Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje zwi您ane z problemami ze sk鏎. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia tr康ziku, atopowego zapalenia sk鏎y (AZS) oraz innych schorze i problem闚 zwi您anych ze sk鏎.

Poka wyniki sondy: Kt鏎y waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,38%
Silice 14 4,84%
Inneov g瘰to嗆 w這s闚 19 6,57%
Wax 49 16,96%
Skrzyp polny 48 16,61%
Rycyna (do wcierania) 14 4,84%
Vitapil 27 9,34%
Merz 24 8,30%
Inne 90 31,14%
G這suj帷y: 289. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-01-03, 13:14   #541
violape
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY

Cytat:
Napisane przez desiree90 Poka wiadomo嗆
dziewczyny a kto pr鏏owa zag瘰zczania w這s闚 kolagenem metoda dr cyj? Zapisa豉m si na konultacje w centrum zdrowej sk鏎y i zastanawiam si czego moge sie spodziewa. Macie jakie do鈍iadczenia w tym temacie?
Sam Cyj Ci nie pomo瞠. Jest tylko uzupelnieniem terapii.
violape jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-01-15, 09:48   #542
Studentka158
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Czee嗆! ☺ czy mog Was prosi o wypelnienie kr鏒kiej ankiety? Pisz prac licencjacka ma temat lysienie. B璠 baaardzo bardzo wdzi璚zna!!

Link do ankiety:

https://www.survio.com/survey/d/D2I7Q7E5H2L2Y9V8B
Studentka158 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-16, 10:19   #543
Marzenna89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Do逝j帷y k這pot z w這sami

Cze嗆 wszystkim.
Mam nadziej, 瞠 pisz w odpowiednim miejscu.
Borykam si z powa積ym problemem odno郾ie w這s闚, kt鏎y rujnuje tak瞠 w ostatnim czasie moje zdrowie psychiczne.

Na wst瘼ie prosz o powstrzymanie si od krytyki i pouczanie mnie. Na nic mi si to nie przyda.

Od 2010 roku zaobserwowa豉m znaczne os豉bienie w這s闚 oraz ich wypadanie.

Dodam, 瞠 choruj na cukrzyc typu 1 od 2003 roku, kt鏎a nigdy nie by豉 wyr闚nana.

Stan moich w這s闚 od 2010 roku jest coraz gorszy.
Najpierw znacznie si przerzedzi造, w ostatnich 4 latach dos這wnie liniej. W這sy s bardzo cienkie, 豉mliwe.
Do tego doszed 這jotok, 逝pie i obecnie przypominaj "siano".

Sk鏎a g這wy rzadko jednak sw璠zi.

Wykona豉m badania. Cynk, 瞠lazo i potas pod kontrol.
Mam jedynie deficyt witaminy D3 oraz nadmiar testosteronu.

W這sy najbardziej przerzedzi造 si na czubku g這wy.

Chcia豉bym podj望 leczenie, ale po pierwsze finansowo nie wyrabiam, a to sporo kosztuje, a po drugie nie ukrywam, 瞠 zrezygnowanie (cukrzyca i tak mnie dobija) mocno mnie powstrzymuje. Mimo wszystko nie chc jednak ca趾owicie wy造sie.

Czy mo瞠 macie jakie sugestie, co mo瞠 si ze mn dzia?
Mo瞠 kto mia podobne objawy?

Mo瞠 podzielicie si ze mn wiedz o rodzajach 造sie? Je郵i to androgenowe to chyba si za豉mi kompletnie...

Czy komu uda這 si wyleczy z 造sienia.
By豉m u trychologa i powiedzia mi, 瞠 nie mam 造sienia, a przerzedzenie, ale ja sama ju nie wiem...

Dzi瘯uj za uwag, je郵i kto to przeczyta.

Pozdrawiam
Marzenna89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-02-18, 13:36   #544
violape
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Do逝j帷y k這pot z w這sami

Cytat:
Napisane przez Marzenna89 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim.
Mam nadziej, 瞠 pisz w odpowiednim miejscu.
Borykam si z powa積ym problemem odno郾ie w這s闚, kt鏎y rujnuje tak瞠 w ostatnim czasie moje zdrowie psychiczne.

Na wst瘼ie prosz o powstrzymanie si od krytyki i pouczanie mnie. Na nic mi si to nie przyda.

Od 2010 roku zaobserwowa豉m znaczne os豉bienie w這s闚 oraz ich wypadanie.

Dodam, 瞠 choruj na cukrzyc typu 1 od 2003 roku, kt鏎a nigdy nie by豉 wyr闚nana.

Stan moich w這s闚 od 2010 roku jest coraz gorszy.
Najpierw znacznie si przerzedzi造, w ostatnich 4 latach dos這wnie liniej. W這sy s bardzo cienkie, 豉mliwe.
Do tego doszed 這jotok, 逝pie i obecnie przypominaj "siano".

Sk鏎a g這wy rzadko jednak sw璠zi.

Wykona豉m badania. Cynk, 瞠lazo i potas pod kontrol.
Mam jedynie deficyt witaminy D3 oraz nadmiar testosteronu.

W這sy najbardziej przerzedzi造 si na czubku g這wy.

Chcia豉bym podj望 leczenie, ale po pierwsze finansowo nie wyrabiam, a to sporo kosztuje, a po drugie nie ukrywam, 瞠 zrezygnowanie (cukrzyca i tak mnie dobija) mocno mnie powstrzymuje. Mimo wszystko nie chc jednak ca趾owicie wy造sie.

Czy mo瞠 macie jakie sugestie, co mo瞠 si ze mn dzia?
Mo瞠 kto mia podobne objawy?

Mo瞠 podzielicie si ze mn wiedz o rodzajach 造sie? Je郵i to androgenowe to chyba si za豉mi kompletnie...

Czy komu uda這 si wyleczy z 造sienia.
By豉m u trychologa i powiedzia mi, 瞠 nie mam 造sienia, a przerzedzenie, ale ja sama ju nie wiem...

Dzi瘯uj za uwag, je郵i kto to przeczyta.

Pozdrawiam
Przede wszystkim musisz zrobic dokladniejsze badania krwi. Na ich podstawie mozna tez co nie co suplementowac o ile wyjda braki ... do tego wyjsciowa terapia laczona 3 m-ce na pewno ...prp, komorki macierzyste, karbo, czynniki wzrostu w zaleznosci od tego w jakim stopniu jest "造sienie")
violape jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-29, 08:15   #545
Dorionka
Przyczajenie

Dot.: Do逝j帷y k這pot z w這sami

Jestem zwolenniczk naturalnych metod Ze szczeg鏊nym wskazaniem na zio豉. Sporo swojego czas na ten temat czyta豉m. Wiadomo, 瞠 najbardziej znane s pokrzywa i skrzyp (i oczywi軼ie regularnie - 3 miesi璚zne terapie - pijam), ale jest ich przecie du瞠 bogactwo. υpian, tatarak, rumianek i sza逕ia. A to przecie tylko kilka. I opr鏂z sprawdzenia mo磧iwej przyczyny wypadania w這s闚 warto rozwa篡 ich stosowanie No i oczywi軼ie - tutaj nic nowego nie napisz - koniecznie zmiany w diecie.
Dorionka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-31, 01:23   #546
MonikaPK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

Niestety mam d逝gie i proste w這sy , kt鏎e maj jak捷 dziwna tendencj do wypadania wsz璠zie gdzie si da R騜nych rzeczy pr鏏owa豉m z marnym efektem. Teraz zacz窸am brac Vitapil i widz w ankiecie, 瞠 nie tylko ja. Robie te r霩ne p逝kanki. Teraz wyczyta豉m, 瞠 podobno napar z pokrzywy jest dobry wspomagaj帷o. Na pewno spr鏏uj.
MonikaPK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-01-11, 15:07   #547
Wakienas
Przyczajenie

Hej. Przepraszam, 瞠 pisze w odpowiedzi, ale nie mog豉m znale潭 nowej wiadomo軼i. Zaczn od tego, 瞠 od dziecka mam bardzo du篡 problem z w這sami. Mianowicie, s bardzo cienkie, rzadkie, kruche i wszystko co najgorsze. Wygl康aj jak siano i si璕aj do po這wy karku. U fryzjera by豉m ostatnio jakie 12 lat temu... wiem, 瞠 to szok, ale po ostatniej wizycie w這sy przesta造 mi rosn望 i po prostu boj si i嗆 do innego. By豉m natomiast u dermatologow, a w 2018 roku nawet u trychologa. Jeden dermatolog kaza mi je嗆 galarete i czerwone mi瘰o... drugi z odleg這軼i 1,5m stwierdzi, 瞠 taki m鎩 urok i poleci branie biotebalu. Oczywi軼ie wszystko z wiadomym efektem, czyli 瘸dnym. Trycholog wysilil si troch bardziej, poniewa najpierw polecil mi zrobienie bada tarczycy, morfologie itd, nast瘼nie przeprowadzi mezoterapie bezig這wa sk鏎y g這wy i dal jakie kosmetyki do stosowania po "zabiegach". Ca這嗆 kosztowa豉 mnie kup kasy, a oczywi軼ie efekt闚 brak. Stosowalam r騜ne tabletki: biotebal, skrzypovita, biotin plus loxon, calcium pantothenate, itp. Nic nie dzia豉. Nie wiem co robi. Mam 26 lat i boj si, 瞠 za kilka lat, b璠 zupe軟ie 造sa. Dodatkowo ostatnimi czasy w這sy po prostu krusza si przy samej sk鏎ze. Mo瞠 macie jakie sprawdzone kosmetyki czy tabletki, kt鏎e faktycznie pomagaj?
Wakienas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-17, 13:24   #548
KarolinaS17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

..

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja te mam problem z wypadaniem w這s闚, ale jeszcze gorsze jest to,瞠 co raz bardziej si przerzedzaj szczeg鏊nie na szczycie -przedzia貫k. My郵a豉m ju o wizycie u dermatologa,ale ostatnio jak by豉m w drogerii pani zaprosi豉 mnie na bezp豉tne badanie trychologiczne. Na pocz徠ku troch si obawia豉m,bo nie mia豉m 鈍ie穎 umytych w這s闚 ,ale Pani, kt鏎a je wykonywa豉 stwierdzi豉, 瞠 nie stanowi to problemu. To co zobaczy豉m z jednej strony by這 ciekawe, a z drugiej troch si przerazi豉m ,poniewa faktycznie ,stwierdzi豉 u mnie przerzedzanie na tle hormonalnym- poradzi豉 jakie badania powinnam zrobi i zaproponowa豉 suplementacj w po陰czeniu z szamponem na wypadanie seboradin oraz ich czerwone ampu趾i forte. Stosuj 陰cznie z suplementem pro care complex na razie pierwszy miesi帷 i nie wiem czy to efekt placebo czy dzia豉,ale widz popraw-nowe w這ski! Efekty mog sprawdzi za 3 miesi帷e na takich konsultacjach. Dosta豉m ulotk z seboradin o ich aplikacji, w kt鏎ej jest kalendarz z terminami konsultacji. Mo瞠 warto spr鏏owa jeszcze tego?
KarolinaS17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-18, 13:43   #549
annajoanna1310
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wakienas Poka wiadomo嗆
Hej. Przepraszam, 瞠 pisze w odpowiedzi, ale nie mog豉m znale潭 nowej wiadomo軼i. Zaczn od tego, 瞠 od dziecka mam bardzo du篡 problem z w這sami. Mianowicie, s bardzo cienkie, rzadkie, kruche i wszystko co najgorsze. Wygl康aj jak siano i si璕aj do po這wy karku. U fryzjera by豉m ostatnio jakie 12 lat temu... wiem, 瞠 to szok, ale po ostatniej wizycie w這sy przesta造 mi rosn望 i po prostu boj si i嗆 do innego. By豉m natomiast u dermatologow, a w 2018 roku nawet u trychologa. Jeden dermatolog kaza mi je嗆 galarete i czerwone mi瘰o... drugi z odleg這軼i 1,5m stwierdzi, 瞠 taki m鎩 urok i poleci branie biotebalu. Oczywi軼ie wszystko z wiadomym efektem, czyli 瘸dnym. Trycholog wysilil si troch bardziej, poniewa najpierw polecil mi zrobienie bada tarczycy, morfologie itd, nast瘼nie przeprowadzi mezoterapie bezig這wa sk鏎y g這wy i dal jakie kosmetyki do stosowania po "zabiegach". Ca這嗆 kosztowa豉 mnie kup kasy, a oczywi軼ie efekt闚 brak. Stosowalam r騜ne tabletki: biotebal, skrzypovita, biotin plus loxon, calcium pantothenate, itp. Nic nie dzia豉. Nie wiem co robi. Mam 26 lat i boj si, 瞠 za kilka lat, b璠 zupe軟ie 造sa. Dodatkowo ostatnimi czasy w這sy po prostu krusza si przy samej sk鏎ze. Mo瞠 macie jakie sprawdzone kosmetyki czy tabletki, kt鏎e faktycznie pomagaj?
畝den szampon czy od篡wka nie powstrzyma wypadania!! mo瞠sz wy陰cznie zadba o to kruszenie w這s闚 o kt鏎ym wspomnia豉, delikatny szampon, od篡wka, jak najrzadsze mycie, 瞠by naturalny t逝szcz chroni w這sy. Co z badaniami tarczycy, jakie wyniki bada hormonalnych, sprawdza豉 prolaktyne, testosteron itp?

Mi na podobny problem pomog造 tabletki Medere Meme Look, ale maj do嗆 wysok cen. Jak dla mnie na t chwil maj najlepszy sk豉d na rynku, du穎 witamin kt鏎e i tak chcia豉m suplementowa ze wzgl璠u na tarczyc, dlatego zaryzykowa豉m i nie 瘸逝j
annajoanna1310 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-03-28, 13:32   #550
wrongplan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do wrongplan

Cze嗆, prowadz bloga na temat wypadania w這s闚
Jak co to tutaj mo積a poczyta troch ciekawostek https://zdrowoipieknie.pl/tag/na-wlosy/

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cze嗆, prowadz bloga na temat wypadania w這s闚
Jak co to tutaj mo積a poczyta troch ciekawostek

https://zdrowoipieknie.pl/tag/na-wlosy/
wrongplan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
anemia, bede lysa, choroba, dermatologia, hashimoto, 造sienie, niedoczynnosc tarczycy, nuvaring, problem, rzadkie, wlosy, w這sy, wypadaj帷e w這sy, wypadanie w這s闚, zelazo, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum Dermatologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-28 14:32:17

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.