Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje zwi您ane z problemami ze sk鏎. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia tr康ziku, atopowego zapalenia sk鏎y (AZS) oraz innych schorze i problem闚 zwi您anych ze sk鏎.

Poka wyniki sondy: Kt鏎y waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,38%
Silice 14 4,84%
Inneov g瘰to嗆 w這s闚 19 6,57%
Wax 49 16,96%
Skrzyp polny 48 16,61%
Rycyna (do wcierania) 14 4,84%
Vitapil 27 9,34%
Merz 24 8,30%
Inne 90 31,14%
G這suj帷y: 289. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-26, 00:28   #1
neitka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 964
GG do neitka
Unhappy

Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY

Tak, jak w tytule w徠ku - wypadaj mi w這sy... nie wiem od czego, d逝gie jakie strasznie nie s, poza tym cieniowa豉m je, 瞠by by造 l瞠jsze. Chemikalia ograniczy豉m do szamponu z czarnej rzepy - 瘸dnego 瞠lu, ani nic. Witaminy 造kam ca造 czas. A one nadal wypadaj! Dzi dermatolog powiedzia豉 mi, 瞠 najlepiej my w這sy raz na tydzie, ale przecie to herezja!! Ja myj raz na dwa dni i i tak wieczorem dnia drugiego, nie s one fajne... Jak je odzwyczai od cz瘰tego mycia? chodzi z t造stymi?? Co tu zrobi, 瞠by nie wypada造? Pomocy dziewczynki...
neitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-27, 10:00   #2
GoodBoy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Jestem ch這pcem, ale mo瞠 Ci te pomog

Je郵i dermatolog Ci powiedzia豉, 瞠by my w這sy raz na tydzie to zmie dermatologa! T逝ste w這sy to niezdrowe w這sy, kt鏎e szybciej wypadaj i trzeba zapobiega temu i je cz瘰to my. W這sy mo積a my nawet i codziennie, trzeba tylko dobra odpowiedni szampon. Vichy ma w swojej serii szampon z aminexilem, kt鏎y wzmacnia w這sy i zmniejsza ich tendencj do wypadania. Mo瞠sz te sobie zafundowa kuracj stosuj帷 vichy w ampu趾ach (ok 150z), ale najlepiej to id do takiego dermatologa, kt鏎y Ci zrobi odpowiednie badania i ewentualnie zastosuje w豉軼iw kuracj.
GoodBoy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-27, 12:46   #3
neitka
Zadomowienie

GG do neitka
Red face Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

c騜 mam powiedzie... You're a very good boy dziekuj za odpowied, tak chyba zrobi, 瞠 zmieni dermatologa... bo ju na serio nie wiem co ja mam z tyki k豉czkami moimi zrobi... powiem szczerze, 瞠 s niebrzydkie, s l郾i帷e i wygl康aj bardzo zdrowo, ale w豉填ie wypadaj... id nied逝go na badania krwi w zwi您ku ztym... mo瞠 mi co nie tak wyjdzie...?:/
Stary 2005-05-27, 12:57   #4
Z這郾ica81
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 716
GG do Z這郾ica81

B璠 nudna i wiem, 瞠 si powtarzam - ale szczerze radz - smaruj sk鏎 g這wy ciep陰 rycyn co najmniej raz w tygodniu
Z這郾ica81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-27, 16:30   #5
irvette
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237
GG do irvette

Dermatolog dziwny jaki Moja kole瘸nka stosowa豉 ten preparat Vichy i od razu pomog這. Tylko, 瞠 on jest dosy drogi. Wypadanie w這s闚 mo瞠 by objawem stresu.
irvette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-27, 17:03   #6
mavis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
Smile Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

A moze to wypadanie jest spowodowane np.chorob tarczycy, tak jak w moim wypadku. Moze udaj sie do endokrynologa. Na pewno nie zaszkodzi jesli jest to dla ciebie uci您liwe.
mavis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-27, 17:06   #7
k-n
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 513

Cytat:
Napisane przez irvette
Wypadanie w這s闚 mo瞠 by objawem stresu.
Wypadanie w這s闚 mo瞠 mie przer騜ne przyczyny: stres, z豉 dieta, z豉 kondycja w這s闚, niew豉軼iwa ich piel璕nacja, stan zapalny organizmu, og鏊ne os豉bienie, przebyte choroby, reakcja na przyjmowane leki itp.
k-n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-29, 08:44   #8
Meriamon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 876
Thumbs down Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Mi te wypadaj, co jaki czas 造kam Vitapil i niby pomaga...ale potem wypadanie znowu wraca po jakim czasie
Zauwa篡豉m,瞠 wypadaj najbardziej jak si przet逝szczaj...budze si i mam ca陰 poduszk we w這sach... porazka...rozumiem,瞠 zaczopowanie gruczo逝 這jowego w這sa powoduje wypadanie,stad tak wazna jest higienia g這wy...ale 瞠by a tyle mi ich wychodzi這
Nie wspomne co sie dzieje podczas k徙ieli ca豉 wanna jest przystrojona w這sami,kt鏎e wyciagam podczas mycia... wystarczy,ze przeczesze w這sy r瘯 przy myciu i ju mam palce oblepione w這sami
Musz odwiedzic dobrego dermatologa... bo inaczej
I m康ro軼i, bym umia(a) je rozr騜ni...
Meriamon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 11:03   #9
Szafirek20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Polecam Wam
Henn Wax - wosk do w這s闚, ma zapobiega wypadaniu, jest do os豉bionych w這s闚, niestety troch obci捫a w這sy, ale w dzien po umcyiu s puszyste, przyjemne
Skrzyp polny - w tabletkach albo picie herbatki z niego, ale regularnie, co najmniej 2-4 razy dziennie
Mo瞠 zbada sobie w這sa, badanie wyka瞠, jakich pierwiastk闚 brakuje w organizmie, ja sama nie robilam sobie jeszcze takiego badania, ale slysza豉m o nim

Mam nadziej, 瞠 b璠zie ok

aha..no i nalezy dbac o nie, nie m璚zy ci庵造m szczotkowaniem czy 軼is造m zwiazywaniem gumkami....
Szafirek20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 21:26   #10
czeko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

szampon vichy wzmacniajacy polecam..37 z w aptece
czeko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-08, 08:41   #11
Kaaja
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Polecam szampon i odrzywke z czarnej rzepy mi osobi軼ie pomog這.
Stary 2005-06-08, 09:32   #12
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Musia豉bys udac si do innego dermatologa. Ja zauwazy豉m , 瞠 w這sy mi wypada造 w豉snie jak by造 przet逝szczone!Natomist popr鏏owac mo瞠sz w ten czas z
szmpon Vichy czerwony
szampon Garnier Neril
oczywi軼ie Wax od篡wka
odzywka Seboradin
ale nie wiadomo jakie s przyczyny wypadania u Ciebie w這sk闚, wi璚 nie wiadomo tez , kt鏎y i czy jaki z powy窺zych specyfik闚 Ci pomo瞠.Stawiam jednak na Wax i Neril.( obydwa specyfiki w aptece)
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-09, 12:25   #13
Aga3012
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90
Wink Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

mi jaki czas temu tez strasznie w這sy wypada造 i okaza這 si ze powodem s problemy hormonalne, po kompletnym badaniu hormonalnym u endokrynologa,( by豉m nawet na te badania zatrzymana w szpitalu ) i odpowiednio dobranemu leczeniu wypadanie w這s闚 usta這 i zacz窸am znowu si璚ieszy pi瘯nymi w這sami. Teraz znowu mi to powr鏂i這, ale wydaje mi si ,ze teraz powodem jest stres i przemeczenie ( przygotowuj si do obrony pracy mg ). My郵 o za篡waniu vitapilu.
Aga3012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-09, 12:30   #14
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 285
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

mnie pomaga (stosuj od prawie dw鏂h tygodni) kuracja:

rewitalizujacy szampon oraz tonik do w這s闚 wypadajacych GARNIER NERIL do kupienia w aptece

lotion SEOBRADIN

Humavit zielony.

Pij te meliss (na uspokojenie) ,podci窸am sporo w這sy i wypcha豉m jasiek lawend
Jak wypada造 gar軼iami tak teraz jest coraz lepiej !!!! Mimo,瞠 to dopiero 10 dni.
Dodam,瞠 badania robi豉m i wszystko okaza這 sie w porz康ku.Wina jest po stronie os豉bienia organizmu oraz stres闚.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-09, 18:12   #15
Meriamon
Rozeznanie

Question Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Polecam Vitapil !!!Bralam i by豉m bardzo zadowolona!!!
Agu i Aga3012 mo瞠cie napisa co wi璚ej o tych badaniach...?
Czy na w豉sn reke czy z kasy chorych...?
Je郵i na w豉sn to jaki koszt...etc.

Pozdrawiam
Stary 2005-06-13, 10:58   #16
Aga3012
Raczkowanie

badanie hormonalne jest to badanie krwi robione na czczo badany jest poziom dw鏂h podstawowych hormon闚 瞠雟kich estrogenu i progesteronu. Na badanie idzie si w oke郵one dni cyklu pierwsze miedzy 6 a 8 dniem cyklu, drugie miedzy 22 a 24.( wiem to bo cz瘰to chodzi豉m do endokrynologa) takie badanie mozesz zrobi zar闚no p豉tnie w wiekszo軼i prywatnych przychodni jak i pa雟twowo.ale pa雟twowo d逝ga droga, bo najpierw musisz mie skierowanie od lekarza,ginekologa lub endokrynologa a potem czekac w d逝giej kolejce nic mi貫go.... aha i jakie takie badanie kiedy ropb豉m w przychodni przy szpitalnej ( szpitale ginekologiczno-po這znicze )

powodzonka
Stary 2005-06-13, 11:15   #17
Aga3012
Raczkowanie

mam pytanie do agabil1 czy ten zestaw GARNIER NERIL mo積a stosowac do w這s闚 farbowanych????? jaka jest cena tego zestawu

a ten humavit to s tabletki???
Stary 2005-06-13, 11:19   #18
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 285
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja mam farbowane i nic si nie dzieje Szampon kosztuje ok.15 z,tonik ok.17z

Humavit zielony SKRZYP I POKRZYWA to suplement diety,250 tabletek

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-13, 13:07   #19
Meriamon
Rozeznanie

Aga3012 Dzi瘯uj za wyczerpuj帷 odp.
A jaki koszt jest tego badania?
Stary 2005-06-17, 15:52   #20
Aga3012
Raczkowanie

Cool Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

o ile si orientuj to teraz badanie jednego hormonu kosztuje niestety ponad 30 z.
Stary 2005-07-16, 12:51   #21
karolka210
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

JA mam pytanie do Mariti. Ostatnio kupi豉m szampon Garnier neril i zauwazy豉m ze on bardzo wysusza w這sy. Ja mam w這sy farbowane i do tego bardzo suche. Po stosowaniu tego szamponu nie moge rozczesac w這s闚 jednak zauwazy豉m ze w這sy mi mniej wypadaja a stosuje go zaledwie tydzien. Czy Ty te masz farbowane w這sy?? i czy ten szampon nie niszczy farbownaych w這s闚??
karolka210 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-18, 13:00   #22
akrzesak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 378

Dziewczyny co znaczy 瞠 wypadaj?
Bo m闚i 輳 do 100 dziennie to normalne ale ja nie jestem w stanie tego policzy.
Napiszcie mi czy jak przejedziecie r瘯 po w這sach to ile wam w gar軼i zostaje i czy przy myciu jest ich du穎.
Bo ja nie wiem czy si powa積ie niepokoi.
A i czy te upa造 i ta pogoda czy moze pora roku maj wp造w na wypadanie w這s闚?
akrzesak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-18, 21:13   #23
czeko
Rozeznanie

dzis by豉m u lekarza dermatologa i przespisa豉 mi jakis p造n loxon 5% jest na recepte a pozniej mam u篡wa loxon 2% ale ten nie jest na recepte.. takze szampon z czarnej rzepy..witaminki ze skrzypu polnego i jakies tabletki z loreala ale nie moge ich w aptece dostac..hmmm moze ktos wie co to za tabletki? wszystko stosowa 3 miesiace i powinno pomoc tak mi powiedziano..
Stary 2005-07-20, 15:15   #24
Iga07
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Te tabletki z L'Oreal to napewno Inneov "G瘰to嗆 w這s闚".

Adres strony producenta: www.inneov.pl
Adres apteki internetowej, w kt鏎ej mo積a kupi "G瘰to嗆 w這s闚": http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie.net
Za 60 tabletek trzeba zap豉ci 75z, w dodatku 2 tabletki dziennie przez okres minimum 3 miesi璚y.
Iga07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-20, 15:29   #25
neitka
Zadomowienie

GG do neitka

To ja zrobi豉m badania tartczycy, bo kolejn pani dermatolog wyprostowa這 jak us造sza豉, 瞠 naprawd prawid這wo dbam o w這sy a one wypadaj. Okaza這 si, 瞠 wszystko jest ok. Po czym od dw鏂h r騜nych lekarzy dosta豉m "naprawd niez貫" witaminki (totalnie r騜ne). I to naprawd witaminki, jakie nawet bez recepty, zwyk貫 wzmacniaj帷e co tego tony bra豉m. Tylko ta dermatolog przepisa豉 mi jaki p造n do wcierania w sk鏎 g這wy (jest podobny sk豉dem do od篡wki Seboradin a na recept kosztowa mnie 5 z, by robiony na zam闚ienie) i Stieprox - szampon dwa razy w tyg. Jedne witaminki kupi豉m, drugich nie, bo i tak nie moglabym ich 造ka, 瞠by nie kolidowa造. Sko鎍zy這 si pude趾o i jako tak nie kupi豉m drugich, przesta豉m 造ka... I na razie w這sy wypadaj dwa razy mniej, bo jednak potrzebna im piel璕nacja " z zewn徠rz" a nie brakuje im witamin. Mam nadziej, 瞠 ta droga dobra
Stary 2005-07-20, 19:44   #26
czeko
Rozeznanie

Talking Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Cytat:
Napisane przez Iga07
Te tabletki z L'Oreal to napewno Inneov "G瘰to嗆 w這s闚".

Adres strony producenta: www.inneov.pl
Adres apteki internetowej, w kt鏎ej mo積a kupi "G瘰to嗆 w這s闚": http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie.net
Za 60 tabletek trzeba zap豉ci 75z, w dodatku 2 tabletki dziennie przez okres minimum 3 miesi璚y.
這 boze niesta mnie na takie tabletki to juz wole 造ka ze skrzypu polnego a tak w ogole moze to dziwne ale uzywam tego loxona5% na recepte od 3 dni i w這sy jakies takie grubsze mi sie zrobi造 nie mowie ze mi tak szybko uros造 ale tak jakby zwieksza ich obietosc przy skorze g這wy..zawsze podczas mycia wypada這 mi ko這 250 w這s闚 zas z samego czesania ko這 150 (raz policzy豉m) a dzis normalnie w szoku by豉m wypad這 5 w這sk闚..juz sama nie wiem czego to zas逝ga...
Stary 2005-07-20, 19:52   #27
czeko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neitka
To ja zrobi豉m badania tartczycy, bo kolejn pani dermatolog wyprostowa這 jak us造sza豉, 瞠 naprawd prawid這wo dbam o w這sy a one wypadaj. Okaza這 si, 瞠 wszystko jest ok. Po czym od dw鏂h r騜nych lekarzy dosta豉m "naprawd niez貫" witaminki (totalnie r騜ne). I to naprawd witaminki, jakie nawet bez recepty, zwyk貫 wzmacniaj帷e co tego tony bra豉m. Tylko ta dermatolog przepisa豉 mi jaki p造n do wcierania w sk鏎 g這wy (jest podobny sk豉dem do od篡wki Seboradin a na recept kosztowa mnie 5 z, by robiony na zam闚ienie) i Stieprox - szampon dwa razy w tyg. Jedne witaminki kupi豉m, drugich nie, bo i tak nie moglabym ich 造ka, 瞠by nie kolidowa造. Sko鎍zy這 si pude趾o i jako tak nie kupi豉m drugich, przesta豉m 造ka... I na razie w這sy wypadaj dwa razy mniej, bo jednak potrzebna im piel璕nacja " z zewn徠rz" a nie brakuje im witamin. Mam nadziej, 瞠 ta droga dobra
a co to za szampon Stieprox jaka jest jego cena i czy jest on na recepte?
Stary 2005-07-20, 22:06   #28
neitka
Zadomowienie

GG do neitka

Stieprox to szampon, kt鏎y ma za zadanie "odt逝szcza" w這sy i sk鏎 g這wy - 瞠by ich nie przesusza, a 瞠by si nie przet逝szcza造 (bo przet逝szczanie to podobno min. przyczyna wypadania). Z tego co pami皻am jest na recept i buteleczka 100ml 30 par z這tych, ale bardzo dobrze si pieni, wi璚 jest do嗆 wydajny. Ja polecam. Na mnie dzia豉
Stary 2005-07-28, 11:08   #29
Aga3012
Raczkowanie

hejka dziewczyny a s造sza造scie co o szamponie i 瞠lu przeciw wypadaniu w這s闚 dermena? kole瘸nka m闚i豉,ze podobno jest dobry,ale ona tego nie uzywa豉
Stary 2005-07-29, 08:47   #30
Aga3012
Raczkowanie

mnie ogromniast duzo w這s闚 wypada tylko podczas mycia, a ze myj wlosy co 2 dzie to si duzo tego robi. ostatnio zastanawiam si瘽ad kupnem preparat闚 z lini radical (do kupna w aptece) zainteresowa豉 mnie linia przeciw wypadaniu do w這s闚 farbowanych. boj si,ze m鎩 ppi瘯ny i intensywny br您owy odcie wyblaknie po stosowaniu 鈔odk闚 typu szampon przeciw wypadaniu w這s闚.
Odpowiedz

Tagi
anemia, bede lysa, choroba, dermatologia, hashimoto, 造sienie, niedoczynnosc tarczycy, nuvaring, problem, rzadkie, wlosy, w這sy, wypadaj帷e w這sy, wypadanie w這s闚, zelazo, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum Dermatologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-28 14:32:17

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.