Wypadające rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-19, 19:47   #1
krysztal00
Przyczajenie

Wypadające rzęsy

Witam, od jakiegoś czasu borykam się otóż z takim problemem. Zaczęły mi bardzo wypadać rzęsy. W wakacje miałam piękne, długie i gęste rzęsy. Codziennie widzę tylko jak na twarzy masowo wypadają mi włoski. Może to istotne, ale nosze soczewki od jakiś 2-3 miesięcy. Jeśli chodzi o malowanie rzęs, to nie robiłam tego codziennie, zalotki używałam przez jakiś niecały miesiąc i nie- nie wyrwało mi ich. Jeśli chodzi o tusz jaki używam tuszu z eveline volumix fiberlast, jak wspominałam przez jakiś czas malowalam je codziennie lub potem już okazjalnie (teraz już dałam kompletnie odpocząć rzesom a jest jeszcze gorzej) . Mam teraz na jednym oku dużą dziurę i wygalda strasznie. Z reguły jestem raczej alergiczką, ale nie wiem czemu zaczęły mi tak wypadać kiedy od zawsze miałam długie i gęste. Używam płynu micelarnego z garniera. Niestety, ale wole nie ryzykować i nie używać żadnych odzywek, bo boje się ze to gorzej zadziała (jestem specyficzna osoba i na mnie najwyraźniej wszystko złe działa). Proszę o pomoc, tęsknie za moimi dawnymi rzęsami, to była jedna z moich wielkich zalet.
krysztal00 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości