Z rudego na blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-03, 20:10   #31
Jowitka061987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285
Dot.: jak uzyska jasny popielaty blond?

dzi瘯uj Kachula82 za rad.
czyta豉m ten w徠ek, kt鏎y poleci豉... w豉郾ie o taki blond mi chodzi jaki uzyska豉 julittaa22 (nawet umie軼i豉m jej fotki -u mnie w po軼ie 2 ostatnie) mam nadziej, 瞠 nie b璠zie mia豉 mi tego za z貫...
ona zmiesza豉 2 farby wellatonu i wyszed jej ten 郵iczny kolorek..niestety u mnie w徠pliwe, 瞠 "z豉pie" na ch這dno gdy wcze郾iej na g這wie mia豉m rudy ,a julittaa22 pasemka blond o ile si nie myl...
ten kolor, kt鏎y mam aktualnie nieco ozi瑿i m鎩 rudy..teraz jest jak widac troszk miodowy...uzyska豉m go w豉郾ie dzi瘯i farbie wellaton 8/1... niestety nadal nie ma efektu popielu... 瞠by zej軼 z rudej po鈍iaty trzeba b璠zie si nam璚zyc...julittaa22 nie mia豉 a tego problemu...
spr鏏uj z t wod jak m闚isz...ale boj si, 瞠 mo瞠 wyjsc 鄴速ko,i 瞠 tego niczym nie pokryj...

Gubi kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(uda這 si)
Jowitka061987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 06:58   #32
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

鄴速ko zawsze mo瞠sz niwelowa p逝kank lub fioletowymi szamponami np Joanny, Marrion, Prosalon i inne. Nadaj popielaty odcie i likwiduj 鄴速y kolor. Wtedy jako dotrwasz do nast瘼nego farbowania a z 鄴速ka ju lepiej doj嗆 do 豉dnego blondu bo to jednak nie rudy
Spr鏏uj jeszcze opisa sw鎩 problem w tamtym w徠ku moze inne dziewczyny co poradz.
Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-04, 10:03   #33
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph

Ktorego wellatonu uzywalas? 8.1? Poloz ten sam kolor 9popielaty blond 8.1) na wodzie 1.9%
Popielaty odcien lepiej chwyta na niskich stezeniach, nie ma sensu wieczne rozjasnianie i przyciemnianie, bo i tak nie uzyskasz tego co chcesz
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-24, 21:42   #34
Nolar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Z rudego na blond

Witam! Mam pytanie odno郾ie farbowania w這s闚.
Naturalnie moje wlosy sa koloru jasnego blondu, ale od d逝窺zego czasu farbuje je farb Garnier 100% color z這cistomiedziany blond. Teraz pragn wr鏂i z powrotem do blondu, nieco ja郾iejszego ni m鎩 naturalny. Poczeka豉m, a ruda farba zmyje mi sie nieco z w這s闚(po ok. miesi帷u nie s ju typowo rude, a raczej rudo-blond, gdy farba strasznie si zmywa). I teraz pytanie: Jak s康zicie, czy z豉pie mi blond farba? czy mo瞠 wyjdzie mi jakie cudo na g這wie z馧to-pomara鎍zowe?
Zaznacz, 瞠 w這sy nie s ju mocno rude, mo積a nawet powiedzie 瞠 to rudawy blond A farba kt鏎 wybra豉m to Garnier Color Naturals 9.1 Bardzo jasny popielaty blond
My郵a豉m jeszcze o Garnier Color Naturals 111 superjasny popielaty blond
Prosz o szybk odpowied

dodaje zdj璚ie mojego tera幡iejszego koloru w這s闚:[IMG=http://img28.imageshack.us/img28/138/img3749sy.jpg][/IMG]

Edytowane przez Nolar
Czas edycji: 2010-02-25 o 12:22
Nolar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-25, 17:58   #35
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Cytat:
Napisane przez Nolar Poka wiadomo嗆
Naturalnie moje wlosy sa koloru jasnego blondu, ale od d逝窺zego czasu farbuje je farb Garnier 100% color z這cistomiedziany blond. Teraz pragn wr鏂i z powrotem do blondu, nieco ja郾iejszego ni m鎩 naturalny. Poczeka豉m, a ruda farba zmyje mi sie nieco z w這s闚(po ok. miesi帷u nie s ju typowo rude, a raczej rudo-blond, gdy farba strasznie si zmywa). I teraz pytanie: Jak s康zicie, czy z豉pie mi blond farba? czy mo瞠 wyjdzie mi jakie cudo na g這wie z馧to-pomara鎍zowe?
Zaznacz, 瞠 w這sy nie s ju mocno rude, mo積a nawet powiedzie 瞠 to rudawy blond A farba kt鏎 wybra豉m to Garnier Color Naturals 9.1 Bardzo jasny popielaty blond
Prosz o szybk odpowied

dodaje zdj璚ie mojego tera幡iejszego koloru w這s闚:[IMG=http://img28.imageshack.us/img28/138/img3749sy.jpg][/IMG]
Ja bazuj帷 na moich do鈍iadczeniach z blondami i rudo軼iami radzi豉bym Ci zacz望 od pasemek u fryzjerki

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-25, 19:11   #36
Nolar
Przyczajenie

a gdybym po這篡豉 blond jeden z proponowanych, czym mog豚y to si skonczy? mam tu na my郵i, czy moje w這sy sta造by si z馧te, pomaranczowe, a mo瞠 blond z rudym po造skiem?
Stary 2010-02-26, 10:14   #37
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 353

Cytat:
Prosz o szybk odpowied

ja bym ci polecila k徙iel rozja郾iaj帷, potem farbe. masz jasne w這sy w sumie (cale mi sie nie zaladawalo widzialam tylko troche zdjecia) .

ja moje rude sprane po prostu rozjasnilam i pofarbowalam, byly co prawda troche rudawe w sloncu a po 2 miesiacach kolor byl wymyty i wyplowialy + stosowane p逝kanki i szampon wygladal juz jak blond. pozniej kolejna farba (nie pamietam czy rozjasnialam znowu, gdzies na forum o tym pisalam) i byl blond idealny.

stosuj plukanki i polecam ci szampon z joanny do wlosow blond i rozjasnianych

Cytat:
a gdybym po這篡豉 blond jeden z proponowanych, czym mog豚y to si skonczy? mam tu na my郵i, czy moje w這sy sta造by si z馧te, pomaranczowe, a mo瞠 blond z rudym po造skiem?
oj obawiam sie ze tylko niepotrzebnie zniszczysz wlosy a efektu nie bedzie zadnego, ew na odrostach

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:16
untouchable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-26, 21:34   #38
Nolar
Przyczajenie

na czym polega taka k徙iel rozja郾iaj帷a? prosi豉bym o jakie wskaz闚ki
ach, i jakie p逝kanki? w jakim konkretnym kolorze?

Edytowane przez Nolar
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:38
Stary 2010-02-26, 22:40   #39
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
na czym polega taka k徙iel rozja郾iaj帷a? prosi豉bym o jakie wskaz闚ki
ach, i jakie p逝kanki? w jakim konkretnym kolorze?
kapiel ta rozjasnia wlosy przed farbowaniem, jest mniej niszczaca niz typowa dekoloryzacja. poszukaj na wizazu bylo o tym, np tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662

plukanka srebrna/fioletowa.
Stary 2010-05-23, 21:00   #40
Agunio13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Wpisy w blogu: 1

mam problem, otoz ja mialam abrdzo ciemne wlosy i rozjasnilam je w domu ..wyszlu rude ale bylo ok, wiec mam je przez miesiac chociaz wlosy do tej pory sa .. zniszczone gumowate, wypadaja.. ale juz z nim nei wytrzymam.. dazylam do blondu.. jakiego uzyc rozjasniacza, albo czy farba zlapie? oto zdjecia..
Agunio13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-24, 14:04   #41
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agunio13 Poka wiadomo嗆
mam problem, otoz ja mialam abrdzo ciemne wlosy i rozjasnilam je w domu ..wyszlu rude ale bylo ok, wiec mam je przez miesiac chociaz wlosy do tej pory sa .. zniszczone gumowate, wypadaja.. ale juz z nim nei wytrzymam.. dazylam do blondu.. jakiego uzyc rozjasniacza, albo czy farba zlapie? oto zdjecia..
jesli chcesz miec w ogole wlosy to sobie daruj. albo zetnij na krotko i rozjasnij i pofarbuj.
Stary 2010-05-25, 08:05   #42
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
daj sobie spok鎩 i id do fryzjerki. Taniej Ci wyjdzie ni walka z farbami w domowym zaciszu.

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-05-29, 18:14   #43
Agunio13
Przyczajenie

ale moze jest jaka farba ktora poskutkuje? narazie uzywalam plukanek i wlosy troszeczke si rozjasni造.. co do fryzjera, nie p鎩de.. zawsze , normalnei ZAWSZE wycinaja mi 2/3 moich wlosow albo w przypadku koloryzacji robia jakies brzydkie kolory, supelnie mi nie odpowiadajace, szkoda kasy..
Stary 2010-05-29, 21:04   #44
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
ale moze jest jaka farba ktora poskutkuje? narazie uzywalam plukanek i wlosy troszeczke si rozjasni造.. co do fryzjera, nie p鎩de.. zawsze , normalnei ZAWSZE wycinaja mi 2/3 moich wlosow albo w przypadku koloryzacji robia jakies brzydkie kolory, supelnie mi nie odpowiadajace, szkoda kasy..
to zmien fryzjera i idz raz do porz康nego!

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-06-04, 14:08   #45
Necccia
Przyczajenie

GG do Necccia
Unhappy Dot.: Z rudego na blond

Mam problem mam zafarbowane w這sy na br您 kt鏎e ju po czasie zrobi造 sie lekko rudawe. Chce si przefarbowa na bardzo jasny blond, a fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 to nie mo磧iwe 瞠 jedyny kolor jaki mo瞠 uzyska to miedziany blond. Jest jaki spos鏏 瞠bym jednak mia豉 ten sw鎩 upragniony kolor? Naturalnie jestem blondynk.
Takie w這sy mam aktualnie:

Edytowane przez Necccia
Czas edycji: 2010-06-27 o 18:19
Necccia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-04, 14:19   #46
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Necccia Poka wiadomo嗆
Mam problem mam zafarbowane w這sy na br您 kt鏎e ju po czasie zrobi造 sie lekko rudawe. Chce si przefarbowa na bardzo jasny blond, a fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 to nie mo磧iwe 瞠 jedyny kolor jaki mo瞠 uzyska to miedziany blond. Jest jaki spos鏏 瞠bym jednak mia豉 ten sw鎩 upragniony kolor? Naturalnie jestem blondynk.
mozliwe ale nie za jednym razem. chcesz jasny chlodny blond tak? wiec teraz rozjasnianie albo sciaganie koloru i nalozenie farby albo pasemka. tak czy siak jesli chcesz miec zdrowe wlosy badz cierpliwa, mysle ze miedziany blond na poczatek to dobry pomysl
Stary 2010-06-04, 14:58   #47
Necccia
Przyczajenie

GG do Necccia

my郵e o jakim bardzo jasnym be穎wym blondzie
Stary 2010-06-05, 20:03   #48
Agunio13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka wiadomo嗆
to zmien fryzjera i idz raz do porz康nego!
wlasnie mialam isc gdy moja kolezanka wrocila od tego fryzjera do ktorego mialam isc a efektem jej dekolyzacji by這 co 鄴速e na g這wie i rude ko鎍闚ki. dzi瘯uje. jakie inne pomys造?;p
Stary 2010-06-05, 21:27   #49
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie mialam isc gdy moja kolezanka wrocila od tego fryzjera do ktorego mialam isc a efektem jej dekolyzacji by這 co 鄴速e na g這wie i rude ko鎍闚ki. dzi瘯uje. jakie inne pomys造?;p
s逝chaj, a czego Ty si spodziewasz? 疾 najpierw zrobisz sobie niewiadomo co na glowie i potem p鎩dziesz do fryzjera, cyk! i masz platynk? Niestety nie ma tak kolorowo i odbarwiaj帷 rudy to troch trwa. Najlepiej robi pasemka, raz drugi i tzreci i po rudym. Sama zrobisz sobie siano jak zaczniesz domowymi sposobami dekoloryzowa w這sy niestety i i tak b璠ziesz musia豉 3/4 obci望, bo w przeciwnym wypadku same Ci odpadn. Dobrzy fryzjerzy dekoloryzuj w miar delikatnie, nie odbarwi na raz rudo軼i... niestety

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
to mo瞠 zaj望 troch czasu, bo faktycznie do嗆 ciemne masz w這sy... Na pewno nie k豉d na to sama rozja郾iacza ani nic z tych rzeczy! (Bo b璠zie paskudna marchewa -ostrzegam, bo ja kilka lat temu tak zrobi豉m)
Najprostrzym i najszybszym sposobem b璠 chyba pasemka, ale to musisz robi naprawd stopniowo... I po ka盥ym pasemkowaniu odczeka z 2 miesi帷e co najmniej... Zobacz jak to wygl康a na mnie:
tu po pierwszych pasemkach i przed: klik!
a tu po drugiej wizycie u fryzjerki: klik!

i jeszcze troch i b璠 wymarzon blondynk -ale walcz o to od kilku miesi璚y ju. Trzeba cierpliwo軼i.
Stary 2010-06-06, 22:46   #50
Necccia
Przyczajenie

GG do Necccia

kat123 dzi瘯uje bardzo za odpowied b璠 pr鏏owa :P
Stary 2010-06-17, 16:38   #51
Agunio13
Przyczajenie

'najpierw zrobisz sobie niewiadomo co na glowie i potem p鎩dziesz do fryzjera, cyk! i masz platynk? Niestety nie ma tak kolorowo i odbarwiaj帷 rudy to troch trwa. Najlepiej robi pasemka, raz drugi i tzreci i po rudym. Sama zrobisz sobie siano jak zaczniesz domowymi sposobami dekoloryzowa w這sy niestety i i tak b璠ziesz musia豉 3/4 obci望, bo w przeciwnym wypadku same Ci odpadn. Dobrzy fryzjerzy dekoloryzuj w miar delikatnie, nie odbarwi na raz rudo軼i... niestety'

ha 瞠by wiedzia豉 ta znajoma o kt鏎ej wspomnia豉m SAMA zrobi陰 z tego czego 豉dny be/ blond i co najlepsze w這sy nie zrobi造 sie gorsze , ko鎍闚ki s jedynie koszmarne ale je lekko podciela i wyglada 郵icznie. Ja sobie ju raczej dam rade, czesc
Stary 2010-06-27, 18:22   #52
Necccia
Przyczajenie

GG do Necccia

na moich ciemnych w這sach 2x jasny baleja i ju mam blond i w這sy w porz康ku tylko obci皻e ko鎍闚ki.
Stary 2010-06-28, 07:37   #53
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
na moich ciemnych w這sach 2x jasny baleja i ju mam blond i w這sy w porz康ku tylko obci皻e ko鎍闚ki.
no to si ciesz ja niestety z g逝poty na jaki czas utraci豉m blond i za jakie p馧 roku zn闚 mnie czeka przeprawa z ciemnego koloru na blond

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-06-28, 08:11   #54
bernadka20
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Agunio13...
to wszystko zalezy od w這sa...Chyba nie macie takich samych ?
Albo jak d逝go farbowa豉 na ciemne ?...

kat 123
Takim osobom mo瞠sz t逝maczy, a potem maja pretensje, ze w這sy s zniszczone...Tylko do rad si nie dostosuj a chc robi swoje...Jak jej b璠 wypada to z jej glupoty..
A wracaj帷 do Twoich ciemnych w這s闚 :P To ja tez mia豉m ciemne, ale po k徙ieli rozja郾iaj帷ej si wyleczy豉m i powiedzia豉m sobie, 瞠 nigdy ciemnego br您u ! U mnie wychodzi造 jak czarne 畝dnych 10minut闚ek...
Stop suszarce od ko鎍a czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kr璚one w這sy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu趾a

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-06-28 o 08:13
bernadka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-31, 15:50   #55
bekii
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 692
z rudego na blond, samodzielne farbowanie, czy fryzjer?

Witam,

pofarbowa豉m w這sy szamponem koloryzuj帷ym (na 28 my) loreal casting crem gloss 834- bursztynowy blond, ale wyszed mi rudy s康zi豉m,瞠 odcie b璠zie bardziej podchodzi pod blond i przyznaje,瞠 jestem niezadowolona. Moje obecne w這sy fotki: 2 (sorki,ale mam ma嗆 cynkow na twarzy:P),3,4

Teraz chcia豉bym uzyska podobny kolor jak na ostatnim zdj璚iu, i teraz moje pytanie: jak farb poleci造by軼ie (z tych lepszych)? i czy pokryje ona r闚nomiernie m鎩 obecny rudy?

I tu chyba pytanie retoryczne:P farbowa lepiej u fryzjera czy w domu? Jakich farb u篡waj fryzjerzy (chodzi mi o firmy)?
Boj si,瞠 jak p鎩d do fryzjera to i tak nie wyjdzie mi ten kolor co chc, a tylko wydam kas.. jak my郵icie?
Czy mo積a 'reklamowa' farbowanie u fryzjera? bardzo prosz o Wasz opini i pomoc.

Z g鏎y bardzo dzi瘯uj

Moje cuda na szyde趾u:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-07, 17:43   #56
pheronike123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Opowiem wam moj histori.. ;)

Ca豉 moja historia zacz窸a si od tego, 瞠 mia豉m... rude w這sy po zafarbowaniu mojego blondu..
Strasznie wtedy panikowa豉m, chcia豉m i嗆 na dekoloryzacje, rozja郾i w這sy.. Jednak ka盥y m闚i mi, bym poczeka豉, bo zawsze farba mo瞠 zej嗆.. By豉m w rozpaczy, no ale nie poddawa豉m si. Zacz窸am szuka szamponu rozja郾iaj帷ego.. Najpierw u篡wa豉m z avonu do w這s闚 blond.. (Pami皻am, 瞠 kiedy, jak jeszcze mia豉m swoje w這sy u篡wa豉m starej wersji tego szamponu, kt鏎y rozja郾i mi troch w這sy, wi璚 mia豉m nadziej, 瞠 tym razem to te mi si uda) Jednak nie da on 瘸dnych wi瘯szych efekt闚.. A w ko鎍u, p馧 roku temu, trafi豉m na szampon i od篡wk Timotei (zawsze z od篡wk, gdy po samym szamponie w這sy nie s takie mi瘯kie) Z這te refleksy (akutalnie u篡wam nowszej wersji - z這ciste refleksy, kt鏎a jest z miodem i rumiankiem). U篡wam go non stop, bez wi瘯szej przerwy.. I ju od prawie dw鏂h miesi璚y mog pokaza si z pi瘯nym odcieniem blondu na w這sach.. Jestem ogromnie szcz窷liwa z tego powodu ! Tak 豉twym sposobem wr鏂i豉m do mojego naturalnego koloru. Ka盥y kto mnie spotyka po d逝窺zym czasie pyta si mnie, czy farbowa豉m w這sy.. Jak wida nie trzeba tego robi . Nie do嗆, 瞠 mam pi瘯ny odcie blondu to do tego w s這鎍u mieni mi si prawdziwe, z這te refleksy, gdy szampon zawiera w sobie z這te drobinki, kt鏎e utrzymuj si naprawd d逝gi czas.. a co najwa積iejsze.. w這s闚 nie farbowa豉m ju ponad rok.. wi璚 moje naturalne w這sy maj ju z d逝go嗆 12 cm.. a nawet si nie odr騜niaj od pozosta造ch w這s闚.. to cud
wi璚 polecam go wszystkim, nie tylko dlatego, 瞠 nadaje wspania造 kolor w這som, ale r闚nie dlatego, i po szamponie i od篡wce w這sy s mi瘯kie i 陰two si rozczesuj.. do tego maj 豉dny zapach

Ten szampon Timotei uratowaj moje w這sy przed r騜nymi niszcz帷ymi zabiegami.. dlatego jest to m鎩 KWC
pheronike123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 19:34   #57
babelkolek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Hej!
Ja w豉郾ie tez chcia豉m rozja郾ic moje rude w這sy. Prosze doradzcie mi jak je powinnam potraktowac? Rozjasniaczem czy farba? Z g鏎y dzieki za pomoc
babelkolek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-09, 19:50   #58
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babelkolek Poka wiadomo嗆
Hej!
Ja w豉郾ie tez chcia豉m rozja郾ic moje rude w這sy. Prosze doradzcie mi jak je powinnam potraktowac? Rozjasniaczem czy farba? Z g鏎y dzieki za pomoc
fryzjerem
farba nic Ci nie da, tylko przesuszy w這sy.
a rozja郾iacz mo瞠 da nieprzewidywalne efekty. Ostatnio jak robi豉m pasemka (te schodz na blond z ciemnych) to przysz豉 dziewczyna, kt鏎ej po rozja郾ianiu rudych w這s闚 w domu wysz豉 ziele na g這wie i fryzjerka musia豉 to ratowa

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-09-09, 22:55   #59
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez babelkolek Poka wiadomo嗆
Hej!
Cytat:
Napisane przez kat123 Poka wiadomo嗆
fryzjerem
farba nic Ci nie da, tylko przesuszy w這sy.
a rozja郾iacz mo瞠 da nieprzewidywalne efekty.
Ostatnio jak robi豉m pasemka (te schodz na blond z ciemnych) to przysz豉 dziewczyna, kt鏎ej po rozja郾ianiu rudych w這s闚 w domu wysz豉 ziele na g這wie i fryzjerka musia豉 to ratowa
a fryzjer nie uzywa farby? nie uzywa rozjasniacza? jak sie ma troche wiedzy to mozna i ufarbowac i rozjasnic wlosy. i zejsc z rudych do blondu samodzielnie mozna.

jak sie nie zna prostych zasad dot farbowania to wychodza zielenie i rozne paskudztwa.

nie bede sie rozpisywac kolejny raz jak zejsc z rudych do blondu. zdaje sie ze nawet strone wczesniej kiedys komus radzilam. powiem tylko ze najwazniejsze to cierpliwosc.
Stary 2010-09-10, 06:07   #60
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
a fryzjer nie uzywa farby? nie uzywa rozjasniacza? jak sie ma troche wiedzy to mozna i ufarbowac i rozjasnic wlosy. i zejsc z rudych do blondu samodzielnie mozna.

jak sie nie zna prostych zasad dot farbowania to wychodza zielenie i rozne paskudztwa.

nie bede sie rozpisywac kolejny raz jak zejsc z rudych do blondu. zdaje sie ze nawet strone wczesniej kiedys komus radzilam. powiem tylko ze najwazniejsze to cierpliwosc.
u篡wa, ale ka盥y kto farbowa sam i u dobrego fryzjera zauwa篡 r騜nic, bo jednak produkty drogeryjne i profesjonalne si ciut r騜ni poza tym id帷 do fryzjera takie w這sy od razu mo積a przemieni w blond w wi瘯szo軼i za pomoc pasemek i nie trzeba cierpliwo軼i no ale jak kto chce kombinowa w domu... to trzymam kciuki za takie osoby, raz komu wyjdzie a raz nie.

D馧 od 11.04.2015.
Odpowiedz

Tagi
blond, farba, farbowanie, fryzjer, jasny popielaty blond, malowanie, platyna, rozja郾ianie, rude, rude refleksy, rudy, wlosy, w這sy, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.