co sądzicie o bonprix - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-18, 11:00   #1
Igora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5

co sądzicie o bonprix


Czesc!
Mam pytanie co sądzicie o firmie wysyłkowej bonprix.
Nie ukrywam że nie które ciuszki jak się je oglada na stronie internetowej wyglądają całkiem fajnie. Ale jak to wygląda w praktyce czy ktoś zamówił i był zadowolny? mam ochote kupic sobie bluzeczke tylko nie jestem do końca przekonana. Dzieki bardzo. Pozdrawiam wszystkich
Igora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 11:00   #2
Igora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
co sądzicie o bonprix

Czesc!
Mam pytanie co sądzicie o firmie wysyłkowej bonprix.
Nie ukrywam że nie które ciuszki jak się je oglada na stronie internetowej wyglądają całkiem fajnie. Ale jak to wygląda w praktyce czy ktoś zamówił i był zadowolny? mam ochote kupic sobie bluzeczke tylko nie jestem do końca przekonana. Dzieki bardzo. Pozdrawiam wszystkich
Igora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 20:04   #3
NAWIEDZONA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 35
Re: co sądzicie o bonprix

Hej!!! Widze że masz taki problem jak ja miałam, ale zaryzykowałam i zamówiłam sobie i znajomym kilka rzeczy. Nie są złe tylko strasznie musisz uważać na rozmiary! Zamawiałam tylko swetry i bluzki bo spodni bałam się zamówić jest lepiej jak przymierzysz!!Faktem jest że zawsze możesz odesłać jak będzie nie dobre ale szkoda tracić kasę na odsyłanie paczki!
__________________
nateczka
NAWIEDZONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 12:47   #4
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Re: co sądzicie o bonprix

Mam mieszane uczucia . Bluzeczki , które zamawiałam okazały się zwykłymi bawalnianymi koszulkami , a płaszcz słabo dopasowany , ale za to super materiał.
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 13:16   #5
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: co sądzicie o bonprix

Ja serdecznie odradzam tej firmy!!! Ponad miesiac temu zlozylam zamowienie. Kupilam 5 produktow, zaplacilam za 5, a w paczce mialam tylko 4. Na fakturze nie bylo nawet rzadnej adnotacji o pozniejszym doslaniu, albo o brakach w magazynie. Nie rozumiem tylko dlaczego musialam placic za 5 jak mialam w paczce tylko 4.
Od razu mowie, ze nie wiedzialam ze place za 4, gdyz paczke odbieralam na poczcie, a sprawdzanie na miejscu mija sie z celem.
Po zasiegnieciu jezyka w firmie bon prix wyslalam faxem dokument zwrotu z zaznaczeniem, aby doslali mi brakujacy produkt, albo zeby zwrocili mi pieniazki. Po 3 tyg oczekiwania na paczke i 2 tyg na reklamacje (dzisiaj mija 2 tydz reklamacji) nadal nie otrzymalam produktu, pieniazkow ani nawet nikt sie nie pofatygowal, aby do mnie zadzwonic i poinf co sie dzieje. Zaznaczam ze dzwonilam do nich juz 2 razy i obiecano mi ze ktos sie odezwie - nadal nic! Pierwszy raz zrobilam tam zakupy i juz nigdy tego nie powtorze!!! Wiec jakby mialo to kogos uratowac to kategorycznie mowie NIE!
Moglby ktos sobie pomyslec ze to zwykly przypadek. Wszystko rozumiem, ale dlaczego ja mam za to placic i dlaczego tak brzydko postepuja z klientem. Probowali oczywiscie tlumaczyc ze moze fax nie doszedl czytelny, albo ze kolezanka w magazynie byla zmeczona i nie wlozyla produktu do paczki. Jakies dziwne i malo wiarygodne. Sama pracuje w dziale obslugi klienta i sama doskonale wiem jak wazne jest zadowolenie klienta - a oni nawet sie tym nie przejmuja.
Jezeli mam polecic cos podobnego to tylko Quelle. Jestem ich klientka juz od dlugiego czasu i nigdy mi sie cos podobnego nie zdarzylo!!! Jezeli nawet czegos nie bylo zawsze bylam o tym informowana.
Oczywiscie w kazdej takiej firmie moze sie okazac ze cos wyglada albo lezy innaczej. Zawsze jest jednak mozliwosc zwrotu i otrzymania pieniazkow - przelew przechodzi b szybko. Naturalnie nie wszystko maja tanie ale mozna znalezc cos dla siebie.
Gdyby to bylo 10 zł to jeszcze nie bylby koniec swiata, ale ja za ten 5 produkt (ktory mialam dostac) zaplacilam 60 zł -moze dla innych to niewiele ale jak dla mnie to 60 zl na ulicy nie lezy.
Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny bo dzis bede poraz 3 dzwonic do tej niepowaznej firmy i przepraszam za tak sie rozpisalam ale wole uchronic innych.
Ciao, ciao...
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 22:42   #6
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Re: co sądzicie o bonprix

ja rowniez odradzam, zamawialam kiedys od nich ciuchy i po 1)nie trzymuja numeracji 2) robia wrazenie gorszej imitacji ciuchow z katalogu 3)zamowilam spodnie z marynarka na guziczki, z takiego lejacego sie materialu, w katalogu wygladalo przeslicznie, w rzeczywistosci mniej wiecej jak pizama mojego dziadka... caly towar odeslalam. osobiscie nie polecam. natomiast zamawiam z Quelle i musze przyznac ze jestem zadowolona.
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 07:11   #7
Igora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Re: co sądzicie o bonprix

Witam!
Dziękuje bardzo za Wasze opinie na temat Bonprix... myślę że da mi to do myślenia.
Igora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-23, 07:43   #8
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: co sądzicie o bonprix

No nareszcie z 3 razem dodzwonilam sie do dzialu marketingu. Pani oczywiscie rowniez nic nie wiedziala. Potem powiedziala, ze Pani ktora odbiera fax jest nie obecna (faxem wyslalam dokument zwrotu). Na szczescie wziela sprawe w swoje rece i nast dnia zadzw do mnie z informacja - niestety, na produkt na ktory tak czekalam wyprzedano (a moze w ogole go nie bylo...he he), dlatego maja przeslac pieniazki na konto. Wiecej niz smieszna, jest ta cala historia. Oby rzeczywiscie pieniazki wplynely, ale co z tego, jak kupilam ta rzecz do kompletu z druga, ktora otrzymalam. Tak liczylam na ta przesylke. Teraz juz wiecie dziewczyny, ze nie ma co z nimi kombinowac.

Ps. aha przypomnialo mi sie, ze za moim posrednictwem tesciowa chciala kupic u nich sobie z wyprzedazy. Zamowila rozmiar i odp kolor z katalogu. Nagle okazuje sie ze firma bon prix przeslala zupelnie inne spodnie, gdyz w katalogu zaznaczyli sobie ze klient ma wybrac sobie model, a oni juz sami dopasuja fason i kolor. Wyobrazacie sobie!?!?!? Jak mozna wybierac cos z katalogu, a w ostatecznosci dostac cos innego, bo oni decyduja z klienta. Po prostu zwykla sciema i chodzilo pewnie o wyprzedanie rzeczy ktore im juz nie zeszly.
Pozdrawiam
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 11:22   #9
Igora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Re: co sądzicie o bonprix

Gratuluje osiągnięcia połowy "sukcesu" i życzę jak najszybszego otrzymania zwrotu pieniążków. Po Twoim przypadku widac jak bardzo jest to niepoważna firma, szkoda że tak to wygląda. Chociaż pewnie to dotyczy większości firm wysyłkowych, choć podobno firma Quelle jest bardziej solidna .
Pozdrawiam
Igora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:02   #10
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Mnie-poprostu oszukano

[i]Niestety,osobiście mam jaknajgorsze zdanie na temat tej firmy, nie kupię tam niczego- nigdy więcej.
Pod koniec stycznia złożyłam zaówienie, na które składały się trzy pary męskich bokserek (59zł) oraz sweter (39 zł), zatem plus koszt przesyłki (13zł), rachunek powinien opierwać na 111 zł.
Na przesyłkę czekałam 1,5 miesiąca (nawiasem mówiąc miała być prezentem Walentynkowym, przywykłaam do sprawnego funkcjonowania e-sklepów, sadziłam,że 3 tygodnie to wystarczający czas) i co się okazuje.
Zapłaciłam 98zł (co początkowo mnie mile zaskoczyło,uznałam,że to bonus dla nowo wstępującej klientki), otwieram paczkę- a tu psikus
Były w niej tylko bokserki,a firma B.P doliczyła sobie 39 zł -na koszty przesyłki i opakowania
Nie odpowiedziano na moją interwencję- ani na e-mail, ani list.
Nie odesłałam paczki, poprostu im nie ufam, kto wie jaka kwota wróciłaby do mnie i ile kosztuje u nich nadanie przekazu
I w ten oto sposob pozostałam z 3 parami bokserek za 98zł(wartymi najwyżej 15zł/sztukę)


