Rozterki singielki (układ FF) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 20:38   #1
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55

Rozterki singielki (układ FF)


Cześć. Muszę się wygadać.
Czuję się sama. I nie jest to kwestia tego, że siedzę sama w pokoju. To po prostu samotność.

Próbowałam sobie wmawiać, że nie potrzebuję mężczyzny, aby czuć się spełniona, szczęsliwa itp... Po 4,5roku związku rozstałam się z B. Było to w maju. A więc jakiś czas tamu. Po bardzo krótkim czasie on sobie kogoś znalazł, chciałam żebyśmy spróbowali od nowa, ale nie chciał. Przez co się rozstaliśmy? Przez brak kominikacji, brak rozmów o uczuciach, poddaliśmy się. On ruszył dalej, a co ze mną?

Jakaś katastrofa. Mówię sobie: weź się dziewczyno Ku**** ogarnij, młoda jesteś, zdolna, inteligentna, zabawna, a płaczesz, kiedy widzisz zakochanych idących po parku.

Poznałam kogoś, zauroczyłam się mocno,ale on nie chciał spróbować. Potem założyłam tego nieszczęsnego tindera, spotkałam się z 3 facetami i były to przeciętne spotkania. Chcieli drugi raz się zobaczyć, ale ja odmawiałam. Odpuściłam, zrozumialam, ze to nie moj czas.

Potem zaczął się rok akademicki, wyjścia do barów... poznawałam tam wielu facetow, ale to był tylko niezobowiązujący flirt.

Przyszedł listopad i grudzien... najgorsze miesiace. Płakałam prawie codziennie. Przez prace, przez studia, przez to, ze nie mam prawdziwej przyjaciolki... Mieszkałam z nią w jednym mieszkaniu przez pół roku, a ona moze 2 razy znalazła dla mnie czas wieczorem zeby pogadac. Miała chłopaka. Siedział u nas dni i noce. Mogłam się tylko przyglądać.Święta... czułam się strasznie samotna i przypomnialo mi sie to jak moj chlopak przez prawie 5 lat nie chciał spędzić ze mną świąt a wiedzial, ze potrzebuje jego wsparcia, bo mam lekko skomplikowana sytuacje rodzinna.

Czułam się samotna, ale wiedziałam, że szans na zakochanie u mnie nie ma. Jestem emocjonalnym wrakiem, zmęczonym, niewierzącym w dobrych mężczyzn.

Poznałam na tinderze K., seks układ. I trwa on od stycznia. Seks jest świetny, ale wiecie... zaczęło brakować mi bliskości. Nie od razu związku, ale jakiegoś tam koleżeństwa. POjechlaiśmy nawet razem na kilkudniowy urlop, pomimo moich obaw - dogadywalismy sie swietnie, nie tylko podczas seksu.

Po powrocie spotkalismy się u mnie (jak jeszcze mieszkalam na stancji),miło spędzilismy czas i powiedziałam mu, że to raczej nasze ostatnie spotkanie. Zdziwił się i zapytał dlaczego? Trudno było mi się otworzyć, ale przyznałam, że ja nie chcę spotykać się z kimś, kto chce mieć mnie tylko w łóżku. Chce kogos lubic, chce zeby ktos lubił mnie, chce spotkac sie z kims do kina, na spacer, chce z kim porozmawiac. I od razu zaznaczyłam, że absolutnie nie nastawiam sie na zwiazek, ale pusty seks jednak nie jest dla mnie. I tak już byśmy nie mieli gdzie się spotykać na seks, bo wracałam do rodziców, on też mieszka z rodziną. Jednak powiedział,że on mnie polubił, że chciałby się spotykać, że chce mnie poznac.

No i we wtorek bylismy na spotkaniu, był tez seks (bo to nie jest tak, ze chce go sobie z nim odmawiac,ale po prostu chciałam czegoś jeszcze), ale głównie była rozmowa i dobra zabawa.

Jutro ma do mnie wpaść wieczorem i pomimo wolnego mieszkania mam ochote powiedziec, ze wcale nie mam ochoty na seks. Dzis zastanawiałam się czy nie robię sobie krzywdy tą relacją. Polubiłam go (nie zakochałam się!!!!), chciałabym z nim spędzać więcej czasu (lub po prostu z kimś), ale na innych zasadach. Dominuje tutaj seks,a ja bym chciała żeby on był tylko uzupełnieniem. Boję się uzewnętrzniać, może powinnam z tym zaczekać i popatrzeć jak sytuacja się rozwinie? Nie wiem.

Myślę o byłym (na koniec powiedział mi, że nic z siebie przez cały związek nie dałam...), o tym co straciłam i naprawdę nie wierzę już w żadną miłość. Czasem patrzę na siebie - możesz dać im tylko dobry seks (to myslenie mi sie zrobilo po tym jak kolega z pracy tak nagle wypalił,że może bysmy sie spotykali na seks....nie poczułam się fajnie), nie dasz nikomu nic dobrego, jesteś dnem, samotniczką, która nigdy nie dostanie bliskości, której chce.

Mam 24 lata, przed sobą nic - wiem, że to nieprawda, ale w sercu czuję własnie to.
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 21:25   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Taka desperacja u 24-latki jest... no kurcze aż zabawna.

Rozumiem, że jesteś z tych co to muszo mieć chłopa, bo się uduszo? I dlatego będziesz się tak wikłała w różne niezadowalające Cię relacje? Z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi. Czemu tak nie lubisz swojego własnego towarzystwa, że nawet kilka miesięcy nie możesz sama ze sobą wytrzymać?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 21:43   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Troche slabo autorko...24 lata i takie cisnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 21:53   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Po co ta desperacja? Zmień myślenie o sobie i nie zgadzają się na takie relacje. Przecież zasługujesz na więcej! Relacja się skończy jak powiesz że ci to nie pasuje już
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 22:02   #5
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Caly czas nie rozumiem po co ladowac sie w takie zwiazki skoro wiekszosc z nich konczy sie tak ze jednej stronie zaczyna zalezec bardziej a drugiej wlasnie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 22:13   #6
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Dobry pomysł, żebyś mu nie dała przy najbliższej okazji. Ubierz się seksownie, świeczki fajna kolacja a potem jak on już będzie chciał przejść dalej, powiedz mu, że Tobie czegoś brakuje.

On doskonale poczuje, co masz na myśli jak jemu też zabraknie seksu. Skoro Ty potrzebujesz związku, zaufania, bliskości i seksu a on w sumie tego samego to jedyne czego Wam brakuje to uświadomienie sobie tego.

Na wspólny wieczór we dwoje polecam film: "To tylko seks".
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 23:27   #7
Smieszka28a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 49
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Przestan sie puszczac. To naprawde dobra rada.
Smieszka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 00:39   #8
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Dzis zastanawiałam się czy nie robię sobie krzywdy tą relacją.
Krzywdę robisz sobie, IMO, myśleniem o tym, że poza seksem nic nie możesz zaoferować (nawet pomimo tego, że piszesz, że i pozałóżkowo z kolesiem bawić potrafisz się nieźle) i tym samym solidnym podkopywaniem własnej samooceny. Nie musisz mieć ochoty na seks, nie masz - mówisz jasno i tyle, najwyżej się okaże, że z tym poznawaniem to była tylko taka ściema ze strony kolesia. I skoro coś Cię w tej relacji uwiera, to jeśli, pomimo rozmów, niewiele się zmieni, może po prostu zakończ to, wyciągnij wnioski i idź dalej bogatsza o te doświadczenia?
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 09:04   #9
Canttouchthis
Raczkowanie
 
Avatar Canttouchthis
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 93
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Czasem patrzę na siebie - możesz dać im tylko dobry seks (to myslenie mi sie zrobilo po tym jak kolega z pracy tak nagle wypalił,że może bysmy sie spotykali na seks....nie poczułam się fajnie), nie dasz nikomu nic dobrego, jesteś dnem, samotniczką, która nigdy nie dostanie bliskości, której chce.
Serio? Przecież jego zachowanie świadczy o NIM a nie o Tobie! To nie ma nic wspólnego z Tobą. On szuka seksu, więc pyta różnych koleżanek (swoją drogą dziwię się, że w pracy).
Dziewczyno, weź się za swoją samoocenę!


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Canttouchthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 10:25   #10
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Samoocena! Dziewczyno widać że nie pozbierałaś się po nieudanym związku albo jeszcze inne sprawy Ci ja podkopały. Lepiej skup się na odbudowaniu jej, do tego nie potrzebujesz żadnego faceta. Chyba układy ff Ci nie służą, skoro myślisz o sobie, że możesz dać tylko seks, a pragniesz czegoś więcej. Jeśli będziesz tak myślała, to tak właśnie będzie. Przestań robić sobie krzywde takim myśleniem i pesymizmem. Bo samo nic się nie zmieni.
Na mój rozum to wieje od Ciebie deprechą. Może jakiś psycholog albo psychoterapia grupowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 10:39   #11
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez Smieszka28a Pokaż wiadomość
Przestan sie puszczac. To naprawde dobra rada.


Zanim napiszesz post pomysł. To naprawdę dobra rada.


Autorko nie ma co owijać w bawełnę. Kolesiowi sie palił grunt pod nogami to ci powiedział to co chciałaś.
Bo jakby przyznał, ze on nie chce niczego tylko seks to byś odeszła a on musiał szukać nowej.


Oczywiście mogę sie mylić. Ale mało jest związków gdzie ff było krótkie.


Smutne jest to, ze uzależniasz życie od posiadania faceta.


Pobadz sama ze soba. Poznaj siebie. Jesteś jeszcze młoda.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 11:27   #12
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Dziękuję wam za wpisy.

Naprawdę staram się uczyć żyć sama. Po takim długim związku przełomem było dla mnie to,że idę sama do kina, do teatru, na spacer, na rower, do muzeum.. Poczatki były koślawe, ale to było fajne uczucie, że robię coś sama, coś dla siebie.

Planuję wyjechać do Włoch lub na Maltę na kilka dni, sama. Podróże to jedyny moment,kiedy jestem w 100% szczęśliwa. Nie zawsze wesoła, ale czuję, że żyję, że jestem wtedy sobą,że ja sobie wystarczam. Nie musi być to daleko czy na długo, byleby w drodze...

Zaczęłam też myśleć nad zmianą ściezki kariery żeby znaleźć coś, co będzie wymagało ode mnie podróżowania (wiem, że to też ma wiele minusów, ale jednak ja potrafię czuć się szczęśliwa po ponad dobie niespania na lotniskach, dworcach, przystankach).

Czuję, że nie mam żadnej bliskiej osoby, jest to przygnębiające. Zawsze tak było, nigdy nie byłam przy nikim w 100% sobą.Bo się wstydziłam, bo byłam pewna, że ktoś nie zrozumie...

Chyba odpuszczę tę znajomość. Znam realia. Na randkę już nie pójdziemy, flirt też przeskoczyliśmy. Wolę tak to skończyć niż poczekać aż on po prostu przestanie mnie podrywać lub powie, że to koniec. Zwyczajnie nie mam na to ochoty. Jakoś bym to przełknęła, ale za dużo takich przykrych rzezach musiałam ostatnio usłyszeć.

To zabrzmi glupio, ale czuję, że muszę zbudować siebie na nowo.

Zadbać o ciało, o naukę, wykształcenie, pasję, o swoją osobowość.
Ale ta samotoność czasem (często..) bierze górę zamykam się na wszystko.
Brak mi wytrwałości w dązeniu do celu.
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:30   #13
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Cześć. Muszę się wygadać.
Czuję się sama. I nie jest to kwestia tego, że siedzę sama w pokoju. To po prostu samotność.

Próbowałam sobie wmawiać, że nie potrzebuję mężczyzny, aby czuć się spełniona, szczęsliwa itp... Po 4,5roku związku rozstałam się z B. Było to w maju. A więc jakiś czas tamu. Po bardzo krótkim czasie on sobie kogoś znalazł, chciałam żebyśmy spróbowali od nowa, ale nie chciał. Przez co się rozstaliśmy? Przez brak kominikacji, brak rozmów o uczuciach, poddaliśmy się. On ruszył dalej, a co ze mną?

Jakaś katastrofa. Mówię sobie: weź się dziewczyno Ku**** ogarnij, młoda jesteś, zdolna, inteligentna, zabawna, a płaczesz, kiedy widzisz zakochanych idących po parku.

Poznałam kogoś, zauroczyłam się mocno,ale on nie chciał spróbować. Potem założyłam tego nieszczęsnego tindera, spotkałam się z 3 facetami i były to przeciętne spotkania. Chcieli drugi raz się zobaczyć, ale ja odmawiałam. Odpuściłam, zrozumialam, ze to nie moj czas.

Potem zaczął się rok akademicki, wyjścia do barów... poznawałam tam wielu facetow, ale to był tylko niezobowiązujący flirt.

Przyszedł listopad i grudzien... najgorsze miesiace. Płakałam prawie codziennie. Przez prace, przez studia, przez to, ze nie mam prawdziwej przyjaciolki... Mieszkałam z nią w jednym mieszkaniu przez pół roku, a ona moze 2 razy znalazła dla mnie czas wieczorem zeby pogadac. Miała chłopaka. Siedział u nas dni i noce. Mogłam się tylko przyglądać.Święta... czułam się strasznie samotna i przypomnialo mi sie to jak moj chlopak przez prawie 5 lat nie chciał spędzić ze mną świąt a wiedzial, ze potrzebuje jego wsparcia, bo mam lekko skomplikowana sytuacje rodzinna.

Czułam się samotna, ale wiedziałam, że szans na zakochanie u mnie nie ma. Jestem emocjonalnym wrakiem, zmęczonym, niewierzącym w dobrych mężczyzn.

Poznałam na tinderze K., seks układ. I trwa on od stycznia. Seks jest świetny, ale wiecie... zaczęło brakować mi bliskości. Nie od razu związku, ale jakiegoś tam koleżeństwa. POjechlaiśmy nawet razem na kilkudniowy urlop, pomimo moich obaw - dogadywalismy sie swietnie, nie tylko podczas seksu.

Po powrocie spotkalismy się u mnie (jak jeszcze mieszkalam na stancji),miło spędzilismy czas i powiedziałam mu, że to raczej nasze ostatnie spotkanie. Zdziwił się i zapytał dlaczego? Trudno było mi się otworzyć, ale przyznałam, że ja nie chcę spotykać się z kimś, kto chce mieć mnie tylko w łóżku. Chce kogos lubic, chce zeby ktos lubił mnie, chce spotkac sie z kims do kina, na spacer, chce z kim porozmawiac. I od razu zaznaczyłam, że absolutnie nie nastawiam sie na zwiazek, ale pusty seks jednak nie jest dla mnie. I tak już byśmy nie mieli gdzie się spotykać na seks, bo wracałam do rodziców, on też mieszka z rodziną. Jednak powiedział,że on mnie polubił, że chciałby się spotykać, że chce mnie poznac.

No i we wtorek bylismy na spotkaniu, był tez seks (bo to nie jest tak, ze chce go sobie z nim odmawiac,ale po prostu chciałam czegoś jeszcze), ale głównie była rozmowa i dobra zabawa.

Jutro ma do mnie wpaść wieczorem i pomimo wolnego mieszkania mam ochote powiedziec, ze wcale nie mam ochoty na seks. Dzis zastanawiałam się czy nie robię sobie krzywdy tą relacją. Polubiłam go (nie zakochałam się!!!!), chciałabym z nim spędzać więcej czasu (lub po prostu z kimś), ale na innych zasadach. Dominuje tutaj seks,a ja bym chciała żeby on był tylko uzupełnieniem. Boję się uzewnętrzniać, może powinnam z tym zaczekać i popatrzeć jak sytuacja się rozwinie? Nie wiem.

Myślę o byłym (na koniec powiedział mi, że nic z siebie przez cały związek nie dałam...), o tym co straciłam i naprawdę nie wierzę już w żadną miłość. Czasem patrzę na siebie - możesz dać im tylko dobry seks (to myslenie mi sie zrobilo po tym jak kolega z pracy tak nagle wypalił,że może bysmy sie spotykali na seks....nie poczułam się fajnie), nie dasz nikomu nic dobrego, jesteś dnem, samotniczką, która nigdy nie dostanie bliskości, której chce.

Mam 24 lata, przed sobą nic - wiem, że to nieprawda, ale w sercu czuję własnie to.
Mysle ze ty psychatry potrzebujesz,a nie faceta poki co. Nie pisze tego złośliwie,moze po prostu potrzeba Ci kogoś kto pomoze Ci zbudować pewnosc siebie zebys na tym fundamencie budowala nowe związki w przyszłości?
Straszna desperacja u osoby tak mlodej jak ty.


