Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-02-24, 11:57   #4801
marysienka132
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A czy któraś z Was robiła zabiegi laserem Thunder MT?
Ja właśnie jestem po pierwszym zabiegu, bólu praktycznie żadnego ani podrażnień. Narazie minęły dopiero dwa dni od zabiegu więc nic nie mogę więcej powiedzieć, ale jestem bardzo ciekawa czy ktoś używał i jakie ma efekty. Dodam też, że mam troche ciemniejszą karnacjęa włoski o dziwo nie wszędzie ciemne, bo są miejsca w których są bardziej brązowe niż czarne dlatego zdecydowałam się na Thunder bo ponoć łapie też te jasne włoski i niezależnie od koloru skóry.
marysienka132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 09:35   #4802
Nowelka
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny pomóżcie jestem zielona w tym temacie, czytam na wizażu chyba już setny zbiorczy temat o depilacji i dalej nie wiem co robić. Potrzebuje sprawdzonego miejsca we Wrocławiu do laserowego usunięcia owłosienia, musi być koniecznie sprawdzony i polecony mąż chce zrobić całe plecy, klatkę i ręce także sporo pracy i przy okazji ja też bym coś zaczęła może najpierw pachy.
Czytam tutaj ze są różnice między light shere a vectus a motus i już mam ból głowy. Gdzie iść ? :O
jedyne co czytałam dosyć dobre opinie to sieciówka depilacja.pl i coco time we Wrocku na trawiastej.
Nie chce chłopa zamęczyć jeśli jakiś zabieg konkretnym laserem boli mniej z tego co czytałam to motus, ale ktoś pisał że Vectus jest najlepszy to chętnie wybierzemy komfort jeśli znacie miejsce we Wrocku gdzie takiego używają jesteśmy zdecydowani na zapłacenie całości w jakimś pakiecie grunt żeby w końcu znaleźć odpowiednie miejsce bo oszaleje z tych opinii w internecie.
Nowelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 10:09   #4803
fifi_xd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nowelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie jestem zielona w tym temacie, czytam na wizażu chyba już setny zbiorczy temat o depilacji i dalej nie wiem co robić. Potrzebuje sprawdzonego miejsca we Wrocławiu do laserowego usunięcia owłosienia, musi być koniecznie sprawdzony i polecony mąż chce zrobić całe plecy, klatkę i ręce także sporo pracy i przy okazji ja też bym coś zaczęła może najpierw pachy.
Czytam tutaj ze są różnice między light shere a vectus a motus i już mam ból głowy. Gdzie iść ? :O
jedyne co czytałam dosyć dobre opinie to sieciówka depilacja.pl i coco time we Wrocku na trawiastej.
Nie chce chłopa zamęczyć jeśli jakiś zabieg konkretnym laserem boli mniej z tego co czytałam to motus, ale ktoś pisał że Vectus jest najlepszy to chętnie wybierzemy komfort jeśli znacie miejsce we Wrocku gdzie takiego używają jesteśmy zdecydowani na zapłacenie całości w jakimś pakiecie grunt żeby w końcu znaleźć odpowiednie miejsce bo oszaleje z tych opinii w internecie.
Wiesz, każdy też ma inny próg bólu, dla mnie lightsheer do przeżycia, ale niektóre dziewczyny twierdzą że nie są w stanie tolerować tego bólu i wolą nootus czy vectus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fifi_xd jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja, depilacja laserowa, golenie, laser, pomocy, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości