Dziury w butach nike... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-07, 15:22   #1
takietambzdety
Przyczajenie

Dziury w butach nike...

Ostatniej wiosny kupiłam sobie buty nike, które były dość drogie, bo zapłaciłam za nie ponad 300 zł. Buty baaardzo mi się podobały i są całkiem wygodne w noszeniu. Ale jest jeden problem, po kilku miesiąch użytkowania wydarły mi się dziurki na obu piętach po wewnętrznej stronie. Czytałam w internecie, że może to być wina za dużego rozmiaru obuwia bądź wkładania go bez rozsznurowywania. Co raczej nie jest prawdą w moim przypadku. Myślicie, że przyjęliby reklamację takich butów? A może lepiej wkleić jakiś zapiętek u szewca? Ile to by mogło kosztować?
takietambzdety jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-07, 21:13   #2
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
Dot.: Dziury w butach nike...

Mozesz probowac reklamowac, ale po roku od zakupu i noszone, to raczej watpie ze uznaja. Szewca tez mozesz zapytac. Moze ma jakis pomysl naprawy. A jak czesto je nosilas?
Rena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-08, 18:23   #3
Marigold19
🦄

Ja tak kiedyś przecierałam wszystkie buty, więc myślę, że to coś w sposobie noszenia albo budowy stopy. Szewc zrobi Ci tam zapiętek ze skóry.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...56&postcount=1
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 15:28   #4
KarinaBallerina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez takietambzdety Pokaż wiadomość
Ostatniej wiosny kupiłam sobie buty nike, które były dość drogie, bo zapłaciłam za nie ponad 300 zł. Buty baaardzo mi się podobały i są całkiem wygodne w noszeniu. Ale jest jeden problem, po kilku miesiąch użytkowania wydarły mi się dziurki na obu piętach po wewnętrznej stronie. Czytałam w internecie, że może to być wina za dużego rozmiaru obuwia bądź wkładania go bez rozsznurowywania. Co raczej nie jest prawdą w moim przypadku. Myślicie, że przyjęliby reklamację takich butów? A może lepiej wkleić jakiś zapiętek u szewca? Ile to by mogło kosztować?

Jesli na piętach po wewnetrznej stronie to może być raczej problem zbyt małego rozmiaru (nike miewa dziwną romiarówkę). Ale niektóre ich modele, np. Air Max Thea miały taką przypadłość, ze niemal wszystkim wycierały się w tym miejscu. Tak szy siak, szewc powinien pomóc, moze Ci w tym miejscu wkleić delikatne wzmocnienie ze skóry, co wygląda bardzo estetycznie i jest wygodne w użytkowaniu.

KarinaBallerina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości