Sex z partnerem po zabiegu stulejki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-25, 14:53   #1
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245

Sex z partnerem po zabiegu stulejki


Jak w tytule -sex z partnertem który przeszedł zabieg usunięcia stulejki ...Na plus -długość stosunku -może się dlużej kochać z powodu mniejszej " wrażliwości " ale jest też druga strona medalu -ciężko mu dojść ...Dopiero sie poznajemy od tej stron i ciężko mi go "zadowolić " czy podniecić żeby doszedł we mnie ...Macie może doświadczenie z takimi mężczyznami ? jakie pieszczoty ,pozycje są dla mężczyzny po obzezaniu bardziej podniecające
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 00:27   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

A kiedy on ten zabieg miał? Może jeszcze odczucia muszą mu się unormować?

Z tego co wiem to najbardziej podniecająca pozycja dla mężczyzn to na jeźdźca, ale to też kwestia indywidualna. Zapytaj co go podnieca. Mówiłaś mu w ogóle, że nie miałabyś nic przeciwko krótszym stosunkom? Może on myśli, że im dłużej tym lepiej i dodatkowo się wstrzymuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 06:40   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Zawsze mnie bawi wymieniane plusów obrzezania: długodystansowiec. No tak, bo jak ma napleta to 5 min i do domu xd

Wyżej wspomniano o pozycji na jeźdźca, mój szybciej dochodzi w pozycji na pieska.

Kwestia indywidualna, tyle.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 07:08   #4
Backinblack93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Ewo mój partner ma to samo a jest juz 5 lat po zabiegu. Wskazana pozycja na jeźdźca. Czasami ta dlugodystansowosc to u mojego faceta nawet 40 minut.

Edytowane przez Backinblack93
Czas edycji: 2019-08-26 o 07:11
Backinblack93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 08:26   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Według mnie większe znaczenie w szybkości dochodzenia niż obrzezanie ma to jak bardzo wyposzczony jest facet. Jeżeli uprawiała seks albo masturbowal się tego samego dnia to będzie na pewno dłużej niż po kilku dniach abstynencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 08:48   #6
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Nie ma reguł, a najlepiej jest rozmawiać. To dziwne, że ludzie wolą zaczerpnąć źródła u obcych ludzi na forum niż porozmawiać z kimś z kim uprawiają seks...


Zapytaj czy potrafiłby szybciej dojść, bo dla Ciebie to trochę męczące - możliwe, że on specjalnie wybiera pozycje, które mniej go podniecają żeby dłużej wytrzymać.
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 15:15   #7
agnieszka1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 25
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Mój były był obrzezany i nie zauważam totalnie żadnej różnicy w odczuwaniu przyjemności w porównaniu z innym partnerem, który nie był obrzezany. Dla mnie to taki szczegół, że nie wiem jak może on wpływać na jakość pożycia, przeciez to od tyle zalezy.. Jezeli tylko tak, z czysto estetycznego punktu widzenia to nawet przyznam, ze o wiele bardziej podobają mi się obrzezane penisy. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia z mojej strony, ale jakoś bardziej do tej opcji się przychylam. Powiedzmy tylko tak odkrycie czegoś nowego było

Edytowane przez agnieszka1717
Czas edycji: 2019-08-26 o 15:28
agnieszka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-29, 05:50   #8
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Ja też przeszedłem ten zabieg jakiś czas temu. Nie całkowite obrzezanie ale częściowe. Na początku faktycznie jest duży dyskomfort bo wrażliwa żołądź ociera się nawet o bieliznę i to jest dyskomfort. Na początku nie zauważyłem różnicy w czasie dochodzenia bo żołądź nadal była wrażliwa. Po pewnym czasie czas stosunku trochę się wydluzył ale to też zależało od częstotliwości uprawiania seksu. Na mnie najlepiej działa pozycja od tyłu najszybciej dochodzę ale to indywidualna sprawa każdego faceta. Sproboj ie różnych pozycji poznajcie w jakiej jest najlepiej i długość zbliżenia wam odpowiada. Porozmawiaj z partnerem czy przypadkiem nie zadowala się czasem sam dlatego podczas seksu ciężko mu dojść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 08:33   #9
chyntia
Raczkowanie
 
Avatar chyntia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z partnerem czy przypadkiem nie zadowala się czasem sam dlatego podczas seksu ciężko mu dojść.

Co niektórzy tak robią, że się "przygotowują" godzinkę czy dwie przed, a potem robią to bez końca i bez namiętności... co Ci faceci w głowach mają...
chyntia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:15   #10
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez chyntia Pokaż wiadomość
Co niektórzy tak robią, że się "przygotowują" godzinkę czy dwie przed, a potem robią to bez końca i bez namiętności... co Ci faceci w głowach mają...
Ja kiedyś miałem problem z dość szybkim wytryskiem więc zdarzało ni się zrobić to samemu przed żeby potem dłużej wytrzymać z partnerka ale to nie trwało godzinę potem wtedy było tak w sam raz ze ona zdążyła dojść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 08:45   #11
chyntia
Raczkowanie
 
Avatar chyntia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 39
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałem problem z dość szybkim wytryskiem więc zdarzało ni się zrobić to samemu przed żeby potem dłużej wytrzymać z partnerka ale to nie trwało godzinę potem wtedy było tak w sam raz ze ona zdążyła dojść
Zdolny chłopak, brawo
chyntia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 08:36   #12
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez chyntia Pokaż wiadomość
Zdolny chłopak, brawo
:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 15:22   #13
Paulla80
Raczkowanie
 
Avatar Paulla80
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 46
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Trzeba po prostu mieć pomysł i znać swoje ciało :d Tak czy inaczej, gatsy dla Ciebie że nie liczysz tylko na swoją przyjemność :p
Paulla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 05:37   #14
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez Paulla80 Pokaż wiadomość
Trzeba po prostu mieć pomysł i znać swoje ciało :d Tak czy inaczej, gatsy dla Ciebie że nie liczysz tylko na swoją przyjemność :p
Masz rację trzeba znać swoje cialo i swoje reakcje. Takie rozwiązanie wydawało mi się optymalne na tamtą chwilę a w seksie najwspanialszą jest przyjemność i pełna satysfakcja partnerki kiedy widzę że jest jej wspaniale to i mi tak jest nie zadowoli bym się tylko własnym orgazmem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 11:01   #15
Rozkosznik
Przyczajenie
 
Avatar Rozkosznik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 24
Dot.: Sex z partnerem po zabiegu stulejki

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
Jak w tytule -sex z partnertem który przeszedł zabieg usunięcia stulejki ...Na plus -długość stosunku -może się dlużej kochać z powodu mniejszej " wrażliwości " ale jest też druga strona medalu -ciężko mu dojść ...Dopiero sie poznajemy od tej stron i ciężko mi go "zadowolić " czy podniecić żeby doszedł we mnie ...Macie może doświadczenie z takimi mężczyznami ? jakie pieszczoty ,pozycje są dla mężczyzny po obzezaniu bardziej podniecające
Najbardziej podniecające pozycje to kwestia indywidualna, ale tak jak pisali przedmówcy - ogólnie bardzo lubimy na pieska i na jezdzca (w tym odwrócona), do tego 69.
Poeksperymentuj (gdy stymulujesz go ręką lub ustami nie zapominaj o woreczku, spróbuj czulych/sprośnych słówek i rozmowek) a potem pytaj czy podobało mu się to, co robiłaś lub mówiłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Polecam mój autorski blog z opowiadaniami erotycznymi - Rozkosznik
Rozkosznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-05 11:01:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.