Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje zwi您ane z problemami ze sk鏎. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia tr康ziku, atopowego zapalenia sk鏎y (AZS) oraz innych schorze i problem闚 zwi您anych ze sk鏎.

Poka wyniki sondy: Kt鏎y waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,38%
Silice 14 4,84%
Inneov g瘰to嗆 w這s闚 19 6,57%
Wax 49 16,96%
Skrzyp polny 48 16,61%
Rycyna (do wcierania) 14 4,84%
Vitapil 27 9,34%
Merz 24 8,30%
Inne 90 31,14%
G這suj帷y: 289. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-01, 14:45   #31
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 362
Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Witam
mam podobny problem
stosuj witaminki w postaci tabletek od ponad p馧 miesi帷a i jeszcze do tego olejek rycynowy od ok. kilku miesi璚y. Zauwa篡豉m popraw wygl康u w這s闚 i te si wzmocni造.Ale wypadaj mi z cebulkami nie 豉mi si .Strasznie juz nie mog tego znie嗆 i patrze jak trac moje w這ski
pomorzecie mi :plis:
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 14:54   #32
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345
Cool Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

Skrzyp polny bra豉m - naprawd pom鏬, mniej wypada造 ni teraz no i znacznie szybciej ros造. Ale zrobi豉m ponad miesi帷 przerwy, 瞠by odpocz望 od tych proch闚 i znowu lec wi璚 chyba nie by豉 to trwa豉 zmiana. Wr鏂 wi璚 do niego a poza tym b璠 zjada kilo owoc闚 dziennie, 瞠by organizm dowitaminizowa, mo瞠 te pomo瞠 Oby, bo jak nie...
yedanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 22:34   #33
whitebeth
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 539

Cytat:
Napisane przez nika135
Witam
mam podobny problem
stosuj witaminki w postaci tabletek od ponad p馧 miesi帷a i jeszcze do tego olejek rycynowy od ok. kilku miesi璚y. Zauwa篡豉m popraw wygl康u w這s闚 i te si wzmocni造.Ale wypadaj mi z cebulkami nie 豉mi si .Strasznie juz nie mog tego znie嗆 i patrze jak trac moje w這ski
pomorzecie mi :plis:
nika ; polecam Ci w徠ek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767 -du穎 przydatnych informacji
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-01, 22:42   #34
kimi1000
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 121
Wpisy w blogu: 1
GG do kimi1000

Cytat:
Napisane przez Aga3012
mnie ogromniast duzo w這s闚 wypada tylko podczas mycia, a ze myj wlosy co 2 dzie to si duzo tego robi. ostatnio zastanawiam si瘽ad kupnem preparat闚 z lini radical (do kupna w aptece) zainteresowa豉 mnie linia przeciw wypadaniu do w這s闚 farbowanych. boj si,ze m鎩 ppi瘯ny i intensywny br您owy odcie wyblaknie po stosowaniu 鈔odk闚 typu szampon przeciw wypadaniu w這s闚.
mi duzo w這s闚 wypada這 tez w豉snie podczas mycia, rece to mia豉m dos這wnie ca貫 oblepione w這sami Od miesi帷a uzywam waxu, 造kam tez skrzypowite, najpierw humawit, ale duzo mi nie pom鏬, zuzy豉m juz jedna opakowanie radicala ampu趾i tj 15 sztuk. Jestem bardzo zadowolona bo w這ski mi sie wzmocni造, po waxie sa b造szcz帷e, mam zdrowsze konc闚ki i zauwazy豉m duzo nowych odrost闚. Nie wiem czy to radical tak zadzia豉, ale polecam , poza tym wiele os鏏 na wizaz go sobie chwali. Ma tylko jedn wade, w這sy sa po nim troche wysuszone, robia sie takie sztywne, ale wybaczam mu to za efekty.

Pami皻aj dziewczyno, jak ch這pu zale篡, to 瞠by ska造 sra造, a mury p瘯a造, to znajdzie czas i spos鏏, 瞠by si z Tob skontaktowa. wi璚 przesta tu siedzie jak ten ostatni osio z telefonem w r璚e tylko id i zapomnij o nim i przesta si 逝dzi .

kimi1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 14:51   #35
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 362

Wczoraj zmieni豉m szampon mo瞠 da co
A tabletki bed darej bra豉 i olejek to raczej odstawi bo mi si zdaje 輳 to od niego to przyuwa篡豉m 瞠 jak zacz窸am go stosowa to mi zacz造 wypada zrobi przerw i zobavcz

dzi瘯i WAM
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 20:42   #36
limonka_86
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 998

mam do was pytanko...bo mam dokladnie ten sam problem....stosuje juz szampon radical i biore skrzypowite poza tym dermatolog przepisal mi inne jeszcze tabletki witaminowe...poza tym dostalam jakas miksture ktora mam nakladac na wlosy codziennie, tylko problem w tym ze nie wiem czy pozniej mam splukiwac to z wlosow czy nie???...a jakos nie wpadlam na to zeby zapytac dermatologa....pomocy...m oze ktoras miala cos takiego ??
limonka_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 23:32   #37
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez limonka_86
mam do was pytanko...bo mam dokladnie ten sam problem....stosuje juz szampon radical i biore skrzypowite poza tym dermatolog przepisal mi inne jeszcze tabletki witaminowe...poza tym dostalam jakas miksture ktora mam nakladac na wlosy codziennie, tylko problem w tym ze nie wiem czy pozniej mam splukiwac to z wlosow czy nie???...a jakos nie wpadlam na to zeby zapytac dermatologa....pomocy...m oze ktoras miala cos takiego ??
Wszelkie p造ny do wcierania w sk鏎 g這wy przewa積ie pozostawia si bez sp逝kiwania( je瞠li s do stosowania codziennego)
Stary 2005-11-05, 12:15   #38
limonka_86
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 998

wszystkie wyniki badan zarowno krwi jak i hormonalne mam w porzadku...wiec dlaczego lysieje ... (( ????
limonka_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 11:29   #39
jolie22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆!
Ja r闚nie mam problem z wypadaj帷ymi w這sami
Do tego wszystkiego mam 這jotokowe zapalenie sk闚y g這wy, kt鏎e ci庵le lecz.
Prosze powiedzcie mi co kupi dok豉dnie (lotiony toniki, kapsu趾i itp.) i jak stosowa nast瘼uj帷e kosmetyki: Neril, seboradin, radical i wax.
Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam
jolie22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 11:45   #40
201804200952
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 129

Zapraszam do w徠k闚: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767 http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=wypadaj%B1
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=wypadaj%B1
201804200952 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 17:23   #41
aniser
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 037

Cytat:
Napisane przez Aga3012
hejka dziewczyny a s造sza造scie co o szamponie i 瞠lu przeciw wypadaniu w這s闚 dermena? kole瘸nka m闚i豉,ze podobno jest dobry,ale ona tego nie uzywa豉
ano slyszalamzeszlej jesieni wlosy wypadaly mi calymi pasemkamistosowalam szampon <bo o zelu wowczas nie wiedzialam> i bylam zadowolona...dla mojej glowy byl delikatny,nie podraznial,w dodatku zmniejszal odrobine przetluszczanie,a po zuzyciu okolo polowy opakowania faktycznie wlosow wypadalo sporo mniej...
osobiscie polecam,ale mysle, ze najlepiej do szamponu dolaczyc takze jakis zestaw witamin, a najlepiej mikroelementow- tak poradzila mi fryzjerka, a ze grzeczna dziewczynka jestem i slucham co starsi radza to od dluzszego czasu lykam regularnie i widze duza poprawe i tej jesieni nie wpadam w panike,ze wylysieje
aniser jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 17:44   #42
ahgatta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 474

Ja od jakiego miesi帷a uzywam szamponu Klorane, nie wiem czy to zas逝ga jego w豉郾ie czy te normalna zmiana( bo zawsze jesieni wypadaj mi w這sy bardziej, ale w tym roku to masakra), ale zauwazy豉m, 瞠 mam ich mniej w siteczku od prysznica. Do tego ostatnio mi si bardzo przet逝szcza造, a po u篡ciu tego szamponu mam w這sy ok, nawet na drugi dzie.
ahgatta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-08, 17:47   #43
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jolie22
Cze嗆!
Ja r闚nie mam problem z wypadaj帷ymi w這sami
Do tego wszystkiego mam 這jotokowe zapalenie sk闚y g這wy, kt鏎e ci庵le lecz.
Prosze powiedzcie mi co kupi dok豉dnie (lotiony toniki, kapsu趾i itp.)
My郵,瞠 przy ΨS wyb鏎 kosmetyk闚 powinna skonsultowa z lekarzem. Pozatym nie ma takiego specyfiku kt鏎y zadzia豉豚y na ka盥ego: to bardzo indywidualna sprawa, wi璚 ci篹ko Tobie doradzi kt鏎y bedzie najlepszy dla Ciebie .
Cytat:
Napisane przez jolie22
jak stosowa nast瘼uj帷e kosmetyki: Neril, seboradin, radical i wax.
Co do stosowania Nerilu ; szmpon- myjesz w這sy, pozostawiasz kila minut na w這sach pian, sp逝kujesz, najlepiej u篡wa przy kazdym myciu, kilka razy w tygodniu. Tonik :wciera si w sk鏎 g這wy, nie sp逝kuje. Wax- nak豉dasz na w這sy i sk鏎 g這wy, i tzymasz w cieple kilkana軼ie minut(np nak豉dasz czepek i ciep造 r璚znik na to, mo積a podgrzewa suszark)U篡wa si w zale積o軼i od potrzeb raz, kilka razy w tygodniu. Wi璚ej szczeg馧闚 w ulotkach b康 na opakowaniach
Stary 2005-11-10, 11:01   #44
jolie22
Przyczajenie

Dzi瘯i sliczne za linki, ja juz normalnie wlosy zostawiam wsz璠zie Stosowa豉m juz kiedys neril tylko to by tonik, po odzywk wax p璠z od razu, tylko nie wiem co z tym radicalem.... Kupic szampon, lotion kapsu趾i czy od篡wk?? Nie chce nic z wichy bo mi nie pomog這....
dzieki za 鈍ietny w徠ek

Pom霩cie!!!
jolie22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-06, 19:25   #45
sky1980
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 724

od jakiegos roku wypadaja mi wlosy-garsciami!!!! probowalam wszystkiego ,rycyny, oliwy,lykam wytaminy specjalnie na wzmocnienie wlosow, nic nie pomaga, az kupilam sobie Vichy szampon Dercos i specjalne kapsulki, kuracja trwala 6 tygodni zaplacilam mnostwo kasy efekt niesamowity: po kilku razach wcierania w glowe zawartosci tych kapsulek wlosy przestaly mi wypadac, i zaczely rosnac nowe, juz po trzech tygodniach mialam wlosy puszyste, blyszczace ,po szeciu tygodniach kuracji, bylam naprawde w niebo wzieta i myslalam ze problem mam z glowy.Obecnie minely jakies dwa miesiace i : wypadanie wlosow powrocilo!!!!!!!Co mam teraz uzywac? Ja juz nie mam polowy wlosow na glowie, nawet obcielam wlosy na krotko, nic mi nie pomaga.Czy ktos mi pomoze rozwiazac ten pen problem?
sky1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-09, 20:40   #46
crumb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

wiecie co, mam kompletn zamotk obecnie...Naczyta豉m si na biochemii o tych SLS w szamponach (i nie tylko) wi璚 sprobuj umy w這sy czym neutralnym, bez silnych detergent闚, kt鏎e mog wysusza sk鏎 g這wy.

Wszystko ok, ale ja MUSZ non stop wspomaga si czym przeciwko wypadaniu k豉k闚 i od 2 lat z powodzeniem stosuj Treatment Wax. Z tym, 瞠 teraz przyjrza豉m si uwa積ie, co ona zawiera, a tu Sodium Lauryl Sulphate na trzecim miejscu. No i masz babo placek!

Teraz jestem w kropce bo chcia豉m zrezygnowa z tych niepotrzebnych chemikali闚 na g這wie, a to troch bez sensu u篡wa 豉godnego szamponu i jednocze郾ie 豉dowa od篡wk z SLS ( i to tak fajowo podgrzewa trzeba przez p馧 godziny, aby wnik這 )
Poza tym, wnerwia ju mnie to BHP-owskie pude趾o Waxu i chcia豉m og鏊nie zmieni na jak捷 inna g喚boko penetruj帷 od篡wk (czytaj te: skuteczn).

I teraz pytanie za 100 punkt闚: CZY ISTNIEJE JAKA GOTOWA MIKSTURA NA WYPADANIE KxK紟 BEZ SLS..??
tylko nie wspominajcie mi o rzepie - nie do嗆, 瞠 cuchnie jak ma這 co, to w dodatku u mnie wywo逝je skutek odwrotny i jeszcze wysusza w這sy na trociny

Klinicysta: (podanie do Zak.Patomorfologii)
"Sekcja zw這k konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji mo積a pomin望 g這w.."
-------------
crumb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-17, 17:32   #47
karpatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
Napisane przez sky1980
od jakiegos roku wypadaja mi wlosy-garsciami!!!! probowalam wszystkiego ,rycyny, oliwy,lykam wytaminy specjalnie na wzmocnienie wlosow, nic nie pomaga, az kupilam sobie Vichy szampon Dercos i specjalne kapsulki, kuracja trwala 6 tygodni zaplacilam mnostwo kasy efekt niesamowity: po kilku razach wcierania w glowe zawartosci tych kapsulek wlosy przestaly mi wypadac, i zaczely rosnac nowe, juz po trzech tygodniach mialam wlosy puszyste, blyszczace ,po szeciu tygodniach kuracji, bylam naprawde w niebo wzieta i myslalam ze problem mam z glowy.Obecnie minely jakies dwa miesiace i : wypadanie wlosow powrocilo!!!!!!!Co mam teraz uzywac? Ja juz nie mam polowy wlosow na glowie, nawet obcielam wlosy na krotko, nic mi nie pomaga.Czy ktos mi pomoze rozwiazac ten pen problem?

Z ta雟zych metod to doradzam kupienie i stosowanie WAXu oraz dodatkowo od wewn. zio這we tabletki SILICA. Efekt moze nie natychmiastowy,trzeba poczekac na nie, ale dziala. Ja stosuje od 3 mies. i widze ogromna poprawe!!!
))
karpatka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-18, 13:51   #48
Ray
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 613

przyczyna wypadania wslosow jest rozna i nie musi oznaczac nic zlego..wlos wystepuje w 3 fazach faza w ktorej wlos rosnie to faza angenu wlos jest nowy silny a faza telogenu to faza kiedy wlos mozna ujac jest "martwy" czeka aby na wypadniecie to nic zlego moze byc tak ze wiekszosc twoich wlosow jest w fazie telogenu tylko dlugi orkes nawet do paru mc.. sobie tam siedza martwe i teraz sypia sie.. ale to oznacza ze zaraz po nich wyrosna nowe silne wlosy a angenie
moge powiedziec ze maseczki na wlosy czy jakies mazie masci nie dadza rezultatego jakiego oczekujesz poniewaz zeby pomoc wlosow w zhamowaniu ich wypadania trzeba to zrobic od wewnatrz poprzec witaminy albo zelazo ktore dostarcza uklad krowionosny do "cebulek" wlosa.. cebulka w nawiasie bo to potoczna nazwa.. zadna masc czy szampon nie dotrze tam a jesli dotrze to w znikomych ilosciach.. ja proponuje co sama potrwierdze na wlasnychw lsoach to 3 mc kuracja witaminowa 4 tabletki dziennie drominu.. badz 2-3 tabletyki dziennie skrzypu polnego przez okolo 3 mc efekt widac po 1,5 mc..
ale efekt jest mi po 3 mc przestaly zupelnie wypadac jak odstawisz witaminy po 3 mc i w przerwie okolo mc nie stosowania znow zaczna wypadac to albo ponowic kutracje albo zglosic sie do dermatologa.. i na prawde wszystkie masci niby na wypadanie wylosow to sciema i chwyt markietingowy
Ray jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-18, 19:03   #49
karpatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
Napisane przez Ray
przyczyna wypadania wslosow jest rozna i nie musi oznaczac nic zlego..wlos wystepuje w 3 fazach faza w ktorej wlos rosnie to faza angenu wlos jest nowy silny a faza telogenu to faza kiedy wlos mozna ujac jest "martwy" czeka aby na wypadniecie to nic zlego moze byc tak ze wiekszosc twoich wlosow jest w fazie telogenu tylko dlugi orkes nawet do paru mc.. sobie tam siedza martwe i teraz sypia sie.. ale to oznacza ze zaraz po nich wyrosna nowe silne wlosy a angenie
moge powiedziec ze maseczki na wlosy czy jakies mazie masci nie dadza rezultatego jakiego oczekujesz poniewaz zeby pomoc wlosow w zhamowaniu ich wypadania trzeba to zrobic od wewnatrz poprzec witaminy albo zelazo ktore dostarcza uklad krowionosny do "cebulek" wlosa.. cebulka w nawiasie bo to potoczna nazwa.. zadna masc czy szampon nie dotrze tam a jesli dotrze to w znikomych ilosciach.. ja proponuje co sama potrwierdze na wlasnychw lsoach to 3 mc kuracja witaminowa 4 tabletki dziennie drominu.. badz 2-3 tabletyki dziennie skrzypu polnego przez okolo 3 mc efekt widac po 1,5 mc..
ale efekt jest mi po 3 mc przestaly zupelnie wypadac jak odstawisz witaminy po 3 mc i w przerwie okolo mc nie stosowania znow zaczna wypadac to albo ponowic kutracje albo zglosic sie do dermatologa.. i na prawde wszystkie masci niby na wypadanie wylosow to sciema i chwyt markietingowy
Oczywiscie masz racje.Ja nie mialam na mysli normalnego wypadania w這s闚 np martwych.Moje w這ski zacze造 wypadac w sporo wiekszych ilosciach.A teraz po kuracji sie wzmocnily po prostu.I to by這 moim zamierzeniem.
Pzodrawiam
Stary 2006-01-19, 08:38   #50
Ray
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 613

no to dobrze warto pamietac o pielegnacji wloso zeby nie niszczyc ich i wysuszac i witaminki lykac i beda piekne
Ray jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 14:55   #51
Z這郾ica81
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 716
GG do Z這郾ica81

Wiem, 瞠 to uci捫liwa i nieprzyjemna kuracja, ale naprawd polecam ok豉dy z rycyny.
Z這郾ica81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 15:44   #52
aktorecka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
Question Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

jak nale篡 robi te ok豉dy z rycyny?
aktorecka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 15:50   #53
Z這郾ica81
Zadomowienie

GG do Z這郾ica81

Cytat:
Napisane przez aktorecka
jak nale篡 robi te ok豉dy z rycyny?
Podgrza rycyn (mo積a na przyk豉d wla troch na talerzyk, a talerzyk postawi na naczyniu z wrz徠kiem - rycyna powinna by dosy ciep豉). Potem wmasowa j w sk鏎 g這wy dok豉dnie, zawin望 i tak chodzi (ja chodzi豉m 5-8h), mo積a te spa, cho ja si bardzo ba豉m tego, 瞠 poplami poduszk. Potem zmy dosy ciep陰 wod (ja musia豉m zmywa 2 razy). Takie ok豉dy stosowa豉m 1-2 razy w tygodniu, poprawa jest widoczna po 1-1,5 miesi帷a.
Stary 2006-01-19, 15:53   #54
crumb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

przepis na ok豉d z rycyny - wylej troch na g這w i no jak d逝go pragniesz

Jeden raz zrobi豉m taki eksperyment i wi璚ej nie powt鏎z. Przez tydzie nie mog豉m domy w這s闚, chodzi豉m z olejem na g這wie - makabra Ju wol Wax milion razy - po pierwszym u篡ciu wida, 瞠 mniej w這s闚 wypada, czego nie mog powiedzie o tej rycynie. Mo瞠 nawet po niej wi璚ej wydar豉m ze 豚a jak szorowa豉m t rycyn; nie wiem to jaki prehistoryczny spos鏏 ale je郵i komu pomaga to gratulacje

Klinicysta: (podanie do Zak.Patomorfologii)
"Sekcja zw這k konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji mo積a pomin望 g這w.."
-------------
crumb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-19, 21:51   #55
Z這郾ica81
Zadomowienie

GG do Z這郾ica81

Cytat:
Napisane przez crumb
przepis na ok豉d z rycyny - wylej troch na g這w i no jak d逝go pragniesz

Jeden raz zrobi豉m taki eksperyment i wi璚ej nie powt鏎z. Przez tydzie nie mog豉m domy w這s闚, chodzi豉m z olejem na g這wie - makabra Ju wol Wax milion razy - po pierwszym u篡ciu wida, 瞠 mniej w這s闚 wypada, czego nie mog powiedzie o tej rycynie. Mo瞠 nawet po niej wi璚ej wydar豉m ze 豚a jak szorowa豉m t rycyn; nie wiem to jaki prehistoryczny spos鏏 ale je郵i komu pomaga to gratulacje
Dzi瘯i

Musia豉 zrobi jaki b陰d przy zmywaniu - woda powinna by bardzo ciep豉, nie mo積a 瘸這wa szamponu, trzeba umy 2 - a czasem mo瞠 i 3 razy.
Wax wed逝g mnie nie pomaga

Rycyn stosowa豉m par lat temu - i to przy stanie alarmowym, gdy wypada這 mi ok 800 (!) w這s闚 dziennie - po 3-miesi璚znej kuracji wypada造 mo瞠 z 2 - a mam d逝gie i pl帷z帷e si w這sy. Minusem jest to, 瞠 przyciemnia.
Stary 2006-01-20, 10:40   #56
Molca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

ja dodaje do kazdego mycia wlosow olejek rycynowy, tak kilka kropel mieszam z szamponem i myje wlosy.
polecam tez odzywke wax
Molca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-20, 11:23   #57
Z這郾ica81
Zadomowienie

GG do Z這郾ica81

Cytat:
Napisane przez Molca
ja dodaje do kazdego mycia wlosow olejek rycynowy, tak kilka kropel mieszam z szamponem i myje wlosy.
polecam tez odzywke wax
Czy po takim zastosowaniu rycyny w這sy nie s t逝stawe tu po myciu?
Stary 2006-01-20, 20:01   #58
aga21087
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 583
GG do aga21087

Ja polecam tabletki z skrzypu polnego na wypadanie w這s闚 bardzo pomaga
aga21087 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-23, 09:13   #59
Molca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Cytat:
Napisane przez Z這郾ica81
Czy po takim zastosowaniu rycyny w這sy nie s t逝stawe tu po myciu?
nie sa tluste, bo trzeba dodac tylko kilka kropel olejku! nie za duzo!
moja kuzynka regularnie stosuje nafte kosmetyczna, jest bardzo zadowolona. wlosy ma ladne i geste. ale ja nie stosowalam wiec nie moge sie wypowiedziec na temat dzialania.
Molca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-19, 21:24   #60
jagoda10g
Przyczajenie

naprawde uwazajcie na radical-szampon powoduje lupiez
jagoda10g jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
anemia, bede lysa, choroba, dermatologia, hashimoto, 造sienie, niedoczynnosc tarczycy, nuvaring, problem, rzadkie, wlosy, w這sy, wypadaj帷e w這sy, wypadanie w這s闚, zelazo, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum Dermatologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-28 14:32:17

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.