Krwawienia pomiędzy miesiączka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-26, 00:34   #1
Saori89
Raczkowanie

Krwawienia pomiędzy miesiączka

Jak wiadomo teraz ciężko o wizytę u lekarza czy wykonanie badań. Pandemia na całego. W teorii powinnam właśnie powtarzać badania, a że jest to niemożliwe to postanowiłam przeszukać internety. Może znajdę jakąś osobę która miała podobne objawy.

Mianowicie mam krwawienia pomiędzy miesiączkami od ok. 2 lat. Na początku były mniejsze, z czasem się zwiększały. Pierwszy raz do ginekologa poszłam z tym niecały rok temu i tak chodzę od jednego do drugiego do dzisiaj.

Cytologia - ok

TSH - ok

4 podstawowe babskie hormony (nie pamiętam nazw) - ok

Ogólne badania krwi (rok temu robione) - ok

Chlamydia - nie robiłam (teraz zamierzalam)

Uroplasmy i mykoplasma (albo podobna nazwa) - nie wyszła, zle probki

Posiew - ogólnie ok, ale wyszło jednych bakterii dużo co mogło się przyczynić do zanieczyszczenia próbek Uroplasmy (dlatego miała być powtórka po leczeniu antybiotykiem)

Brałam również leki z progesteronem (mimo, że wynik mialam w normie) - nic nie pomogło.

Zaczęłam brać więc leki antykoncepcyjne, 2 pierwsze opakowania - krwawień ciąg dalszy. Zaczęłam teraz 3 opakowanie i 5 dni po okresie mam 1 dzień plamienia. Jestem załamana, tak się nie da funkcjonować. Ja przez większa część miesiąca mam "okres". Moje krwawienia są duże, czasami aż na tyle, że można je pomylić z okresem. Gdy nie brałam tabletek antykoncepcjnych ja nie wiedziałam kiedy mam 1 dzień miesieczki (w gorszych miesiącach).

Ktoś ma jakiś pomysł co to może powodować?

Ja nie wiem, 3 ginekolog u których byłaylam w miedzyczasie też nie mają pomysłów...
Saori89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości