przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 17:07   #3391
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Co do przełuzania włosów moge ostrzec prze dziewczyną która je robi,a do której ja niestety wybrałam się skuszona ceną.Włosy miały być słowiańskie i wszystko miało być ok i bardzo pięknie,a tak było naprawde-włosy w ciągu 2 tygodni wypadły lub je wyczesałam.Najgorszy koszmar to to ze włosy filcowały się i plątały.Po pierwszym myci zrobiły się z nich sztywne i drapiące 'druty'.Zaznaczam że już wcześniej miałam przedłużone włosy w Kenzo i byłam bardzo zadowolona,więc pielęgnacja ich z mojej strony była właściwa.Ta stylistka fryzur ogłasza się już wszedzie wiec możecie na nią trafić,jak ją rozpoznać?!Po nicu- KATMEY2006,przyjmuje u siebie w domu tj.w Poznaniu na Przemysława.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:01   #3392
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

za kilka dni przedłużam sobie włoski sama nigdy tego nie robilam i troche sie denerwuje. mam pytanie bo nie moge sie zdecydowac, czy ktos wie czym sie roznia ringi z gwintem od ringów z silikonem i czy ringi beda lepsze niz tulejki? sama nie mam hot pota i keratyne na koncowki pasemek bede rozgrzewac w garnuszku pewnie bede okupowac kuchnie przez kilka dni ku zgrozie mojej rodziny :-D
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:14   #3393
Magdalennka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej,
ringi z gwintem przecinają włoski, więc proponuję Ci ringi z silikonem, które są o wiele lepsze i bezpieczniejsze od tych z gwintem Do zrobienia pasemek, jeśli nie masz hot pota, proponuje użyć prostownicy, jeśli masz w posiadaniu taką do zniszczenia. Jeśli dość mocno sie nagrzewa, to bez problemy na niej możesz rozpuścic keratyne i wykonac pasemka
Pozdrawiam
Magdalennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:45   #3394
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Heeeja wam wszystkim Od dawna czytam to forum ale teraz dopiero postanowiłam się zarejstrować i powiedziec wam o moich włoskach,może nawet mi coś doradzicie ..może o czymś nie wiem Miesiąc temu przedłużyłam sobie włosy (REMY) Blond oczywiscie.. podobno to jest kolor wlosów najtrudniejszy do utrzymania..(tak mi powiedziala fryzjerka) i miała racje nie jest tak łatwo nie sa takie miękkie i w ogole jak po wyjsciu od fryzjera.. niestety :P Troche sie plączą i sa szorstkie.ale jak mam czas to doprowadzam je do porządku. Przedłużyłam o 55 cm. Troche mi sie wykruszyly na koncówkach(zrobiły sie te koncowki jakies rzadkie) ale to chyba normalne? Susze je.. nieraz prostuje.. to mają prawo.(Włosy są naturalne nie syntetyczne) Metodą microring kurcze niby jest fajna bo w kazdej chwili mozesz sobie sama ściągnąć bez problemu jak cos sie stanie.. albo jak spadnie pasemko samemu mozna załozyc .. więc to jest duży plus tej metody
Tylko nie wiem czy to normalne ale niektóre widze ze się zsuwają i sa niżej niz powinny byc podsówam sobie je sama, ale to denerwujące.. :Pczy któraś z was tez tak moze ma? a moze to norma?
A i dodam ze mam 150 pasemek ..:P

Buuziaki:cmok : Piszcie jak cos wiecie
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 06:27   #3395
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jak można nie umieć zdjąć keratyny? przecież ona w rękach się niamalże łamie

Wybaczcie kochane, za brak zdjęć ale póki co nie mam czasu zjeść a co dopiero zdjęcia włosą robić nie myłam ich kilka dni, więc może w weekend w KOŃCU uda mi się doprowadzić do porządku.
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 07:11   #3396
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

gwiazdeczka90 - na placzace sie i szorstkie wlosy polecam najcudowniejszy kosmetyk swiata (poza jedwabiem) - nierafinowany olej kokosowy....
proponuje tez sprobowac innych szamponow i odzywek, bo stan Twoich wlosow moze byc spowodowany wlasnie tym.... ja dopiero po odstawieniu tych niby cudownych zalecanych do przedluzanych wlosow kosmetykow za niebotyczne ceny i zastosowaniu najzwyklejszej serii panteen dla brunetek uzyskalam mieciutkie blyszczace wlosy... maja juz 5 miesiecy i sa w doskonalym stanie mimo codziennego mycia, suszenia i prostowania.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 07:32   #3397
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To musze koniecznie wypróbowac co innego , jak narazie używam szamponów i odżywek nawilżających (Sunsilk,Timotei) I jakoś zachwycona nie jestem.Mówisz,że prostujesz i suszysz włosy.. przerzedziły ci sie trochę końcówki? bo mi tak.. i w ogóle się troche postrzępiły . no ale co się dziwić to są"zalety " prostowania i suszenia


Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2007-06-19 o 08:42
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 08:14   #3398
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie do MoniQue, przy jakiej temperaturze najlepiej zgrzewac tulejki termokurczliwe? Mam zgrzewarke z regulacja temperatury
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:17   #3399
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

i jeszcze jedno pytanie. Kupilam pistolet i keratyne aby samej porobic zakonczenia keratynowe do mikroringow. TOTALNA PORAZKA!!!! Keratyna tak szybko stygnie ze nie nadazam uformowac zakonczenia. Z klejek bylo inaczej....
tylko popazylam sobie paluchy
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:30   #3400
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
Mam pytanie do MoniQue, przy jakiej temperaturze najlepiej zgrzewac tulejki termokurczliwe? Mam zgrzewarke z regulacja temperatury
Przy 180 st do 200 st
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:33   #3401
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie. Kupilam pistolet i keratyne aby samej porobic zakonczenia keratynowe do mikroringow. TOTALNA PORAZKA!!!! Keratyna tak szybko stygnie ze nie nadazam uformowac zakonczenia. Z klejek bylo inaczej....
tylko popazylam sobie paluchy

No niestety do tego potrzeba wprawy, a zeby paluszków nie poparzyć trzeba kupić sobie osłonki na palce no i ćwiczyć, ćwiczyć
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 08:42   #3402
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez padorek Pokaż wiadomość
witam wszystkich

mam pytanie dotyczące metody "easy hair",wiem,że jest to metoda na zimno,że pasemka mocowane sa pojedynczo za pomocą tulejki miedzianej,która zaciskana jest za pomocą cążek-widziałam kawałek filmu jak to się robi-dla mnie opis tej metody wyglądał bardziej zachęcająco niż film,po tym jak to zobaczyłam przestraszyłam się,czy aby tak mocne zaciskanie tych tulejek nie wpłyną ujemnie na włosy,niby sama metoda opisywana jest jako 100% bezpieczna dla włosów,ale trudno mi w to uwierzyć.Czy ma ktoś z Was doświadczenia w przedłużaniu bądz zagęszczaniu włosków tą metodą i może ktoś robił to w studiu Alexander w Szczecinie?tam cena jednego pasma doczepianego wynosi-19,50zł (przynajmniej taki cennik widnieje u nich na stronce internetowej) ,nie wiem jak ceny w innych salonach się kształtują. z góry dzięki za odpowiedz.
Easy Hair to tak jak piszesz metoda na zimno, polega na przedłużeniu włosów za pomocą tulejki, miedzianej lub z bronzu. W Polsce jedynie Alexander ze Szczecina stosuje tulejki miedziane i salony które u nich kupiły system. Jako że Aleksander narzuca cennik usług a i włosy są u nich bardzo drogie, myslę ze niewiele klientek zdecydowałoby się np. u mnie na zabieg za tyle pieniędzy. W związku z tym używam tulejek z bronzu, już od bardzo długiego czasu, a może nawet i dłużej, i tak ja, jak i moje klientki są bardzo zadowolone z tej metody. Przyjeżdżają do mnie po 3-4 miesiącach i przekładam te same włosy. I tak kilka razy. To jest 100% bezpieczna metoda dla naszych włosów i bardzo ekonomiczna. (Oczywiście zakładając że tulejka jest umiejętnie założona tulejka i prawidlowo zdjęta) Naprawdę szczerze polecam.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:46   #3403
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez ppinka7 Pokaż wiadomość
Niestety już zamówiłam włoski na allegro gdybym wcześniej wiedziała o możliwości kupna ich od Ciebie to z pewnością bym je kupiła. Cała moja przygoda na tym forum polegała na poszukiwaniu włosów dobrej jakości. No i znalazłam, ale trochę zapóźno.Mogę mieć tylko nadzieję że pasemka które zamówilam będą dobrej jakości. Dziękuję za propozycję i mam nadzieję, że skorzystam z niej jeszcze.
Nio cio TY, napewno kupiłaś dobre. Informuj jak się zachowują, w razie czego coś doradzimy. Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli kiedyś skorzystasz z moje oferty
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:49   #3404
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MINQUE - Zgadzam się z Tobą , jestem ze Szczecina i uczęszczam do Alexandra i muszę powiedzieć,że drogo strasznie ale wiadomo nie płaci się za byle co, fryzjerzy tam są świetni) nie przedłużałam tam włosów ale chodze na farbowanie i jestem zadowolona
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:51   #3405
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
monioue ja jestem z okolic krakowa to troszke daleko do ciebiewloski chce sobie przedluyc w pazdzierniku metoda keratynowa...buziak
ps.naprawde jak widze na allegro nieraz jak jakies panienki kupia sobie film za 10 zl jak przedluzac wlosy a poniej sie oglaszaja i przedluzaja,kalecza klientki to az mi sie `plakac chce!!a ty widze ze pelen profesjonalizm
EEE bez przesady, są dziewczyny które też ładnie robią
A Kraków nie jest tak daleko. Przyjeżdżają do mnie regularnie z dalszych części Polski
Od września będę w Kielcach lub w Lublinie na szkoleniach jako instruktor. Może wtedy uda nam się spotkać ...
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:52   #3406
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.easy-hair.pl/
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:55   #3407
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
MINQUE - Zgadzam się z Tobą , jestem ze Szczecina i uczęszczam do Alexandra i muszę powiedzieć,że drogo strasznie ale wiadomo nie płaci się za byle co, fryzjerzy tam są świetni) nie przedłużałam tam włosów ale chodze na farbowanie i jestem zadowolona

Ja widzę się z nimi tylko na targach w Warszawie.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 08:58   #3408
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MONIQUE- W avatarze to Twoje zdjątko? śliczne włoski:P
Kiedyś marzyłam o długich włosach, i mam a teraz marze żeby były miękkie i lśniące Jakoś nie wychodzi:P
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:02   #3409
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak, moje Dziękuję Ci bardzo. A gdzie kupujesz włoski???

Edytowane przez M O N I Q U E
Czas edycji: 2007-06-19 o 09:04 Powód: dopisek
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 09:05   #3410
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sweeet Podobają mi się)
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:56   #3411
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Gwiazdeczka90 tez jestem ze szczecina


dziewczynki wiecie co? mam wlosy juz prawie 5 miesiecy i nadal jest ok
to zn zadne pasemko mi sie wypadlo, nic sie nie stalo z wlosami

ale jest inne ale - mam juz odrost 5cm a wlosy juz mnie naprawde mecza, zwlaszcza w te upaly, nie mam sily juz ich myc, suszyc, prostowac.....

zastanawiam sie czy juz nie sciagnac, z jednej strony chce a z drugiej troche mi ich zal
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:18   #3412
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MONIQUE- Włoski robiła mi fryzjerka i zamawiała włoski sama Ale nastepnym razem kupie i zrobie sobie . w sumie nic trudnego, bo juz pare razy musialam zdjąć i ponownie założyć pasemko bo sie zsunęło czy coś. tylko trzeba cierpliwosci

Svinecka
A gdzie robiłaś włoski? Nie siągaj.. bedziesz żałować może potem że to zrobiłaś:P ... też mam takie momenty że mam ochotę ściągnąć bo mi gorąco jak jest upał;D ale tak je pokochalam ,że nie widze siebie w moich naturalnych włosach do ramion. w życiu

Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:36   #3413
DianaK
Raczkowanie
 
Avatar DianaK
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja przedłuzalam sobie samodzielnie w domu tzn ktos musial mi doczepiac zamowilam na internecie 100 pasemek za 160 zl(pozniej jeszce domowilam troche) i cały sprzecior do ringow(tzn. szydełko, ringi, kombinerki) w ten sposob jedno pasemko kosztowało mnie moze ok 2 zl a nie tak jak w salonie 15. Ogolnie bylam zadowolona chcoiaz pierwsze dni byly koszmarne
DianaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:41   #3414
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
MONIQUE- Włoski robiła mi fryzjerka i zamawiała włoski sama Ale nastepnym razem kupie i zrobie sobie . w sumie nic trudnego, bo juz pare razy musialam zdjąć i ponownie założyć pasemko bo sie zsunęło czy coś. tylko trzeba cierpliwosci

Svinecka A gdzie robiłaś włoski? Nie siągaj.. bedziesz żałować może potem że to zrobiłaś:P ... też mam takie momenty że mam ochotę ściągnąć bo mi gorąco jak jest upał;D ale tak je pokochalam ,że nie widze siebie w moich naturalnych włosach do ramion. w życiu
no tak tylko ze Ty masz swoje wlosy dopiero miesiac a ja mam juz 5 miesiecy i chyba czas najwyzszy je sciagnac bo juz nie daje sobie z nimi rady. zgrzewy zaczynaja mi sie platac miedzy soba i w ogole zmeczyly mnie juz te wlosy. poza tym jak ide na plaze to musze uwazac zeby nie moczyc glowy i w ogole.
od poczatku planowalam ze ponosze je tak do wakacji, chociaz myslalam ze nie wytrzymaja tyle, no ale w koncu robila mi je mistrzyni

ja robilam w salonie MATRIX na krasinskiego, otworzyla go moja znajoma fryzjerka ktora ma bardzo duze doswiadczenie w doczepianiu wlosow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:42   #3415
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

DianaK-jak mocno ściskałaś microringi?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:45   #3416
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Svinecka- no chyba,że tak.. jak już ci się plączą i w ogóle Ciekawe ile moje wytrzymają..A o tym salonie hmm nie słyszałam ile zapłaciłaś? i jakiej dł masz włoski?)
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:50   #3417
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia


nic dziwnego ze nie slyszalas bo moja kolezanka dopiero niedawno go otworzyla, salon nazywa sie MATRIX bo jest przez ta firme wyposazony i wszystkie produkty sa tej firmy

ja zaplacilam duzo bo 2000zl, mam metode na kera-wax a wlosy mam 40cm chyba ale siegaja mi do pasa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:55   #3418
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

UUU 2000 zł to rzeczywiście dużo) Ja mam 50-55 cm i brakuje mi jakoś 10 cm zeby byly do pasa
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 12:27   #3419
figa4
Raczkowanie
 
Avatar figa4
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia ^^
Wiadomości: 154
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość

A i dodam ze mam 150 pasemek ..:P

Buuziaki:cmok : Piszcie jak cos wiecie
Jak Ci się zmieściło na głowie 150 pasemek?? Kupiłam 140 ale tylko 95 mi się zmieściło na głowie. I jak tam macam te ringi to nie ma miejsca na resztę. Chyba, że są bardzo blisko siebie umieszczone (te Twoje).
__________________
9.07.2007. START!
odchudzam się... Mż-WR nr 97 ^^
9.07.07.
waga: 66,5 kg
tłuszcz w %: 33,4 %
mięśnie: 22,7 kg

16.07.07.
waga: 65,8 kg
tłuszcze w %: 31,1 %
mięśnie: 23,3 kg

figa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:07   #3420
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja też juz jestem po przedłużaniu a efekt mozecie zobaczec tu

http://abercrombie.ownlog.com/Moje-w...5338,link.html
Jestem strasznie zadowolona. Mialam zamiar zamowic włoski na allegro ale w ostatecznosci zalatwila mi moja fryzjerka.

Edytowane przez tually
Czas edycji: 2007-06-19 o 14:59
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.