No i naprawde uważaj zeby nie wpaść z byle kim z internetu,dopiero wtedy byś byla w poważnych kłopotach:/

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:30   #14
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Umiem spędzać czas samo (to kino czy teatry). Z jednej strony fajnie, niezależność, jakaś tam odwaga. A z drugiej desperacja, samotność.

Idzie ta cholerna wiosna i lato i to wszystko dobija mnie dwa razy bardziej. Są ludzie, którzy całe życie żyją w sumie sami ze sobą. Ja naprawdę nie umiem być z kimś blisko, przeraża mnie to, wszystko zawsze jest chore i toksyczne dla mnie (mam tu na mysli takze przyjaznie).
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:36   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Umiem spędzać czas samo (to kino czy teatry). Z jednej strony fajnie, niezależność, jakaś tam odwaga. A z drugiej desperacja, samotność.

Idzie ta cholerna wiosna i lato i to wszystko dobija mnie dwa razy bardziej. Są ludzie, którzy całe życie żyją w sumie sami ze sobą. Ja naprawdę nie umiem być z kimś blisko, przeraża mnie to, wszystko zawsze jest chore i toksyczne dla mnie (mam tu na mysli takze przyjaznie).
A znajomi, przyjaciele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:39   #16
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Autorko bycie samej to nic strasznego. Ma to dużo zalet. Desperacja powoduje jedynie że wchodzi się w nieodpowiednie związki. Dużo straszniejsze jest bycie w toksycznym związku lub wpadka z kolegą z ff. W życiu częściej jesteśmy sami ze sobą swoimi myślami niż z kimś.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:41   #17
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A znajomi, przyjaciele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam ogromnej grupy znajomych, przyjecielem niestety nie nazywam obecnie nikogo. Przyjaciolka,ktora myslalam, ze bedzie na dore i na złe, poznała kogoś, zakochała się, poszłam w odstawkę. Każde pytanie o spotkanie kwituje "mam juz plany" i tak non stop. A potrzebuje jej teraz bardzo, bo przeciez czuje, ze robie glupoty

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Autorko bycie samej to nic strasznego. Ma to dużo zalet. Desperacja powoduje jedynie że wchodzi się w nieodpowiednie związki. Dużo straszniejsze jest bycie w toksycznym związku lub wpadka z kolegą z ff. W życiu częściej jesteśmy sami ze sobą swoimi myślami niż z kimś.
niby to wiem, ale jak sobie z tym radzić na codzień? Kiedy jest kolejny samotny wieczor, kiedy wydarzyło się coś dobrego, a ja nie mam nikogo, kto cieszyłby się razem ze mną. Kiedy mam ochote wygadac sie na temat tego, ze nie wiem co chce robic dalej, czy moje marzenia maja w ogole jakiekolwiek szanse
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:41   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Nie mam ogromnej grupy znajomych, przyjecielem niestety nie nazywam obecnie nikogo. Przyjaciolka,ktora myslalam, ze bedzie na dore i na złe, poznała kogoś, zakochała się, poszłam w odstawkę. Każde pytanie o spotkanie kwituje "mam juz plany" i tak non stop. A potrzebuje jej teraz bardzo, bo przeciez czuje, ze robie glupoty

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



niby to wiem, ale jak sobie z tym radzić na codzień? Kiedy jest kolejny samotny wieczor, kiedy wydarzyło się coś dobrego, a ja nie mam nikogo, kto cieszyłby się razem ze mną. Kiedy mam ochote wygadac sie na temat tego, ze nie wiem co chce robic dalej, czy moje marzenia maja w ogole jakiekolwiek szanse
To ja bym sie postarala w tym kierunku patrzec. Szukac znajomych, przyjazni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:47   #19
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
To ja bym sie postarala w tym kierunku patrzec. Szukac znajomych, przyjazni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślałam o tym, ale gdzie? jak?

jak zaczynałam studia to byłoproste - nowa grupa, nowi ludzie. A teraz
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 11:48   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Miałam podobnie jak Ty, długo byłam sama ale nie zadowalam się jakimś ff. Czekałam na związek. Cierpliwie. Czemu masz mieć coś czego nie chcesz.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:50   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
myślałam o tym, ale gdzie? jak?

