Planowanie ciąży, część 17. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-27, 17:08   #481
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Meamia ja bym się nie zgodziła na ten obrót, nawet położna na szkołę rodzenia nam mówiła żeby się na to nie zgadzać gdyby jakiś lekarz wpadł na taki pomysł

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Ja normalnie tez bym sie zastanawiała, ale tutaj tak łatwo odmówić nie jest. Generalnie w Holandii ja do tej pory widziałam tylko położne, ginekologa w ogóle. Nawet ani razu nie zajrzaly mi 'na dole'. Zawsze badanie przez brzuch. Ale od teraz, przez złą pozycje małego, przejmuje mnie ginekolog. Ginekolog zawsze chce uchronić przed cesarką (Tutaj robią w ostatecznosci). We wtorek zrobi mi obrót,pod kontrolą usg , ale tylko jeśli nie będzie mnie bolało i maluch będzie to dobrze znosił. Jeśli się nie uda(50% szans), to mam do wyboru rodzić pośladkowo, albo że zapiszą mnie na cesarke. Wtedy na pewno wybiorę to drugie. Pocieszam sie tym, że tutaj to standard i obracają dzieci codziennie. Nawet mama ginekolog pisała, że powinno się to praktykować. Po prostu trochę mnie to przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 18:32   #482
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Bo to chyba ogólnie w świecie jest praktykowane normalnie, w Polsce są za to inne standardy, u nas jednak robi się więcej cesarek i mam wrażenie, że cała ciąża jest traktowana bardziej ostrożnie.

Pewnie co innego obrót zewnętrzy przez niedoświadczonego lekarza w Polsce, a co innego przez doświadczonego w Holandii.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 19:26   #483
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Patryka no dokładnie. Zobaczymy, co ma być to będzie

A tak w ogóle jak tam Twoja księżniczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Meamia
Czas edycji: 2020-02-27 o 19:35
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 21:07   #484
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Patryka no dokładnie. Zobaczymy, co ma być to będzie

A tak w ogóle jak tam Twoja księżniczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, jak to moja lekarka zawsze powtarzała - lekarze też nie chcą powikłań Więc będzie dobrze, czy się uda obrót, czy nie



Moja księżniczka księżniczkuje A ja tak lubię mieć wszystko pod kontrolą! No ale chyba trzeba pogodzić się z tym, że mamy teraz "czwarty trymestr" i to dziecko dyktuje warunki Mała ciągle sporo śpi, najchętniej non stop wisiałaby na cycu, a ja nie mogę się doczekać, jak zacznie coś ogarniać, albo chociaż widzieć

Chociaż nie powiem, myślałam że będzie gorzej. W środę mąż wrócił do pracy, i jakoś sobie radzimy - a właściwie jak tylko uda mi się ją odłożyć na dłużej, mam takie tempo roboty, że ogarniam więcej niż w 3 trymestrze.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 01:48   #485
Izabelaa1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 16
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Witam mam taka pewna myśl otóż Moje cykle to zazwyczaj 30-33 dni 🙂 Ostatni okres miałam 1 Lutego według kalendarza w Aplikacji owulacja była planowana na 18 lutego kolejny okres powinien być 4 Marca współżyłam z moim K❤️ Od 14-16 Lutego który skończył we mnie po owulacji od 21 zaczęły bolec mnie piersi ze nawet się dotknąć nie mogę jak nigdy mam ostatnio takie skurcze macicy jak przed okresem które po chwili przechodzą więcej śpię mam zachcianki dziwne temp około 36.8-37 nie wiem już co mysle a do okresu daleko 😞 . Martwię się bo jeśli to nie ciaza chce podjąć leczenie :/
Izabelaa1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 09:23   #486
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Izabelaa1999 Pokaż wiadomość
Witam mam taka pewna myśl otóż Moje cykle to zazwyczaj 30-33 dni Ostatni okres miałam 1 Lutego według kalendarza w Aplikacji owulacja była planowana na 18 lutego kolejny okres powinien być 4 Marca współżyłam z moim K Od 14-16 Lutego który skończył we mnie po owulacji od 21 zaczęły bolec mnie piersi ze nawet się dotknąć nie mogę jak nigdy mam ostatnio takie skurcze macicy jak przed okresem które po chwili przechodzą więcej śpię mam zachcianki dziwne temp około 36.8-37 nie wiem już co mysle a do okresu daleko . Martwię się bo jeśli to nie ciaza chce podjąć leczenie :/
Przy ciazy temperatura jest podwyzszona nawet od 37 do 37.5.. Przy owulacji tez tempka skacze...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 11:18   #487
Izabelaa1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 16
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Tylko właśnie najbardziej martwią mnie te skurcze podbrzusza takie jakby okres przepowiadały ale jak nigdy mam je od 2 tyg prawie gdzie zawsze to było 4 dni przed i nie wiem czy już być zrezygnowana ze się nie udało
Izabelaa1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 11:19   #488
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Izabelaa1999 Pokaż wiadomość
Tylko właśnie najbardziej martwią mnie te skurcze podbrzusza takie jakby okres przepowiadały ale jak nigdy mam je od 2 tyg prawie gdzie zawsze to było 4 dni przed i nie wiem czy już być zrezygnowana ze się nie udało
Ja mialam takie skurcze w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze Wrecz co chwila myslalam ze zaraz dostane okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 11:26   #489
Izabelaa1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 16
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