Zalecem ostrożność w zakupach
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:48   #11
Igora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Re: Mnie-poprostu oszukano

Ciekawe że na stronie bonprix nie ma forum na którym można było by wyrazić swojej opini - pewnie zdają sobie sprawe jaką są firmą ... i boją się tych wszystkich "pozytywnych" opinii . hihi
Igora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 09:21   #12
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: co sądzicie o bonprix

Carla_x napisał(a):
> Ps. aha przypomnialo mi sie, ze za moim posrednictwem tesciowa chciala kupic u nich sobie z wyprzedazy. Zamowila rozmiar i odp kolor z katalogu. Nagle okazuje sie ze firma bon prix przeslala zupelnie inne spodnie, gdyz w katalogu zaznaczyli sobie ze klient ma wybrac sobie model, a oni juz sami dopasuja fason i kolor. Wyobrazacie sobie!?!?!? Jak mozna wybierac cos z katalogu, a w ostatecznosci dostac cos innego, bo oni decyduja z klienta. Po prostu zwykla sciema i chodzilo pewnie o wyprzedanie rzeczy ktore im juz nie zeszly.

Ja w Bonprix zamawiem od ponad 10 lat, z przerwami ale osatnio dosc czesto bo w pracy robimy "zrzutkę" na przesyłkę i nigdy nie miałam zadnych nieprzyjemności ani nieporozumień. Jesli czegos nie było, to była na fakturze adnotacja ze doślą pozniej i tak było. Zwracałam towar 2x. Raz za duzy był rozmiar zamiast 38 chyba 44 , a drugim razem spodnie nie takie miały nogawki jakbym chciała. Ale jakos nie zraziło mnie to. Zamawiałam nawet zasłony.
A co do fasonu o którym pisała Carla, ze oni sami wybierają .... wyraźnie jest o tym napisane w katalogu na stronie z przecenami. Ryzyk fizyk. W ten sposb wyzbywają sie ostatnich sztuk, podajesz rozmiar i kolor, a fason jaki mają taki dostaniesz. Moja kolezanka zamówiła 2 razy spodnie i przysłali oczywiscie ze inne niz na zdjęciu ale tez fajne. I nie była zdziwiona ze jest to cos innego bo jakos to jasno wynikało z opisu w katalogu.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 13:15   #13
NAWIEDZONA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 35
Re: inne firmy!

Czy znacie inne firmy wysyłkowe zciuchami!!!??????
__________________
nateczka
NAWIEDZONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 13:22   #14
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: co sądzicie o bonprix

Ela napisał(a):
>A co do fasonu o którym pisała Carla, ze oni sami wybierają .... wyraźnie jest o tym napisane w katalogu na stronie z przecenami. Ryzyk fizyk. W ten sposb wyzbywają sie ostatnich sztuk, podajesz rozmiar i kolor, a fason jaki mają taki dostaniesz. Moja kolezanka zamówiła 2 razy spodnie i przysłali oczywiscie ze inne niz na zdjęciu ale tez fajne. I nie była zdziwiona ze jest to cos innego bo jakos to jasno wynikało z opisu w katalogu.

I to jest przykład na to jak niepowazna jest ta firma. Jak można klientowi oferowac cos w katalogu w wyprzedazy i pisac jednoczenie o wyborze tylko modelu i koloru. Apropo moja tesciowa zamowila spodnie szare z czarnym nadrukiem, a dost zwykle czarne i jeszcze za luzne.
To jak oni sami wybieraja za nas, to po co w ogole ten katalog??? A adnotacji o brakujacym towarze nie mialam żadnej, a na fakturze byly bledy w moim nazwisku, bledy w nr katalogowych produktow no i oczywiscie cena za 5 zamiast za 4. Chyba nic wiecej nie trzeba mowic.
Ps.nadal czekam na pieniazki
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 13:25   #15
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: inne firmy!

Tylko "Quelle" Doni ale polecam!

Pozdrawiam
ciao, ciao...
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 21:25   #16
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: inne firmy!

Od niedawna działa też Neckerman.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 10:21   #17
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: inne firmy!

Kakusia napisał(a):
> Od niedawna działa też Neckerman.

Przecież Neckermann to biuro podróży?
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 11:18   #18
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Re: inne firmy!

Ehh ->
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1111957919
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 11:52   #19
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Re: inne firmy!

Oj przepraszam, faktycznie jest To nie wiedziałam, że cos takiego sie pojawiło. Na razie wygląda interesująco

A czy któraś z was kupowała juz coś u nich. No wiece, ja na razie eksperymentów z nowymi domami wysyłkowymi ma dosyć No chyba, że byliby już przez was sprawdzeni
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-29, 17:26   #20
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
bon prix

No dziewczyny na reszcie dostałam dzisaj przekaz z pieniążkami za brakujący produkt Dobre i to, ale i tak już nic u nich nie zamówię.
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 17:26   #21
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
bon prix

No dziewczyny na reszcie dostałam dzisaj przekaz z pieniążkami za brakujący produkt Dobre i to, ale i tak już nic u nich nie zamówię.
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 13:43   #22
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: bon prix

Mają słabe jakościowo produkty, też już nic u nich nie zamówię raczej, bo nie mam co zrobić z ich ciuchami. Albo za duże, albo kolor przysłali nie ten, albo się wypychają... spodnie mają o 10 zm. za krótkie .. Ech
I na dodatek ceny nie są zachwycające..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 13:43   #23
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: bon prix

Mają słabe jakościowo produkty, też już nic u nich nie zamówię raczej, bo nie mam co zrobić z ich ciuchami. Albo za duże, albo kolor przysłali nie ten, albo się wypychają... spodnie mają o 10 zm. za krótkie .. Ech
I na dodatek ceny nie są zachwycające..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 16:47   #24
klarcia
Raczkowanie
 
Avatar klarcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 199
Re: co sądzicie o bonprix

Ja nie lubię bonprixu.Zamawiałam u nich kilka rzeczy i nie byłam zadowolona.Trzeba przyznać że lepiej wyglądały na zdjęciu niż w rzeczywistości.
__________________
klarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-20, 07:38   #25
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: co sądzicie o bonprix

Moja Babcia, niestety bez konsultacji z wnuczką , zamówiła sobie w Bonprix jakąś sukienke w kolorze białym - przynajmniej w katalogu. Zadzwoniła powiedziała o co chodzi Pani zapewniła że mają i w tym kolorze i rozmiarze... Przysłali sukienke - zupełnie inną i kolor odbiegał od białego. Rozmiar -ogromniasty, choć Babcia podała dokładne wymiary a nie rozmiar jaki potrzebuje. NIe zgadzał się też materiał. Na szczęście po odesłaniu wrócili pieniążki, ale bez kosztów przesyłek.
Prawda jest taka że sprzedają przede wszystkim to co w Niemczech leży na magazynach i zejść nie może
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-22, 17:48   #26
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Re: co sądzicie o bonprix

hejka
Nigdy nie zamawiałam i nigdy nie zamówie. Jak można kupować ciuchy bez przymiarki??. Jak można kupować ciuchy bez dotyku jakości materiału???Jak chce sobie coś kupić to kupuje a nie czekam na jakąś przesyłke bo zanim by mi doszła to kasy bym już nie miała.Choć nie wiem jak super by były -Ja mówie NIE.
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-22, 21:11   #27
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Re: co sądzicie o bonprix

a ja dziś dostałam paczke z BP i jestem strasznie zadowolona z tego co kupilam (szczegoly na forum plotkowym opisalam)
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:11   #28
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
BonPrix

witajcie jesli jeszcze nie wiecie co to za firma wejdzcie na strone www.bonprix.pl wkliknijcie sie w katalog online nastepnie przedwiosnie 2006 i obejrzyjcie ... co sadzicie o ich ubraniach mi osobiscie sie podobaja ale jeszcze nic nie zamowilam i dlatego zakladam ten watek moze ktos mial jakies doswiadczenia . bardzo mi sie podoba czarna sukienka z bolerkiem i oczywiscie dzinsy i koszulki , pulovery sa niezle
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:30   #29
crazy_girl_13
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar crazy_girl_13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 683
Dot.: BonPrix

Niektóre ciuszki mają tam nawet fajne. Mnie przypadły do gustu jedne spodnie. Kiedyś należałam do Bon Prix i przysyłali mi katalogi, ale nigdy nic nie zamawiałam tylko oglądałam, więc mnie stamtąd wywalili
Ps. Na 7 stronie mają fajne kozaczki.
crazy_girl_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:32   #30
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: BonPrix

Zamawiałyście bezpłatny katalog?
Ja to zaraz zrobię.
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 14:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.