Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-26, 11:53   #4141
Radzka
Zadomowienie

Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jaka dawka paracetamolu obniża działanie tabletek? Czy nalewka z piołunu obniża działanie?
Antykoncepcja może obniżać działanie paracetamolu a nie odwrotnie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 12:40   #4142
Adrianna_8
Moderator

Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym zacząć stosować wcierkę na porost włosów z kropli żołądkowych - krople wciera się bezpośrednio na skórę głowy.

Myślicie, że mogą one wpływać na działanie tabletek, mimo tego, że krople nie trafiają bezpośrednio do żołądka?
Nie, nie wpłyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 9 056 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Adrianna_8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 10:50   #4143
Ludekkrasnoludek
Raczkowanie

Hej, mam pytanie. Wystąpiła mi ogromna opryszczka na wardze, wysłałam moja matule do apteki i kupiłam mi maść, zovirax duo ale ja biorę tabletki antykoncepcyjne czy taka maść ma jakiś wpływ na tabletki czy raczej nie bo to jednak maść i działa miejscowo, dziękuje z góry za odpowiedzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ludekkrasnoludek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 11:57   #4144
mel95
Raczkowanie

Dziewczyny, biore drosfemine. Nie pomijalam tabletek. Dzis 3 dzien przerwy i krwawienia dalej nie ma. Zawsze jest drugiego. Tak sie boje. Ktoras z Was tak miala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mel95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 16:18   #4145
zuuuuskaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ludekkrasnoludek Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Wystąpiła mi ogromna opryszczka na wardze, wysłałam moja matule do apteki i kupiłam mi maść, zovirax duo ale ja biorę tabletki antykoncepcyjne czy taka maść ma jakiś wpływ na tabletki czy raczej nie bo to jednak maść i działa miejscowo, dziękuje z góry za odpowiedzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie obniża skuteczności.
zuuuuskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
antykonc, antykoncepcja, antykoncepcja hormonalna, antykoncepcja tabletki, skuteczność, tabletka antykoncepcyjna, tabletki, tabletki antykoncepcyjne

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości