Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-26, 16:37   #2011
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mam pompowane i nie przykladalam do tego specjalnej wagi. Jak bylam w sklepie z wozkami, to o ile dobrze pamietam, babeczka tlumaczyla, ze pompowane sa dobre na wies, jazdy po kamulcach, a piankowe sa lzejsze i nadaja sie na chodniki, spacery po centrach handlowych itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mhm, na równe chodniki jak najbardziej, ale czy na wrocławskie też?
Śmieję się trochę, ale mam w okolicy naprawdę różne nawierzchnie, zarówno wygodny, szeroki, równy chodnik, jak i wertepy niczym na polu czy chodniki przypominające bardziej gruzowisko. I moje pompowane koła nieźle sobie z nimi radzą, nie wiem jak to będzie z piankowymi. Zresztą, dowiem się, jak dostanę wózek w ręce, a w zasadzie pozwolą mi w sklepie wyprowadzić go na chodnik. Już się doczekać nie mogę, takie zakupy dają mi frajdę
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 17:27   #2012
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja nie cierpie, zaraz sie wkurzam, ze zrobili z tego wielki biznes bazujacy na emocjach rodzicow. Kazdy chce zapewnic dziecku co najlepsze i ceny sa absurdalne. Nie chodzi o to, ze mi szkoda pieniedzy, tylko sie irytuje tym sztucznym napompowaniem branzy. No ale chyba kryzys zaraz rozwiaze temat i jeszcze bede tesknic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 17:50   #2013
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Miałam dla starszej spacerówkę z piankowymi i teraz dla młodszej mam gondole z pompowanymi i już nie wróce do piankowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 17:52   #2014
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie wiemy tego tak do konca. A moze czesc dzieci umierala, bo jednak organizm matki nie wyrabial z laktacja? To oczywiscie mogly byc pojedyncze przypadki. Dlatego porownuje to z porodem, ciaza to najbardziej naturalna rzecz na swiecie, ale wszyscy wiemy, ze gdyby nie wspolczesna medycyna, to dla jakiegos procenta dzieci i matek porod konczylby sie tragedia.
Mi laktacja przyszla stosunkowo latwo, mimo wczesniactwa, cc i stresu. Kolezanka jeczy, ze ma 30ml, ale pracuje z laktatorem raz na dobe, bo wiecej nie ma czasu. No ale mimo wszystko wierze, ze jak ze wszystkim, zdarzaja sie i zawsze zdarzaly jednostki, u ktorych organizm na jakims polu daje ciala i nie sa w stanie nic z tym zrobic.
Np raz dziennoe to wygaszanie laktacji

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 18:59   #2015
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Miałam dla starszej spacerówkę z piankowymi i teraz dla młodszej mam gondole z pompowanymi i już nie wróce do piankowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, tego się spodziewałam... A co Ci najbardziej przeszkadzało w piankowych?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-26, 21:40   #2016
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ech, tego się spodziewałam... A co Ci najbardziej przeszkadzało w piankowych?
Strasznie się trząsł cały wózek na każdej dziurze czy kamieniu, jeżdżenie po jakimkolwiek podłożu innym niż gładki chodnik to była katorga, plus wózek był mało sterowny i taki jakby sztywny. Ale też muszę powiedzieć, że w tamtej chwili jakoś wielce mi to nie przeszkadzało. Za to teraz, gdy mam porównanie - no pompowane kółka to super wygoda, na niższe krawężniki sam wjeżdża, mogę jeździć po chodnikach, piaskowych drogach, lesie i w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 05:22   #2017
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A mialas amortyzacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 09:20   #2018
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

W naszym modelu była różnica 300 zł więcej za koła pompowane...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:18   #2019
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja mam żelowe koła, więc nic nie podpowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:14   #2020
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mam pytanie do mam tych dzieciaczkow wazacych kolo 9 kilo. Mieszcza sie jeszcze w pieluchy trojki? One sa niby do 9kg, moj Maly ma 6 i mam wrazenie, ze jeszcze chwilka i bedziemy w czworki wskakiwac, ale moze tylko mi sie wydaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:26   #2021
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój waży 7300 i jak skończę 1 opakowanie 3 które mam w zapasie to przechodzimy na 4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 11:33   #2022
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ja mam żelowe koła, więc nic nie podpowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz przy nich wentylki? Wg producenta mojego wózka też mam żelowe koła (?), ale jestem właśnie na spacerze i widzę wentyle...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam tych dzieciaczkow wazacych kolo 9 kilo. Mieszcza sie jeszcze w pieluchy trojki? One sa niby do 9kg, moj Maly ma 6 i mam wrazenie, ze jeszcze chwilka i bedziemy w czworki wskakiwac, ale moze tylko mi sie wydaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój nosi 4+

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:34   #2023
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Czyli jednak. To pewnie tez przejdziemy na 4 jak tylko wykonczymy zapas. Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:36   #2024
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam tych dzieciaczkow wazacych kolo 9 kilo. Mieszcza sie jeszcze w pieluchy trojki? One sa niby do 9kg, moj Maly ma 6 i mam wrazenie, ze jeszcze chwilka i bedziemy w czworki wskakiwac, ale moze tylko mi sie wydaje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas już dawno 4 bo 3 strasznie mu się odgniatały w miejscu tych gumek. Nigdy nie dotrwaliśmy z rozmiarem zgodnie z wagą na opakowaniu. Pewnie skończymy 4 które mamy i przejdziemy też na 4+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:14   #2025
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Moja nosi i 3 i 4 (na noc). Ale już niedługo z trójki schodzimy.

Nie widzę żadnych wentyli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 15:02   #2026
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A od 6 tyg juz 4

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:01   #2027
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czemu tak krótko? I równocześnie masz 10 l ściągnięte? Nie że nie dowierzam, podziwiam i zazdroszczę, ja 40 min musiałam pompować, żeby 30 ml ściągnąć...
Nie miałam wiedzy. Po prostu wzięłam laktator i odciągnęłam. Poleciało, więc dalej tak robiłam. Byłam na wątku październikowym, więc nie miałam pojęcia, że odciągnięcie 300ml to jakieś coś. Tak sobie ściągałam, żeby 200 mrozić, a nadwyżkę zostawiałam w lodówce do opanowania na bieżąco. Mroziłam, żeby dostawał jeszcze moje mleko po skończeniu kp, no ale nie przewidziałam niet. laktozy.
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Nieeee teraz młody daje mi tak w kość, że ani myślę o kolejnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

Ja raczej nigdy za kp nie przepadałam i ogólnie nie chciałam karmić. A po tym jak spędziłam prawie 3 miesiące z młodym w łóżku bo cały czas wisiał na cycku to już w ogóle mi to obrzydło.. Młody to cycoholik i chyba będę musiała go karmić 3 lata 🤣 choć bardzo tego nie chcę.
Podziwiam za tą walkę z laktatorem. Ja bym się od razu poddała. Ale nie wiem jak by to u nas wyglądało. Może jakby młody nie jadł cały dzień to i by z butli wypił..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też nie zależało na kp zupełnie. Postanowiłam, że zobaczę jak się to potoczy, a że maluch ogarnął temat to się w to bawiłam. Ale trochę zazdraszczam malucha, który chciał siedzieć w łóżku nawet na cycku. Mój to zdobywca przestrzeni od drugiej doby życia. Po pierwszej dawce szczepień miał tylko dzień muła, który serio spędziliśmy na łóżku.
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Tylko z drugiej strony 500 lat temu nikt nie ważył co chwilę noworodka/niemowlaka, matka nie znała jego wagi, nie miała więc zmartwień typu: "za mało przybrał, nie najada się, źle przystawiam itp." Nawet jak coś było nie tak, to z czasem samo się regulowało. A widzę po sobie, jak takie myśli potrafią namieszać w głowie. Bo to raz płakałam, jak mały nie chciał piersi, albo jak siedziałam z laktatorem?
Albo nie było położnej, która na pytanie świeżej mamy, co jest nie tak, skoro dziecko nie chce ssać piersi, daje butelkę z mm.
Postęp to dobra rzecz, ale czasami zamiast ułatwiać, utrudnia...
Zgadzam się z tym, u mnie w szpitalu nikt nie ważył dzieciaka ani nie komentował karmienia. Jedna położna raz coś mi zamarudziła, że głodny, że powinnam go przystawiać jedynie. Poza tym mówiły, że laktacja po cc ruszy w piątej dobie i miały rację.
Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie wiemy tego tak do konca. A moze czesc dzieci umierala, bo jednak organizm matki nie wyrabial z laktacja? To oczywiscie mogly byc pojedyncze przypadki. Dlatego porownuje to z porodem, ciaza to najbardziej naturalna rzecz na swiecie, ale wszyscy wiemy, ze gdyby nie wspolczesna medycyna, to dla jakiegos procenta dzieci i matek porod konczylby sie tragedia.
Mi laktacja przyszla stosunkowo latwo, mimo wczesniactwa, cc i stresu. Kolezanka jeczy, ze ma 30ml, ale pracuje z laktatorem raz na dobe, bo wiecej nie ma czasu. No ale mimo wszystko wierze, ze jak ze wszystkim, zdarzaja sie i zawsze zdarzaly jednostki, u ktorych organizm na jakims polu daje ciala i nie sa w stanie nic z tym zrobic.
Np. mój poród. Lekarz po cc powiedział, że nigdy bym go nie urodziła, zapewne bym przenosiła, a i tak skończyła z cc
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Każda z nas chce jak najlepiej i tyle ile mogła zrobiła dla swojego malucha

Wczoraj ogarnęłam spacerówki (internetowo rzecz jasna). Przejrzałam ok. 40, 20 parę wpisałam sobie do tabeli i wypisałam ich parametry, potem mnie olśniło, że muszę odrzucić spacerówki o nośności do 15 kg wagi dziecka, bo mój dzik już prawie 10 kg waży No i mam 4, które bardzo chcę wypróbować na żywo, dwóch marek: Baby design i Britax Romer. Ceny do 1000 zł, spore siedziska, małe wymiary po złożeniu. Tylko mają piankowe koła, w 2w1 mam pompowane i nie wiem czy nie będzie mi to przeszkadzać:mysli: Któraś z was ma piankowe w wózku?
Ja bardzo chciałam pompowane już w gondoli, ale zupełnie minie wyszło z wózkiem. Skończyłam z przepopularnym w UK silver crossem i ten wózek był okropny Spacerówkę chciałam lekką. Tu się przyłożyłam do researchu i wyboru. Chciałam koła pompowane, ale one zwiększają wagę wózka dość znacznie, więc dałam się przekonać. No i moja spacerówka ma mniejsze koła od gondoli, ale ma serio porządną amortyzację i prowadzenie jej to niebo a ziemia. Gdyby pasażer nie strzępił tak jadaczki to chyba byśmy do domu wracali tylko nocować
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mhm, na równe chodniki jak najbardziej, ale czy na wrocławskie też?
Śmieję się trochę, ale mam w okolicy naprawdę różne nawierzchnie, zarówno wygodny, szeroki, równy chodnik, jak i wertepy niczym na polu czy chodniki przypominające bardziej gruzowisko. I moje pompowane koła nieźle sobie z nimi radzą, nie wiem jak to będzie z piankowymi. Zresztą, dowiem się, jak dostanę wózek w ręce, a w zasadzie pozwolą mi w sklepie wyprowadzić go na chodnik. Już się doczekać nie mogę, takie zakupy dają mi frajdę
Mój wózek daje swobodnie radę ze wszystkimi takimi
Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Strasznie się trząsł cały wózek na każdej dziurze czy kamieniu, jeżdżenie po jakimkolwiek podłożu innym niż gładki chodnik to była katorga, plus wózek był mało sterowny i taki jakby sztywny. Ale też muszę powiedzieć, że w tamtej chwili jakoś wielce mi to nie przeszkadzało. Za to teraz, gdy mam porównanie - no pompowane kółka to super wygoda, na niższe krawężniki sam wjeżdża, mogę jeździć po chodnikach, piaskowych drogach, lesie i w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie wrażenia ze starcia gondoli ze spacerówką, mimo że oba wózki na piankowych

Mój ciągle nosi 2
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:15   #2028
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałam pompowane już w gondoli, ale zupełnie minie wyszło z wózkiem. Skończyłam z przepopularnym w UK silver crossem i ten wózek był okropny Spacerówkę chciałam lekką. Tu się przyłożyłam do researchu i wyboru. Chciałam koła pompowane, ale one zwiększają wagę wózka dość znacznie, więc dałam się przekonać. No i moja spacerówka ma mniejsze koła od gondoli, ale ma serio porządną amortyzację i prowadzenie jej to niebo a ziemia. Gdyby pasażer nie strzępił tak jadaczki to chyba byśmy do domu wracali tylko nocować
O właśnie, o to samo mi chodzi - lekki wózek, mały po złożeniu i żeby nie trzeba było zdejmować kółek przy wkładaniu do bagażnika - czyli wszystko to dyskwalifikuje pompowane koła Znowu takiego całkiem najmniejszego wybrać nie mogę biorąc pod uwagę gabaryty mojego brzdąca.

Ale właśnie wczoraj pomyślałam, że może dobra amortyzacja zniweluje wady kół innych niż pompowane, w paru filmikach o wózkach spotkałam się z tym stwierdzeniem.

To podziel się modelem wózka
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2020-03-27 o 20:18
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:50   #2029
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez schaboszczak
Czas edycji: 2020-03-29 o 07:07
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 20:51   #2030
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O właśnie, o to samo mi chodzi - lekki wózek, mały po złożeniu i żeby nie trzeba było zdejmować kółek przy wkładaniu do bagażnika - czyli wszystko to dyskwalifikuje pompowane koła Znowu takiego całkiem najmniejszego wybrać nie mogę biorąc pod uwagę gabaryty mojego brzdąca.

Ale właśnie wczoraj pomyślałam, że może dobra amortyzacja zniweluje wady kół innych niż pompowane, w paru filmikach o wózkach spotkałam się z tym stwierdzeniem.

To podziel się modelem wózka
Ale ze mnie geniusz Xlander Go Jedyny mankament to dla mnie wysokość rączki, ale ja jestem dość wysoka i w sumie przywykłam, poza tym nie mam zastrzeżeń.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 22:38   #2031
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ale ze mnie geniusz Xlander Go Jedyny mankament to dla mnie wysokość rączki, ale ja jestem dość wysoka i w sumie przywykłam, poza tym nie mam zastrzeżeń.
Wygląda fajnie. Ale do 15 kg
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 08:17   #2032
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

48

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 09:18   #2033
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja tez chcialam pozbyc sie 3w1 i kupic inna spacerowke a teraz nie wiem czy to ma sens jak londyn jest zamkniety i wychodze jedynie do parku 100m od domu

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 12:57   #2034
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja tez chcialam pozbyc sie 3w1 i kupic inna spacerowke a teraz nie wiem czy to ma sens jak londyn jest zamkniety i wychodze jedynie do parku 100m od domu

Sent from my I3312 using Tapatalk
Akurat fajna spacerówka będzie potrzebna jeszcze długo po epidemii. Fakt, chciałam już się przesiadać na nową, sytuacja wymusiła to, że przez kwiecień na pewno będziemy korzystać z tej 2w1, ale no maj czy czerwiec to już myślę, że będzie nowy pojazd. I posłuży dłużej niż 2w1.

Swoją drogą, wczoraj na spacerze szukałam jak najbardziej odosobnionej ławki, bo z tych w parkach przeganiają. A dziś przy sobocie i tak ładnej pogodnie ponoć ma być na pęczki patroli, więc spacer odpuszczam.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 16:50   #2035
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Akurat fajna spacerówka będzie potrzebna jeszcze długo po epidemii. Fakt, chciałam już się przesiadać na nową, sytuacja wymusiła to, że przez kwiecień na pewno będziemy korzystać z tej 2w1, ale no maj czy czerwiec to już myślę, że będzie nowy pojazd. I posłuży dłużej niż 2w1.



Swoją drogą, wczoraj na spacerze szukałam jak najbardziej odosobnionej ławki, bo z tych w parkach przeganiają. A dziś przy sobocie i tak ładnej pogodnie ponoć ma być na pęczki patroli, więc spacer odpuszczam.
Ja lawke w parku widze z okna, wychodze jak wolna jest

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 08:14   #2036
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kurde, kanalik mo zatkalo, guza mam. :/ Chyba przez rozszerzanie diety. Wspanialy moment, nie moglam trafic lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 09:35   #2037
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Kurde, kanalik mo zatkalo, guza mam. :/ Chyba przez rozszerzanie diety. Wspanialy moment, nie moglam trafic lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ujściu zatkało czy głębiej? Ja mam już długi czas tak i muszę chyba na usg iść ale teraz to nie mam nawet jak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 10:07   #2038
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Na ujściu zatkało czy głębiej? Ja mam już długi czas tak i muszę chyba na usg iść ale teraz to nie mam nawet jak..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glebiej, blisko pachy. Troche mnie pocieszylas, ze z tym da sie chwile chodzic, oby tak bylo. Antybiotyk mi jeszcze ktos przepisze zdalnie, ale jak sie to obije o chirurga to jestem w tej chwili w czarnej dupie. Na poczatku mialam straszny problem z zapaleniami, myslalam, ze mam to juz za soba. :/ Bylebym tylko mogla karmic.
Jak to u Ciebie dokladnie wyglada? Duzy ten guz, dlugo go masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:52   #2039
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Glebiej, blisko pachy. Troche mnie pocieszylas, ze z tym da sie chwile chodzic, oby tak bylo. Antybiotyk mi jeszcze ktos przepisze zdalnie, ale jak sie to obije o chirurga to jestem w tej chwili w czarnej dupie. Na poczatku mialam straszny problem z zapaleniami, myslalam, ze mam to juz za soba. :/ Bylebym tylko mogla karmic.
Jak to u Ciebie dokladnie wyglada? Duzy ten guz, dlugo go masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Był dość spory. Tak może wielkości małej mandarynki. Teraz wydaje mi się, że jest mniejszy. Ogólnie mnie to nie boli. Ale dobrze wiem, że muszę iść z tym do lekarza. A właściwie mam to już z 2 miesiące
nie wyobrażam sobie jakbym miała iść na jakiś zabieg i by mnie nie było w domu dłużej niż 2h. Młody by z glodu umarł..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:32   #2040
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Był dość spory. Tak może wielkości małej mandarynki. Teraz wydaje mi się, że jest mniejszy. Ogólnie mnie to nie boli. Ale dobrze wiem, że muszę iść z tym do lekarza. A właściwie mam to już z 2 miesiące
nie wyobrażam sobie jakbym miała iść na jakiś zabieg i by mnie nie było w domu dłużej niż 2h. Młody by z glodu umarł..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez jest taki wielki, mam nadzieje, ze tez wytrzyma dlugo bez interwencji. Tez sobie nie wyobrazam isc na zabieg, a w obecnych i nadchodzacych warunkach, to juz w ogole odpada...
Zalamana jestem tym, juz od kilku tygodni chodzilam napieta przez cala te sytuacje z wirusem, a jak dzisiaj rano doszedl ten guz, to mnie poskladal psychicznie do reszty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.