Koszmarne Pzanokcie!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 10:54   #1
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Unhappy

Koszmarne Pzanokcie!!!!!


potrzebuje Waszej rady...znowu
ostatnio zle sie odzywiam. jem malo i nie wartosciowe rzeczy. staram sie to zmienic,ale zanim to nastapi zdazylam sobie doprowadzic do zlego stanu i tak w nie najlepszej kondycji paznokcie. zauwazylam, ze jak mocno zmywam lakier, to schodzi mi jakby taka cieniutka zewnetrzna warstwa!! nie jednolicie, wiec jak maluje pazurki, to powstaja gorki i dolki. poza tym "defektem" plytki wygladaja na zdrowe, wiec nie jest to raczej sprawa dla dermatologa. wlosy na szczescie sa w lepszym stanie. od paru miesiecy jem skrzyp, ale on niczego nie zalatwia. jakie sa na prawde dobre odzywki? stosowalam sally hansem z akrylem, bo myslalam, ze wzmocni plytke- guzik. podobnie jak i ta diamentowa, nie pamietam w tej chwili nazwy. jeszcze za lepszych czasow dla moich paznokci uzywalam jakiejs o potrojnym dzialaniu, ale poza tym, ze zostawala na paznokciach, niczego innego nie robila. prosze o dobre rady, bo moje szpony wygladaja strasznie
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:02   #2
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Koszmarne Pzanokcie!!!!!

a moze zacznij stosować olejek rycynowy na skórki i paznokcie + maść z wit. A + olejek z drzewka herbacianego. ja jestem z tej kuracji bardzo zadowolona bo moje pazurki są w świetnej kondycji
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 14:29   #3
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Koszmarne Pzanokcie!!!!!

Kiedys juz stosowalam taka terapie, ale z tego co pamietam, to troche czasu musi uplynac zanim sie wzmocnia... zaczne chyba znow sie smarowac, ale chcialabym tez znalesc cos na "cito", co mnie wzmocni... choc wiadomo nie od dzisiaj, ze najlepsze efekty przynosza naturalne metody...
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.