Wesele Toruń i okolice. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 22:38   #1
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874

Wesele Toruń i okolice.


Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek dla przyszłych Panien Młodych z Torunia i tych, które w tym pięknym mieście chciałyby zorganizować swoje wesele. Zachęcam także do podzielenia się doświadczeniami Dziewczyny, które mają już Ten dzień za sobą.
Jakie sale weselne polecacie?

Skąd catering i tort weselny?
Jakie macie doświadczenia z dj-ami, zespołami , fotografami itd.

__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:56   #2
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja mam wesele w Toruniu 28.07.12. Ogółem wynajęliśmy salę w hotelu Gotyk (jest naprawdę śliczna, również bardzo ładne sale są w Herbowej i w restauracji Piano). Ona jest na max 70, ale nie przewidujemy więcej niż 60 osób na naszym weselu. Tort mamy wliczony w cenę . Wynajmujemy zespół, oglądałam DVD i grają naprawdę fajnie (ogółem został polecony przez przyszłych teściów, bo grali na Sylwestrze na którym teściowie byli i bardzo im się podobało jak prowadzili imprezę). Po ślubie mogę napisać więcej .
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:19   #3
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

hej Ahri! Gratulacje i czekamy na relację.

Szukam sali na 90-100 osób , najlepiej z miejscami noclegowymi dla 80 ludków(będzie wielu przyjezdnych ) oczywiście wszystko w rozsądnych cenach. Fotografa mam upatrzonego - żeby tylko miał wolny termin , i w ogóle żeby udało się wszystko zgrać. My planujemy dj , ponieważ nie mamy doświadczenia z dobrymi zespołami, a tak mam gwarancje,że przynajmniej nie będzie fałszował Przeraża mnie to... mam nadzieję,że uda się zorganizować ślub i wesele na przyszły rok
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 14:22   #4
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Na pewno da się coś zarezerwować, my wszystko zaczęliśmy robić tak jakoś od stycznia tego roku i dziś mamy już wszystko załatwione, a w Polsce byliśmy tylko 2 razy . Najlepiej szukać w hotelach (np. Bulwar, Filmar etc. tylko tam trzeba rezerwować wcześniej), jeśli będzie dużo osób z poza miasta, a nie będzie miejsca np. w domach, bo bardzo często hotele dają duże zniżki dla gości (tak jest w tym hotelu co my mamy wesele). Widzę, że też organizujesz wesele z zagranicy . A jaką macie dokładną datę?

Edytowane przez Ahri
Czas edycji: 2012-06-06 o 14:24
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:54   #5
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Tak, spróbujemy z zagranicy zorganizować, pewnie i tak nie ominą nas przyjazdy w międzyczasie. Konkretnej daty nie mam ustalonej, bo nie mamy nauk przedmałżeńskich, dopiero w sierpniu weźmiemy udział w kursie. Wtedy będziemy już konkretnie ustalać. Założyłam wątek, by podpytać co, gdzie i jak, bo ja torunianką nie jestem i moi najbliżsi tu nie mieszkają, więc trudniej dotrzeć do jakiś wiarygodnych opinii - wiadomo jak ktoś był w danym lokalu to wie czego można się spodziewać, a jak pojadę pogadać z menagerem to wiadomo,że będą wychwalać swoje ( tak mi się zdarzyło na cywilnym-były spore niedociągnięcia).
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:16   #6
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

To jeśli chodzi o hotel polecam Filmar: http://www.hotelfilmar.pl/weselatorun,22,l1.html#t1 . Bardzo ładna sala, byłam tam na weselu, goście dostają zniżki na pokoje, a para młoda apartament za darmo na jedną noc. Tylko cena też jest ładna. Przypuszczam, że od 200 w górę . Sama w nim wesela mieć nie będę, bo robimy małe wesele, więc nie zależy nam na dużej sali. Ogółem my załatwiamy wszystko online np. piszemy do właściciela hotelu jaki wystrój czy do florystki jaki bukiet chcę, bądź telefonicznie. Tylko 2 razy byłam, a mój TŻ tylko raz (po dokumenty w urzędzie) i w ciągu kilku dni obskoczyliśmy wszystkich (zespół, ksiądz, fotograf, florystka, sala etc.) żeby ustalić więcej szczegółów osobiście. Jeszcze teraz muszę jechać, bo ja w Trń kupowałam suknię, więc muszę być na przymiarkach i na próbnej fryzurze, i makijażu (udało mi się znaleźć świetną babkę, która czesze i maluje po normalnych cenach ).
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 12:05   #7
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ahri - gratulacje , ty juz po pochwal sie wrazeniami z wesela. Jak bylo?

U mnie jeszcze nic nie ruszylo, za tydzien bede w Tor, wiec sie zabiore sie za szukanie tego jedynego miejsca, dj-a, fotografa itd. Bylam tylko na Barbarce, bardzo mi sie podoba to miejsce. Daje duzo mozliwosci, ale niestety ma tylko 80 miejsc noclegowych - jesli wszyscy przyjechaliby - za malo lista gosci sie powiekszyla, no i mieli tylko jeden weekend wolny w przyszle wakacje, ale to nie problem - mozemy tez zrobic wesele w czwartek.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2012-08-24 o 12:08
alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 14:35   #8
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ślub i wesele udało się . Jestem bardzo zadowolona tym jak nam wyszło, było dokładnie tak jak chcieliśmy. Goście bawili się do 4 nad ranem, a w nd były udane poprawiny .

Masz jeszcze jakiś hotel/restaurację na oku?
__________________
Najpiękniejszy dzień mojego życia
28.07.2012

Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:14   #9
Aqa018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

cześć dziewczyny,
nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda, ale ciekawia mnie takie wątki bo mój ślub juz 24.08.2013r, mam juz zarezerwowane prawie wszystko,sale , kościół kamerzyste, zespół, kucharkę. Teraz zastanawiam sie właśnie nad fryzjerem i makijażem ktoś coś moze polecić?
Ahri moze podzieliłabyś się namiarami na ta świetną babkę co czesze i maluje po niezłych cenach?
Aqa018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:44   #10
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej Aqa! Niestety jeszcze tak daleko nie jestem Pewnie wezmę makijażystkę z G-dza, bo malowała mnie kilka razy.

Obejrzałam kilka sal.Byłam w Piano, w Małe Pułkowo- zapowiada się ciekawie, ale gotową salę będzie można obejrzeć dopiero w nowym roku. Niestety Barbarka ma już wszystko zarezerwowane - chcieliśmy ślub w lipcu lub sierpniu, ponieważ moi teściowie powiedzieli,że do Polski przyjdą tylko latem.
Skłaniamy się ku dacie 15.08.2013, ale czekam jak mój A. przyjedzie i obejrzy salę.
Myślimy dość intensywnie o hotelu Monet w Łysomicach. Ceny na przyszły rok są w ramach 210-280 zł za osobę + 60 poprawiny.
Jestem w kontakcie z dwoma fotografami...

Aga jaki będziesz miała zespół i kamerzystę?
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:13   #11
Aqa018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

To dość późno zaczęliście poszukiwać ja rezerwowałam już w styczniu i lutym wszystko i powiem szczerze że już były rezerwacje na sierpień 2013. U mnie Barbarka też wchodziła w grę ale cena mnie odrzuciła ok 4000tys. sama sala wynajem , a że my po kosztach chcemy zrobić myśle ok 60-70 os. żebyśmy się zmieścili do 25 tys. Teraz będziesz miała problem z wynajeciem sali i zespołu. Mój zespół nazywa się Mirage nieststy nie ma go na żadnej stronie internetowej, mam go z polecenia bo jest świetny ale też wątpie zeby miał wolny termin ja w lutym byłam 2 osobą na sierpień. kamerzyste również mamy po znajomości uważam ze jest świetny i niedrogi namiary mogę podać, jak chcesz. Jutro spotykam się z kucharka i podpisujemy umowę, a tak to powoli zacznie się szukanie sukienki ślubnej i wybieranie obrączek.
Alcon- podzieliłabyś się namiarami na tą makijażystkę?
Aqa018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 14:09   #12
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Aqa018 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda, ale ciekawia mnie takie wątki bo mój ślub juz 24.08.2013r, mam juz zarezerwowane prawie wszystko,sale , kościół kamerzyste, zespół, kucharkę. Teraz zastanawiam sie właśnie nad fryzjerem i makijażem ktoś coś moze polecić?
Ahri moze podzieliłabyś się namiarami na ta świetną babkę co czesze i maluje po niezłych cenach?
To moja koleżanka z podstawówki, zapytam się jej czy nie widzi nic przeciwko i jak coś to wyślę Ci jej nr na PW. My ogółem planowaliśmy ślub na czerwiec 2013, ale jakoś zmieniliśmy zdanie w grudniu 2011 i zaczęliśmy szukać sali przez internet etc. w okresie grudzień - styczeń, a moja mama ją zarezerwowała. Wszystko udało się załatwić w okresie styczeń-luty i nie było problemu .
__________________
Najpiękniejszy dzień mojego życia
28.07.2012

Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 00:52   #13
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

też ostatnio dwóch znajomych robiło wesele w Gotyku i bardzo sobie chwalili. Na jednym weselu byłam i przyznaję, że świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie Co do Filmaru to właśnie słyszałam raczej negatywne opinie, ale nie byłam osobiście, więc nie wiem.
A nie wiecie gdzie w toruniu są jakieś fajne salony z sukniami ślubnymi w "normalnych" cenach?
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 01:05   #14
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
też ostatnio dwóch znajomych robiło wesele w Gotyku i bardzo sobie chwalili. Na jednym weselu byłam i przyznaję, że świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie Co do Filmaru to właśnie słyszałam raczej negatywne opinie, ale nie byłam osobiście, więc nie wiem.
A nie wiecie gdzie w toruniu są jakieś fajne salony z sukniami ślubnymi w "normalnych" cenach?
Ja kupowałam w salonie Angela na Św. Józefa, jak ja kupowałam to dawali 10% zniżki jak się kupiło suknię za pierwszym przyjściem . Ogółem to ładne sukienki mieli, a pani (w sumie to obsługiwała mnie taka z czarnymi długimi włosami) przemiłe . Tak więc polecam. Ja bardzo dobrze wspominam swoje wesele w gotyku, obsługa faktycznie bardzo miła . Tylko sala na max 65 osób.
__________________
Najpiękniejszy dzień mojego życia
28.07.2012

Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:34   #15
kkiittyy94
Przyczajenie
 
Avatar kkiittyy94
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cześć Mój ślub co prawda w następnym roku,ale chciałabym mniej więcej wiedzieć jak to wszystko wygląda Otóż chciałabym zrobić przyjęcie ,na maks 60 osób. wystarczyłby tylko obiad,ciasto,winko. Nie mamy za dużo pieniędzy. Polecacie coś? Żeby było tanio i ładnie? Jak ja czytam że 150 /osoba to.. nie mówię wesele,ale obiad i tyle? Pomóżcie
kkiittyy94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:02   #16
Aqa018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Ahri Pokaż wiadomość
To moja koleżanka z podstawówki, zapytam się jej czy nie widzi nic przeciwko i jak coś to wyślę Ci jej nr na PW. My ogółem planowaliśmy ślub na czerwiec 2013, ale jakoś zmieniliśmy zdanie w grudniu 2011 i zaczęliśmy szukać sali przez internet etc. w okresie grudzień - styczeń, a moja mama ją zarezerwowała. Wszystko udało się załatwić w okresie styczeń-luty i nie było problemu .
Ahri bardzo prosiłabym o nr do tej twojej kolezanki z chęcią wczesniej juz wypróbuje jej talent. Ja planowałam slub w teZ w styczniu, lutym ale na przyszły rok. powiem szczerze że nam zalezało zrobić ślub troszkę po kosztach, a oczywiście wiem o tym ze ślub mozna zaplanować 3 miesiące przed ale trzeba mieć grugyyy portfel

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kkiittyy94 Pokaż wiadomość
Cześć Mój ślub co prawda w następnym roku,ale chciałabym mniej więcej wiedzieć jak to wszystko wygląda Otóż chciałabym zrobić przyjęcie ,na maks 60 osób. wystarczyłby tylko obiad,ciasto,winko. Nie mamy za dużo pieniędzy. Polecacie coś? Żeby było tanio i ładnie? Jak ja czytam że 150 /osoba to.. nie mówię wesele,ale obiad i tyle? Pomóżcie
Jesli chodzi o wesele za 150zł/os to jestem w szoku skąd ze taką niską cenę wzięłaś (jeśli chodzi o restauracje lub sale, gdzie zamawiasz siadasz i cię nic nie obchodzi)przyszły rok jest stawka ok 200-250zł/os z tego co ja się orientowałam. wszystko zalezy jaką kwote chciałabys przeznaczyć. Moim zadaniem warto zrobic takie mniejsze wesele po kosztach tak jak ja. u nas tez się nie przelewa z kaską ale każda kobietka marzy chyba o weselu z oczepinami itp.
Moim zadniem warto troszkę pokombinowac i napracować zeby mieć skromniejsze wesele ale je mieć.
Aqa018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:41   #17
kkiittyy94
Przyczajenie
 
Avatar kkiittyy94
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń :)
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Pisałam,że to ma być przyjęcie a nie wesele.. A ja i tak zapraszam tylko najbliższych (czyt.rodzeństwo rodziców) i np w sobótce jest tanio.. ja będę robić chyba w remizie.Ale uwierz,żę budżet naprawdę mam niewielki,więc te przyjęcie to będzie wyzwanie
kkiittyy94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:55   #18
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

no 150 złotych za sam obiad to też dużo moim zdaniem!! z tego co wiem to właśnie w Gotyku w tym roku brali 180 złotych za całe wesele! Poza tym zawsze trzeba spróbować się potargować słyszałam też, że o wiele taniej jest jeśli nie robi się wesela w sobotę, więc jeśli to ma być tylko obiad to może właśnie piątek?! albo np. 3-maja?
no ja też próbuję po kosztach (chyba wszyscy tak robią, gdy muszą sami zarobić na wesele)
W jakich cenach są kiecki na Józefa, bo w sumie to przechodziłam nawet obok tego salonu - wygląda na baaardzooo malutki ?! mają duży wybór?
p.s. Gotyk chyba właśnie nadał by się też na taki oboad na 60 osób, bo tam jest miejsca gdzieś akurat na tyle - myślę, że możesz tam zapytać, bo ładna sala i dobre jedzenie

Edytowane przez 85jjaa
Czas edycji: 2012-09-26 o 21:57
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:12   #19
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366515

Znalazłam ten wątek z Torunia

W czwartek jedziemy do Zbiczna
http://www.zbiczno.com.pl/

Zobaczymy co nam zaoferują. Problem jaki już dostrzegam to mało miejsc noclegowych...

Aqa
dziewczyna ma na imię Gosia i pracuje w Strefie Urody w Gru.

taaak, taniej jest w pt. albo w miesiącach listopad - marzec np.Rubbens ma 15% zniżki, tylko że minimum musi być 80 os.

Dziewczynki a słyszałyście coś o Walterze albo Daglezji w Przysieku?

__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 11:33   #20
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

o Walterze jest dużo opinii jeśli wpiszesz w googlach "Walter wesele opinie", jak ja czytałam to zdecywoanie wydawało mi się, że większość jest negatywnych - pamiętam, że kilka osób pisało, że umówiło się na konkretną cenę od osoby, a np. 3 tygodnie przed dzwoniła Pani z restauracji i mówiła, że cany produktów wzrosły, więc cena za osobę będzie np. "20 złotych wyższa" (w umowie ponoć jest taki zapis, że ceny mogą ulec zmianie, gdy produkty znacznie podrożeją, czy coś takiego);/ Nie wiem czy to prawda, ale mnie zniechęciło do jechania tam.
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 11:40   #21
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez 85jjaa Pokaż wiadomość
o Walterze jest dużo opinii jeśli wpiszesz w googlach "Walter wesele opinie", jak ja czytałam to zdecywoanie wydawało mi się, że większość jest negatywnych - pamiętam, że kilka osób pisało, że umówiło się na konkretną cenę od osoby, a np. 3 tygodnie przed dzwoniła Pani z restauracji i mówiła, że cany produktów wzrosły, więc cena za osobę będzie np. "20 złotych wyższa" (w umowie ponoć jest taki zapis, że ceny mogą ulec zmianie, gdy produkty znacznie podrożeją, czy coś takiego);/ Nie wiem czy to prawda, ale mnie zniechęciło do jechania tam.
Czytałam dokładnie to samo... myślałam,że może ktoś z waszych znajomych, rodziny albo wy same miałyście okazję tam być.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 22:39   #22
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny ja nadal szukam miejsca... w tym tygodniu byłam w Zbicznie, menu za 160 zł. Jest mnóstwo jedzenia, nad jeziorkiem, bardzo, bardzo fajnie...
Byłam też w Restauracji Lokomotywa- vis a vis stacji Toruń Miasto. Na zewnątrz jest tak średnio, ale w środku bardzo fajnie, tak kolejarski klimat a zarazem elegancko, menu podstawowe też 160 zł.
Teraz to już nie wiem co mi się najbardziej podoba Myślałam,że w tym tygodniu podpiszemy jakąś umowę, ale chyba jeszcze się wstrzymamy...

__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:53   #23
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Do góry!
up! up! up!

Nic nie piszecie jak u Was przygotowania. Chyba mało PM-ek w Toruniu jest.

No nic... napiszę Wam,że byłiśmy też pytać w hotelu Filmar. Oferta na pierwszy dzień dość ciekawa. Jednak cena pokoi hotelowych już mniej, chociaż dają spory rabat. Przekroczyło nasz budżet dość sporo.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na agroturystkę w okolicach Brodnicy.

Sukienkę, zamówiłam w pracowni Anna Skrzyszowska w G-dzu. Nowa, szyta na mnie z welonem krótkim i długim,koronkowa, 2050 zł.

__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 19:16   #24
magdalopatko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

A czy ktoś się orientuje gdzie w Toruniu i okolicach mogę dostać torty z mini torcików?

http://img97.imageshack.us/img97/8415/lidlowe.jpg

Nie chodzi mi zupełnie o tort z babeczek..chodzi właśnie o mini torciki ewentualnie cupcake
magdalopatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 12:58   #25
lizja
Raczkowanie
 
Avatar lizja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 41
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

heloł
słyszała któraś z Was może o restauracji Pokusa w Brzozówce koło Torunia? Zastanawiamy się między innymi nad tym, bo całkiem fajna oferta 170zł z owocami i tortem. Ale nie wiemy jakie są opinie o tej restauracji i cały czas szukamy. Może któraś z Was coś słyszała? Była na weselu tam?

Będę wdzięczna za odpowiedzi!
lizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:23   #26
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej hej. Ja planuje wesele 31.08.2013r. Poszukuję dobrego i niezbyt drogiego (wiadomo) kamerzysty/fotografa, zespołu (myślałam bardziej o DJ'u, zeby nie zamulało "majteczki w kropeczki" :P no i jeszcze sprawa z Kościołem. Zastanawiam się nad Garnizonowym. Wiecie coś jak tam sprawy się mają? Cena, termin itp.? Bede bardzo wdzieczna o kontakt do polecanych osob na PM. Pozdrawiam.
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:38   #27
ewaannaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

A może wie, któraś z was gdzie można w toruniu lub okolicach tanio wynająć pokoje noclegowe dla gości weselnych?
ewaannaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:10   #28
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Tanie pokoje sa w Przystanku na prezeciwko Dworca Miasto, pokoje sa ladnie odnowione, ale to jest hostel.


__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:28   #29
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez doriss Pokaż wiadomość
Hej hej. Ja planuje wesele 31.08.2013r. Poszukuję dobrego i niezbyt drogiego (wiadomo) kamerzysty/fotografa, zespołu (myślałam bardziej o DJ'u, zeby nie zamulało "majteczki w kropeczki" :P no i jeszcze sprawa z Kościołem. Zastanawiam się nad Garnizonowym. Wiecie coś jak tam sprawy się mają? Cena, termin itp.? Bede bardzo wdzieczna o kontakt do polecanych osob na PM. Pozdrawiam.
hmm jeśli planujesz wesele na styczeń tego roku, to szczerze mówiąc nie wiem czy znajdziesz jeszcze wolne miejsca u fotografa czy w kościele - a salę masz już? idź do Kościoła Garnizonowego najlepiej i dowiedz się na miejscu o wszystko. Fotografa możesz wyszukać np. Kamus Foto & Video i zpaytać o wolny termin, ale na wakacje to szczerze wątpię;/





a moje pytanie ile kosztuje weselny tort tak na 60 osób i ile płaciłyście za bukiety ślubne?
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:32   #30
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

mnie bukiet ślubny wyceniono na 150 zł, z róż, eustom. Ceny są różne, ale trzeba tak liczyć 100-200 zł.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.