Z rudego na blond - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-13, 15:53   #61
Pogloskova
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Pogloskova
Dot.: Z rudego na blond

Witam!
Szukam konkretnej porady
M鎩 naturalny (kt鏎ego nie widzia豉m ho ho) kolor w這s闚 to do嗆 jasny szatyn. Mniej wi璚ej taki jak na zdj. 1.
Farbowa豉m kilka razy na ciemno, kolor zwykle prawie ca趾owicie schodzi. P馧 roku temu zamarzy造 mi si w這sy blond (przy wi郾iowej szamponetce, akurat)- fryzjerka jednak powiedzia豉, 瞠 to zabieg na kilka wizyt i zrobi豉 mi jedynie delikatny baleja. Og鏊nie wysz這 豉dnie, br您owo z這te w這ski. Nie mog帷 si jednak doczeka, pomy郵a豉m 瞠 mo瞠 lepiej zapu軼i w這sy i zafarbowa te pasemka, no bo szkoda rozja郾ia dalej i niszczy. Dwa razy farbowane na br您ik, za ka盥ym razem si zmywa這 do rudych prze鈍it闚... Posz豉m zn闚 do fryzjerki (tym razem innej) z zamiarem obci璚ia w這s闚 i farbowania na szatyn, zbli穎ny do mojego naturalnego odcienia. Farba jednak wysz豉 ca趾iem ciemna :/ Kolor mi si nie podoba, dlatego chc帷 co zmieni kupi豉m farb L'Oreal koloru Mango i tak wyszed mi br您, z pomara鎍zowo-rudym po造skiem. Teraz chcia豉bym cofn望 ca陰 t operacj i zn闚 da szans na blond. Pyta豉m fryzjerk, ta proponuje mi (do嗆 drogi i ryzykowny zreszt) baleja i mo瞠 co z tego potem by mia這 wyj嗆. Rozja郾ianie pono da 鄴速y efekt.
Czyta豉m o dekoloryzatorach, ale nie wiem, czy to co da. Prosz o porad, jak w miar bezpiecznie pozby si tego wstr皻nego koloru, by chocia wr鏂i do swojego naturalnego
Pozdrawiam
Pogloskova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-13, 16:26   #62
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Cytat:
Napisane przez Pogloskova Poka wiadomo嗆
Witam!
Szukam konkretnej porady
M鎩 naturalny (kt鏎ego nie widzia豉m ho ho) kolor w這s闚 to do嗆 jasny szatyn. Mniej wi璚ej taki jak na zdj. 1.
Farbowa豉m kilka razy na ciemno, kolor zwykle prawie ca趾owicie schodzi. P馧 roku temu zamarzy造 mi si w這sy blond (przy wi郾iowej szamponetce, akurat)- fryzjerka jednak powiedzia豉, 瞠 to zabieg na kilka wizyt i zrobi豉 mi jedynie delikatny baleja. Og鏊nie wysz這 豉dnie, br您owo z這te w這ski. Nie mog帷 si jednak doczeka, pomy郵a豉m 瞠 mo瞠 lepiej zapu軼i w這sy i zafarbowa te pasemka, no bo szkoda rozja郾ia dalej i niszczy. Dwa razy farbowane na br您ik, za ka盥ym razem si zmywa這 do rudych prze鈍it闚... Posz豉m zn闚 do fryzjerki (tym razem innej) z zamiarem obci璚ia w這s闚 i farbowania na szatyn, zbli穎ny do mojego naturalnego odcienia. Farba jednak wysz豉 ca趾iem ciemna :/ Kolor mi si nie podoba, dlatego chc帷 co zmieni kupi豉m farb L'Oreal koloru Mango i tak wyszed mi br您, z pomara鎍zowo-rudym po造skiem. Teraz chcia豉bym cofn望 ca陰 t operacj i zn闚 da szans na blond. Pyta豉m fryzjerk, ta proponuje mi (do嗆 drogi i ryzykowny zreszt) baleja i mo瞠 co z tego potem by mia這 wyj嗆. Rozja郾ianie pono da 鄴速y efekt.
Czyta豉m o dekoloryzatorach, ale nie wiem, czy to co da. Prosz o porad, jak w miar bezpiecznie pozby si tego wstr皻nego koloru, by chocia wr鏂i do swojego naturalnego
Pozdrawiam
najpierw niezdecydowanie i kombinowanie a potem p豉cz Teraz albo s逝chaj fryzjerki (byle dobrej) i delikatnie powoli, kilkakrotnie rozja郾iaj baleja瞠m lub pasemkami (nie na raz i nie co miesi帷), albo spr鏏uj tego zabiegu rozja郾iaj帷ego o kt鏎ym jest mowa na poprzedniej stronie. Ja tego nie robi豉m, wi璚 wi璚ej nie powiem. A najlepiej przemy郵 najpierw dobrze, jaki w豉軼iwie chcesz mie na g這wie kolor...

