Co zrobić? Napisać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 21:53   #1
julia7173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Question

Co zrobić? Napisać?


Hej. Od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak. Jesteśmy na 'cześć' i lajkujemy sobie nawzajem zdjęcia na instagramie, fb (typowe dla XXI w. hahah). W realu go raczej nie widuję, chodzimy do innych szkół itp. Jest on dość popularny, wydaje się bardzo sympatyczny i 'easy-going'. Dlatego chciałabym do niego napisać. Jednak co? Nie mam pojęcia jak zacząć rozmowę, czy zwykłe 'hej, co tam?' jest dobre? I co potem napisać? Następne pytanie to gdzie. Głupio mi na fb, takie trochę nachalne mi się to wydaje. Czy jak napiszę na insta będzie okej? :O

Na pewno brzmię głupio, wiem też, że pełno takich wątków tu było, ale nie mogę nic dla siebie znaleźć :/ Proszę o pomoc, dziwna prośba, ale zależy mi ;c
julia7173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:11   #2
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Co zrobić? Napisać?

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi dochodze do wniosku, że kurcze wcale już taka młoda nie jestem Nie wiem co za różnica fb czy insta. Jak chcesz to działaj, raz się żyje. Macie jakieś wspólne zainteresowanie? Może do tego nawiąż ?
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:11   #3
Martuniaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 52
Dot.: Co zrobić? Napisać?

Cytat:
Napisane przez julia7173 Pokaż wiadomość
Hej. Od dłuższego czasu podoba mi się pewien chłopak. Jesteśmy na 'cześć' i lajkujemy sobie nawzajem zdjęcia na instagramie, fb (typowe dla XXI w. hahah). W realu go raczej nie widuję, chodzimy do innych szkół itp. Jest on dość popularny, wydaje się bardzo sympatyczny i 'easy-going'. Dlatego chciałabym do niego napisać. Jednak co? Nie mam pojęcia jak zacząć rozmowę, czy zwykłe 'hej, co tam?' jest dobre? I co potem napisać? Następne pytanie to gdzie. Głupio mi na fb, takie trochę nachalne mi się to wydaje. Czy jak napiszę na insta będzie okej? :O

Na pewno brzmię głupio, wiem też, że pełno takich wątków tu było, ale nie mogę nic dla siebie znaleźć :/ Proszę o pomoc, dziwna prośba, ale zależy mi ;c
Ja bym napisała właśnie zwyczajnie "hej co tam ?" to zupełnie normalne skoro jesteście znajomymi. A Ty masz podejrzenia że też się jemu podobasz ? Zapewnie nie masz numeru jego telefonu ? Zagadaj na fb czy gdzieś tam indziej, jak odpowie i rozmowa popłynie to chociaż będziesz wiedziała że go zainteresowałaś. Bo jak się w ogóle nie odezwie , nie odpowie? No chyba że jest mega nieśmiały . Powodzenia
Martuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:18   #4
julia7173
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Dot.: Co zrobić? Napisać?

Cytat:
Napisane przez Martuniaxx Pokaż wiadomość
Ja bym napisała właśnie zwyczajnie "hej co tam ?" to zupełnie normalne skoro jesteście znajomymi. A Ty masz podejrzenia że też się jemu podobasz ? Zapewnie nie masz numeru jego telefonu ? Zagadaj na fb czy gdzieś tam indziej, jak odpowie i rozmowa popłynie to chociaż będziesz wiedziała że go zainteresowałaś. Bo jak się w ogóle nie odezwie , nie odpowie? No chyba że jest mega nieśmiały . Powodzenia

Żadnych podejrzeń nie mam. On przyjaźni się z wieloma dziewczynami i to trochę mnie stresuje ;c Że będę tylko jakąś zabłąkaną duszą i mnie oleje.
Nie, numeru nie mam.
Ok, uznajmy, że odpisze coś typu 'wszystko dobrze, a u Ciebie?' i ja też napiszę, że ok. I co? :O to jest ten najbardziej stresujący i niezręczny moment
julia7173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 23:33   #5
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co zrobić? Napisać?

To go zapytaj, czy pójdziecie na kawę, czy będziecie sobie lajkować do śmierci.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 01:26   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Co zrobić? Napisać?

Masz go na fb, więc pewnie widzisz, co lajkuje, jaki rodzaj muzyki słucha itp. więc możesz zagaić odnośnie tego, wtedy rozmowa powinna się sama rozkręcić.

Co do bezpośredniego zaproszenia na kawę to nie wiem. Mam wrażenie, że to się sprawdza w trochę innym wieku. Nie przypominam sobie aż takich bezpośrednich zachowań, jak chodziłam do liceum. Raczej to były właśnie jakieś próby nawiązania kontaktu, flirty itp. a Autorka jak ma problem, by normalnie zagadać, to podejrzewam, że będzie się bała ot tak go zaprosić

Ech... po wpisie Autorki to też stwierdzam, że jestem stara A wyrażenie "easy-going" słyszę pierwszy raz
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 01:54   #7
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Co zrobić? Napisać?

Zagadaj. Zobacz, co odpisze. Generalnie jak tylko się da, przenoś w reala znajomość na spotkaniach we dwoje.
Bo działalność na portalach to można sobie wiesz gdzie wsadzić

---------- Dopisano o 02:49 ---------- Poprzedni post napisano o 02:45 ----------

Cytat:
Napisane przez julia7173 Pokaż wiadomość
Ok, uznajmy, że odpisze coś typu 'wszystko dobrze, a u Ciebie?' i ja też napiszę, że ok. I co? :O to jest ten najbardziej stresujący i niezręczny moment
Wtedy lecisz z improwizacją: "widziałam na fotach, że lubisz sztukę współczesną. Ja również, ale mi głupio tak chodzić samej na wernisaże, a w następny piątek jest super okazja, by zobaczyć nową wystawę. Pomyślałam, że będziesz się wybierał i tak sobie myślę, może pójdziemy we dwoje, zawsze raźniej, mi się paczka wykruszyła i wiesz..."

Wymyśl coś, masz chyba na tyle kreatywności, by coś zaproponować?

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 02:49 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość

Ech... po wpisie Autorki to też stwierdzam, że jestem stara A wyrażenie "easy-going" słyszę pierwszy raz
ja stwierdzam, że nie, bo sama używam tego tekstu. Jak sobie pomyślę na ile sposobów można się odezwać do faceta, to aż dochodzę do wniosku, że muszę siąść i napisać poradnik
generalnie takie rozkminy: "jak zagadać, jak podejść do chłopaka" dla mnie mają masę uroku. I odbieram je zawsze jako takie niewinne i słodkie.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-16 02:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.