jak zaczynałam studia to byłoproste - nowa grupa, nowi ludzie. A teraz
Polecam grupy aktywnosci na fejsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 12:06   #22
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Polecam grupy aktywnosci na fejsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może powinnam spróbować, chociaż paradoksalnie - kontakt internetowy jest dla mnie trudniejszy. I nie potrafię spojrzeć na to jak na "prawdziwą" rozmowę i "prawdziwych ludzi".
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 13:16   #23
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Autorko, jak będziesz chciała porozmawiać, napisz do mnie na priv.
Zabawne jest to, że czytając Twój wątek czuję, jakbym czytała o sobie. Również mam 24 lata i jestem w podobnej sytuacji. Mogły byśmy się zrozumieć.

Pozdrawiam
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 14:38   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Może powinnam spróbować, chociaż paradoksalnie - kontakt internetowy jest dla mnie trudniejszy. I nie potrafię spojrzeć na to jak na "prawdziwą" rozmowę i "prawdziwych ludzi".
To sa grupy aktywnosci gdzie umawiasz sie na spotkania na zywo a nie szukasz kumpli do pisania w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 17:29   #25
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Dziewczyny, potrzeba posiadania kogos do kochania moze byc bardzo silna i pokazywanie takiej osobie jaka samotnosc jest ok mozna sobie spuscic w kiblu. Jak ktos ma silna potrzebe posiadania dziecka to tez przedstawicie jej zalety bezdzietnosci?
Autorko, przestan na sile utrzymywac relacje z tym facetem. Ewidentnie zalezy mu tylko na seksie. A tak w ogole to lubienie nie wystarczy zeby utrzymac zwiazek. Chyba, ze chcesz taki z rozsadku. Tinder to slabe miejsce na szukanie partnera, predzej znajdziesz tak panow chetnych na szybki seks.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Smieszka28a Pokaż wiadomość
Przestan sie puszczac. To naprawde dobra rada.
Tez mam dla Ciebie rade. Usun konto, zrobisz wszystkim dobrze
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 20:38   #26
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Zakończyłabym tę znajomość I na przyszłość nie wchodziła w relacje ff.

Ja akurat męża poznałam na tinderze, ale fakt, trzeba uważać. Sporo tam facetów szukających tylko jednego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 23:14   #27
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
myślałam o tym, ale gdzie? jak?

jak zaczynałam studia to byłoproste - nowa grupa, nowi ludzie. A teraz
Zapisz się na karate.
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 12:08   #28
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Spotkałam się z nim i w sobotę, i w niedzielę. Dawno nie spędziłam tak dobrze z kimś czasu (seksu nie było). Chcę mi się płakać na myśl, że w sumie to nic nie znaczy. Wiem, że powinnam się odciąć, skupić na sobie, ale tak naprawdę.

Mam pomysł na siebie, mam plany, ale nie umiem zagłuszyć samotności. Próbowałam na wszystkie sposoby.

Polubiłam go, a może wyobrażenie o nim?, trochę za mocno. Tak mi się wydaje. Ja nie dopuszczam do siebie myśli żeby ktoś mnie lubił i chciał ze mną spędzać czas. Tu jest brak pewności siebie i to taki, który blokuje wejście z kimś w głębszą relację, bo zwyczajnie myślę pewnie woli inne, po co mu taka ja?

Potrzeba mi nowych wyzwań i przyjaźni. A z tym drugim - jak wspominałam - ostatnio jest cięzko. Muszę dać radę,bo jakie mam wyjście? Nie zaszyję się w domu pod kołdrą, bo szkoda mi na to czasu.

Ale wpadam czasem w takie zawieszenie, patrzę w monitor byleby nie pozwolić sobie na myślenie, na uczucia.
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:00   #29
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Jeśli zaczynasz coś do niego czuć, to nadszedł czas na poważną rozmowę. Zakochasz się, będziesz chciała związku a on Cię zrani, jeśli nie będzie tego odwzajemniał. No bo przecież macie dotychczas luźną znajomość, niczego sobie nie obiecywaliście.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:14   #30
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Rozterki singielki (układ FF)

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 17:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.