Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-23, 14:47   #751
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

BLACK FRIDAY

Markowe Świece 20-50% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą. OD DZISIAJ
ŚwieceZapachowe.com.pl -30% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą.
Pachnąca Wanna -20%. Trzeba wpisać kod. Promocje nie łączą się ze sobą.

__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Edytowane przez Olushka
Czas edycji: 2017-11-23 o 14:51
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 15:52   #752
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Widzieliście gdzieś fajne kominki elektryczne? Oprócz PW?


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 16:14   #753
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Widzieliście gdzieś fajne kominki elektryczne? Oprócz PW?


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
Party Lite


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 19:50   #754
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No pewnie,że było palone
Miałaś racje Crunchy jest przepiękna Nawet nie wiem jak opisac ten zapach,ale to z takich zmieniających mikroklimat w pomieszczeniu,jeśli ktoś w ogóle wie o co mi chodzi
Peppermint jest też śliczna,słodka mięta,taka pluszowa. Niestety Peppermint potrzebuje bardzo dużo czasu,żeby się rozkręciła,a Crunchy mega czuć po dosłownie 10 min.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

ja bede palic w ten weekend


Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
BLACK FRIDAY

Markowe Świece 20-50% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą. OD DZISIAJ
ŚwieceZapachowe.com.pl -30% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą.
Pachnąca Wanna -20%. Trzeba wpisać kod. Promocje nie łączą się ze sobą.

cały czas sobie tłumacze, ze nic nie chce,NIC NIE CHCE !!!!

Nie wiem, czy mnie sie uda
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 20:39   #755
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
BLACK FRIDAY

Markowe Świece 20-50% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą. OD DZISIAJ
ŚwieceZapachowe.com.pl -30% na wszystko! Bez kodu, promocje nie łączą się ze sobą.
Pachnąca Wanna -20%. Trzeba wpisać kod. Promocje nie łączą się ze sobą.

No i dlaczego ja tu wchodzę? Przecież wiedziałam,że ktoś da znać o promo
Na szczęście na Markowych już nic prawie nie ma z tego co bym chciała.


Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2017-11-23 o 20:53
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 07:42   #756
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Widzieliście gdzieś fajne kominki elektryczne? Oprócz PW?


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
Ja własnie zakupiłam z PartyLite z okazji Black Friday no bo przeciez trza miec kominki na kazdą porę roku wiec mam zamówiony zimowy

Ja mam napchane na MŚ i ŚZ Jestem beznadziejna , jestem słaba, jestem uzależniona

Wczoraj odpaliłam gratis od ŚZ, Belgium Pecan Waffles. O Jezuniu, jakie to było słodkie !!!! Udusiłam sie lekko, ale wytrwałam do końca tealighta
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 08:22   #757
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mam to samo dembi a jeszcze taki kawał czasu do kolejnej wypłaty
Oczywiście kliknęłam w PW koty i kominek elektryczny


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 08:35   #758
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja własnie zakupiłam z PartyLite z okazji Black Friday no bo przeciez trza miec kominki na kazdą porę roku wiec mam zamówiony zimowy

Ja mam napchane na MŚ i ŚZ Jestem beznadziejna , jestem słaba, jestem uzależniona

Wczoraj odpaliłam gratis od ŚZ, Belgium Pecan Waffles. O Jezuniu, jakie to było słodkie !!!! Udusiłam sie lekko, ale wytrwałam do końca tealighta
A są jakieś promocje na kominki z PartyLite? i jak tak, to gdzie ?
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 09:38   #759
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi jaki kominek wybrałaś? Ja też szukam tego jedynego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 11:38   #760
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Witam wszystkich Świecoholików! Ujawniam się w końcu bo chciałabym się upewnić czy samplery z YC nadają się do krojenia i topienia w kominku? Zakochałam się w Macaron Treats i zaraz wykończe wosk a nie ukrywam że jakiś większy kaliber by mi się przydał (poważnie zastanawiam się też nad świecą) Chętnie dowiem się też czy znacie jakieś podobne zapachy do tego z innych firm? Nie chcę się zamykać tylko na YC i chętnie spróbuję nowości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 12:52   #761
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

No i poszło...

Honey Lavender Gelato
God Bless America
i wosk Sparkling Snow
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 13:51   #762
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

God Bless America - podobne to do jakiegoś znanego jabłka z cynamonem? Kto wie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:36   #763
muguetka
Przyczajenie
 
Avatar muguetka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 23
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Widzieliście gdzieś fajne kominki elektryczne? Oprócz PW?


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
Airwick ma fajny max 50 zet dasz
muguetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 18:54   #764
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
A są jakieś promocje na kominki z PartyLite? i jak tak, to gdzie ?
No jest Black Friday na produkty Partylite i moj kominke z 249 zlna 116 zl !!! Ja jestem na grupie facebookowej i tam mam info


Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Mam to samo dembi a jeszcze taki kawał czasu do kolejnej wypłaty
Oczywiście kliknęłam w PW koty i kominek elektryczny


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
A ktory kominek wziełaś ?


Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
Dembi jaki kominek wybrałaś? Ja też szukam tego jedynego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz machnęłam się na zimowy kominek Snowflake
załaczam zdjecia poglądowe

Cytat:
Napisane przez Holyy Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Świecoholików! Ujawniam się w końcu bo chciałabym się upewnić czy samplery z YC nadają się do krojenia i topienia w kominku? Zakochałam się w Macaron Treats i zaraz wykończe wosk a nie ukrywam że jakiś większy kaliber by mi się przydał (poważnie zastanawiam się też nad świecą) Chętnie dowiem się też czy znacie jakieś podobne zapachy do tego z innych firm? Nie chcę się zamykać tylko na YC i chętnie spróbuję nowości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To pytanie skierowane do Empee, on jest mistrzem słodkości . Empee, the floor is yours


Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
No i poszło...

Honey Lavender Gelato
God Bless America
i wosk Sparkling Snow
We are all doomed


Teraz trza szykowac kase na Mikołajki,bo na pewno cuś będzie

Testuję dalej : Sparkilng Star z Classicka, to po prostu choinka , nie ta idealna

Frosted Wreath , hm... na początku czułam kostke wc i szczoszki ale po jakimś czasie wyszły piękne słodkie, mroźne, perfumowane lekko nuty . Bardzo ładny, ciut słaby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg snow 2.jpg (51,0 KB, 33 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 19:28   #765
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Holyy Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Świecoholików! Ujawniam się w końcu bo chciałabym się upewnić czy samplery z YC nadają się do krojenia i topienia w kominku? Zakochałam się w Macaron Treats i zaraz wykończe wosk a nie ukrywam że jakiś większy kaliber by mi się przydał (poważnie zastanawiam się też nad świecą) Chętnie dowiem się też czy znacie jakieś podobne zapachy do tego z innych firm? Nie chcę się zamykać tylko na YC i chętnie spróbuję nowości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No jest Black Friday na produkty Partylite i moj kominke z 249 zlna 116 zl !!! Ja jestem na grupie facebookowej i tam mam info




A ktory kominek wziełaś ?




Teraz machnęłam się na zimowy kominek Snowflake
załaczam zdjecia poglądowe




To pytanie skierowane do Empee, on jest mistrzem słodkości . Empee, the floor is yours




We are all doomed


Teraz trza szykowac kase na Mikołajki,bo na pewno cuś będzie

Testuję dalej : Sparkilng Star z Classicka, to po prostu choinka , nie ta idealna

Frosted Wreath , hm... na początku czułam kostke wc i szczoszki ale po jakimś czasie wyszły piękne słodkie, mroźne, perfumowane lekko nuty . Bardzo ładny, ciut słaby
Akurat z zapachem wpadającym w Macaron Treats się nie spotkałem, a przeleciałem przez większość jedzeniówki z Kringle (chociaż na sucho), Country i Goose Creek. Ten akurat jest dosyć niepowtarzalny i drugiego takiego migdałowego raczej prędko nie znajdziesz.

Aczkolwiek jeżeli chcesz słodkości ciastkowych to polecam z całego nosa i serca Colonial Candle Clementine Cupcake. Obłęd wszędzie. A ogólnie nie ukrywam, że najlepszą jedzeniówkę ma Yankee. ;D
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 20:34   #766
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
No jest Black Friday na produkty Partylite i moj kominke z 249 zlna 116 zl !!! Ja jestem na grupie facebookowej i tam mam info




A ktory kominek wziełaś ?

a taki
link do kominka

podeślesz mi tą grupę PL na priv?
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 21:19   #767
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny, a wiecie może dlaczego Party Lite nie działa jawnie i otwarcie, tylko jak conajmniej jakieś tajne stowarzyszenie ?😄 No ja np. nie mam fb i wcale nie chcę mieć i czuję się dyskryminowana 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 21:24   #768
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Akurat z zapachem wpadającym w Macaron Treats się nie spotkałem, a przeleciałem przez większość jedzeniówki z Kringle (chociaż na sucho), Country i Goose Creek. Ten akurat jest dosyć niepowtarzalny i drugiego takiego migdałowego raczej prędko nie znajdziesz.

Aczkolwiek jeżeli chcesz słodkości ciastkowych to polecam z całego nosa i serca Colonial Candle Clementine Cupcake. Obłęd wszędzie. A ogólnie nie ukrywam, że najlepszą jedzeniówkę ma Yankee. ;D
Najgorzej! Czyli do usranej śmierci będę go zamawiać 😂 Ale może się skusze na Twoją propozycję Colonial Candle bo jestem zakochana w takich słodyczach, ale jak pale je w mieszkaniu to spotykam się niezadowoleniem rodziców którzy każą mi palić 'te śmierdzuchy' jak już się wyprowadzę 😂

A jeszcze apropo tych samplerów, można je kruszyć do kominka? W ogóle jakoś tak się zawiodłam dziś bo otworzyłam paczkę z Cocolity i woski bardzo słabo pachną w opakowaniu a wcześniej jak zamawiałam to już przy otwarciu paczki uderzał mnie ich mocny zapach 😔 Chyba że w niektórych przypadkach to normalne? Jestem początkująca więc mam dużo pytań w zanadrzu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 22:05   #769
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Holyy Pokaż wiadomość
Najgorzej! Czyli do usranej śmierci będę go zamawiać �� Ale może się skusze na Twoją propozycję Colonial Candle bo jestem zakochana w takich słodyczach, ale jak pale je w mieszkaniu to spotykam się niezadowoleniem rodziców którzy każą mi palić 'te śmierdzuchy' jak już się wyprowadzę ��

A jeszcze apropo tych samplerów, można je kruszyć do kominka? W ogóle jakoś tak się zawiodłam dziś bo otworzyłam paczkę z Cocolity i woski bardzo słabo pachną w opakowaniu a wcześniej jak zamawiałam to już przy otwarciu paczki uderzał mnie ich mocny zapach �� Chyba że w niektórych przypadkach to normalne? Jestem początkująca więc mam dużo pytań w zanadrzu ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę jeszcze testować jedzeniówkę w przyszłym roku, więc mooże coś podobnego się trafi. Ale w tym roku mam tego tyle, że już żadnego wosku nie kupię choćby mi za darmo dawali.

(10 minut później nakupił 63520 wosków...)
No dobra, może nie 63520, ale skorzystałem z darmowej dostawy na Allegro i wziąłem Picnic in the Park z Coloniala. XD

Tak czasami jest - a skąd brałaś? Bo niektóre woski są już stare i zwietrzałe, to widać też po folii - jeżeli jest taka "glutowata", odchodzi od tarty to lepiej nie brać albo zwracać jeżeli brałaś online. Warto też owinąć sobie na jakiś czas folią aluminiową, niech tak poleżą tydzień lub dwa i wtedy ten zapach uderza jak jasne licho. U mnie tak było, dzisiaj niektóre zapachy po dwóch miesiącach wyciągałem z folii, to normalnie aż zatykało! Albo może dostałaś jakieś trefne? Tutaj np. Sweet Sunday narzekała na Flowers in The Sun, a u mnie to killer i raz na Viva Havana, a potem już też miała ok moc z tego samego wosku. Ja miałem Lovely Kiku i wrzuciłem cały i było ledwo co czuć przez ok. godzinę, ale on miał właśnie beznadziejną folię i był ogólnie taki już bleh.

Colonial ten, który ja polecam, to naprawdę boski zapach - waniliowe ciasto z pomarańczami, cudo! Z YC polecam jeszcze Rhubarb Crumble, Snowflake Cookie, Christmas Cookie i całą linię wosków z Cookie Swap, w szczególności Merry Berry Linzer i Magic Cookie Bar. Makaroniki mam świecę i zamierzam kupić kiedyś kolejną. Odezwij się do mnie krótko przed Wigilią, to Cię poinstruuję co i jak, żeby ją kupić taniej.

Votiwy można kruszyć i palić jak woski, to absolutnie nie robi. Podobnie daylighty. Wystarczy nożyk do krojenia, taki najzwyklejszy mały. Ale podobno one mają mniejszą moc niż woski same w sobie. Nie wiem, bo samplerów nie paliłem nigdy.
Jeżeli jesteś zainteresowana, to wbijaj na mojego bloga, link masz w opisie, dużo recenzji się szykuje, między innymi właśnie Makaroniki niedługo.

Swoją drogą, z jedzeniówki strasznie kusi mnie Blueberry Cheesecake i Banana Pudding z GC. Na przyszły rok obowiązkowo.

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-11-24 o 22:08
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 22:32   #770
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ja będę jeszcze testować jedzeniówkę w przyszłym roku, więc mooże coś podobnego się trafi. Ale w tym roku mam tego tyle, że już żadnego wosku nie kupię choćby mi za darmo dawali.

(10 minut później nakupił 63520 wosków...)
No dobra, może nie 63520, ale skorzystałem z darmowej dostawy na Allegro i wziąłem Picnic in the Park z Coloniala. XD

Tak czasami jest - a skąd brałaś? Bo niektóre woski są już stare i zwietrzałe, to widać też po folii - jeżeli jest taka "glutowata", odchodzi od tarty to lepiej nie brać albo zwracać jeżeli brałaś online. Warto też owinąć sobie na jakiś czas folią aluminiową, niech tak poleżą tydzień lub dwa i wtedy ten zapach uderza jak jasne licho. U mnie tak było, dzisiaj niektóre zapachy po dwóch miesiącach wyciągałem z folii, to normalnie aż zatykało! Albo może dostałaś jakieś trefne? Tutaj np. Sweet Sunday narzekała na Flowers in The Sun, a u mnie to killer i raz na Viva Havana, a potem już też miała ok moc z tego samego wosku. Ja miałem Lovely Kiku i wrzuciłem cały i było ledwo co czuć przez ok. godzinę, ale on miał właśnie beznadziejną folię i był ogólnie taki już bleh.

Colonial ten, który ja polecam, to naprawdę boski zapach - waniliowe ciasto z pomarańczami, cudo! Z YC polecam jeszcze Rhubarb Crumble, Snowflake Cookie, Christmas Cookie i całą linię wosków z Cookie Swap, w szczególności Merry Berry Linzer i Magic Cookie Bar. Makaroniki mam świecę i zamierzam kupić kiedyś kolejną. Odezwij się do mnie krótko przed Wigilią, to Cię poinstruuję co i jak, żeby ją kupić taniej.

Votiwy można kruszyć i palić jak woski, to absolutnie nie robi. Podobnie daylighty. Wystarczy nożyk do krojenia, taki najzwyklejszy mały. Ale podobno one mają mniejszą moc niż woski same w sobie. Nie wiem, bo samplerów nie paliłem nigdy.
Jeżeli jesteś zainteresowana, to wbijaj na mojego bloga, link masz w opisie, dużo recenzji się szykuje, między innymi właśnie Makaroniki niedługo.

Swoją drogą, z jedzeniówki strasznie kusi mnie Blueberry Cheesecake i Banana Pudding z GC. Na przyszły rok obowiązkowo.
Zamówiłam na cocolita.pl, co prawda strona typowo kosmetyczna ale mieli -25% a wszyscy wiemy jak to działa na człowieka Folia jest jak funkiel nówka, tylko Cherries on Snow czuć porządnie a reszta, czyli Pain au Raisin, Christmas Cookie i Fireside Treats to słabizna :/ Ale wypróbuję Twój sposób z tą folie, może coś z nich będzie

Dostałam próbkę Orange Vanilla od Goose Creek i to kompletnie nie mój zapach. Może jakby było więcej wanilii niż pomarańczy to byśmy się polubili. Oddałam mojemu chłopakowi, o dziwo też mu się spodobała ta zabawa

Christmas Cookie, Merry Berry Linzer i Magic Cookie Bar już mam, ten ostatni mnie zabił już jak otworzyłam przesyłkę. Nawet jak schowałam go do woreczka strunowego to w całym pokoju go czułam Na pewno się odezwę! Jesteś mężczyzną i tak ogarniasz? Jestem pod wrażeniem! A bloga dziś przejrzałam przed pracą, zaraz się w niego zagłębię

EDIT:
Odpaliłam właśnie Spiced White Cocoa... To jest dopiero śmierdziuch, nie wiem czy zasnę teraz w tym pokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Holyy
Czas edycji: 2017-11-24 o 22:46
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 22:47   #771
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Holyy Pokaż wiadomość
Zamówiłam na cocolita.pl, co prawda strona typowo kosmetyczna ale mieli -25% a wszyscy wiemy jak to działa na człowieka Folia jest jak funkiel nówka, tylko Cherries on Snow czuć porządnie a reszta, czyli Pain au Raisin, Christmas Cookie i Fireside Treats to słabizna :/ Ale wypróbuję Twój sposób z tą folie, może coś z nich będzie

Dostałam próbkę Orange Vanilla od Goose Creek i to kompletnie nie mój zapach. Może jakby było więcej wanilii niż pomarańczy to byśmy się polubili. Oddałam mojemu chłopakowi, o dziwo też mu się spodobała ta zabawa

Christmas Cookie, Merry Berry Linzer i Magic Cookie Bar już mam, ten ostatni mnie zabił już jak otworzyłam przesyłkę. Nawet jak schowałam go do woreczka strunowego to w całym pokoju go czułam Na pewno się odezwę! Jesteś mężczyzną i tak ogarniasz? Jestem pod wrażeniem! A bloga dziś przejrzałam przed pracą, zaraz się w niego zagłębię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cooo? U mnie Pain au Raisin to było czuć tak, że jak do mojej mamy przyszła koleżanka, to się pytała, co tak ładnie pachnie, a zapach leciał drugi dzień (!) i drzwi do pokoju mojego były zamknięte! Christmas Cookie starczył mi chyba na 3 razy, zwykle woski YC idą na 2. A Fireside Treats to w ogóle killer, o świecy nie wspomnę. Co oni Ci przysłali? D: Zamawiaj na YankeeHome dzisiaj jest -30%, zdażysz jeszcze. Woski po 6,30 i od nich zawsze przychodzą najlepszej jakości.

No ogarniam, jakoś daję radę. Dużo facetów lubi różne zapachy, w Polsce też widziałem kilka męskich blogów, zagranicą to już w ogóle szał.

DAJ KONIECZNIE ZNAĆ JAK BLOG!

