Fanki spódnic i sukienek - łączmy się! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-08-21, 11:48   #691
Atavish
Zakorzenienie

Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W Łodzi na Off Piotrkowskiej jest Peggy's Boutique.
Sukienki widziałam, są przepiękne, w cenie chyba ~300 zł.
Nie miałam nigdy, co do jakości się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o poszukiwany styl, to na pewno spełniają ten warunek.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

O to chyba o tym samym butiku napisałyśmy
Tak, ten sam butik
Tam właśnie się w dużej mierze ubieram
Sukienki można już kupić od 280zl. Oczywiście kwestia modelu i firmy. Za 450 też można znaleźć Drożej pewnie też, ale nie każde modele mnie interesują, więc nie wszystkie ceny znam.
Jakościowo ciuchy są świetne, a obsługa z serii bardzo miłej i pomocnej. A co ważniejsze - szczerej. Zdarzyło mi się usłyszeć że dana sukienka nie leży na mnie dobrze i że nie powinnam jej kupować.
Więc zdecydowanie polecam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 11:04   #692
agatanaturalnie
Introwertyczka

Dot.: pytanie o materiał WISKOZA

Powoli zbliża się wiosna więc postanowiłam odświeżyć wątek Ja mam teraz fazę na sukienki. Przyznam szczerze, że niezbyt korzystnie wyglądam w spodnicach ze wzgledu na dość duży brzuszek. Jak przeglądam sklepy internetowe to na nic innego nie zwracam uwagi. Chciałabym ich mieć więcej w swojej szafie. Praktycznie całą zimę chodziłam w spodniach i mam już tego dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatanaturalnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 09:04   #693
morelle_
Moderator

Sukienka najbardziej uniwersalna dla mnie rzecz. Nie muszę myśleć co na górę, a co na dół. Dlatego mam sporo w szafie

morelle_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 20:55   #694
Gonia
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja kocham sukienki, zwlasza te długie koszulowe oraz ala boho ❤️❤️❤️ szukam teraz tej lub podobnej sukienki 😎 może któraś z Was widziała gdzieś 🙄
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200317-194833.jpg (88,5 KB, 46 załadowań)

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 22:49   #695
orsula1888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja kocham sukienki, zwlasza te długie koszulowe oraz ala boho ❤️❤️❤️ szukam teraz tej lub podobnej sukienki 😎 może któraś z Was widziała gdzieś 🙄
Mosquito ma teraz podobne w swojej kolekcji. Nie ręczę jednak za ich jakość, bo nigdy nic stamtąd nie miałam, ale widziałam zdjęcia z sesji w Santorini.

Co do spódniczek, to kupiłam w Orsay fioletową spódniczkę w bratki w rozmiarze 32, miała się trzymać talii, a spada mi na biodra. Nie lubię biodrówek, bez względu czy chodzi o spodnie czy spódnice. Niestety, spódnica nie ma szlufek, ale bardzo chcę ją sobie zostawić. Próbowałyście kiedyś odpruwać ten pas gdzieś z boku, aby wpuścić do środka gumkę?
orsula1888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 08:06   #696
pani_smith
Zakorzenienie

Najlepiej zanieś te spódnice do punktu krawieckiego - pani ci powie, co się da a co nie z uwagi na konstrukcje i właściwości materiału.
Obstawiam że lepszym pomysłem byłoby po prostu jej zwężenie

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 18:39   #697
orsula1888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Najlepiej zanieś te spódnice do punktu krawieckiego - pani ci powie, co się da a co nie z uwagi na konstrukcje i właściwości materiału.
Obstawiam że lepszym pomysłem byłoby po prostu jej zwężenie
Chyba tak zrobię, jak zakończy się epidemia koronawirusa i zakłady krawieckie będą otwarte Bo ja mam dwie lewe ręce do rzeczy wymagających uzdolnień manualnych.
orsula1888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 07:30   #698
Marigold19
🦄

Cytat:
Napisane przez orsula1888 Pokaż wiadomość
Mosquito ma teraz podobne w swojej kolekcji. Nie ręczę jednak za ich jakość, bo nigdy nic stamtąd nie miałam, ale widziałam zdjęcia z sesji w Santorini.

Co do spódniczek, to kupiłam w Orsay fioletową spódniczkę w bratki w rozmiarze 32, miała się trzymać talii, a spada mi na biodra. Nie lubię biodrówek, bez względu czy chodzi o spodnie czy spódnice. Niestety, spódnica nie ma szlufek, ale bardzo chcę ją sobie zostawić. Próbowałyście kiedyś odpruwać ten pas gdzieś z boku, aby wpuścić do środka gumkę?
Przy rozmiarze 32 obstawiam, że jesteś szczuplutka (ach ta moja wrodzona przenikliwość), więc może po prostu jest za duża w pasie i wystarczy zebrać centymetr czy dwa żeby nie opadała.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...56&postcount=1
Marigold19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kraków, sukienka 36, sukienka na jesień, szycie na miarę, ślub

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości