Wypadanie w這s闚, 造sienie- W﹗EK G紟NY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje zwi您ane z problemami ze sk鏎. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia tr康ziku, atopowego zapalenia sk鏎y (AZS) oraz innych schorze i problem闚 zwi您anych ze sk鏎.

Poka wyniki sondy: Kt鏎y waszym zdaniem kosmetyk jest najlepszy, da najlepsze efekty podczas kuracji?
Nutricap 4 1,38%
Silice 14 4,84%
Inneov g瘰to嗆 w這s闚 19 6,57%
Wax 49 16,96%
Skrzyp polny 48 16,61%
Rycyna (do wcierania) 14 4,84%
Vitapil 27 9,34%
Merz 24 8,30%
Inne 90 31,14%
G這suj帷y: 289. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-19, 21:28   #61
jagoda10g
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: wypadaj帷e w這sy... :(

pozniej trudno go zwalczyc szampon powoduje ze wlosy daja efekt gestosci ale potm placi sie ladna cene LUPIEZ (mowa o radicalu
jagoda10g jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-22, 16:17   #62
pstryk_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

mam ten sam problem wlosy szczeg鏊nie po myciu wypadaj mi gar軼imi oblepiaja ca貫 rece
fuuuuj !
stosuje od篡wki 造ka豉m skrzypowit a teraz belis ( czyli cudowne tabletki na w這sy sk鏎 paznokcie) jednak 瘸dnej poprawy nie widz
musz spr鏏owa czego z wy瞠j wymienionych :P
a jakie tabletki s najlepsze na wzmacnianie w這s闚 ??
pstryk_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-22, 16:45   #63
emi_lka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 074

Ja bra豉m witamin A+E i Merz Spezial Herz, po miesi帷u problem z g這wy. Mia豉m w這sy do pasa i wychodzi造 strasznie, to by koszmar dla wszystkich w domu, bo zostawa造 wsz璠zie, na dywanach, kanapie etc Teraz sezonowo jak co si dzieje,to bior A+E i zawsze pomaga.
emi_lka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-23, 21:06   #64
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 955

Cytat:
Napisane przez GoodBoy Poka wiadomo嗆
Jestem ch這pcem, ale mo瞠 Ci te pomog

Je郵i dermatolog Ci powiedzia豉, 瞠by my w這sy raz na tydzie to zmie dermatologa! T逝ste w這sy to niezdrowe w這sy, kt鏎e szybciej wypadaj i trzeba zapobiega temu i je cz瘰to my. W這sy mo積a my nawet i codziennie, trzeba tylko dobra odpowiedni szampon. Vichy ma w swojej serii szampon z aminexilem, kt鏎y wzmacnia w這sy i zmniejsza ich tendencj do wypadania. Mo瞠sz te sobie zafundowa kuracj stosuj帷 vichy w ampu趾ach (ok 150z), ale najlepiej to id do takiego dermatologa, kt鏎y Ci zrobi odpowiednie badania i ewentualnie zastosuje w豉軼iw kuracj.

Ale ty g逝pi! Wiesz kto ma najzdrowsze w這sy? Kobiety w Indiach a wiesz dlaczego? bo ich prawie wcale nie myj. 鎩 kt鏎y jest wytwarzany na naszej g這wie jest naturaln barier! Codzienne mycie jest bardzo niezdrowe. Aby nasze w這sy d逝go wygl康a造 豉dnie trzeba je poprostu do tego przezwyczai. Nie da si tego zrob w dwa dni! Mam kole瘸nk, kt鏎a myje w這sy raz na tydzie i ma pi瘯ne, g瘰te, d逝gie i zdrowe!
bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-23, 21:19   #65
bianeczkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 955

JA mam z inny problem. Od pewnego czasu w這sy mi strasznie wypada造. Bralam r騜ne witamini itp. Troch przesta造. Teraz mam przed逝穎ne w這sy i w niekt鏎ych miejscach jak poci庵ne to czuje jak si wyrywaj! Ale tylko z ty逝 na dole a to przecie miejsce gdzie w這sy s najtrwalsze i najlepiej rosn. A si boj poci庵n望 za pasemko 瞠by nie wyrwa sobie w這s闚! I to g堯wnie w jednym miejscu Pomocy!
bianeczkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-24, 18:43   #66
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 232

ja od niedawna wcinam tabletki H-Pantoten (ponoc s najlepsze bo maj najwi璚ej sk豉dnikow z tego typu tabletek, ale trzeba brac 2-4 dziennie :P) i licz na popraw ale tak w ci庵u 3 miesi璚y dopiero bo moje w這sy (wielokrotnie farbowane, w krociutkich odst瘼ach czasu - z ciemnych na blond i z powrotem= obecnie jestem blondynk) s:

-豉mliwe
-kruche
-rozdwajaj si
-s przesuszone
-wolno rosn
-wypadaj jak cholera...
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-24, 19:01   #67
Mykka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Ja osobi軼ie mam bardzo g瘰te w這sy, ale ostatnio zaobserwowa豉m, 瞠 zaczynaj mi strasznie wypada. Dowiedzia豉m si, 瞠 jest to zwi您ane z brakiem 瘸laza i cynku. Polecam uzupe軟i brak tych witamin - u mnie nast徙i豉 znaczna poprawa.

PS
Stosowanie cynku u niekt鏎ych moze wywo豉 silne b鏊e brzucha (na szcz窷cie mnie to nie dotyczy這)
Je瞠li wypadanie w這s闚 jest bardzo bardzo intensywne konieczna jest wizyta u dermatologa.
Stary 2007-12-01, 21:18   #68
mar_ta1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Mi te od jakiego czasu wypadaj w這sy.. Ca造mi gar軼iami.
Stosuj Beliss --> prawie miesi帷
Bior cynk --> ponad tydzie
i kupi豉m mjaseczk WAX, kt鏎ej u篡豉m narazie 2 razy
Czym to jest spowodowane?
My郵, 瞠 g堯wnie odchudzaniem!, nast瘼nie stresem, suszeniem w這s闚 i prostowaniem. Teraz ju si nie odchudzam, nie susz w這s闚 i nie prostuj.
Jak my郵icie po jakim czasie b璠zie widoczna znaczna poprawa? Kiedy zacznie mi wypada mniej w這s闚? Wiem, 瞠 w ka盥ym przypadku jest inaczej, ale powiedzcie mi chocia tak mniej wi璚ej bo jestem za豉mana..

mar_ta1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-12, 22:07   #69
agattex
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 140

Gdzie od wrze郾ia, w這sy zacz窸y wypada mi gar軼iami.
Nie wiem co jest tego powodem, myj g這w codziennie (niestety musz, bo na drugi dzie ju s lekko przet逝szczone, do tego przyklapni皻e) i tak codziennie przy ka盥ym myciu wypada mi masa w這s闚. Nie wiem co mam robi i czym to jest spowodowane, mo瞠 z陰 diet, brakiem jakich witamin czy co...
S造sza豉m, 瞠 dobry jest cynk na wypadanie w這s闚, mo瞠 wypr鏏uj.
Napewno mi nie pom鏬 skrzyp, wcina豉m go przez miesi帷 i nic.
Pozdrawiam.
agattex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-13, 16:07   #70
Mykka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez mar_ta1 Poka wiadomo嗆
Mi te od jakiego czasu wypadaj w這sy.. Ca造mi gar軼iami.
Stosuj Beliss --> prawie miesi帷
Bior cynk --> ponad tydzie
i kupi豉m mjaseczk WAX, kt鏎ej u篡豉m narazie 2 razy
Czym to jest spowodowane?
My郵, 瞠 g堯wnie odchudzaniem!, nast瘼nie stresem, suszeniem w這s闚 i prostowaniem. Teraz ju si nie odchudzam, nie susz w這s闚 i nie prostuj.
Jak my郵icie po jakim czasie b璠zie widoczna znaczna poprawa? Kiedy zacznie mi wypada mniej w這s闚? Wiem, 瞠 w ka盥ym przypadku jest inaczej, ale powiedzcie mi chocia tak mniej wi璚ej bo jestem za豉mana..
na regeneracj w這s闚 b璠ziesz musia豉 poczeka co najmniej z 2 miesi帷e. A 瞠by zobaczy pierwsze efekty kolejne 4 miesi帷e. Przynajmniej tak by這 w moim przypadku

Cytat:
Napisane przez agattex Poka wiadomo嗆
Nie wiem co jest tego powodem, myj g這w codziennie (niestety musz, bo na drugi dzie ju s lekko przet逝szczone, do tego przyklapni皻e) i tak codziennie przy ka盥ym myciu wypada mi masa w這s闚. Nie wiem co mam robi i czym to jest spowodowane, mo瞠 z陰 diet, brakiem jakich witamin czy co...
Pozdrawiam.
Skrzyp szczerze m闚i帷 nic nie daje na w這sy. 畝dne tam skrzypo-vity tylko cynk jest najskuteczniejszy w walce z tym problemem. Je瞠li problem jest bardzo uci捫liwy proponowa豉bym wizyt u dermatologa. Je瞠li nie a tak bardzo proponuj zacz望 u篡wa wspomniany cynk. Jest naprawd 鈍ietny
Stary 2007-12-13, 21:10   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wiadomo軼i: 14 669
Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Poka wiadomo嗆
Ale ty g逝pi! Wiesz kto ma najzdrowsze w這sy? Kobiety w Indiach a wiesz dlaczego? bo ich prawie wcale nie myj. 鎩 kt鏎y jest wytwarzany na naszej g這wie jest naturaln barier! Codzienne mycie jest bardzo niezdrowe. Aby nasze w這sy d逝go wygl康a造 豉dnie trzeba je poprostu do tego przezwyczai. Nie da si tego zrob w dwa dni! Mam kole瘸nk, kt鏎a myje w這sy raz na tydzie i ma pi瘯ne, g瘰te, d逝gie i zdrowe!
1 pkt karny za z豉manie regulaminu forum.
zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-13, 22:51   #72
fionna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Mi dzi瘯i bogu i po ci捫y nic nie leci, ale m鎩 m捫 to prawie 造sy ju jest na czubku g這wy i ostatnio kupi豉m mu taki preparat, 瞠 jest kilka ampu貫k w 鈔odku (s這iczk闚) i to si wciera min. 2 razy w tygodniu w g這w. Jest efekt. Cena 135 pln w aptekach. Vichy czy Loreal nie pami皻am, a nie chce mi si i嗆 na g鏎 i sprawdza dla kobiet te jest co takiego, ale na kobiecie nie pr鏏owa豉m to nie wiem, jak dziala
fionna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-14, 09:11   #73
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 586

Cytat:
Pozdrawiam.

Przet逝szczanie i wypadanie w這s闚 mog (ale nie musza) by pierwszymi oznakami 這jotokowego zapalenia sk鏎y. Warto udac si do lekarza dermatologa.
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-14, 11:36   #74
uwielbiamlato
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Mi te w這sy wypada造 strasznie, przy ka盥ym myciu zatyka造 odp造w wody :p, teraz biore skrzyp : http://edumed.com.pl/sklep.php/p7111...-tabletek.html
pokrzyw : http://edumed.com.pl/sklep.php/p6654...-tabletek.html
A myje szamponem ze skrzypem: http://edumed.com.pl/sklep.php/p7686...lny-300ml.html.
R騜nica jest niesamowita, w這sy wygladaj zdrowo i, co najwa積iejsze nie wypadaj
uwielbiamlato jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-20, 11:07   #75
agattex
Raczkowanie

ja wczoraj zakupi豉m sobie ten 瞠l co reklamuj "Dermena", wmasowuje si go po umyciu w這s闚 w sk鏎 g這wy i nie sp逝kuje.
Ciekawe po ilu myciach b璠zie wida efekty, no i ten 瞠l stymuluje odrastanie w這s闚.
To tyle, pozdrawiam.
Stary 2007-12-20, 11:08   #76
L_V
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 586

Cytat:
ja wczoraj zakupi豉m sobie ten 瞠l co reklamuj "Dermena", wmasowuje si go po umyciu w這s闚 w sk鏎 g這wy i nie sp逝kuje.
Ciekawe po ilu myciach b璠zie wida efekty, no i ten 瞠l stymuluje odrastanie w這s闚.
To tyle, pozdrawiam.

A co on ma w sk陰dzie?
L_V jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-20, 11:09   #77
agattex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mykka Poka wiadomo嗆
na regeneracj w這s闚 b璠ziesz musia豉 poczeka co najmniej z 2 miesi帷e. A 瞠by zobaczy pierwsze efekty kolejne 4 miesi帷e. Przynajmniej tak by這 w moim przypadku

Skrzyp szczerze m闚i帷 nic nie daje na w這sy. 畝dne tam skrzypo-vity tylko cynk jest najskuteczniejszy w walce z tym problemem. Je瞠li problem jest bardzo uci捫liwy proponowa豉bym wizyt u dermatologa. Je瞠li nie a tak bardzo proponuj zacz望 u篡wa wspomniany cynk. Jest naprawd 鈍ietny
dzi瘯i, powiem rodzicielce 瞠by mi zakupi豉 wspomniany cynk
bo wypadaj帷e w這sy to ju si zrobi dla mnie problem na wielk skal.
pozdrawiam! )
Stary 2007-12-20, 11:12   #78
agattex
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez L_V Poka wiadomo嗆
A co on ma w sk陰dzie?

Sk豉dniki: aqua, glycerin, glyceryl polyacrylate, methyl gluceth-20, hydroxyethyl cellulose, sodium acetate, dmdm hydantoin, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, 1-methylnicotinamide chloride, parfum, peg-90m.

Na opakowaniu pisze, 瞠 produkt zawiera chlorek metylonikotynamidu - aktywn substancj pochodzenia witaminowego, regeneruj帷 mieszek w這sowy.
Stary 2008-01-21, 16:39   #79
pattina
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 868

Cze嗆 dziewczyny.
Kt鏎a z Was pisa豉 aby nie da si zwie嗆 reklamom. Wypadaj帷e w這sy leczy si wy陰cznie od wewn徠rz! ZGADZAM SI!!!! Zaj窸o mi kilka miesi璚y przekonanie si o tym. Stosowa豉m r騜ne 鈔odki, szampony, maski, od篡wki, ampu趾i itp. Efekty raz by造, raz nie. Stosuj obecnie szampon Neril - ale jako wspomaganie. Przede wszystkim postawi豉m na witaminy i minera造. Z dermatologami da豉m sobie spok鎩, mam wra瞠nie 瞠 nie potrafi do ko鎍a poradzi sobie z tym problemem. Prosze was jednak o rad. Zainteresowa豉m si tym cynkiem - w jakiej postaci go mo積a kupi w aptece? To s tabletki? maj jaka nazw czy po prostu cynk? i jeszcze jedno...bior Vitapil, mo積a to 陰czy z za篡waniem cynku? Prosz o rad.
pattina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-21, 20:35   #80
Carmenka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281
GG do Carmenka001

Ostatnio dowiedzia豉m si, 瞠 pozcie鎍zony ocet z jab貫k jest dobr p逝kank pod tym wzgl璠em.
Carmenka001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-21, 20:47   #81
fructissa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 232

pattina- wydaje mi sie ze mozesz pol帷zyc vitapil z cynkiem . Ale tylko mi sie wydaje
fructissa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-10, 13:15   #82
maltusia87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 657

dziewczyny pamietajcie ze efekty brania preparatow doustnych widac dopiero po 2,3 miesiacach. Cierpliwo嗆i.Powatym moze warto zaczac stosowac delikatne szampony i jakies plokanki ziolowe.Ja tez mialem ten problem i mi pomogla zmiana fryzury tzn. skrocilam nieco wlosy i praktycznie non stop chodze w rozpusczanych i bardzo rzadko zwiazuje.
A co do dermatologa to sama bylam w tej sprawie jedyne co mi polecila to jakas ziolowa mieszanka na spirytusie ktora tylko przesuszyla skore glowy i zwiekszyla przetluszczanie sie wlosow.A jak jej powiedzialam ze ten specyfik nie pomaga a wrecz szkodzi to stwierdzila ze to nie mozliwe bo spirytus nie wysusza poprostu slow brak.
maltusia87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-12, 12:45   #83
Emilkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 775

goraco polecam i moje kumpele maseczke z apteki wax
Emilkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-22, 19:00   #84
gggooosssiiiaaa
Przyczajenie

witam, mam troche do鈍iadczenia niestety w tym temacie, i pomimo czyi z造ch doswiadcze to polecam wybrac sie do dermatologa i poprosic o recept na od篡wk zio這w do wypadaj帷ych w這s闚, panie farmaceutki robi to przewa積ie w aptece i kosztuje to 5 z, tak od篡wke wklepuej sie w sk鏎 g這wy codziennie najlepiej r闚niez z biostymin mieszajac razem specyfiki b康 naprzemiennie i po sobie wiem ze to bardzo pomaga i nie mowie tu o wypadaniu 100 w這s闚 dziennie tylko znacznie wiekszych ilosci, owe wklepywanie r闚niez jest bardzo wazne poniewaz poprwia kr您enie co jest bardzo potrzebne naszym w這som, kolejna rzecz jesli mamy takie problemy to pani dermatolog kaza豉 造kac vitapil lub merz specjal(przepraszam za pisownie i kolejna sprawa to dobre kosmetyki do w這s闚, nalezy stosowac dobry szampon i od篡wk! ja uzywam seboradin dostepne sa odzywki na wypadajace w這sy (do w這s闚 ciemnych i jasnych) i jeszcze ostatnio wynalaz豉m WAX-krem czy wosk do w這s闚 - stosuje go troszke i jestem bardzo zadowolona odzywia w這sy polecam. wiadomo zenie kazdemu moze to wszystko pomoc na w這sy bo przyczynyich wypadania moga byc r霩nie ale w moim wypadku(streu i z這ego odzywiania) bardzo te specyfiki pomog造, pozdrawiam i powodzenia
gggooosssiiiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-22, 22:44   #85
Ja12340
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

ja mam dosy "intelig-膮-膮-皻ne" pytanie: co je郵i u篡je si na w這sy przeterminowanego olejku rycynowego? bo ja do嗆 d逝go nie u篡wa豉m a teraz nie wiem czy przypadkiem nie pozb璠 si tych w這s闚 co mi zosta造 przez takie kuracje
Ja12340 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-23, 15:12   #86
gggooosssiiiaaa
Przyczajenie

uwazam ze na takie pytanie nikt nie odpowie bo skad mozna wiedziec jaka bedzie reakcja, proponuje zakupic nowy olejek
gggooosssiiiaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 15:40   #87
marta 323
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

DZIEWCZYNY!
KR紘KO I NA TEMAT...DERMENA DERMENA i JESZCZE RAZ DERMENA.
Walczy豉m z wypadaniem kup czasu. W豉軼iwie odk康 pami皻am. Trudno wymieni wszystkie dost瘼e na rynku 鈔odki jakie stosowa豉m 瞠by odros造. Zrobi豉m wszystkie mo磧iwe badania...i nic. A potem kupi豉m Dermen w豉郾ie i problem si sko鎍zy. Jest jeden minus...nie przesad嬈ie z d逝go軼i stosowania, poniewa po d逝gotwa造m myciu(kilka m-cy) strasznie wysusza i uwra磧iwia sk鏎 g這wy,co mo瞠 doprowadzi do 逝pie簑(w moim przypadku). Ale w這ski pi瘯nie odros造!!)
marta 323 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-24, 22:24   #88
minuit18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

hmm

od trzech lat ratuje w這sy op lysieniu plackowatym i normalnym wypadaniu wlosow. bralam cale tony witamin.. i nic. pomog mi dopiero lek o nazwie pantovigar. Niemiecki lek, dosc drogi, ale jako jedyny dziala. efekty pozywywnie porazajace po miesiecu.

Pondto polecam polskie witaminy o nazwie revalid

jesli chodzi o zewnwtrna pielegnajce to dermena na zmiane z vichy oraz szmponem Radical
zel dermena
lotion seboradin
odzywka WAX
odzywka z nafty ale nie pamietam nazwy... w opakowaniu podobnym do tego lotionu
ampulki seboradin

pozdrawiam serdecznie
minuit18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-03, 16:32   #89
kassiunia91z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

a dobry jest ten szampon z vichy wzmacniaj帷y??? s造sza豉m 瞠 produkty z tej linii s ok..
kassiunia91z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-04, 07:28   #90
kalija
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 615

M鎩 dermatolog przepisa mi LOXON 5% (taki psik na sk鏎 g這wy) pono jako jedyny specyfik na rynku ma udowodnione dzia豉nie. Faktycznie pomaga.. a ju my郵a豉m, 瞠 wy造sieje tak mi si prze瞠dzi造 w這sy...
Kaza豉 mi odstawi Vitapil, kt鏎y bra豉m od d逝窺zego czasu. A co do samego wypadania-win zwali豉 na stres. Mo瞠 i to prawda, ale zamierzam zrobi i tak badania w tym kierunku.. tylko nie bardzo wiem od czego zacz望? Og鏊ne z moczu i krwi?

A waxu te u篡wam, ale nie na wypadanie a na wzmocnienie w這s闚, bo bardzo wysuszone by造 i bez po造sku. Po miesi帷u ju widzia豉m zadowalaj帷e efekty.. tak瞠 warto, tym bardziej, 瞠 puszka jest wydajna

btw. widzia豉m, ze sporo os鏏 poleca kosmetyki z Vichy.. sama nie pr鏏owa豉m, bo dermatolo磬a mi odradza豉, m闚i帷 瞠 to pic na wode.. cho gdyby ten loxon mi nie pom鏬 te pewnie bym polecia豉 do apteki po vichy i zmieni豉 lekarke
kalija jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
anemia, bede lysa, choroba, dermatologia, hashimoto, 造sienie, niedoczynnosc tarczycy, nuvaring, problem, rzadkie, wlosy, w這sy, wypadaj帷e w這sy, wypadanie w這s闚, zelazo, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum Dermatologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-03-28 14:32:17

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.