Edit: Serio? Mam świecę i jest za☠☠☠ista! "XD
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 22:54   #772
Holyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Cooo? U mnie Pain au Raisin to było czuć tak, że jak do mojej mamy przyszła koleżanka, to się pytała, co tak ładnie pachnie, a zapach leciał drugi dzień (!) i drzwi do pokoju mojego były zamknięte! Christmas Cookie starczył mi chyba na 3 razy, zwykle woski YC idą na 2. A Fireside Treats to w ogóle killer, o świecy nie wspomnę. Co oni Ci przysłali? D: Zamawiaj na YankeeHome dzisiaj jest -30%, zdażysz jeszcze. Woski po 6,30 i od nich zawsze przychodzą najlepszej jakości.

No ogarniam, jakoś daję radę. Dużo facetów lubi różne zapachy, w Polsce też widziałem kilka męskich blogów, zagranicą to już w ogóle szał.

DAJ KONIECZNIE ZNAĆ JAK BLOG!

Edit: Serio? Mam świecę i jest zaâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ista! "XD
Jeszcze ich nie odpaliłam, cała nadzieja w kominku, może coś z nich jeszcze będzie. Zrobiłam już zamówienie i poważnie sie zastanawiam czy dać sobie spokój czy jednak zamówić coś jeszcze i później żreć gruz...

Mój też "ogarnia", ostatnio mu dałam powąchać swoje zamówienie to sobie zażyczył Angel's Wings, Pryncypałka (Magic Cookie Bar) i To Pranie (Clean Cotton)

Jeżeli chodzi o bloga to jestem dopiero po dwóch pierwszych postach, ale już wiem że koniecznie musze wypróbować Warm Cashmere

Nie jest wielkim śmierdziuchem ale dla mnie za bardzo duszący jednak. Makaroniki to był 8 cud świata, nie wiem czy coś je pobije jeszcze <3 Ale jedyne co trzeba mu oddać, jest bardzo intensywny, dałam mniej niż 1/4 tarty i pachnie zabójczo w całym pokoju.

Edytowane przez Holyy
Czas edycji: 2017-11-24 o 22:56
Holyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 23:26   #773
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

kliknęłam kilka daylightów w MŚ
  • WoodWick Świeca Petite Redwood
  • Village Candle Cherry Blossom Glass Votive 29g
  • Village Candle Rain Glass Votive 29g
  • Kringle Candle Balsam Fir
  • Kringle Candle Lumberjack
  • Kringle Candle Mystic Sands
  • Country Candle Country Love Daylight

__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 09:31   #774
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
a taki
link do kominka

podeślesz mi tą grupę PL na priv?
Jak chciałam Mercury Glass ale mi wykupili

No nic , bedzie śnieżynka

Co do promo to sie dzielnie trzymam, ale ....

Dzisiaj palę Snowflake z classicka,i wrzuciłam pół daylighta i doopa nic nie czuc, znicz

To se odpaliłam świece Crunchy Leaves i juz się ładnie rozkreca
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 12:09   #775
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja pokaże moje ostatnie zakupy, już raz miałam to zrobic ale zapomnialam na śmierć. Jak widać jestem wielka fanką kringla, dziś pali się u mnie wosk christmas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 13:13   #776
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
A ja pokaże moje ostatnie zakupy, już raz miałam to zrobic ale zapomnialam na śmierć. Jak widać jestem wielka fanką kringla, dziś pali się u mnie wosk christmas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie to zdjęcie ??

Wszystkie promo się pokończyły. Więc powinnam się cieszyć.To nie !!! Szukam debilka dalej, co tu nabyć

No i znalazła !!! Przecie na PW wciąż są ich urodzinowe promo. To mam, koszyk napchałam na 170 zł

Bo tak se ładnie w końcu swiece ustawiłam i stwierdziłam, ze mam ich jeszcze mało

Rano paliłam Crunchy Leaves, ale zrobił sie juz grzybek na knocie, i wiecej kopicila niz pachniala, wiec ja zgasiłam i poszła druga dziewica : Make a Wish McCalls`a

Tu mi tak nie kopci ale wolniej robi sie basenik. Mimo wszystko, zapach
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 13:27   #777
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A gdzie to zdjęcie ??

