Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :* - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 10:06   #31
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez kocycka Pokaż wiadomość
Ja ważę 74 kg i mam wzrostu 183 cm Jakbym ważyła 65 kg to by było boskooo Ja na szczęście jestem już po maturze i bardzo miło wspominam ten czas przygotowań i uczenia hehe
szkole zazwyczaj milo sie wpsomina mi jescze 2 i pol roku zostalo oowysokabardzo jestesmysle ze wazysz odpowiednioo
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:25   #32
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez AanDziAaAaA Pokaż wiadomość
hehe oczywiscie wsparcie innych jest bardzo wazne* jesli chodzi o takie przyrzady ja ostatniooo zakupilam twister (pomaga prawdopodobnie na boczki;Dale powiem sczezrze ze moze 2 razy sie na nim krecilam boo albo sie nie chcialo albo brak czasu ale teraz mam motywacje
Też miałam Twister i u mnie dużo nie pomógł ale na boczki nic tak nie działa jak Belly Dance
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:02   #33
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Też miałam Twister i u mnie dużo nie pomógł ale na boczki nic tak nie działa jak Belly Dance

mam adzieje ze moze mi pomoze heh taniec brzucha to chyba najlepszy i najfajniejszy sposob na brzuszek a powiedz mi tanczysz w domku czyy tak raczej jakies treningi masz? (shakira ma super brzuszek przez ten taniec)
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:13   #34
kocycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 35
GG do kocycka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez AanDziAaAaA Pokaż wiadomość
szkole zazwyczaj milo sie wpsomina mi jescze 2 i pol roku zostalo oowysokabardzo jestesmysle ze wazysz odpowiednioo
No niby taka waga jest w porządku, ale mam boczki i oponkę. Buźkę mam taką trochę okrągłą. No przydałoby się zrzucić trochę tych kilogramów
kocycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:15   #35
kocycka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 35
GG do kocycka
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
hehe wracajac do mojej wczesniejszej wypowiedzi to chyba za malo czasu ( 4 m-ce) na schudniecie tych 10 kilo ale kto wie ymm... czytam sobie ze zamierzacie sobie pokupowac rozne sprzeciki typu hula hop itd. i moglybyscie napisac cos wiecej ile kosztuje takie cos ( no nie wiem czy zamawiacie na allegro ale jakbyscie mogly to poprosze ), no i czy sie oplaca ( w sensie efektow) hehe noooo czekolada to tez moj wrog moge opanowac sie od cukierkow i innych rzeczy ale z czekolada nie tak latwo noooo ale widze ze nam ladnie pojdzie bo ja juz nie moge sie doczekac jak razem bedziemy sie wspierac buzka
A więc ja znalazłam na allegro hula hop za 39 zł z masażem. A osobiście chyba wolałabym zacząć od tego klasycznego, plastikowego Poszukam w sklepach z zabawkami bo na allegro takiego nie znalazłam
kocycka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:16   #36
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez kocycka Pokaż wiadomość
No niby taka waga jest w porządku, ale mam boczki i oponkę. Buźkę mam taką trochę okrągłą. No przydałoby się zrzucić trochę tych kilogramów

aha popracuje sie troche nad brzuszkiem i bedzie super kilogramy to wszystkie bedziemy zrzucac
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:18   #37
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

No i ja od dzisiaj zaczynam, jedno z postanowień noworocznych .
Było 61kg (jak to możliwe??) jest 54kg, a najlepiej jak by było 47 , bo przy takiej wadze się dobrze czułam.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 11:46   #38
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez AanDziAaAaA Pokaż wiadomość
mam adzieje ze moze mi pomoze heh taniec brzucha to chyba najlepszy i najfajniejszy sposob na brzuszek a powiedz mi tanczysz w domku czyy tak raczej jakies treningi masz? (shakira ma super brzuszek przez ten taniec)
Taniec b. wyszczupla talię i wzmacnia głównie mięśnie skośne brzucha. Kiedyś śmigałam na zajęcia grupowe z instruktoką, eraz niestety z braku czasu ćwiczę tylko w domu. Na Youtube jest mnóstwo filmików instruktarzowych jak tańczyć a i p2p można coś śiągnąć.
Moją największą zmorą są uda i kolana, jak je wyszczuplić?

Edytowane przez nietoperek22
Czas edycji: 2009-01-01 o 11:47
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:55   #39
Chewing Gum
Raczkowanie
 
Avatar Chewing Gum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 87
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Eh, ja po raz setny zaczynam odchudzanie. Mam nadzieję, że tym razem będą efekty. Waga mnie za bardzo nie obchodzi(63kg przy wzroście 175), chodzi mi raczej o płaski brzuszek i pupe jak marzenie. Nie stosuje żadnej diety o i tak nie dam rady wytrzymać. Ćwicze godzinke dziennie, już przez 5 dni a6w, skakanka, hula hop, brzuszki, przysiady. aha i fotka która mnie motywuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fit1.jpg (9,8 KB, 46 załadowań)
__________________
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Edytowane przez Chewing Gum
Czas edycji: 2009-01-01 o 12:00
Chewing Gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:00   #40
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

powodzenia w odchudzaniu
i kilka wskazówek ode mnie bo pewnie wiekszość z was nie będzie miała ułożonej ścisłej diety

- ustawiamy bilans kaloryczny na lekki minus
- dużo białka i tłuszczy, mało więgli
- węgle tylko rano, ewentualnie potreningowo
- podczas innych posiłków unikamy węgli lub dajemy w małych ilościach
- podczas ostatniego posiłku nie jemy węgli, sotsujemy białka wlonowchłanialne (np z sera białego)
- nie jemy cukrów prostych (słodycze, napoje i soki słodzone odpadają)
- do każdego posiłku dajemy porcje warzyw żeby nie zakwasić organizmu nadmiarem białka
- stosujemy kompleks witamin i minerałów
- dajemy trening aerobowy (proponuje zacząc od 3 razy wtygodniu po pół godziny i co tydzień dodawać po 5 minut do każdego takiego treningu)
jeszcze raz powodzenia
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:06   #41
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Taniec b. wyszczupla talię i wzmacnia głównie mięśnie skośne brzucha. Kiedyś śmigałam na zajęcia grupowe z instruktoką, eraz niestety z braku czasu ćwiczę tylko w domu. Na Youtube jest mnóstwo filmików instruktarzowych jak tańczyć a i p2p można coś śiągnąć.
Moją największą zmorą są uda i kolana, jak je wyszczuplić?
oj dziekuje bardzo fajnie bedzie tak tanczyc hmm nie mam pojecia jakie cwiczenia na nogi z tego co pamietam jak kiedys czytalam na kolana trudno jest wplynac niestety nie iwem z jakiego powodu tak jest ale ze bardzo trudno z nimi cos mozna robic
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 12:10   #42
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

czesc dziewczyny Nietoperek22 moim zdaniem powinnas jesc sniadania kiedys tez nie jadlam, bo tak bylam nauczona ale pozniej sama zaczelam jesc male posilki ( czasami z musem, zeby weszlo mi to w nawyk ) i z czasem jadlam wieksze posilki zawsze jak nie zjem sniadania to jestem pozniej tak glodna ze szok a dzisiaj aby zjadlam jablko bo jak sie odchudzam to pierwszego dnia jestem tak nastawiona a pozniej jem niestety duzo za duzo
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:13   #43
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez AanDziAaAaA Pokaż wiadomość
oj dziekuje bardzo fajnie bedzie tak tanczyc hmm nie mam pojecia jakie cwiczenia na nogi z tego co pamietam jak kiedys czytalam na kolana trudno jest wplynac niestety nie iwem z jakiego powodu tak jest ale ze bardzo trudno z nimi cos mozna robic
z nogami ciężko cokolwiek zrobić odrazu bo tracą tkanke tłuszczową zwykle na końcu.. trzeba zejśc do niskiego %BF żeby zaczęły wyglądać dużo lepiej
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:17   #44
Chewing Gum
Raczkowanie
 
Avatar Chewing Gum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 87
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Taniec b. wyszczupla talię i wzmacnia głównie mięśnie skośne brzucha. Kiedyś śmigałam na zajęcia grupowe z instruktoką, eraz niestety z braku czasu ćwiczę tylko w domu. Na Youtube jest mnóstwo filmików instruktarzowych jak tańczyć a i p2p można coś śiągnąć.
Moją największą zmorą są uda i kolana, jak je wyszczuplić?

