Plaże nudystów/naturystów - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-13, 18:40   #181
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez wpara38 Pokaż wiadomość
Chodzi o to żebyśmy nie byli jedyni np. na długości 1 km, bo trochę niezręcznie dla nas



Ale wtedy możecie się poprzytulać
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 18:46   #182
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Ale wtedy możecie się poprzytulać
Przecież poprzytulać się można nawet na zatłoczonej plaży. No chyba, że "przytulanie" to miało być eufemistyczne określenie seksu.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:05   #183
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

A ja rozumiem, że ktoś nie chce być „sam” na naturystycznej plaży. Rozkładając kocyk po 8mej rano, jak nie było jeszcze zbyt wielu osób i wszyscy byli ubrani (nie było słońca), nie byłam pewna, czy aby na pewno jestem w odpowiednim miejscu 😅 Golasy w ubraniach wyglądają o dziwo zupełnie normalnie 😂👀

W tym roku wyjątkowo ciepło przywitały nas wakacje, ktoś już plażuje?
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:08   #184
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
A ja rozumiem, że ktoś nie chce być „sam” na naturystycznej plaży. Rozkładając kocyk po 8mej rano, jak nie było jeszcze zbyt wielu osób i wszyscy byli ubrani (nie było słońca), nie byłam pewna, czy aby na pewno jestem w odpowiednim miejscu 😅 Golasy w ubraniach wyglądają o dziwo zupełnie normalnie 😂👀

W tym roku wyjątkowo ciepło przywitały nas wakacje, ktoś już plażuje?
Jeszcze jak! Plażuję, a tłok taki że trudno gdzieś się rozłożyć
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:21   #185
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ohoo, ale zazdroszczę- ja w te upały umieram w biurze :/

A gdzie w tym roku odpoczywanko?
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:27   #186
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Ohoo, ale zazdroszczę- ja w te upały umieram w biurze :/

A gdzie w tym roku odpoczywanko?
Ja jeszcze przed wakacjami. Byłam dosłownie kilka dni u koleżanki w Italii. A tak to mieszkam na przedmieściach Monachium, a tu można i w parku miejskim plażować
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:36   #187
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ale super! Ja w zeszłym roku byłam na kempingu w Chorwacji i na plaży oznaczonej jako naturystyczna wszyscy byli ubrani :/ bardzo się rozczarowałam, bo w tym wątku wszyscy tak chwalili południowe plaże, a ja zarówno we Włoszech jak i w Chorwacji trafiłam jakoś tak marnie.

Jako mieszkanka Monachium może się wypowiesz, bo jestem ciekawa- czy biorąc pod uwagę linkowane tutaj artykuły dot. obozów dla uchodźców i sporej ich liczby w Niemczech- sytuacja naturystów w parkach/ na plażach i taka ogólna swoboda pozostała bez zmian?
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 17:44   #188
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Ale super! Ja w zeszłym roku byłam na kempingu w Chorwacji i na plaży oznaczonej jako naturystyczna wszyscy byli ubrani :/ bardzo się rozczarowałam, bo w tym wątku wszyscy tak chwalili południowe plaże, a ja zarówno we Włoszech jak i w Chorwacji trafiłam jakoś tak marnie.
We Włoszech plaż naturystów jest mało, ale są fajne. W Chorwacji są praktycznie wszędzie, musiałaś źle trafić.
Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Jako mieszkanka Monachium może się wypowiesz, bo jestem ciekawa- czy biorąc pod uwagę linkowane tutaj artykuły dot. obozów dla uchodźców i sporej ich liczby w Niemczech- sytuacja naturystów w parkach/ na plażach i taka ogólna swoboda pozostała bez zmian?
Dlaczego miałaby się zmienić? W Niemczech od kilkudziesięciu już lat jest sporo Turków także mających konserwatywne podejście do ciała i nic się pod tym względem nie działo. W Polsce większość to katolicy, często bardzo konserwatywni. Ale jeszcze nie słyszałam, żeby chodzili na plaże naturystów nawracać i kazać się zakrywać demonizowanie migrantów to jednak jakby polska specjalność
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 17:58   #189
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Zgadza się, ale to jednak Turcy, którzy od lat mieszkają w Niemczech, wielu z nich urodziło się i wychowało na terenie Niemiec i mają często mniej konserwatywne podejście niż osoby migrujące obecnie z krajów muzułmańskich. Można powiedzieć, że mieli „kilka pokoleń na asymilację”.

Ale to już odbieganie od tematu wątku

Może ktoś zrelacjonuje sytuacje nad Bałtykiem, bo chciałabym się wybrać w przyszłym miesiącu, ale jeszcze nie wiem gdzie 😅
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 18:04   #190
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale to jednak Turcy, którzy od lat mieszkają w Niemczech, wielu z nich urodziło się i wychowało na terenie Niemiec i mają często mniej konserwatywne podejście niż osoby migrujące obecnie z krajów muzułmańskich. Można powiedzieć, że mieli „kilka pokoleń na asymilację”.
Niekoniecznie kilka pokoleń. A zresztą, nowi migranci robią to samo co Turcy: nie chodzą na plaże naturystyczne. Proste? Proste. Ja też nie chodzę do meczetu i jest git. Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi.
Aha, jeszcze powiem, że na południu Europy migranci z Afryki czasami sprzedają różne rzeczy na plażach, także naturystycznych. I czasem też się rozbiorą i wykąpią. Dla nich często to normalniejsze niż dla przeciętnego Europejczyka.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 18:23   #191
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Jasne, że proste i oczywiste ja tylko zapytałam, nawiązując do podlinkowanego (rok temu) w tym wątku artykułu. Rozumiem dlaczego tamta plaża miała zostać zamknięta i w moim pytaniu bardziej chodziło mi o to, czy takie działania są podejmowane na skale całego kraju, czy tylko w jakichś pojedynczych przypadkach, a media roztrząsają.

Także o nic mi nie chodzi i co złego to nie ja
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-28, 18:28   #192
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
w moim pytaniu bardziej chodziło mi o to, czy takie działania są podejmowane na skale całego kraju, czy tylko w jakichś pojedynczych przypadkach, a media roztrząsają.
Tak jak zauważyłaś.

Wielu afrykańskich migrantów (z Afryki środkowej głównie) ma bardziej luzacki stosunek do nagości niż głoszą stereotypy.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 20:12   #193
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja też była w Chorwacji,Włoszech i Hiszpanii i nie widziałam tych golasów o których się mówi na zwykłych plażach coś mi się wydaje że to wyolbrzymione jest.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 20:25   #194
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ja też była w Chorwacji,Włoszech i Hiszpanii i nie widziałam tych golasów o których się mówi na zwykłych plażach coś mi się wydaje że to wyolbrzymione jest.
a kto mowil o zwyklych plazach? chodzi o to, ze plaz n jest w Chorwacji wzglednie duzo i nie trzeba jezdzic daleko zeby znalezc
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 12:22   #195
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

We Włoszech (środkowe wybrzeże adriatyckie) widywałam naturystów raczej na dzikich, odludnych plażach - I sama się na takiej opalałam
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 15:10   #196
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
We Włoszech (środkowe wybrzeże adriatyckie) widywałam naturystów raczej na dzikich, odludnych plażach - I sama się na takiej opalałam
Linaya - problemem jest to ze Wlochy (podobnie jak i Polska) nie wyksztalcily naturystycznej kultury. Nawet przepisy jezeli chodzi o legalnosc mamy podobne, tzn. nagosc traktowana jest jako wykroczenie, jezeli wzbudza zgorszenie innych. W praktyce oznacza to depenalizacje na plazach tradycyjnie uczeszczanych przez naturystow i watpliwy status w innych miejscach.

Bylam bardzo niedawno na weekend u znajomej tez w srodkowych Wloszech, ale po drugiej stronie buta (wybrzerze morza Tyrrenskiego, poludniowa Toskania). Plaza zorganizowana, z informacja gdzie sie zaczyna, w weekend oceniam bylo moze nawet 1500-2000 osob na dosc krotkim odcinku wybrzeza, wiec jak to pisal Boy "poldupek przy poldupku" co troche moze krepujace dla nowicjuszy, ale sprzyjajace socjalizacji. Przekroj wiekowy od 0 do 80 lat, pary hetero i homo w roznym wieku, grupy znajomych, rodziny z dziecmi. Pytalam o stan naturyzmu w Italii i tu wszyscy bez wyjatku narzekali. Ze plaze daleko od osrodkow, niezorganizowane, bez infrastruktury. I tu ciekawostka: mowi sie ze w Unii Europejskiej jest okolo 20 milionow naturystow, tych zorganizowanych lub okazjonalnych. Z jednej strony to 4% populacji, z drugiej to jednak sredniej wielkosci kraj europejski (jakby nie patrzec). Wiec nawet czysto ekonomicznie na to patrzac kraje srodziemnomorskie w ktorych jest latem ladna pogoda powinny stworzyc oferte i temu sektorowi klientow. No, dziwne.

Co do migrantow: chodza po plazy i sprzedaja koce, pilki, okulary sloneczne itp. (faceci) lub proponuja zrobienie warkoczykow czy sprzedaja bizuterie (kobiety). Zadnego zgorszenia nagoscia nie bylo, a kolezanka mowi ze czasem i sie wykapia w stroju naturystycznym Z tym ze widzialam tam w zasadzie jedynie ludzi z Afryki srodkowej, a nie z krajow arabskich.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 21:07   #197
wiki90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Maspalomas - słynie tez z plaz dla swingersow , czyli ze można tez uprawiać seks publicznie i niekoniecznie tylko we 2ke ...
wiki90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 10:34   #198
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Wątek jest o plażach naturystycznych, które nie mają nic wspólnego z seksem i swingersami.

No ale niestety w tym kraju jeszcze pewnie długo się tego nie pojmie.

Przesyłam link do „artykułu” z wp, czytałam i nie mogłam uwierzyć w ten ciemnogród 🤦🏼☠♀️

https://www.google.pl/amp/s/wiadomos...26465a%3famp=1
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 11:44   #199
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Wątek jest o plażach naturystycznych, które nie mają nic wspólnego z seksem i swingersami.

No ale niestety w tym kraju jeszcze pewnie długo się tego nie pojmie.

Przesyłam link do „artykułu” z wp, czytałam i nie mogłam uwierzyć w ten ciemnogród 🤦🏼☠♀️

https://www.google.pl/amp/s/wiadomos...26465a%3famp=1
Polskie artykuly o naturyzmie w mainstreamowej prasie czy portalach to w ogole dramat. Szukanie sensacji i niezdrowych emocji. Szczytem byl program, ktory widzialam dobre kilkanascie lat temu: pan reporter zapytal w studio zaproszonego naturyste czy na plazy obowiazuje hierarchia (?) w zaleznosci od dlugosci penisa
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-05, 14:19   #200
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Polskie artykuly o naturyzmie w mainstreamowej prasie czy portalach to w ogole dramat. Szukanie sensacji i niezdrowych emocji. Szczytem byl program, ktory widzialam dobre kilkanascie lat temu: pan reporter zapytal w studio zaproszonego naturyste czy na plazy obowiazuje hierarchia (?) w zaleznosci od dlugosci penisa

Dooobreee!!!. Ha! No baardzo dooobre, Świetne po prostu... , a ci ,,mali" pewnie nie mają żadnych praw oprócz tego, że mogą ewentualnie ,,półmetrowemu" szefowi przynieść drinka . No nie wytrzymam
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 17:16   #201
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Tak dokładnie xd pani redaktor poszła na wał zawadowski niczym superszpieg- przygotowana na najgorsze. Nie brakuje opisów jak to trudno dostać się na plaże, po trasie niemal walka o życie. Następnie- kto by się spodziewał- GOLI LUDZIE 😱 a jak goli ludzie, to już wiadomo- seeegz... no niestety tak widzę tą panią i jej podobnych ludzi, szukających emocji tam gdzie ich nie ma.

Nie wspomnę o tym jej ekspercie przywoływanym przez cały artykuł, pan Piotr Cywiński(?)- nie znam, a widać, że to naturystyczne guru tego kraju. Jego zalecenia o DOKŁADNYM smarowaniu miejsc intymnych kremem z spf i porady nt. „wyrażania swojej ekspresji seksualnej” na plażach N, schowałabym głęboko w te nasmarowane miejsca intymne, ehhh...
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 12:48   #202
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Odpowiadam na pytanie robci z wątku "Nasz stosunek do nagości" - nigdy nie byłam na żadnej plaży naturystów na Sycylii, ale znalazłam to:
http://www.unionenaturistisiciliani....hi-e-strutture
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 12:56   #203
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Odpowiadam na pytanie robci z wątku "Nasz stosunek do nagości" - nigdy nie byłam na żadnej plaży naturystów na Sycylii, ale znalazłam to:
http://www.unionenaturistisiciliani....hi-e-strutture
Dzięki , przeglądniemy to z mężem na spokojnie.Zrobił się gorszy w tej kwestii niż ja. Nie ma na golaska ,nie jedziemy .
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:16   #204
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dzięki , przeglądniemy to z mężem na spokojnie.Zrobił się gorszy w tej kwestii niż ja. Nie ma na golaska ,nie jedziemy .
fajny mąż

A czemu koniecznie Włochy? To nie jest kraj najbardziej naturist friendly..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:32   #205
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
fajny mąż

A czemu koniecznie Włochy? To nie jest kraj najbardziej naturist friendly..
Bo nigdy nie byliśmy ,Chorwacja ogarnięta , Grecja też a Włochy mają swój urok + nie przepadam za ciągnącymi sie w nieskończoność "nagimi "plażami .Lubię ,żeby było troche żwirku ,trochę piasku ,jakieś skały ocieniające skryte pod nimi zaułki ,zwiesząjace się drzewa itp.On chce Fuertaventurę ale szczerze ,mnie zupełnie tam nie ciągnie,oprócz smażingu i plażingu nie ma wiele do zobaczenia

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2020-03-13 o 13:33
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:55   #206
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Bo nigdy nie byliśmy ,Chorwacja ogarnięta , Grecja też a Włochy mają swój urok + nie przepadam za ciągnącymi sie w nieskończoność "nagimi "plażami .Lubię ,żeby było troche żwirku ,trochę piasku ,jakieś skały ocieniające skryte pod nimi zaułki ,zwiesząjace się drzewa itp.On chce Fuertaventurę ale szczerze ,mnie zupełnie tam nie ciągnie,oprócz smażingu i plażingu nie ma wiele do zobaczenia
No nie tylko Fuerteventura jest w Hiszpanii. A ciągnące się w nieskończoność nagie plaże też są fajne (jeżeli są jakieś urozmaicenia, masz rację). Dobre jak ktoś lubi biegać brzegiem morza.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 13:58   #207
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
No nie tylko Fuerteventura jest w Hiszpanii. A ciągnące się w nieskończoność nagie plaże też są fajne (jeżeli są jakieś urozmaicenia, masz rację). Dobre jak ktoś lubi biegać brzegiem morza.
Musimy to obgadać i znaleźć jakiś kompromis. Decydujemy się zawsze na 5 min przed więc mamy dużo czasu o ile coś nie stanie nam na drodze.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 14:03   #208
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Musimy to obgadać i znaleźć jakiś kompromis. Decydujemy się zawsze na 5 min przed więc mamy dużo czasu o ile coś nie stanie nam na drodze.
OK, życzę udanych wakacji
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 14:33   #209
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
OK, życzę udanych wakacji
Dziękuję
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 16:35   #210
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Zdaje się, że wakacje będą wyglądać tak
https://66.media.tumblr.com/f3d9aafc...c72f5f8426.jpg
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-23 18:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.