Wszystkie promo się pokończyły. Więc powinnam się cieszyć.To nie !!! Szukam debilka dalej, co tu nabyć

No i znalazła !!! Przecie na PW wciąż są ich urodzinowe promo. To mam, koszyk napchałam na 170 zł

Bo tak se ładnie w końcu swiece ustawiłam i stwierdziłam, ze mam ich jeszcze mało

Rano paliłam Crunchy Leaves, ale zrobił sie juz grzybek na knocie, i wiecej kopicila niz pachniala, wiec ja zgasiłam i poszła druga dziewica : Make a Wish McCalls`a

Tu mi tak nie kopci ale wolniej robi sie basenik. Mimo wszystko, zapach

Ty jesteś mistrzynią dziwnych związków wyrazowych, które działają na moją wyobraźnię bardzo dwuznacznie. XD

Ja wczoraj wieczorem paliłem Mulberry z GC, mam jeszcze 2 kosteczki, dzisiaj leci Vanilla Burbon z Yankee, którą kupiłem tylko dlatego, że rok temu miałem ten sam wosk, ale wywaliłem naklejkę, a chciałem mieć ją w zeszycie.
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 09:40   #778
TaPyskata
Raczkowanie
 
Avatar TaPyskata
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 489
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Znalazłam Was i chyba zostanę na dłużej
Proszę o informację od specjalistek...
Jaki jest Wasz jeden jedyny ulubiony zapach, no ewentualnie dwa
Taki jeden lub dwa, który zabrałybyście do celi na długą odsiadkę....gdybyście mogły...

P.S. no i ...co to PW?
TaPyskata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:17   #779
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ty jesteś mistrzynią dziwnych związków wyrazowych, które działają na moją wyobraźnię bardzo dwuznacznie. XD

Ja wczoraj wieczorem paliłem Mulberry z GC, mam jeszcze 2 kosteczki, dzisiaj leci Vanilla Burbon z Yankee, którą kupiłem tylko dlatego, że rok temu miałem ten sam wosk, ale wywaliłem naklejkę, a chciałem mieć ją w zeszycie.
mam jeszcze 2 zimowe dziewice, które grzecznie czekają na swoją kolej


Mulberry cuuudne

Cytat:
Napisane przez TaPyskata Pokaż wiadomość
Znalazłam Was i chyba zostanę na dłużej
Proszę o informację od specjalistek...
Jaki jest Wasz jeden jedyny ulubiony zapach, no ewentualnie dwa
Taki jeden lub dwa, który zabrałybyście do celi na długą odsiadkę....gdybyście mogły...

P.S. no i ...co to PW?
I specjalistów

Nie da się , bo mam każdy na kazdą porę roku

Ale jak bym musiała isc do tej celi , to Soft Blanket lub Cashmere z Cheerfula i Autumn in Amsterdam z GC


Wczoraj paliłam Poinsettia z Classicka,i taki dziwny, lekko perfumy babci

A dzisiaj mam katar i nic nie czuję
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 10:39   #780
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A gdzie to zdjęcie ??

Wszystkie promo się pokończyły. Więc powinnam się cieszyć.To nie !!! Szukam debilka dalej, co tu nabyć

No i znalazła !!! Przecie na PW wciąż są ich urodzinowe promo. To mam, koszyk napchałam na 170 zł

Bo tak se ładnie w końcu swiece ustawiłam i stwierdziłam, ze mam ich jeszcze mało

Rano paliłam Crunchy Leaves, ale zrobił sie juz grzybek na knocie, i wiecej kopicila niz pachniala, wiec ja zgasiłam i poszła druga dziewica : Make a Wish McCalls`a

Tu mi tak nie kopci ale wolniej robi sie basenik. Mimo wszystko, zapach
Witam obserwuje Was od niedawna, dlatego zapytam.
Co to jest grzybek na knocie?

Jedna z moich duzych świątecznych świec mocno kopci, właściwie nie czuć jej zapachu.
Myślicie, że mogę ją pokruszyć i użyć do kominka jak wosk?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.