Problem z w這skami na nogach. Jaki depilator? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-05-22, 13:56   #1
olcia1995xd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Problem z w這skami na nogach. Jaki depilator?

Witam.
Mam problem z grubymi, g瘰tymi i szybko rosn帷ymi w這skami na nogach. Chcia豉m zapyta jaki polecacie depilator do lub oko這 300z. Zalezy mi aby mia dobr g這wi, jaka lepsza, z dyskami czy p瘰etami 瞠by wyrywa grube ledwo wystaj帷e w這ski? Dorad嬈ie mi te czego u篡wa przed i po depilacji aby nie by這 czerwonych kropek? bo z tym r闚niez mam problem
W闚czas lepszy b璠zie z dyskami ceramicznymi PHILIPS BRE640/00 czy z p瘰atami BRAUN SILK-EPIL 7? Podkre郵am 瞠 zale篡 mi na wyrywaniu ledwo co wystaj帷ych w這sk闚. Prosz o pomoc.
Pozdrawiam.

Edytowane przez olcia1995xd
Czas edycji: 2018-05-29 o 19:54
olcia1995xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-05-29, 19:54   #2
olcia1995xd
Przyczajenie

Dot.: Problem z w這skami na nogach. Jaki depilator?

Bardzo prosze o porad
Stary 2018-05-30, 14:01   #3
3la
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153

Z ledwo wystaj帷ymi w這skami ka盥y b璠zie mia problem, zw豉szcza jak na這篡sz na niego nak豉dki - bez nak豉dek chwytaj lepiej.

Osobi軼ie mam Philips Satin Perfect z szerok g這wic i jestem z niego zadowolona - chwyta wiele w這sk闚 za jednym razem. Wcze郾iej mia豉m Brauna Silk Epil, ale wersj z 20 p瘰etami i by o wiele gorszy, trzeba si by這 nie幢e namacha 瞠by wydepilowa nogi, poza tym cz瘰to urywa w這sy zamiast je wyrywa

Wa積e, 瞠by umy i zdezynfekowa sk鏎 przed depilacj lub tu po niej oraz dezynfekcja g這wicy po ka盥ej depilacji- zapobiega to stanom zapalnym. Jak masz sk這nno軼i do czerwonych kropek to raczej w ca這軼i tego nie wyeliminujesz, mo瞠sz nak豉da jakie kremy 豉godz帷e, ale wg mnie to bez sensu, bo i tak nie b璠ziesz w stanie pokaza n鏬 zaraz po depilacji, a jak np. wydepilujesz wieczorem to rano kropek nie ma i bez kremu.
3la jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-05-31, 10:04   #4
agnieszka_321
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Mo瞠 ja Ci pomog, bo tak si sk豉da, 瞠 mam i Philipsa z ceramicznymi dyskami i Brauna z p瘰etami. Brauna odda豉 mi mama, bo depilator si u niej nie sprawdzi.
Dop鏦i mia豉m tylko Philipsa to uwa瘸豉m, 瞠 鈍ietnie trafi豉m. By delikatniejszy, o wiele lepszy dla osoby zaczynaj帷ej przygod z depilatorem, depilacja nie by豉 bolesna.
A potem dosta豉m Brauna. I mimo obaw, 瞠 p瘰eta b璠zie bardziej bolesna, okaza這 si.... 瞠 o wiele mniej boli Braun ni Philips, co da這 si zauwa篡 szczeg鏊nie na udach. Philipsem nigdy nie da豉m rady wydepilowa ud, bo po kilku minutach mia豉m dosy i rezygnowa豉m. Braun wi璚 okaza si pod tym wzgl璠em lepszy.
Co do tego, kt鏎y lepiej poradzi sobie z kr鏒kimi, odrastaj帷ymi w這skami... C騜, 瘸den z nich w 100% sobie nie radzi. Po depilacji i tak widz (np. w s這鎍u) 瞠 jakie pojedyncze zosta造, ale depilator ich nie chwyci. Z tym, 瞠 moje w這ski s do嗆 cienkie i teraz ju troch ja郾iejsze ni kiedy.
Wi璚... gdyby zepsu造 mi si oba depilatory i mia豉bym zn闚 kupi jeden to wybra豉bym brauna z p瘰etami.
Kolejn rzecz, o kt鏎ej nale篡 pami皻a to peeling. Bo Braunie mocniej wrastaj mi w這ski, je瞠li zaniedbam piel璕nacj. Wi璚 peelingi, olejki, balsamy po depilacji s konieczne. Je瞠li o to nie zadbam to pojawiaj mi si nie豉dne czerwone krostki. Je瞠li mog jeszcze doradzi dobry balsam po depilacji to u mnie kr鏊uje Skinicer Repair Balm:
IMG_1663.jpg
Jest najlepszy jaki do tej pory mia豉m. Przyjemnie ch這dzi, ale ma te takie dzia豉nie antybakteryjne, przez co podra積ienia szybko znikaj.
agnieszka_321 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-06-05, 15:19   #5
olcia1995xd
Przyczajenie

Dzi瘯uje za odpowiedzi. Jeszcze takie pytanie dla pewno軼i, wed逝g Was z grubszymi w這skami kt鏎y lepiej sobie poradzi? Pesety czy dyski?
Stary 2018-06-11, 11:07   #6
paulinkka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 273

Jesli masz taki problem to w ogole odradzam depilator. Mi zmasakrowa nogi. Do dzisiaj lecz je z blizn i wrastajacych wlosow. A uzywalam roznych peelingow, r瘯awic kessa i nic nie pomaga這. Szkoda tez czasu, bo maj帷 problemy hormonalne wlosy zaczynaj odrastac ju po tygodniu, a depilacja n鏬 trwa kilka godzin.. Mia豉m brauna silk epil.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-06-12, 23:39   #7
olcia1995xd
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka wiadomo嗆
Jesli masz taki problem to w ogole odradzam depilator. Mi zmasakrowa nogi. Do dzisiaj lecz je z blizn i wrastajacych wlosow. A uzywalam roznych peelingow, r瘯awic kessa i nic nie pomaga這. Szkoda tez czasu, bo maj帷 problemy hormonalne wlosy zaczynaj odrastac ju po tygodniu, a depilacja n鏬 trwa kilka godzin.. Mia豉m brauna silk epil.
I powiedz mi, jak sie upora豉 z tym?
Stary 2018-06-13, 11:11   #8
paulinkka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 273

Cytat:
Napisane przez olcia1995xd Poka wiadomo嗆
I powiedz mi, jak sie upora豉 z tym?

Przestalam uzywac depilatora. Dalej mam blizny i 郵ady po wrastajacych w這sach.
paulinkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-06-13, 12:01   #9
25ml
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 349

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka wiadomo嗆
Przestalam uzywac depilatora. Dalej mam blizny i 郵ady po wrastajacych w這sach.
Ja po depilatorze tez mam blizny. Moje 造dki wygl康aj jakbym by豉 pok御ana przez owady, kleszcze itp. Cale w czerwone strupy, czerwonawe blizny. Maszynk zdzieralam te strupy i one dalej by造. Do tego blizny po wrastaj帷ych w這sach, cho robi豉n wszystko 瞠by ich nie by這. Po wosku to samo co po depilatorze. Teraz ju w og鏊e n鏬 nie depiluj, bo to naprawd gra nie warta 鈍ieczki, je郵i za tydzie wzgl璠nie g豉dkich n鏬 mam mie ci庵le stany zapalne.
25ml jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-06-13, 14:06   #10
Theye
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Ja te strasznie cierpia豉m przez depilator. W這ski mi wrasta造, robi豉m peelingi ale nie pomaga這. Ju przesta豉m go u篡wa, bo to chyba nie dla mnie. Ju wol i嗆 do kosmetyczki i woskiem usun望 :P
Theye jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
depilacja, depilator, golenie, porady, w這ski

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-06-13 15:06:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.