Wiecznie brudne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2020-03-11, 17:15   #1
Punia992
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Wiecznie brudne w這sy

Drogie Panie mo瞠 pomo瞠cie - mam wiecznie brudne w這sy tak jakby niedomyte nawet 鈍ie穎 po myciu. U篡wa豉m ju chyba wszystkich szampon闚. Z ka盥ej p馧ki cenowej. Tak瞠 fryzjerskich a nawet myd豉. Za ka盥ym razem to samo.
Punia992 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-11, 17:52   #2
Maalinkaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 52 764
Dot.: Wiecznie brudne w這sy

Peeling do skory glowy powinien rozwi您a spraw. Raz w tygodniu u篡wa.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
2019:26
2020:9
Maalinkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-12, 17:15   #3
HalszkaRitta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 805

Mo瞠 warto wybra si do trychologa.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-12, 17:25   #4
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 176
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Poka wiadomo嗆
Mo瞠 warto wybra si do trychologa.
Warto, chocby po to, zeby zobaczyc stan swojej glowy pod kamerka. Potem dobrac odpowiednia pielegnacje: peelingi, szampony, technika mycia. Zastanowic sie, co stoi za tym stanem.

Moje w這sy

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-13, 23:56   #5
monpij12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i si sprawdzi ale mi kiedy polecono przy這篡 wi瘯sz wag do sp逝kiwania szamponu po myciu w這s闚. Okaza這 si 瞠 przez po酥iech i niedbalstwo nie splukiwalam w這s闚 odpowiednio i zostawia豉m na nich resztki szamponu kt鏎y obci捫a moje w這sy i sprawia 瞠 drugiego dnia by造 oklapni皻e i przet逝szczaj si jakbym ich w og鏊e nie my豉. Od kiedy wi璚ej czasu po鈍i璚am by dok豉dnie je sp逝ka s bardziej i d逝瞠j 鈍ie瞠. A je瞠li problem u Ciebie jest zupe軟ie inny polecilabym wybra si jednak do specjalisty tam dowiesz si dok豉dnie co konkretnie dla Ciebie by這by najlepszym rozwi您aniem 😀
monpij12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-14, 00:20   #6
Swietusia
Bot

Wiadomo軼i: 8 929
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez monpij12 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy to w twoim przypadku ma znaczenie i si sprawdzi ale mi kiedy polecono przy這篡 wi瘯sz wag do sp逝kiwania szamponu po myciu w這s闚. Okaza這 si 瞠 przez po酥iech i niedbalstwo nie splukiwalam w這s闚 odpowiednio i zostawia豉m na nich resztki szamponu kt鏎y obci捫a moje w這sy i sprawia 瞠 drugiego dnia by造 oklapni皻e i przet逝szczaj si jakbym ich w og鏊e nie my豉. Od kiedy wi璚ej czasu po鈍i璚am by dok豉dnie je sp逝ka s bardziej i d逝瞠j 鈍ie瞠. A je瞠li problem u Ciebie jest zupe軟ie inny polecilabym wybra si jednak do specjalisty tam dowiesz si dok豉dnie co konkretnie dla Ciebie by這by najlepszym rozwi您aniem
Dok豉dnie.

Autorko, masowanie i sp逝kiwanie.
Wyobra sobie, 瞠 myjesz brudny motocykl. Nie polewasz go tylko p造nem i wod, ale wycierasz, 瞠by brudy zesz造, a potem dok豉dnie sp逝kujesz preparat myj帷y, 瞠by nie zosta造 po nim smugi.
Z w這sami to oczywi軼ie bardziej z這穎na sprawa, ale tak na ch這pski rozum jest. W ten spos鏏 kiedy wyt逝maczy豉m by貫mu facetowi, jak my g這w.

I zwr鵵 uwag, 瞠by w szamponie nie by這 silikon闚.
Swietusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-15, 10:02   #7
chichoootek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Warto zwr鏂i na to uwag. Do dzisiaj tak mam, 瞠 gdy mam za ma這 czasu i 幢e sp逝cz g這w to tak czy siak musz j my jeszcze raz. Dodatkowo gdy na這篡 si zbyt du穎 piel璕nacji, jaki maseczek i sp逝cze niedok豉dnie to w這sy wygl康aj na brudniejsze ni wczesniej. Najlepiej w這sy my dwa razy. Najpierw z tego brudu a potem juz piel璕nacyjne.
chichoootek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-17, 14:13   #8
KarolinaS17
Przyczajenie

Ja te w這sy zawsze myj dwa razy..nie wyobra瘸m sobie inaczej dodatkowo raz w tygodniu u篡wam szamponu do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si na bazie czarnej rzodkwi z seboradin-niez造 "czy軼ioch" ,ale wtedy czuj ,瞠 zar闚no w這sy jak i sk鏎a g這wy s odpowiednio domyte, szczeg鏊nie je郵i p騧niej wcieram w sk鏎 g這wy ampu趾i albo lotion.
KarolinaS17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-29, 09:53   #9
Kasska1981
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja te zawsze myj dwa razy, troch to uci捫liwe, ale ju przywyk豉m.

Od d逝窺zego czasu stosuj si te do rad, kt鏎e us造sza豉m, czyli: 1. delikatne masowanie (wyd逝瘸 to czas mycia w這s闚 co prawda..), ale chodzi o to, aby nie szorowa g這wy, sp逝kiwa letni (a nie gor帷) wod.

Mo瞠 to oczywiste rzeczy, ale ja np przez d逝gi czas szorowa豉m w這sy, przez co uszkadza豉m sk鏎.
Kasska1981 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-31, 10:41   #10
Nattalia20
Przyczajenie

U mnie szampony do w這s闚 przet逝szczaj帷ych sprawdza造 si ,ale jak ju to tylko raz na tydzie przy cz瘰tszym stosowaniu,jeszcze bardziej nakr璚a造 prac gruczo堯w 這jowych i do tego przesusza造 w這sy. Zdecydowanie bardziej paradoksalnie sprawdzi造 si wcierki, ale w豉郾ie takie nakierowane na problem 這jotoku m.in seboradin Niger,mo瞠 niezbyt 豉dnie pachn ,ale daj rad je郵i chodzi o przet逝szczanie...szczerz e m闚i帷 u mnie pozwoli造 po瞠gna si z suchym szamponem, kt鏎ego wcze郾iej nadu篡wa豉m.
Nattalia20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-31, 11:09   #11
annasfa
Przyczajenie

Ja r闚nie stosuje i polecam

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nattalia20 Poka wiadomo嗆
U mnie szampony do w這s闚 przet逝szczaj帷ych sprawdza造 si ,ale jak ju to tylko raz na tydzie przy cz瘰tszym stosowaniu,jeszcze bardziej nakr璚a造 prac gruczo堯w 這jowych i do tego przesusza造 w這sy. Zdecydowanie bardziej paradoksalnie sprawdzi造 si wcierki, ale w豉郾ie takie nakierowane na problem 這jotoku m.in seboradin Niger,mo瞠 niezbyt 豉dnie pachn ,ale daj rad je郵i chodzi o przet逝szczanie...szczerz e m闚i帷 u mnie pozwoli造 po瞠gna si z suchym szamponem, kt鏎ego wcze郾iej nadu篡wa豉m.

Edytowane przez annasfa
Czas edycji: 2020-03-31 o 11:13
annasfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-31 12:09:30

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.