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-13, 22:43   #63
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 353

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka wiadomo嗆
u篡wa, ale ka盥y kto farbowa sam i u dobrego fryzjera zauwa篡 r騜nic, bo jednak produkty drogeryjne i profesjonalne si ciut r騜ni poza tym id帷 do fryzjera takie w這sy od razu mo積a przemieni w blond w wi瘯szo軼i za pomoc pasemek i nie trzeba cierpliwo軼i no ale jak kto chce kombinowa w domu... to trzymam kciuki za takie osoby, raz komu wyjdzie a raz nie.
nawet nie ciut a abrdzo, z tym sie zgodze. ale to nie problem kupic sobie profesjonalna farbe do domu. Z reszt mialam okazje przetestowac duzo srodkow koloryzujacych i niektore drogeryjne farby og鏊nodost瘼ne s calkiem przyzwoite.A znalezc dobrego fryzjera tez nie latwo, nawet w tych salonach ktorych nazwy sa cenione mozna trafic na rozczarowanie. co do pasemek to na rudych wlosach zwlaszcza nie jest to efekt dlugotrwaly, szybko zolkna (ale tu potrzeba cierpliwosci przy robieniu pasemek bo do calkowitego blondu potrzeba kilka sesji).

tak z innej beczki troche, przegladalam dzis kwc i po prostu oniemialam czytajac niektore recenzje wizazanek. Jedna nalozyla blond na farbowane brazowe wlosy i stwierdzila ze farba jest okropna bo nie ruszylo w ogole wlosow. To jesli takie osoby bior sie za wlasnoreczne farbowanie to sie nie dziwie ze potem mowi o drogeryjnych farbach ze to badziew

Cytat:
Witam!
Szukam konkretnej porady
Pozdrawiam
a ja mysle zebys sie pozadnie zastanowila co chcesz miec na glowie, czy wlosy czy siano. i w jakim odcieniu. bo stwierdzisz ze nie podoba ci sie efekt po dekoloryzatorze i farbowaniu i nalozysz znowu ciemna farbe, pozniej zachce ci sie blondu i pojdziesz na pasemka a potem bedziesz scinac wlosy bo ich kondycja bedzie tak slaba ze beda sie ciagly jak guma do zucia.

edit: kat123, no walsciwie mialam to samo na mysli co ty ale nie zauwazylam posta odnosnie poczynian nowej wizazanki

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-13 o 22:45
untouchable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-14, 07:49   #64
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
nawet nie ciut a abrdzo, z tym sie zgodze. ale to nie problem kupic sobie profesjonalna farbe do domu. Z reszt mialam okazje przetestowac duzo srodkow koloryzujacych i niektore drogeryjne farby og鏊nodost瘼ne s calkiem przyzwoite.A znalezc dobrego fryzjera tez nie latwo, nawet w tych salonach ktorych nazwy sa cenione mozna trafic na rozczarowanie. co do pasemek to na rudych wlosach zwlaszcza nie jest to efekt dlugotrwaly, szybko zolkna (ale tu potrzeba cierpliwosci przy robieniu pasemek bo do calkowitego blondu potrzeba kilka sesji).

Ty to wiesz, ja to wiem, ale jak czytam fora to wi瘯szo嗆 nie ma zielonego poj璚ia na dobr drogeryjn farb owszem, mo積a trafi, tylko, 瞠 wiele os鏏 zanim trafi na dobr, to najpierw popali w這sy innymi -dopiero jak widzi, 瞠 co si dzieje z貫go to szuka tu porady

Pasemka na rudych nie musz z鄴趾n望, ale trzeba stosowa p逝kanki mia豉m to wiem chocia i tak u ka盥ego to pewnie inaczej -zale篡 jakie w這sy, rozja郾iacz fryzjerki etc...

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-09-15, 19:52   #65
Pogloskova
Przyczajenie

GG do Pogloskova

Ech. To jest "historia" rozci庵aj帷a si na prze這m kilku lat, nie kilku tygodni... Pomijaj帷 Wasz ironi, chcia豉bym po prostu wr鏂i do swoich naturalnych w這s闚 i da im przys這wiowy 鈍i皻y spok鎩. Do嗆 szybko rosn odrosty, a od tej ostatniej farby t逝szcz mi si ju na drugi dzie (wcze郾iej my豉m co 3 dni i by這 ok...). Nie wiem, czy pr鏏owa z dekoloryzatorem, na to najwy瞠j ja郾iejszy odcie szatynu, 瞠by ustabilizowa kolor, czy i嗆 z tym do fryzjera, chocia boj si, bo zap豉c du穎 a efekt mo瞠 by jeszcze gorszy :/ Nie chc m璚zy siebie, portfela, a tym bardziej w這s闚 kolejnymi i kolejnymi zabiegami...
Stary 2010-09-15, 20:12   #66
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Ech. To jest "historia" rozci庵aj帷a si na prze這m kilku lat, nie kilku tygodni... Pomijaj帷 Wasz ironi, chcia豉bym po prostu wr鏂i do swoich naturalnych w這s闚 i da im przys這wiowy 鈍i皻y spok鎩. Do嗆 szybko rosn odrosty, a od tej ostatniej farby t逝szcz mi si ju na drugi dzie (wcze郾iej my豉m co 3 dni i by這 ok...). Nie wiem, czy pr鏏owa z dekoloryzatorem, na to najwy瞠j ja郾iejszy odcie szatynu, 瞠by ustabilizowa kolor, czy i嗆 z tym do fryzjera, chocia boj si, bo zap豉c du穎 a efekt mo瞠 by jeszcze gorszy :/ Nie chc m璚zy siebie, portfela, a tym bardziej w這s闚 kolejnymi i kolejnymi zabiegami...
Obawiam si, 瞠 po dekoloryzacji b璠 Ci si przet逝szcza jeszcze bardziej przesusz si i b璠zie tylko gorzej. Jak chcesz naturalne -ja bym posz豉 do fryzjera... Albo cierpliwie czeka豉 a odro郾ie mi m鎩 kolor bo z kombinowania w domu to r騜ne rzeczy wychodz, a szatyny rudziej i po miesi帷u ju nie przypominaj koloru jaki byl na pocz徠ku (tym bardziej na rozja郾ionych w這sach)

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-09-20, 15:12   #67
Pogloskova
Przyczajenie

GG do Pogloskova

Ok, tak z innej beczki, jakby to wysz這 gdyby na ca這嗆 da czer? Chocia na pr鏏 z szamponetki. Jest sens? Nie mam na razie funduszy ani namiar闚 na dobrego fryzjera, a kolor na w這sach razi mnie w oczy.
Stary 2010-09-20, 16:25   #68
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, tak z innej beczki, jakby to wysz這 gdyby na ca這嗆 da czer? Chocia na pr鏏 z szamponetki. Jest sens? Nie mam na razie funduszy ani namiar闚 na dobrego fryzjera, a kolor na w這sach razi mnie w oczy.
nie, bo potem b璠ziesz mia豉 bardzo ciemny kolor do dekoloryzacji szamponetki raz schodz a raz nie z w這s闚, ja bym nie ryzykowa豉

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-09-21, 15:54   #69
marlena1363
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
z rudego na blond..

mam problem.. m鎩 naturalny kolor w這s闚 to rudy, obecnie chce si przefarbowa na blond, ale jaki miodowy kolor (nie platyna) tylko mam dylemat bo nie mam poj璚ia czy rude w這sy przyjm jasn farb i czy wog鏊e z rudego to blond b璠zie mi pasowa... (bo przecie przefarbowa rudy kolor to trudne wyzwanie..)
marlena1363 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 16:05   #70
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693
Dot.: z rudego na blond..

Przede wszytskim to za陰cz swoje zdj璚ie i kolor tego blondu
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 16:30   #71
scooby0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 317
Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Dot.: z rudego na blond..

ja schodzi豉m z rudego ale farbowanego
tak wi璚 s逝chaj ja uzy豉m 2 rozjasniaczy z joanny 5-6 ton闚.
.
Szczerze powiuem ci ze wyszedl mi taki wlasnie miodowy kolorek
ale 豉twiej bedzie jak wstawisz swoje zdjecie .
pozdrawiam
Stary 2010-10-31, 23:16   #72
hexe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

ja w豉郾ie dzi na ciemnobr您owe (z odcieniem rudego) w這sy zaaplikowa豉m rozja郾iacze joanny. w這sy mam z rodzaju "nie do zdarcia" wi璚 nawet ko鎍闚ek nie przesuszy豉m. na這篡豉m naturalny blond - joanna naturia - niestety jakby nie za豉pa kompletnie, a wr璚z chyba jeszcze mi w這sy rozja郾i w tej chwili kolorek jest koniakowo-jajeczny... hmm... macie dziewczyny drogie, mo瞠 jakis pomys na lekkie ujednolicenie koloru? bardziej mnie ci庵nie w strone blondu niz rudo軼i, bo blondykn jeszcze nie by豉m
niestety nie wiem co "za豉pie" ani nawet jaki odcie wybra (ale bardziej stawia豉bym na jaki zimny)
moje fotki do obejrzenia tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479386 , mo瞠 b璠 pomocne.
hexe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 08:15   #73
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hexe22 Poka wiadomo嗆
ja w豉郾ie dzi na ciemnobr您owe (z odcieniem rudego) w這sy zaaplikowa豉m rozja郾iacze joanny. w這sy mam z rodzaju "nie do zdarcia" wi璚 nawet ko鎍闚ek nie przesuszy豉m. na這篡豉m naturalny blond - joanna naturia - niestety jakby nie za豉pa kompletnie, a wr璚z chyba jeszcze mi w這sy rozja郾i w tej chwili kolorek jest koniakowo-jajeczny... hmm... macie dziewczyny drogie, mo瞠 jakis pomys na lekkie ujednolicenie koloru? bardziej mnie ci庵nie w strone blondu niz rudo軼i, bo blondykn jeszcze nie by豉m
niestety nie wiem co "za豉pie" ani nawet jaki odcie wybra (ale bardziej stawia豉bym na jaki zimny)
moje fotki do obejrzenia tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479386 , mo瞠 b璠 pomocne.
ja mam -fryzjer

powa積ie, nie jedna dziewczyna ju si przekona豉, 瞠 takie zabawy w domu wychodz du穎 dro瞠j ni jednak, konkretna wizyta w salonie fryzjerskim.

mi po takiej awarii rudo, 鄴速o jajecznej pomog造 tylko pasemka, bo 瘸den blond nie chcia dobrze za豉pa

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2010-11-01, 09:22   #74
hexe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

fryzjer w przypadku moich w這s闚 (bardzo du穎, grubych i d逝cgich) krzyknie sobie przera瘸j帷 kwot, kt鏎ej w tym momencie zwyczajnie nie posiadam. metody drastyczne nie s mi straszne, jak m闚i豉m - one znios wszystko. szukam wi璚 podpowiedzi jak sposobem domowym zrob z nich co fajnego. mam w do mu farb loreal excell10 - ciemny lodowy blond. kolor mi si podoba, ale z tego co czyta豉m na w這sach wychodzi b.ciemny... i teraz kombinuj, czy je郵i dam ca這嗆 kremu utleniaj帷ego i p馧 koloryzuj帷ego - to kolor b璠zie ja郾iejszy? czy niekoniecznie tak to dzia豉?
hexe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 21:01   #75
dodoshow
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

mam naturalne rude w這sy i chcia豉m sobie zrobi troch pasemek blond, to znaczy troch rozja郾i ko鎍e mo瞠 nie a blond, bo raczej nie wyjdzie ( moja kole瘸nka umie robi takie rzeczy, tylko ona ma br您owe, wi璚 inna farba, ale sam "form" zrobi )
mam pytanie: rozja郾iacz czy po prostu farba?
p騧niej p逝kanka do piel璕nacji, ale zastanawiam si co b璠zie lepsze do zrobienia samych pasem?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

mam naturalne rude w這sy i chcia豉m sobie zrobi troch pasemek blond, to znaczy troch rozja郾i ko鎍e mo瞠 nie a blond, bo raczej nie wyjdzie ( moja kole瘸nka umie robi takie rzeczy, tylko ona ma br您owe, wi璚 inna farba, ale sam "form" zrobi )
mam pytanie: rozja郾iacz czy po prostu farba?
p騧niej p逝kanka do piel璕nacji, ale zastanawiam si co b璠zie lepsze do zrobienia samych pasem?
dodoshow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 19:17   #76
Lenka_Magda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206
W這sy rudy-blond

Dziewczyny mam problem i chcia豉bym jaki dobrych rad Troche d逝gie ale mam nadzieje 瞠 przeczytacie Moje naturalne wlosy to 鈔edni blond. Oczywi軼ie zachcialo mi si jasnego blondu. I u fryzjera przefarbowa豉m si na platyne ale po paru miesiacach mia豉m do軼 duze odrosty i posz豉m do fryzjera z zamiarem farbowania na odcien podobny do naturalnego. Fryzjerka pofarbowa豉 mi wlosy dwiema farbami (na farbowane inna i odrosty tez inna.) te farbowane sie przyciemni造 i wyszed jasny br您/ciemny blond a moje naturalne (odrosty) wysz造 rude!!! To bylo 2 tygodnie temu i zupe軟ie nie wiem co robic. Strasznie mi to nie pasuje i nie jest mi 豉dnie w tych wlosach. ja chce powrocic do blondu. Nie wiem co robi . Mam w這sy s豉biutkie. A marzy mi sie blond ( nie taki jasny ale taki zloty) Mam robi pasemka? balejage? i kiedy mam to zrobic? mysla豉m o p逝kaniu rumiankiem ale jeszcze te rude bed bardziej rude.... a mo瞠 woda utleniona? nie mam pojecia. Prosze o pomoc. Dziekuje za przeczytanie.

P.S najbardziej mi zalezy zeby pozbyc sie tego rudego co zosta nalozozny na odrosty

Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-01-15 o 19:30
Lenka_Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 20:30   #77
shopaholic
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 688
Dot.: W這sy rudy-blond

Kiedy po szamponetce nie mog豉m si pozby rudego refleksu, u篡豉m radykalnej metody farbowanie najgorsz farb na 鈍i璚ie czyli Palete, nie pami皻am dok豉dnie jak, ale by豉 ona rozja郾iaj帷a, i to bardzo. Pomog這, ale kolor by ohydny, wi璚 powsta陰 鄴販ie pofarbowa豉m ju takim odcieniem jakim chcia豉m z innej firmy. w這sy troch przy tym wycierpi, ale dzia豉
Stary 2011-01-16, 09:59   #78
Lenka_Magda
Raczkowanie

Eh...moje wlosy wypadaj gar軼iami a tu jeszcze mam takie co na g這wie ;( sama nie b璠e raczej z nimi nic kombinowac.
Stary 2011-01-17, 17:26   #79
agulek2501
Przyczajenie

Dobrze znam ten problem! W moim przypadku walka z rudym odrostem trwala ponad rok.. W miedzyczasie poszlam do najlepszego fryzjera w miescie, ktory obiecal mi naturalny blond po dwoch farbowaniach w odstepie miesiaca. Po pierwszym farbowaniu wlosy zrobily sie zolte, po drugim zrobily sie kompletnie rude po kilku myciach. Bylam zalamana, znalazlam inna fryzjerke, ktora zrobila mi blond refleksy zeby zneutralizowac ten kolor - po kilku myciach refleksy zrobily sie biale, a baza dalej rudawa
Wreszcie kupilam farbe Loreal Excellence 7.0 i zrobilam sobie cos pomiedzy srednim a ciemnym blondem. Wciaz mi sie marzy jasniejszy kolor, ale czekam az wlosy odrosna.. Farbowalam je 2 miesiace temu, kolor wciaz sie trzyma, no i zdecydowanie nie jest rudy..
agulek2501 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-17, 20:18   #80
Lenka_Magda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agulek2501 Poka wiadomo嗆
Dobrze znam ten problem! W moim przypadku walka z rudym odrostem trwala ponad rok.. W miedzyczasie poszlam do najlepszego fryzjera w miescie, ktory obiecal mi naturalny blond po dwoch farbowaniach w odstepie miesiaca. Po pierwszym farbowaniu wlosy zrobily sie zolte, po drugim zrobily sie kompletnie rude po kilku myciach. Bylam zalamana, znalazlam inna fryzjerke, ktora zrobila mi blond refleksy zeby zneutralizowac ten kolor - po kilku myciach refleksy zrobily sie biale, a baza dalej rudawa
Wreszcie kupilam farbe Loreal Excellence 7.0 i zrobilam sobie cos pomiedzy srednim a ciemnym blondem. Wciaz mi sie marzy jasniejszy kolor, ale czekam az wlosy odrosna.. Farbowalam je 2 miesiace temu, kolor wciaz sie trzyma, no i zdecydowanie nie jest rudy..
kurcze ale mnie przestraszy豉s. teraz sie boje cokolwiek z nimi robi masz moze foty swoich w這sow jak mia豉s te rude? i jaki teraz masz? by豉bym ci wdzieczna bardzo jakbys mi je pokaza豉 )
Stary 2011-01-24, 09:18   #81
agulek2501
Przyczajenie

Troche marne te zdjecia, ale takie mialam pod reka..
Powodzenia w walce z rudoscia
Pozdrawiam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (72,6 KB, 123 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemny_blond.jpg (7,6 KB, 100 za豉dowa)
agulek2501 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-26, 18:11   #82
nieodwracajsie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
z rudego w 鈔edni blond

Witam, chcia豉bym zmieni kolor w這s闚 na 鈔edni blond (farba wellaton 7.0) aktualnie mam rudy, farbowa豉m palette odcie czerwony rubin, mam ju odrosty na ok. 3 cm. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您. Chcia豉bym si dowiedzie czy wyjdzie mi ten kolor czy musz 軼i庵n望 poprzedni ? Je瞠li mam go 軼i庵a to s mo瞠 jakie szampony, od篡wki lub co podobnego czy musz i嗆 na dekolaryzacje? Prosz o szybk odpowied.
Dzi瘯uje, pozdrawiam
nieodwracajsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-26, 19:06   #83
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394
Dot.: z rudego w 鈔edni blond

Schodzi豉m z rudo-czerwonego do 鈔edniego/ciemnego blondu i uwa瘸m,瞠 wymaga to wizyty u fryzjera

Nie jest 豉two pozby si czerwieni.
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-30, 18:34   #84
Naandzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
Dot.: z rudego w 鈔edni blond

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Poka wiadomo嗆
Schodzi豉m z rudo-czerwonego do 鈔edniego/ciemnego blondu i uwa瘸m,瞠 wymaga to wizyty u fryzjera

Nie jest 豉two pozby si czerwieni.
A uda這 si to na jednej wizycie u fryzjera? bo te mam kolorek rudawo- czerwonawy i kusi mnie 逮rdni blond. Jestem juz zapisana do fryzjera, ale troche si boje ze po dekoloryzacji i na這瞠niu farby wyjdzie taki jasny rudy, albo jeszcze co dziwniejszego.
Naandzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 15:16   #85
kookosh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Rudy na blond, pomocy!

Witam, od dw鏂h lat farbuje w這sy na do嗆 jasny odcie rudego. Zazwyczaj
u篡wam tej samej farby, ' jesienny li嗆' z firmy Joanna, jednak chcia豉bym zafarbowa si na 鈔edni blond. Naturalnie jestem ciemn blondynk.
By豉m u fryzjera, jednak odradza mi rozja郾ianie i poradzi blond pasemka. W 瘸dnym razie mi to nie pasuje i chcia豉bym pozby si tej rudo軼i. Zastanawiam si na rozja郾ieniem w這s闚, a p騧niej na farbowanie na wymarzony odcie. Czy uda mi si rozja郾i w這sy tak aby pozby si pomara鎍zu? Z tego co czyta豉m rudy jest najtrudniejszym kolorem do usuni璚ia. Jaki wybra rozja郾iacz? Na nieszcz窷cie musz dzia豉 szybko, gdy za nied逝go mam wa積y wyst瘼, a z pod rudych w這s闚 wystaj mi ju ciemne odrosty. Prosz o pomoc!
kookosh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 16:37   #86
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: Rudy na blond, pomocy!

Cytat:
Napisane przez kookosh Poka wiadomo嗆
Witam, od dw鏂h lat farbuje w這sy na do嗆 jasny odcie rudego. Zazwyczaj
u篡wam tej samej farby, ' jesienny li嗆' z firmy Joanna, jednak chcia豉bym zafarbowa si na 鈔edni blond. Naturalnie jestem ciemn blondynk.
By豉m u fryzjera, jednak odradza mi rozja郾ianie i poradzi blond pasemka. W 瘸dnym razie mi to nie pasuje i chcia豉bym pozby si tej rudo軼i. Zastanawiam si na rozja郾ieniem w這s闚, a p騧niej na farbowanie na wymarzony odcie. Czy uda mi si rozja郾i w這sy tak aby pozby si pomara鎍zu? Z tego co czyta豉m rudy jest najtrudniejszym kolorem do usuni璚ia. Jaki wybra rozja郾iacz? Na nieszcz窷cie musz dzia豉 szybko, gdy za nied逝go mam wa積y wyst瘼, a z pod rudych w這s闚 wystaj mi ju ciemne odrosty. Prosz o pomoc!
tu znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie http://swiat-swiadomej-blondynki.blog.onet.pl/
a tak na przysz這嗆 korzystaj z wyszukiwarki ona jest bardzo pomocna
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 13:47   #87
papaya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41
Z rudego w blondym

Pomocy! Co mnie podkusi這, 瞠by moje jasne naturalne blond w這sy zafarbowa henn na rudo. Robi豉m to ju wcze郾iej i henna zmy豉 si po oko這 2 miesi帷ach. Tym razem jednak min窸y ju 3 a w這sy jak by造 rude tak dalej s. Kolor co prawda zmywa si, ale baaaaaaaaardzo powoli i w tym tempie zajmie mu to chyba z rok...

Jak wr鏂i do naturalnego koloru? Czy blond farba da rad pozby si tej rudo軼i? Prosz o pomoc, bo problem te jest taki, 瞠 nigdy w 篡ciu nie farbowa豉m w這s闚 trwa陰 farb...

Pomocy!
papaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 14:00   #88
laurka22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Z rudego w blondym

Najlepiej by by這 jakby przefarbowa豉 w這sy na ciemniejszy kolor, czyli br您. Jak chcesz mie blond w這sy to musisz je rozja郾i co mo瞠 os豉bi Twoje w這sy, przez co mog wypada i si 豉ma.Najlepszym wyj軼iem b璠zie pierwsze rozwi您anie.
laurka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 14:25   #89
papaya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Ale rzecz w tym, 瞠 chc w豉郾ie wr鏂i do mojego pi瘯nego jasnego blondu, a nie farbowa na ciemny. Poza tym przy moim typie karnacji 幢e mi b璠zie w br您ie...
papaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 14:30   #90
Ceydaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Super rada naprawd, dziewczyna chce wr鏂i do naturalnego blond koloru w這s闚, to pewnie w br您owych nie b璠zie si czu豉 zbyt komfortowo. Polecam albo uda si do fryzjera i nie ryzykowa zbytnim zniszczeniem w這s闚, mo瞠sz rozja郾ia pasemkami, wolniej wr鏂isz do blondu, ale jest to o wiele 豉godniejsze, b康 popatrze na kwc i znale潭 w miar dobry rozja郾iacz. Jest jeszcze jedna mo磧iwo嗆, czyli bardzo powolne rozja郾ianie farb, za ka盥ym razem o 2 tony b璠 ja郾iejsze, w ko鎍u si dojdzie do blondu, polecam excellence superrozja郾iaj帷y, wtedy w這ski pewnie w og鏊e si nie zniszcz.
Ceydaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, farba, farbowanie, fryzjer, jasny popielaty blond, malowanie, platyna, rozja郾ianie, rude, rude refleksy, rudy, wlosy, w這sy, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-09 11:25:42

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.