Nieschodzące zaczerwienienia po wypryskach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-24, 15:42   #1
Aredei
Przyczajenie

Nieschodzące zaczerwienienia po wypryskach

Hej wszystkim!
Mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić.

Cierpię na trądzik od kilku lat. Kilka miesięcy temu poszłam do dermatolożki, niestety przepisane przez nią żele mi nie posłużyły i od tamtego czasu borykam się z tym, że pryszcze tworzą wokół siebie rozległe, bardzo czerwone plamy, które utrzymują się nawet po zniknięciu niedoskonałości. To nie są przebarwienia, wygląda to bardziej tak, jakby skóra nie mogła się zagoić. Mam całą twarz w takich paskudnych czerwonych kropach :/
Co mogę z tym zrobić? Myślałam nad zakupieniem niacynamidu z cynkiem od The Ordinary - czy to dobry pomysł?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
PS przepraszam, jeśli wątek już się pojawił
Aredei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 01:11   #2
____zinka____
Przyczajenie

Dot.: Nieschodzące zaczerwienienia po wypryskach

Hej Weszłam w wątek bo myślałam, że jest więcej odpowiedzi i znajdę nowy produkt na "zaczerwienienia"... miejmy nadzieję, że się rozkręci
Zauważyłam natomiast, że napisałaś o produkcie, który używałam, więc stwierdziłam, że się wypowiem.
Mam wykończone dwa lub trzy opakowania produktu. Za pierwszym razem byłam zachwycona, mimo małych efektów...miałam wrażenie,ze zaczerwienienia są mniejsze i że serio to pomaga.
Później kupiłam niby mocniejszy produkt tej firmy i nic, wróciłam do tego i w sumie też słabo,tak jakby nic nie działało,więc średnio polecam, kupuję tylko dla podtrzymania codziennej rutyny urodowej póki nie znajdę czegoś lepszego.
Najbardziej na blizny i zaczerwienienia pomogła mi u kosmetyczki mikrodermabrazja połączona z kwasami na zmianę z ampułkami z witaminą c.
Używałam też m. in. serum liq c jako,że się reklamowali na najwyższe stężenie witaminy c, która rozjaśnia, i nieee, rozświetlało tylko cerę, ale bez rozjaśnienia przebarwień/zaczerwień. Teraz na szybko kupiłam serum Bielendy z witaminą C (Douglas zamknięty, więc Ordinary odpadło), i działa na przebarwienia,wrażenia mam jak po Ordinary za pierwszym razem. Ale najbardziej Ci polecam inwazyjne zabiegi jak mikrodermabrazja i kwasy, miałam też w serii laser frakcyjny u lekarza (bomba!), w serii Affinity u kosmetyczki (słabo) i inne. Z tańszych rzeczy działał na mnie krem bodajże Isany rozjaśniający przebarwienia, jak będę w Rossmann'ie to znowu kupię i Ziaja punktowy reduktor przebarwień,a tak to żel aloesowy zawsze przed nałożeniem kremu dla złagodzenia, seria Pharmaceris N (na zaczerwienienia, muszę do niej wrócić,bo na poczatku jak używałam to działało,później słabiej..) Teraz używam żelu z kwasem migdałowym firmy Norel i jest okej,zamierzam kupić też tonik tej firmy.
Mam nadzieję,że trochę pomogłam i że sama znajdę nowy świetny produkt/zabieg gdy dziewczyny się wypowiedzą o swoich doświadczeniach Życzę powodzenia Kochana!*

Edytowane przez ____zinka____
Czas edycji: 2020-04-04 o 01:16
____zinka____ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości