Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 18:26   #2401
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez magda_orczyk Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny czym ratować alergie na semilac?! (sorry za offtop)
Ale chcesz robic dalej mimo alergi! Czy pomoc sobie teraz zwalczyc objawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 08:53   #2402
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez magda_orczyk Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny czym ratować alergie na semilac?! (sorry za offtop)
Polecam zajrzeć do wątku Uczulenie na hybrydę.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 18:13   #2403
tamarakalinoska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Kurcze widzę, że coraz więcej wątków pojawia się na temat uczulenia na hybrydy, aż się boje. Moje paznokcie niestety wyglądają coraz gorzej po takim manicure, takze robię przerwę.
tamarakalinoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 18:37   #2404
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez tamarakalinoska Pokaż wiadomość
Kurcze widzę, że coraz więcej wątków pojawia się na temat uczulenia na hybrydy, aż się boje. Moje paznokcie niestety wyglądają coraz gorzej po takim manicure, takze robię przerwę.
Myślę ze dużo zależy od przygotowania płytki, od tego jaka mamy lampe, czy wszystkie kroki wykonujemy poprawnie. Ale fakt od lakierów tez. Dużo się słyszy właśnie o tym semilacu jeżeli o uczulenia chodzi
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 19:12   #2405
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Myślę ze dużo zależy od przygotowania płytki, od tego jaka mamy lampe, czy wszystkie kroki wykonujemy poprawnie. Ale fakt od lakierów tez. Dużo się słyszy właśnie o tym semilacu jeżeli o uczulenia chodzi
Swoją drogą jestem ciekawa, w jakiej mierze można za to winić zestawy startowe i tanie lampy jakie można kupić z takich sieciówek jak Semilac. Wciskają ludziom lampy 9 W, nawet 6 W gdzieś mi przemknęły, to pewnie nie jest w stanie utwardzić do końca lakieru. A nawet jeśli, to pewnie ten proces zajmuje dłużej niż komukolwiek by się chciało, więc lakier i tak utwardza się za krótko.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 19:51   #2406
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
A testowała może którąś z was lakiery hybrydowe od eveline cosmetics ? To chyba jakąś nowość. Ostatnio jak byłam w rossmanie to zwrocilam na nie uwagę . spodobały mi się dwa kolorki


Używam od dwóch miesięcy i polecam. Mam dwa kolory- burgundowy i taki cielisty. Ładnie kryją, długo się trzymaja, cena tez w porządku. Dla mnie największym plusem jest to ze eveline, w tym ich lakiery, są dostępne w zwykłych drogeriach jak chociażby rossmann 🙂
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 07:03   #2407
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Domina, jakbyś mieszkała blisko cieszyna śląskiego to bym u Ciebie w salonie zamieszkała! Każdy paznokieć inny i tak co tydzień
Niestety tak to bywa że są kobiety i baby... te drugie potrafią dać w kość i jeszcze próbować na tym samemu zarobić :/

Prpvocater mnie strasznie korci i nowe hybrydy z biedry. Nawet po nich zaglądałam w sklepie ale został sam czerwony i baza/top

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło mi to zapraszam kiedyś
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Domina to początek dopiero, nie poddawaj sie tak łatwo! Może wprowadź zasadę że klientka która nie przyjdzie na umówiona wizytę przy następnej stylizacji dopłaca 50% ceny poprzedniej która sie nie odbyła? Beda bardziej szanować terminy. A co do lamp, może jakieś przeciążenia masz w salonie że tak elektryczne urządzenia padają?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wprowadziłam i mam wrażenie że jest jeszcze gorzej . Owszem klientka wpłaciła 50% za wizytę na której się nie zjawiła i jeszcze zadatek na kolejną ale chyba za to zemściła się podwójnie . Wyobraź sobie że nie przyszła na umówioną godzinę i próbowała mi wmówić że była na inną bo tak miała na karteczce ode mnie. Zawsze najpierw wpisuję w kalendarz a potem na kartkę dla klientki więc wiedziałam że pomyłka moja w grę nie wchodzi . Poprosiłam o zdjęcie kartki i nie doczekałam się do dziś a dwa razy obiecywała że już wysyła . Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje. Znowu jak proszę nową klientkę o zadatek w okresie przedświątecznym to jest wielkie oburzenie... Inne znowu chcą negocjować cenę . A tamta klientka z tym zadatkiem to już w ogóle.... Ciekawe co znów wymyśli, czekam na naloty skarbówki, sanepidu i nie wiadomo czego jeszcze

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 06:39   #2408
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Cool Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny a co sadzicie o takich tańszych lakierach typu .. Silcare premium czy flexy albo monasi, venelisa, Rosalind itp ? Nie ukrywam ze przy wyborze lakieru kieruje się tez trochę cena ... Bo te typu : indigo, semilac są dosyć drogie jak na jedna buteleczke a te które wymienilam na poczatku są bardzo tanie. I przykładowo za jedna buteleczke indigo mialabym w zamian z 5 lakierów tanczych. Tylko się zastanawiał czy warto .. I jak z jakością. A tak ogólnie to czy zamawianie na aliexxpres jest bezpieczne ?
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 07:50   #2409
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zamawianie na alie jest bezpieczne. Jakieś tam ryzyko, że Ci lakier nie przyjdzie jest, ale mi jak do tej pory przyszło prawie wszystko. Z Alie mogę polecić Venalisę.
Silcare moim zdaniem jest takie sobie. Na wzorniku maluje się nimi dobrze, na paznokciach już tak sobie (nie wiem czemu, ale lakiery z serii flexy rozlewają mi się)
Indigo nie lubię. Jest dla mnie zbyt gęste i wcale nie ma jakiegoś super krycia (chociaz wiem, ze jest to kwestia gustu). Fajnie kryje neonail i eveline. Szukaj najlepiej na allegro albo na olx używanych lakierów lepszych firm. Szczególnie jeśli malujesz sama sobie.Można jeden lakier kupić w cenie ok 15 zł. Lepiej jest mieć moim zdaniem kilka lakierów dobrej jakości niż masę kiepskich.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 08:47   #2410
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Zamawianie na alie jest bezpieczne. Jakieś tam ryzyko, że Ci lakier nie przyjdzie jest, ale mi jak do tej pory przyszło prawie wszystko. Z Alie mogę polecić Venalisę.
Silcare moim zdaniem jest takie sobie. Na wzorniku maluje się nimi dobrze, na paznokciach już tak sobie (nie wiem czemu, ale lakiery z serii flexy rozlewają mi się)
Indigo nie lubię. Jest dla mnie zbyt gęste i wcale nie ma jakiegoś super krycia (chociaz wiem, ze jest to kwestia gustu). Fajnie kryje neonail i eveline. Szukaj najlepiej na allegro albo na olx używanych lakierów lepszych firm. Szczególnie jeśli malujesz sama sobie.Można jeden lakier kupić w cenie ok 15 zł. Lepiej jest mieć moim zdaniem kilka lakierów dobrej jakości niż masę kiepskich.
A przesyłka z ali długo idzie ? Slyszlam różne opinie. A jeszcze nigdy nic tam nie zamawialam, więc mam pewne obawy. Jeszcze pyłki mi się u nich spodobały do paznokci
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 08:50   #2411
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Pyłki super Jak najbardziej opłaca się je zamawiać. Jakość taka sama jak w przypadku pyłków w firmach w Polsce. Z lakierami różnie bywa.Przetestowałam wiele firm, ale moim zdaniem żadna nie dorównuje komfortowi malowania z tych droższych marek.
Przesyłki idą zwykle od 2 tygodni do 1,5 miesiąca. Chociaż raz na jeden lakier czekałam 4 miesiące
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 13:21   #2412
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Pyłki super Jak najbardziej opłaca się je zamawiać. Jakość taka sama jak w przypadku pyłków w firmach w Polsce. Z lakierami różnie bywa.Przetestowałam wiele firm, ale moim zdaniem żadna nie dorównuje komfortowi malowania z tych droższych marek.
Przesyłki idą zwykle od 2 tygodni do 1,5 miesiąca. Chociaż raz na jeden lakier czekałam 4 miesiące
Czyli wolisz dołożyć więcej za jeden lakier niż zamawiać z takich chińskich stron ? No właśnie kilka pyłków mi się rzuciło w oczy bardzo ładnych, jeden taki fioletowy a drugi zloty. Ogladałam na youtube filmiki candymony która pokazywała u siebie je. Spodobał mi się tez strasznie jeden lakier który miała akurat na paznokciach to był taki śliczny jasny roz firmuy monasi właśnie ale niestety nie polecała go ponieważ mówiła ze żeby uzyskać pełne krycie tego lakieru trzeba nałożyć z 6 - 7 warstw co jej juz dużym przecięciem. Ale tak strasznie mi się on spodobał ze teraz szukam jego odpowiednika. Jak znajdę gdzieś numer tego lakieru to go tu wrzuce może akurat któraś pomoże
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 16:14   #2413
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Tak Wolę dołożyć i kupić sobie porządniejszy. A jeśli wolisz tańsze to już chyba lepiej jest zainwestować w Silcare flexy. Mam 2 kolory, jakość porównywalna do chińskich. Kryją na 2 warstwy (w tym jeden pastelowy). Mi jednak osobiście lepiej maluje się tymi droższymi i wole mieć mniej, ale porządnych A flexi wykorzystam do detali.
6-7 warstw to jakiś kosmos Mnie denerwuje jak muszę nakładać 3 warstwy.
Zorientuj się czy na allegro czy na facebooku dziewczyny nie sprzedają lakierów hybrydowych w Twojej okolicy. Czasami można kupić za 10-15 zł neonail, indigo czy semilac.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 17:50   #2414
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Tak Wolę dołożyć i kupić sobie porządniejszy. A jeśli wolisz tańsze to już chyba lepiej jest zainwestować w Silcare flexy. Mam 2 kolory, jakość porównywalna do chińskich. Kryją na 2 warstwy (w tym jeden pastelowy). Mi jednak osobiście lepiej maluje się tymi droższymi i wole mieć mniej, ale porządnych A flexi wykorzystam do detali.
6-7 warstw to jakiś kosmos Mnie denerwuje jak muszę nakładać 3 warstwy.
Zorientuj się czy na allegro czy na facebooku dziewczyny nie sprzedają lakierów hybrydowych w Twojej okolicy. Czasami można kupić za 10-15 zł neonail, indigo czy semilac.
No właśnie tez się zdziwilam ze aż tyle warstw trzeba było użyć aby uzyskać pełne krycie. Ale lakiery jaśniejsze ogólnie potrzebują ich nieco więcej no ale 6-7 to faktycznie juz przesada i tez sobie nie wyobrazam nakładać tyle tych warstw. Ale kolor śliczny, taki delikatny roz.
Druga sprawa z lakierami z aliexpress jest taka ze chyba oni nie podają składu na buteleczkach o ile się nie myle ..wiec nie wiemy co kładziemy tak naprawdę na te paznokcie. Dzięki za pomysły z tym by szukać tych droższych lakierów na olx lulb FB, na pewno się rozejrze.

Ja aktualnie jestem na etapie szukania idealnych hybryd dla siebie, nie probowalam semilaca i raczej nie wyprobuje z powodu tych licznych skarg na uczulenia ... Wiem ze każdy lakier może nas uczulic i dużo zależy od innych ważnych czynników m.in. od przygotowania płytki, od lampy itp. Ale na semilaca juz było tyle tych skarg ze nie ma co ryzykować. Wydaje mi się ze ta marka jest po prostu przereklamowana. Ostatnio moja bliska znajoma skusila się na lakier od nich bo jej się bardzo spodobał i też dostała uczulenia_ po którym długo nie mogła doprowadzić swoich paznokci do ładu.

Mnie na chwile obecna najbardziej kusi indigo - wiem ze w salonach kosmetycznych na nich pracują. Maja ładne kolory, firma się rozwija, idzie do przodu i starają się wypuszczać ciągle jakieś nowości ( w zasadzie go każda firma tak robi ) jednak no ich cena nie zachęca mnie. Ale jakby się u mnie sprawdziły i nie wywołały uczulenia to bylabym w stanie płacić tyle za nie.

A co do aliexpress to raczej zaiwestuje w te ich pyłki. Bo są bardzo ładne i jeżeli chodzi o takie ozdoby do paznokci to chyba właśnie będę tam zamawiać, bo maja wiele ciekawych rzeczy w naprawdę korzystnych dla mojego portfela cenach. I uważam ze nie warto przeplacac z tymi pułkami aż tak bardzo. I o ile za lakier jestem w stanie zapłacić więcej, o tyle z pylkami jestem ostrożna.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 18:37   #2415
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zapisz się do grupy na FB dot zakupów paznokciowych z Ali. Dziewczyny piszą tam recenzje , co do konsystencji, liczby warstw, poziomowania, ewentualnego marszczenia się pod lampą,, wartoytać.
Ja osobiście mam różne lakiery jedne pasują bardziej drugie mniej, zarówno polskich firm jak i z Ali. Ważne dla mnie to żeby baza była dobra i z pewnego źródła, bo to jednak bezpośredni kontakt z płytką. Bazy kupuje w Polsce.
Lakiery na Ali mają składy na opakowaniu - w większości. Moim zdaniem warto wypróbować te lakiery to koszt max 2$ za sztukę. Polecam rosalind w czarnych butelkach. Na grupie są albumy ze zdjęciami kolorów .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 18:59   #2416
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Zapisz się do grupy na FB dot zakupów paznokciowych z Ali. Dziewczyny piszą tam recenzje , co do konsystencji, liczby warstw, poziomowania, ewentualnego marszczenia się pod lampą,, wartoytać.
Ja osobiście mam różne lakiery jedne pasują bardziej drugie mniej, zarówno polskich firm jak i z Ali. Ważne dla mnie to żeby baza była dobra i z pewnego źródła, bo to jednak bezpośredni kontakt z płytką. Bazy kupuje w Polsce.
Lakiery na Ali mają składy na opakowaniu - w większości. Moim zdaniem warto wypróbować te lakiery to koszt max 2$ za sztukę. Polecam rosalind w czarnych butelkach. Na grupie są albumy ze zdjęciami kolorów .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę ze żeby znaleźć lakiery które nam pasują trzeba przetestować różne firmy, i dopiero wtedy na własnych doświadczeniach można zobaczyć co tak naprawdę nam pasuje. To są tez kwestie indywidualne bo jedni na przykład wola gęstsza konsystencję a drudzy bardziej rzadka. Każdemu z nas odpowiada co innego.dlatego trzeba testować. Myślę ze te z aliexpress tez zamowie chociażby z czystej ciekawości. W każdej marce mogą być jakieś wielkie hity czyli lakiery które nas zachwyca ale mogą być tez buble czyli totalne niewypały. Tak jak te monasi o których pisalam wczesniej. Candymona je ogólnie zachwalala oprócz tego jednego różu który wymagał tylu warstw do pełnego krycia.

A co do tych składów na buteleczkach to cały czas byłam pewna ze ich nie maja ... Chyba gdzieś natknełam się z taka opinia i mi utknęło w pamięci.

Należe na FB chyba do jednej z grup o aliexpress ale to nie jest taka typowo paznokciowa, nawet nie wiedziałam ze taka jest. Potem sobie poszukam. Dziekuje.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 12:08   #2417
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Czy jest jakiś dobry zamiennik lakieru hybrydowego indigo protein base? Wcześniej kupiłam go do 30 zł, a teraz cena wzrosła 2x :/ a potrzebuję czegoś mocnego co mi pomoże bardziej utwardzić moje miękkie paznokcie...
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 12:27   #2418
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Malwina post przeniosłam bo był nie w temacie.
Baza proteinowa wcale nie jest taka fajna. Są lepsze produkty. Chcesz utwardzić czy przedłużyć? piłujesz czy ściagasz acetonem? napisz coś więcej to podpowiemy
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:05   #2419
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś dobry zamiennik lakieru hybrydowego indigo protein base? Wcześniej kupiłam go do 30 zł, a teraz cena wzrosła 2x :/ a potrzebuję czegoś mocnego co mi pomoże bardziej utwardzić moje miękkie paznokcie...
Proteina ma dwie pojemności, tzn miała, nie wiem czy coś zmienili w tej sprawie. Ja kupowałam rok temu za 55 zł 10 ml. Za niecałe 30 zł było 5 ml. No i dużo słyszałam dobrego o SPN 701 i Flexi Mistero Milano. Sama chciałam kupić tą 701, ale wyszło mi uczulenie i musiałam odpuścić.

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2018-03-22 o 13:09
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 13:50   #2420
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Malwina post przeniosłam bo był nie w temacie.
Baza proteinowa wcale nie jest taka fajna. Są lepsze produkty. Chcesz utwardzić czy przedłużyć? piłujesz czy ściagasz acetonem? napisz coś więcej to podpowiemy
czuszka, jaką bazę mogłabyś polecić? Używałam proteiny (wg mnie najlepsza z tych trzech), EB z Neonail i teraz mam cover z Reformy, ale dalej to nie jest to Czasem przedłużam, ale głównie zależy mi na utwardzeniu. I żeby nie schodziła z paznokci, bo ściągam frezarką tylko kolor, bazę zostawiam na paznokciu i dokładam. Chciałabym w końcu trafić na coś super
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 13:54   #2421
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
czuszka, jaką bazę mogłabyś polecić? Używałam proteiny (wg mnie najlepsza z tych trzech), EB z Neonail i teraz mam cover z Reformy, ale dalej to nie jest to Czasem przedłużam, ale głównie zależy mi na utwardzeniu. I żeby nie schodziła z paznokci, bo ściągam frezarką tylko kolor, bazę zostawiam na paznokciu i dokładam. Chciałabym w końcu trafić na coś super
Moim zdaniem żadna baza hybrydowa nie da Ci takiego efektu. Najlepiej chyba zażelować.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 14:32   #2422
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
czuszka, jaką bazę mogłabyś polecić? Używałam proteiny (wg mnie najlepsza z tych trzech), EB z Neonail i teraz mam cover z Reformy, ale dalej to nie jest to Czasem przedłużam, ale głównie zależy mi na utwardzeniu. I żeby nie schodziła z paznokci, bo ściągam frezarką tylko kolor, bazę zostawiam na paznokciu i dokładam. Chciałabym w końcu trafić na coś super


Co z reformą jest nie tak? Jeżeli chcesz mieć bardziej utwardzona płytkę to wystarczy ja trochę baza nadbudować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 14:55   #2423
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Co z reformą jest nie tak? Jeżeli chcesz mieć bardziej utwardzona płytkę to wystarczy ja trochę baza nadbudować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po jakimś czasie mi rozmięka i konsystencja mi nie do końca odpowiada
Właśnie trochę nadbudowuje bazą, ale dalej szukam bazy idealnej

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;82376016]Moim zdaniem żadna baza hybrydowa nie da Ci takiego efektu. Najlepiej chyba zażelować.[/QUOTE]

Nigdy nie robiłam nic żelem, wolałabym zostać przy hybrydach No nic, może wypróbuję jeszcze flexi z Mistero Milano
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 18:40   #2424
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;82374471]Proteina ma dwie pojemności, tzn miała, nie wiem czy coś zmienili w tej sprawie. Ja kupowałam rok temu za 55 zł 10 ml. Za niecałe 30 zł było 5 ml. No i dużo słyszałam dobrego o SPN 701 i Flexi Mistero Milano. Sama chciałam kupić tą 701, ale wyszło mi uczulenie i musiałam odpuścić.[/QUOTE]Miałam robione paznokcie na Spn 701 i potwierdzam, że pazury trzymały się b. dobrze. Ja mam tendencje do zapowietrzania paznokci przy wolnym brzegu, a z tą bazą nosiłam paznokcie ponad miesiąc i tylko jeden pazur mi się zapowietrzył. Poza tym w tym czasie uzupełniałam odrost 2 razy, spiłowałam kolor, nałożyłam bazę flexi z MM + kolor plus top i wszystko mi się dobrze trzymało. W zatem baza 701 z MM jest godna polecenia.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 19:04   #2425
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Nigdy nie robiłam nic żelem, wolałabym zostać przy hybrydach No nic, może wypróbuję jeszcze flexi z Mistero Milano
Rozumiem, jednak nie masz co liczyć, że nie będziesz musiała ściągać wcale bazy hybrydowej, bo jednak nie są one tak trwałe jak żel. No ale z żelem też taka kwestia, że trzeba nauczyć się go kłaść, bo źle nałożony może być bardziej upierdliwy niż wszystkie bazy hybrydowe razem wzięte.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 20:37   #2426
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 20:48   #2427
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Chcę je tylko bardziej utwardzić. Hybrydę ściągam frezarką i nie do samej płytki, tylko sam kolor. Także baza poprzednia zostaje. Problem mam z paznokciami wskazującymi. Moja płytka na nich jest dość cienka, reszta paznokci jest ok.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 08:33   #2428
bubsien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A czy ktoś wie, jak się odmacza w acetonie flexi baza z mm? W porównaniu np. z proteiną, base extra z nn czy cover base z reformy?
bubsien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 08:42   #2429
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;82385781]Rozumiem, jednak nie masz co liczyć, że nie będziesz musiała ściągać wcale bazy hybrydowej, bo jednak nie są one tak trwałe jak żel. No ale z żelem też taka kwestia, że trzeba nauczyć się go kłaść, bo źle nałożony może być bardziej upierdliwy niż wszystkie bazy hybrydowe razem wzięte.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki dziewczyny, spróbuję jeszcze tej flexi
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 21:08   #2430
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny jak stosować pyłek rainbow effect mistero milano? Dostałam gratis do zakupów, próbowałam dziś wcierać w warstwę dyspersyjną białego lakieru i wyszło koszmarnie...
A drugie pytanie: jak nakładać taki pyłek?
https://pl.aliexpress.com/item/BORN-...311.0.0.OFLxI4
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.