CUD NA SKÓRKI ! ! ! spróbujcie ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 18:11   #31
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Ciekawa propozycja
Spróbuję, bo też mam problemy ze skórkami.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 01:12   #32
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Exclamation Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Znając właściwości magicznej witaminy A+E, postanowiłam użyc jej od zewnątrz , czyli wzięłam kapsułkę i przebiłam ją szpilką, a zawartość zaczęłam wyciskac na skórki i paznokcie baardzo obficie smarując płytkę paznokciową, i oczywiście najważniejsze skórki (dużo, szeroko, nawet do 5mm za linią paznokcia), i z taka lepką ciapką na palcach położyłam się spać.
Cytat:
Dzisiaj wstaję, patrzę na moje paznokcie i skórki i.... NIE POTRAFIE UWIERZYĆ ! Stan zapalny zmniejszył się, skóra wokół paznokci i paznokcie reozjaśniły się, większośc zadzorów zniknęła a skórki wyglądają cudownie (pamiętajcie jednak że wczoraj je wycinałam).

Kupcie sobie dziewczynki zwykłą witaminę A+E w aptece, 30 kapsułek kosztuje ok 4zł.

Powtórzę się ale chyba słusznie...
Moja siostra przetestowała maść witaminową (w składzie głównym A+E)w podobny sposób - wcierała na noc w paznokcie i troszkę niżej, zakladała na to bawełniane rękawiczki i lulu... przed ślubem tak postanowiła bo nie chciała żadnego "sztuczydła" i jej świetnie wyszło - minimum skórek maximum paznokcia (hsło reklamowe dla tej metody ) a nie bawimy się w rozwalanie kapsułek capivitu hihi
POLECAM!!!!!!
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:24   #33
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

A jaka to jest ta maść witaminowa??? Ja wiem tylko, że jest maść z witaminą A i wydaje mi się, że nie ma takiej co zawiera A+E, ale mogę się mylić.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:32   #34
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

wow niedawno poznałam na wizażu do czego może służyć olejek rycynowy a teraz widze ze witaminki tez potrafią zdziałać cuda
napewno wypróbuje
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:47   #35
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Rzeczywiście spojrzałam teraz na swoją maść i nie ma w niej witaminy E, jest tylko A, miałam napewno maść z Witaminą E napisane na niej było 'maść witaminowa" , kupiłam ją w jakimś ziołoleku... nie w aptece. Byłam przekonana że to normalne że w składzie są obie witaminki... Ale to własnie witamina A działa zmiękczająco na skórę, nawet na tej mojej maści napisane jest w zastosowaniu m.in. zrogowacenie naskórka, suchość skóry... u mnie działa

pzdr
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:31   #36
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Czyli to ta co ja używałam czasem. Ja dzis kupiłam kapsułki z wit A+E i wieczorkiem sprobuje sposobu. Wiem, że po pierwszym razie raczej efektów nie będzie, mam nadzieje jednak, że stan moich skórek się poprawi.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:55   #37
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Ja kiedys probowalam, ale tylko 2 czy 3 dni, nie mialam cierpliwosci, ale teraz mam strasznie pozadzierane skorki i zadne kremy nie dzialaja, wiec codziennie przed spaniem sobie naloze i juz. Wcale duzo czasu nie trzeba hihi
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 19:40   #38
niezalezna25
Raczkowanie
 
Avatar niezalezna25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 77
GG do niezalezna25
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Polecam uniwersalny krem z oriflame, taki malutki w różowym pudełeczku (na bazie kitu pszczelego). W każdy wieczór nakładam go na paznokcie i skórki i efekt jest znakomity:nie ma zadziorów i paznokcie pieknie błyszczą
niezalezna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:09   #39
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez niezalezna25
Polecam uniwersalny krem z oriflame, taki malutki w różowym pudełeczku (na bazie kitu pszczelego). W każdy wieczór nakładam go na paznokcie i skórki i efekt jest znakomity:nie ma zadziorów i paznokcie pieknie błyszczą
Też go kupiłam z wielkim postanowieniem zadbania o skórki i nic, cierpliwości zabrakło. Posmarowalam je może 3 razy ale kremik polecam też do ust. Teraz jest za 9,90zł., a w przyszlym katalogu dwa za 15zł (można kupić z kimś razem).

Dzięki za przypomnienie, ze trzeba zadbac o te okropne zadziory
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:41   #40
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Talking Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Wygrzebałam ten wątek wczoraj wieczorem, gdy szukałam informacji o maści witaminowej, i postanowiłam spróbować z tymi kapsułkami. Posmarowałam dokładnie paznokcie i skórki wokół.. na noc, i rzeczywiście to działa! Polecam wszystkim, i oczywiście dziękuje za oświecenie bo sama bym na to zapewne nie wpadła
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 20:26   #41
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez niezalezna25
Polecam uniwersalny krem z oriflame, taki malutki w różowym pudełeczku (na bazie kitu pszczelego). W każdy wieczór nakładam go na paznokcie i skórki i efekt jest znakomity:nie ma zadziorów i paznokcie pieknie błyszczą
A jak on sie dokładnie nazywa? Czy jest gdzies zaznaczone ze to do rąk? Bo ja nie umiem kupowac z takich katalogow-zawsze brakuje mi informacji
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 12:15   #42
kasiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
GG do kasiorek
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Witamina E moze zdzialac cuda!!! Oprócz tego, że poprawila stan moich skorek to jeszcze wyrownala mi plytke paznokcia na ktorej od jakiegos czasu mialam okropne rowki- pewnie od wycinania skorek A teraz, prawie juz ich nie ma, widze rezultay juz po tygodniu
kasiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:03   #43
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez kasiorek
Witamina E moze zdzialac cuda!!! Oprócz tego, że poprawila stan moich skorek to jeszcze wyrownala mi plytke paznokcia na ktorej od jakiegos czasu mialam okropne rowki- pewnie od wycinania skorek A teraz, prawie juz ich nie ma, widze rezultay juz po tygodniu
Kasiorek a jaka doklandie witamine stosowałas A+E??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 21:03   #44
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Dziewczyny, a czy nie macie wrazenia, ze skorki staja sie bardziej delikatne i poddatne na zadziory i uszkodzenia mechaniczne? Ja chcac miec jeszcze ladniejsze kupilam olejek Killys i wlasnie mam wrazenie, ze, moze skorki sa bardziej nawilzone, ale tez bardzo delikatne
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 09:03   #45
kasiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
GG do kasiorek
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Kupilam te witaminy w kropelkach, osobno A i E.Mieszam je sobie i nakladam
kasiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 10:07   #46
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez kasiorek
Kupilam te witaminy w kropelkach, osobno A i E.Mieszam je sobie i nakladam
A ile one kosztuja?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:21   #47
kasiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
GG do kasiorek
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Za obie zapłacilam ok. 11 zł
kasiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:34   #48
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Dzięki
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 23:04   #49
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez ma.ko
A jak on sie dokładnie nazywa? Czy jest gdzies zaznaczone ze to do rąk? Bo ja nie umiem kupowac z takich katalogow-zawsze brakuje mi informacji
http://www.oriflame.pl/prod/search/B...nkSearch.jhtml

to ten krem. jest stosowany na wiele sposobow. Na skorki, pod oczy, na suche łokcie, pięty, kolana, skaleczenia, oparzenia i otarcia goją się po nim szybciej - sprawdzone
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 07:48   #50
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez iskralight
Przeglądałąm wczoraj sporo wątków na temat pielęgnacji skórek, i nie znalazłam takeigo wątku, więc piszę....

Rano...
Wczoraj postanowiłam zając się swoimi paznokciami i wycięłam skórki cążkami, efekt wyszedł bynajmniej nieestetycznie, do tego jeszcze zaczerwienienia i zadziory....
A wieczorem...
Znając właściwości magicznej witaminy A+E, postanowiłam użyc jej od zewnątrz , czyli wzięłam kapsułkę i przebiłam ją szpilką, a zawartość zaczęłam wyciskac na skórki i paznokcie baardzo obficie smarując płytkę paznokciową, i oczywiście najważniejsze skórki (dużo, szeroko, nawet do 5mm za linią paznokcia), i z taka lepką ciapką na palcach położyłam się spać.

Dzisiaj wstaję, patrzę na moje paznokcie i skórki i.... NIE POTRAFIE UWIERZYĆ ! Stan zapalny zmniejszył się, skóra wokół paznokci i paznokcie reozjaśniły się, większośc zadzorów zniknęła a skórki wyglądają cudownie (pamiętajcie jednak że wczoraj je wycinałam).

Kupcie sobie dziewczynki zwykłą witaminę A+E w aptece, 30 kapsułek kosztuje ok 4zł.
To zamiast cążek używaj tej witaminy zmieszanej z olejkiem rycynowym do wcierania w skórki taka mieszanka spowoduje, że skórki będą miękkie i będzie je można swobodnie odsunąć, ale jeśli nie ma się wprawy to nie polecam używania patyczka drewnianego lecz swoim własnym paznokciem ponieważ masz wyczucie i wiesz jak mocno można przycisnąć aby nie uszkodzić macieży, patyczkiem jeśli nie ma się wprawy można ją uszkodzić i potem paznokieć rośnie z poprzecznymi bruzdami. Po odsunięciu skórek podetnij ewentualnie tylko podstrzępione miejsca jeśli naruszysz wały paznokcia nadmiernym wycinaniem to naturalną obroną jest pogrubienie i szybsze narastanie naskórka w tej strefie. Więc dla swojego dobra i estetyki własnych paznokci odłóż cążki zwłaszcza jeśli nie potrafisz się nimi prawidłowo posługiwać bo zakażenia około paznokciowe to naprawdę paskudna sprawa i nie ma co liczyć na to że witaminki zwłaszcza, że są to syntetyki pomogą w każdej sprawie wręcz używane zbyt długo mogą spowodować kumulację i podrażnienie. Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:11   #51
karolayna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do karolayna
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

A ja jak chodzę do tipserki to ona najpierw odsuwa skórki, a później blokiem piłuje/poleruje pazanokcia/palca i skórki przez długi czas mi nie odrastają. Kiedyś po moich wycinkach cążkami poszłam do niej i tak mnie nakrzyczała, że już cążek nie ruszam miałam taki głupi nawyk ale to dlatego, że nie obgryzam paznokci dopiero od 4 lat- właśnie dzięki założeniu tipsów. Teraz mam swoje paznokcie i znajomi nie mogą się nadziwić, że po takich grogulcach mam takie ładne paznokcie ale głupi nawyk ciągłego doszukiwania się tam czegoś niestety został
karolayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:53   #52
tora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: toronto
Wiadomości: 5
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez pinacolada88
dobry pomysłz witaminka a+e , ja uzywam raz na jakis czas olejku rycynowego, wygładza wszystkie skorki i utwardza paznokcie. ale pewnie kazda z was juz o tym wie :P pozdrawiam

no ja nie wiem nic o tym olejku rycynowym..
jak to stosowac?
tora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:40   #53
karolayna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do karolayna
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

olejek rycynowy kupujesz w aptece- jest w małej buteleczce a konsystencja przypomina oliwkę, ale jest bardziej gęsty jak... oliwa
natłuszczasz sobie nim skórki, paznokcie np. na noc- ja zawsze gdy zmywam jakiś lakier to później chociaż na 5 minut nakładam olejek, żeby nie mieć wysuszonych skórek- przed malowaniem ścieram
olejek rycynowy jest także bardzo dobty na brwi i rzesy- najlepiej weź starą spiralę, wymyj i później zamocz w olejku i nałóż tak jak tusz do rzęs (tylko nie za dużo, bo Ci spłynie). Rzęsy ładnie odżyją i jeżeli będziesz używać tego systematycznie to ściemnieją
karolayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:28   #54
tora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: toronto
Wiadomości: 5
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

bardzo dziekuje
tora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 21:33   #55
reni_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 102
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Hej dziewczyny a ja mam takie pytanie jeśli dotąd wycinałam skórki a chcę przestać to robić i zacząć je odsówać tak jak to powinno się zawsze robić to czy po jakimś czasie przestaną mi one tak strasznie narastać??? pozdrawiam i czekam na odp.
reni_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:05   #56
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Reni_a, po prostu przestan wycinac, wcieraj jakis olejek, np na noc (Killys, wit A+E albo cos innego) i jak zaczna odrastac odsuwaj delikatnie patyczkami do skorek (do kupienia w kazdej drogerii). A po jakim czasie przestana narastac, to zalezy jakie sa, jesli b twarde, to przed odsuwaniem moze naloz zel na skorki, a efekty powinnas w miare szybko zauwazyc, bo skora wokol paznokci jest dosc delikatna i przy dobrej pielegnacji szybko sie regeneruje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:13   #57
MAKO4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

CZEŚĆ
Tez mam ogromny problem z tymi skórkami , wycinam 2 razy w tygodniu , żeby paznokcie jakoś wyglądały . Nawet , gdy skórki usówa kosmetyczka , nie cązkami tylko takim wibrującym pilniczkiem ( nie wiem jak to urządzenie się nazywa ) to i tak robią się po tym zadziory , paznokcie wyglądają ładnie 2-3 dni . Wypróbuję witaminkę !
MAKO4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:39   #58
reni_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 102
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

No właśnie tak też postępuję tylko zastanawiałam się czy to da jakieś efekty ale jeśli tak to suuuper , dzięki za odpowiedź pozdrowionka
reni_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:40   #59
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez reni_a
No właśnie tak też postępuję tylko zastanawiałam się czy to da jakieś efekty ale jeśli tak to suuuper , dzięki za odpowiedź pozdrowionka
Na pewno da efekty, sama kiedys wycinalam i nie ma za nie tylko musisz naprawde odstawic cazki, ew udywac ich do malych zadziorkow powodzenia w systematycznosci
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:57   #60
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: CUD NA SKÓRKI ! ! ! sprobojcie !

Cytat:
Napisane przez karolayna
ale głupi nawyk ciągłego doszukiwania się tam czegoś niestety został
Coś w tym niestety jest, ja używam cążek i czas najwyższy przestać, bo czasem można sobie nawet płytkę paznokcia uszkodzić. Niestety jest to dla mnie trudne, bo podobnie jak Ty, mam ten głupi nawyk doszukiwania się czegokolwiek na moich rękach..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 09:44:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.