to facet wszystkich bral po drodze, ze z tylu bylo 13 osob, a ja sprytnie kolo kierowcy
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:46   #24
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Dawniej wiele razy korzystałam z podwózki "stopem", ale gdy dowiedziałam się jakie "przygody" spotkały moje koleżanki (również stopowiczki)




. . . zaprzestałam
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:52   #25
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Jechalam kilka razy z 2 kolezankami, bo sama raczej bym nie skorzystala...
Ogolnie bylo smiesznie, nigdy nic przykrego nie mialo miejsca, ale to bylo jak bylam mlodsza, teraz juz nie jezdze w ten sposob
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:08   #26
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez natuska17
Jechałam na stopa kilka razy, ale nigdy nie sama. Mój pierwszy raz był z mamą, do dziś z nią jeżdżę na stopa gdy jesteśmy w Bieszczadach u babci. Na początku się wstydziłam jej zachowania, teraz twardo obie machamy do kierowców
Z koleżankami też jechałam parę razy, m.in. będąc nad morzem. Raz, gdy chciałyśmy przedostać się do Szczecina, wzięły nas jakieś stare dziady, jednemu z nich kumpela musiała usiąść na kolanach, a on na wertepach, których droga była pełna rzucał głupimi komentarzami, że coś mu zaraz stanie Oblecha. Mam nawet zdjęcie, jak na polnej drodze (w sumie to z 15km musiałyśmy iść ) stoimy z bagażami i kartką "SZCZECIN"
Jakoś nie boję się obcych ludzi i tego, że coś mi zrobią. Pewnie do czasu
I co fajnie było jechać z takimi obleśnymi dziadami, co wygaduje zbereźności, nie przeszło Wam przez myśl że jak mu stanie to będzie chciał z tym może coś zrobić?! Brak mi słów, fakt może do czasu - ale chcesz się o tym przekonać? Dziewczyny opanujcie się, nie często się trafia na miłego, młodego przystojniaka - bo chyba takich przygód szukacie.
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:12   #27
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Ja nie jeździłam i raczej juz nie bede. Nie wiem dlaczego im jestem starsza tym bardziej sie boje. Moze to przez tv zawsze tam strasza i opowiadaja takie niemile historyjki....
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:14   #28
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Nigdy nie jechałam i nie mam zamiaru
Do odważnych świat należy? Ciekawe czy dalej byś tak mówiła leżąc naga w krzakach,daleko od domu,bez kasy i dokumentów,tuż po...
Windykatorko - właśnie spojrzałam w Twój profil - masz 14 lat !!! Sądziłam ,że więcej.Naprawdę mądra z Ciebie dziewczyna
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:50   #29
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

Cytat:
Napisane przez Angie144
I co fajnie było jechać z takimi obleśnymi dziadami, co wygaduje zbereźności, nie przeszło Wam przez myśl że jak mu stanie to będzie chciał z tym może coś zrobić?! Brak mi słów, fakt może do czasu - ale chcesz się o tym przekonać? Dziewczyny opanujcie się, nie często się trafia na miłego, młodego przystojniaka - bo chyba takich przygód szukacie.
Po 1 - gdy siedzieli w aucie nie wyglądali na nieprzyzwoitych. W zasadzie to tylko jeden był taki obleśny, bo pijany, reszta kulturalna i na poziomie
Po 2 - gdy zaczął te swoje gadki, poprosiłyśmy by wysadzili nas w pobliskiej wiosce, choć początkowo mieli nas zawieźć nieco dalej
Po 3 - nie szukam atrakcji, jazda stopem w tym dniu to był przymus, bo musiałyśmy zdążyć na pociąg, by na drugi dzień być w szkole, a autobus nam uciekł; szukałyśmy we wioskach nawet ludzi, którym byśmy zapłaciły za odwiezienie na PKP, ale nikt nie mógł
Po 4 - proszę nie prawić mi morałów, bo od tego mam rodziców. Jestem pełnoletnia i zdaję sobie sprawę, że świat nie jest pełen uczciwych ludzi i wszędzie czyha na mnie niebezpieczeństwo. Nic nie poradzę na to, że mam zaufanie do ludzi, jestem naiwna i bardziej boję się pająka niż obcego, pijanego człowieka na ulicy Jestem z tych, którzy dopóki nie poczują czegoś na własnej skórze, to nie uwierzą, ot tyle.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 19:01   #30
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Co sądzicie o jeździe " na stopa" :D ??

a ja jeździłam i będę jeździć, ale tylko z moim TŻ, ewentualnie z przynajmniej 2 kumpelami, czy jakimś klolegą. Ale z facetem jest jednak najlepiej. Kilka razy w Bieszczady jeździliśmy, do Krakowa (mieszkam w okolicach Jarosławia i Przemyśla nigdy nie było problemów, a wręcz przeciwnie jest czasami bardzo miło i wesoło. Szczególnie z kierowcami tirów, którzy biorą często z nudów i gadają wciąż i gadają rózne historie Także w mojej okolicy po kiklka kilkanaście kilometrów nad zalew czy cos też się jeździ.

Chociaż fakt, faktem sama bym się nigdy nie odważyła...
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 13:45:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.