Na uda to kładziemy się bokiem, proste nogi, ręką można podeprzeć głowę i podnosisz nogę jak najwyżej się da, trzymasz 3s, opuszczasz. Niestety nie pamiętam ile powtórzeń itd. na początek możesz robić po 15 na każdą nogę i dwie serie. Ja robiłam coś koło tego i naprawdę pomogło
__________________
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Edytowane przez Chewing Gum
Czas edycji: 2009-01-01 o 12:19
Chewing Gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:37   #45
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

A bierzecie jakies witaminy?:P szczerze mowiac mysle ze niektore tableteczki moga zaszkodzic niz pomoc wiec ich nie biore a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:42   #46
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

witaminy i minerały konieczne na diecie redukcyjnej zresztą podczas każdej monotonnej diety dlatego konieczne bo wtedy z jedzenia nie jesteś w stanie dostarczyć tyle witamin i minerałów ile potrzebuje Twój organizm... Witaminy i minerały są niezbędne do bardzo wielu procesów a ich brak może nam znacznie utrudnić osiągnięcie celu jaki ma nam dac dieta...

wystarczy zwykły Vitaral.. ale ja polecam kompleks firmy Olimp "Multiple Sports" spore dawki witamin i minerałów odpowiednie dla osób aktywnych fizycznie za rozsądną cene.. koszt miesięcznej suplementacji 30 zł.. pozdrawiam
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:51   #47
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

oooo dzieki bardzo a powiedz no mi jeszcze czy aptekarka moze cos doradzic w sprawie tych witamin?;> tzn chodzi mi o to czy moga je wszyscy brac
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:59   #48
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

jeśli jesteś w pełni zdrową osobą to oczywiście że możesz je brać, a nawet powinnaś.. najlepiej tak jak mówisz, idź do apteki i tam poproś o doradzenie z mojej strony tak jak wyzej pisałem polecam te witaminki Olimpu, sam stosuje pozdrawiam
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:00   #49
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Aptekarz Pokaż wiadomość
powodzenia w odchudzaniu
i kilka wskazówek ode mnie bo pewnie wiekszość z was nie będzie miała ułożonej ścisłej diety

[...]
Odpuść

Dziewczyny z wątków mobilizacyjnych mają to do siebie, że lubią czytać wybiórczo. O hulahupach i filmach z YouTube przede wszystkim, robieniu setek brzuszków dziennie i niejedzeniu po 18-ej. A o prawdziwych, sprawdzonych i działających metodach odchudzania niekoniecznie, bo jak by się udało schudnąć, to już nie byłoby o czym pisać

Tym niemniej serdecznie witam na forum
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 13:05   #50
Aptekarz
Raczkowanie
 
Avatar Aptekarz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

hehehe dzięki.. wiem coś o tym napisałem to bo może chociaż kilka osób coś z tego wyniesie a to już bedzie dobrze pozdrawiam Cie
__________________
Aptekarz
były mod kilku for kulturystycznych
Aptekarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:06   #51
biip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Kiedy ćwiczycie (lub zamierzacie dopiero) rano, wieczorem, popołudniu?
Ja raczej wieczorem. Nigdy nie umiem wcześniej wstać, a szczególnie teraz, kiedy mam wolne od szkoły
__________________
matura '11
polski pp
angielski pp
matematyka pr
chemia pr
niemiecki pr
biip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:14   #52
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Powiem Ci ze z rana najlepiej ale ja dzisiaj bede sobie cwiczyc mam rowerek stacjonarny , wlacze sobie jakis filmik i jechane
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:16   #53
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

wieczorem*
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:22   #54
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

To i ja się dołączę Biorę się za siebie od jutra ( 2.01.2009 ) i mam nadzieję , że wytrwam . Cel - schudnąć z 62 do 53 kg no i płaski brzuszek .

byłam na lekkiej diecie od 1 grudnia aż do świąt i schudłam 2 kg . Generalnie ograniczyłam słodycze , moje ukochane chipsy i fast food'y . Teraz mam zamiar troche ostrzej wziąść się za siebie . Muszę znaleźć jakąś dietę + zapiszę się chyba na siłownie + przełamie się i zaczne troche ćwiczyć w domq choć tego nie lubię ( mam ławeczke do brzuszków i zaopatrzę się w hula hop ) , do tego jakieś herbatki na lepszą przemianę , siemię lniane no i to chyba na tyle .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:25   #55
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

aaaa wlasnie;> mam pytanko czy ta laweczka Ci pomaga? bo zastanawiam sie nad kupnem ale brat mowi ze lepiej nie tracic kasy tylko w domu na podlodze se pocwiczyc
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:34   #56
biip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Przy regularnych ćwiczeniach pewnie pomaga. Ale ja też jestem zdania, że szkoda pieniędzy na to. I bez niej można ćwiczyć. Ja nie kupuję przyrządzeń (tylko twister mam ) bo wiem, że mi się znudzą po jakimś czasie.
__________________
matura '11
polski pp
angielski pp
matematyka pr
chemia pr
niemiecki pr
biip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:38   #57
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

no Dziewczynki ja juz jestem po 40 minutowych cwiczonkach cwiczylam do muzyki tak jak leca piosenki tyle czasu na 1 cwiczenie ( czyli np 4 min brzuszki, pozniej 3 min cwiczenia na tylek) i tak zlecialo zaluje tylko ze nie cwiczylam tak przez ostatnie 2 miesiace:/ jestem w tak slabej kondycji ze po pompkach damskich rece mi lataja haha juz nie mialam sily na rowerek ale zaraz pojde sie kimnąć na jakas godzinke i jade ale samopoczucie niezle po tych cwiczonkach ( zobaczymy jak bedzie w trakcie szkoly) a Wy jak tam??
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:21   #58
AanDziAaAaA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 107
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
no Dziewczynki ja juz jestem po 40 minutowych cwiczonkach cwiczylam do muzyki tak jak leca piosenki tyle czasu na 1 cwiczenie ( czyli np 4 min brzuszki, pozniej 3 min cwiczenia na tylek) i tak zlecialo zaluje tylko ze nie cwiczylam tak przez ostatnie 2 miesiace:/ jestem w tak slabej kondycji ze po pompkach damskich rece mi lataja haha juz nie mialam sily na rowerek ale zaraz pojde sie kimnąć na jakas godzinke i jade ale samopoczucie niezle po tych cwiczonkach ( zobaczymy jak bedzie w trakcie szkoly) a Wy jak tam??

oo no to serdecznie gratuluje jaaa to dzis nie mam na nic sily jedynie co to bym lezala alee wlasnie sciagnelam sobie cwiczenia 8 minute abs i 8 minute bund i temilee webb "ja chce miec takie posladki" ah wkoncu udalo mi sie to sciagnac czekam jeszcze jak sie sciagnie na nogi

dziewczyny apropo bo ja mam figure gruszki szerokie biodra, dosc masywne nogi, maly biust i waskie ramiona) czy jak bede cwiczyla nogi posladka i doloze cwiczenia silowe na gorna czesc czyli ramiona itp to czy sylwestka nabierze mi bardziej proporcji? cos do figury klepsydry ?

(ale ja dzis to te zdania dziwnie formuuje)

apropo witam Aptekarza w Naszych progach i fajnie ze nam udzielasz rad
__________________
Bo WyStaRczY wiErZyC W SiEbIe By CoS OsIaGnAC

Edytowane przez AanDziAaAaA
Czas edycji: 2009-01-01 o 16:22 Powód: zapomnienie zdania
AanDziAaAaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 16:48   #59
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

ja się dzisiaj ważyłam, jest caly czas 62 kg :/ ale od jutra zaczynam znow regularnie cwiczyc po sylwestrze i swietach przyda sie na pewno dokładam jeszcze hh i skakanke
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:08   #60
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Czas start ! :) -wspólne odchudzanie :*

To i ja się dołacze... w sumie nowa tu jestem choc wizaz przegladam juz od dobrych kilku lat....

Co do moich celow i postanowien... Marzy mi sie 48 kg. Teraz jest 52 bo domowe obiadki i zero checi do cwiczenia jak kiedys (a 49 juz bylo).
Pozatym najbardziej mi zalezy zeby sie ladnie uformowac, jakies delikatne miesnie brzucha, jedrniejsze cialo te sprawy, i przedewszystkim zdrowe i racjonalne odyzwianie, dobre nawyki i systematycznosc.

I zamierzam cwiczyc, hula hop, twister, skakanka (trzeba kupic), 6 weidera, i poszczegolne cwiczenia na brzuch biust, posladki i nogi. Do tego czerwona herbatka, zielona, 2 litry wody dziennie, warzywa, owoce... regularne czeste posilki i nic na noc...
A jak juz bedzie cieplo to rowerek i do chlopaka 10 km w jedna strone...

Mam nadzieje ze sie uda mi, i wam wszystkim!

A jesli ktos by chcial tak pogadac, wesprzec sie, wymienic doswiadczeniami, pochwalic, czy wyzalic na gadu gadu lum mailem.... to ja bardzo bardzo chetnie

Pozdrawiam
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.