No właśnie ja czuje takie rozpieranie w środku ze aż mam wrażenie ze zaraz ze mnie wyleci czuje się jakbym normalnie okres miała mieć za sekundę :/ i nie wiem test trochę chciałabym zrobić ale boje się rozczarowania
Izabelaa1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 12:09   #490
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Izabelaa1999 Pokaż wiadomość
Witam mam taka pewna myśl otóż Moje cykle to zazwyczaj 30-33 dni Ostatni okres miałam 1 Lutego według kalendarza w Aplikacji owulacja była planowana na 18 lutego kolejny okres powinien być 4 Marca współżyłam z moim K️ Od 14-16 Lutego który skończył we mnie po owulacji od 21 zaczęły bolec mnie piersi ze nawet się dotknąć nie mogę jak nigdy mam ostatnio takie skurcze macicy jak przed okresem które po chwili przechodzą więcej śpię mam zachcianki dziwne temp około 36.8-37 nie wiem już co mysle a do okresu daleko . Martwię się bo jeśli to nie ciaza chce podjąć leczenie :/
Po owulacji też może być wyższa temperatura, ja w szczęśliwym cyklu jakoś nie miałam sporo podwyższonej temperatury, Senność przyszła dopiero około 5-6 tc. Jednak pierwszym objawem ciąży, którego wcale nie wzięłam za objaw, kilka dni po owulacji była ogromna ochota na leczo. Aż dziwne że nie dało mi to do myślenia bo a) był marzec więc nie sezon na leczo, b) nie nawidze papryki

Jak zrobisz test to powinien rozwiać twoje wątpliwości, bo po objawach to jak wróżenie z fusów. Tutaj na watku wiele osób potwierdzało, że najlepszy objaw to brak objawów i u mnie też tak było (no oprócz tego leczo, ale na to wpadłam dopiero później że to miało związek z II). Ewentualnie beta z krwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 12:19   #491
Izabelaa1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 16
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Obserwuje swoje ciało bardzo dokładnie co miesiąc i zawsze po owulacji temperatura wracała do normy ja miałam zachciankę na ,,golonkę” gdzie ja jej za bardzo nie lubie
Izabelaa1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 12:56   #492
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja mialam takie skurcze w cyklu w ktorym zaszlam w ciaze Wrecz co chwila myslalam ze zaraz dostane okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba zalezy... Mam drugą ciaze... Ani w jednej ani w drugiej zadnych objawow poczatkowych typu skurcze przed przewidywanym terminem @

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Izabelaa1999 Pokaż wiadomość
Obserwuje swoje ciało bardzo dokładnie co miesiąc i zawsze po owulacji temperatura wracała do normy ja miałam zachciankę na ,,golonkę” gdzie ja jej za bardzo nie lubie
Pozostaje Ci tak naprawde czekanie do terminu @.. Wtedy test i bedziesz miec potwierdzenie czy jestes w ciazy czy nie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 13:15   #493
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Patryka niech księżniczkuje jejku cieszę się Waszym szczęściem.



My w środę zostaliśmy wypisani ze szpitala. Ale Laura ma wirusa rsv którego zlapala w szpitalu najprawdopodobniej mamy antybiotyki, inhalacje.. Wszystko co mozliwe. Niech moje male zdrowieje.. Mąż wziął sobie wolne więc fajnie
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 13:38   #494
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Ja normalnie tez bym sie zastanawiała, ale tutaj tak łatwo odmówić nie jest. Generalnie w Holandii ja do tej pory widziałam tylko położne, ginekologa w ogóle. Nawet ani razu nie zajrzaly mi 'na dole'. Zawsze badanie przez brzuch. Ale od teraz, przez złą pozycje małego, przejmuje mnie ginekolog. Ginekolog zawsze chce uchronić przed cesarką (Tutaj robią w ostatecznosci). We wtorek zrobi mi obrót,pod kontrolą usg , ale tylko jeśli nie będzie mnie bolało i maluch będzie to dobrze znosił. Jeśli się nie uda(50% szans), to mam do wyboru rodzić pośladkowo, albo że zapiszą mnie na cesarke. Wtedy na pewno wybiorę to drugie. Pocieszam sie tym, że tutaj to standard i obracają dzieci codziennie. Nawet mama ginekolog pisała, że powinno się to praktykować. Po prostu trochę mnie to przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju nie byłaś do tek pory pod opieką lekarza masakra. Zawsze uważałam że Holandia to kraj na wysokim poziomie pod każdym względem

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
No, jak to moja lekarka zawsze powtarzała - lekarze też nie chcą powikłań Więc będzie dobrze, czy się uda obrót, czy nie



Moja księżniczka księżniczkuje A ja tak lubię mieć wszystko pod kontrolą! No ale chyba trzeba pogodzić się z tym, że mamy teraz "czwarty trymestr" i to dziecko dyktuje warunki Mała ciągle sporo śpi, najchętniej non stop wisiałaby na cycu, a ja nie mogę się doczekać, jak zacznie coś ogarniać, albo chociaż widzieć

Chociaż nie powiem, myślałam że będzie gorzej. W środę mąż wrócił do pracy, i jakoś sobie radzimy - a właściwie jak tylko uda mi się ją odłożyć na dłużej, mam takie tempo roboty, że ogarniam więcej niż w 3 trymestrze.
I super że dajecie radę

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 14:33   #495
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

A ja tak tylko skrobnę, że mój Skarb kończy dziś pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 16:05   #496
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A ja tak tylko skrobnę, że mój Skarb kończy dziś pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo wszystkiego dobrego dla Julci

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 18:03   #497
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Dzięki Kamila! Daleko jej do mobilności Twojej, ale dziś chyba hola rekord w liczbie przewrotów na brzuch i w ogóle w ruchliwości jako takiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 18:08   #498
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Dzięki Kamila! Daleko jej do mobilności Twojej, ale dziś chyba hola rekord w liczbie przewrotów na brzuch i w ogóle w ruchliwości jako takiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od przewrotów do uciekania na słowa "stój, wróć, nie wolno" już bliżej niż ci się wydaje


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 18:49   #499
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Patryka niech księżniczkuje jejku cieszę się Waszym szczęściem.

My w środę zostaliśmy wypisani ze szpitala. Ale Laura ma wirusa rsv którego zlapala w szpitalu najprawdopodobniej mamy antybiotyki, inhalacje.. Wszystko co mozliwe. Niech moje male zdrowieje.. Mąż wziął sobie wolne więc fajnie

O matko, jeszcze wirusa Wam do szczęścia potrzeba. No ale dobrze, że Was wypisują i że z małą już lepiej, biedactwo...



Juncia, jak to pół roku Kurczę, ale fajnie mieć już takie kumate dziecko


My w ogóle dzisiaj ogarnęliśmy, że naszą Kornelcię można uśpić nie tylko przez noszenie czy przystawianie do cyca, ale też przez głaskanie i w ogóle przez dotyk. Żeby tak jeszcze przestawić ją z głaskania ręką na głaskanie nogą, to by dopiero był wypas



Maemia, a ogólnie to jak się miewasz na końcówce? Dociera do Ciebie, że już niedługo będziesz miała swojego szkraba?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-28, 19:25   #500
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
My w środę zostaliśmy wypisani ze szpitala. Ale Laura ma wirusa rsv którego zlapala w szpitalu najprawdopodobniej mamy antybiotyki, inhalacje.. Wszystko co mozliwe. Niech moje male zdrowieje.. Mąż wziął sobie wolne więc fajnie
Zdrówka dla Laurki, niech w końcu pokona wszystkie choróbska na długi czas



Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A ja tak tylko skrobnę, że mój Skarb kończy dziś pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to zleciało Najlepszego dla córci



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-28, 21:41   #501
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A ja tak tylko skrobnę, że mój Skarb kończy dziś pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepszego

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 02:24   #502
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Od przewrotów do uciekania na słowa "stój, wróć, nie wolno" już bliżej niż ci się wydaje
Haha pewnie tak

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Juncia, jak to pół roku Kurczę, ale fajnie mieć już takie kumate dziecko
kumate jak kumate, czemu jęczy to już nie powie

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ale to zleciało Najlepszego dla córci
Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Najlepszego
Dzięki Dziewczyny



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 11:02   #503
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Patryka niech księżniczkuje jejku cieszę się Waszym szczęściem.



My w środę zostaliśmy wypisani ze szpitala. Ale Laura ma wirusa rsv którego zlapala w szpitalu najprawdopodobniej mamy antybiotyki, inhalacje.. Wszystko co mozliwe. Niech moje male zdrowieje.. Mąż wziął sobie wolne więc fajnie
Zdrówka dla Małej, dobrze że mąż jest we dwoje raźniej
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A ja tak tylko skrobnę, że mój Skarb kończy dziś pół roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepszego! Do pół roku czas jakoś wolniej mi płynął, teraz mam wrażenie że każdy dzień tak szybko ucieka

U nas dziś 8mc, nie wiem kiedy to zleciało, jeszcze niedawno z brzuchem chodziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 12:14   #504
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Małej, dobrze że mąż jest we dwoje raźniej Najlepszego! Do pół roku czas jakoś wolniej mi płynął, teraz mam wrażenie że każdy dzień tak szybko ucieka

U nas dziś 8mc, nie wiem kiedy to zleciało, jeszcze niedawno z brzuchem chodziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi od samego początku i ciąża i po porodzie czas tak zapiernicza że nie ogarniam

No to i wam się pochwalę Daga dziś zaczęła sama chodzić, już bez jakiejkolwiek trzymanki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 14:36   #505
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Niedługo maratony zacznie zaliczać jako najmłodsza uczestniczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 15:12   #506
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Kamila, jak to Ale ma tempo!


Wystroiłam dzisiaj moją Kornelcię, pochwalę się Wam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 89084153_543295249725665_5837789440726007808_n.jpg (135,4 KB, 85 załadowań)
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 15:28   #507
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kamila, jak to Ale ma tempo!


Wystroiłam dzisiaj moją Kornelcię, pochwalę się Wam
A no tak to też się wam pochwalę a co




Ooo mamy ten sam komplet spodenki, body i opaska

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2020-02-29 o 19:20
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 15:57   #508
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A mi od samego początku i ciąża i po porodzie czas tak zapiernicza że nie ogarniam

No to i wam się pochwalę Daga dziś zaczęła sama chodzić, już bez jakiejkolwiek trzymanki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zdolniacha!


Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kamila, jak to Ale ma tempo!


Wystroiłam dzisiaj moją Kornelcię, pochwalę się Wam

Ale ma włoski
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 17:24   #509
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Patryka, słodki Skarb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 18:16   #510
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży, część 17.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kamila, jak to Ale ma tempo!


Wystroiłam dzisiaj moją Kornelcię, pochwalę się Wam
Mała królewna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-06 11:24:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.