Hair Medica Wasze opinie - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-10-20, 22:20   #1
Alessis
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Question

Hair Medica Wasze opinie

Cze嗆 dziewczyny,
W zwi您ku z wypadaj帷ymi w這sami uda豉m si do Hair Medica.
Wizyta okaza豉 si totaln pora磬. Za trychologa uwa瘸豉 si m這da dziewczyna, kt鏎a niedawno matur sko鎍zy豉, bez 瘸dnej wiedzy w temacie. Poje寮zi豉 po g這wie kamerk, nie m闚i帷 nic maj帷ego z medycyn wsp鏊nego. Na koniec zaprowadzi豉 mnie do recepcji celem zakupu mega drogich produkt闚.
W zwi您ku z tym, 瞠 fa fejsie negatywne komentarze s usuwane, poruszam w徠ek celem przestrogi dla innych, a mo瞠 kto z Was ma pozytywne odczucia?
Alessis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-26, 17:29   #2
fairyy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Hej
mialam podobny problem ostanio, nawet juz wypowiedzialam sie w jednym z watkow, w ktorym byl temat wypadania wlosow poruszany. Wspomnialam tylko powierzchownie, ze bylam u trychologa, bo nie chcialam tlumaczyc o jakie miejsce chodzi, ale widze ,ze moze niepotrzebnie. Tez bylam tam jakis miesiac temu i mam bardzo podobne odczucia. Pani pojezdzila ta kamerka , w sumie nie podala konkretnej przyczyny, skierowala na badania i do ich recepcji, gdzie okazalo sie ,ze cena zalecanych preparatow wynosila ok 500 zl ...
wlosy bardzo mi wypadaly, juz prawie sie zdecydowalam, ale w pore sie na szczescie opamietalam , kupilam tylko zalecany szampon, dostepny w aptekach i dermaroller (u nich cena 80 zl ,kupilam przez interenet z dostawa za ok 30 identyczny...) plus zaczelam szukac innych , tanszych sposobow
wiec podsumowujac wizyty raczej do udanych nie zaliczam, choc znam osobe, ktora tam byla, wykupila zalecany preparat, tylko cena nizsza o jakies 200 zl niz w moim wypadku i byla zadowolona, wiec zalezy jak widac
fairyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-10-23, 16:33   #3
mamaOliwki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Ja po dzisiejszej wizycie w Hair Medica mam dok豉dnie takie samo odczucie. Pani poje寮zi豉 kamer po g這wie i powiedzia豉, 瞠 trzeba jak najszybciej zacz望 terapi i to jak najszybsz. Zaproponowa豉 ampu趾i za 290 z + szampon za 95 z. Poprosi豉m o inny ta雟zy zamiennik ( kt鏎y mo積a kupi w aptece) poniewa na takie leczenie mnie nie sta, to stwierdzi豉 瞠 nie wie w takim razie czym mnie leczy i odes豉豉 z kwitkiem. Nie polecam, chyba 瞠 kto ma du穎 pieni璠zy i mo瞠 sprawdzi czy lek faktycznie jest skuteczny. Omija z daleka
mamaOliwki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-11, 17:21   #4
Beta_Me
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Po wizycie u trychologa zacz窸am czyta artyku造, w jednym, by豉 informacja, 瞠 warto zrobi trichogram, a wi璚 szybkie szukanie - hair medica do ko鎍a czerwca ma za darmo. Pomy郵a豉m, 瞠 lepiej by nie mo瞠.
Na wizycie Pani popatrzy豉 kamerk, nawet nie pokaza豉 mi tego, co pokaza豉 mi trycholog, u kt鏎ej by豉m przed tym. Szybkie stwierdzenie, 瞠 trzeba dok豉dnie oczy軼i sk鏎, oczywi軼ie, tylko oni posiadaj super hyper magiczne produkty do tego, a wi璚 szampon w super promo za 76 z i do tego kapsu趾i z unikalnym sk豉dem, jedyne w swoim rodzaju, po czym wymieni豉 sk豉d, kt鏎y nie r騜ni si od innych dost瘼nych w podobnej cenie na rynku.
Po wys逝chaniu nie鄉ia這 przypomnia豉m, 瞠 by豉m um闚iona na trichogram, na co Pani odpar豉, 瞠 nie ma to najmniejszego sensu. Da豉 skierowanie na badania i 瞠 za 2 miesi帷e mam przyj嗆 na kontrol. W ostatniej chwili przypomnia豉 sobie, 瞠 mog pochodzi na mezoterapi, ale najwa積iejszy to jednak szampon ;-) Zapyta豉m, czy gdyby wysz造 jakie niedobory, mam zg這si si wcze郾iej, ale "nie-nie-nie, lekarz to sam Pani powie, co z tym zrobi, ewentualnie za 2 miesi帷e om闚imy".
Szybko do kasy, szybko pokazywa produkty. Po zapytaniu, czy kupi przez internet, bo nie mam ch璚i nosi ze sob przez ca造 dzie, stwierdzi豉, 瞠 tylko u nich tylko teraz przez jeszcze kilka dni super promo 20%. Podzi瘯owa豉m.
Zero ch璚i pom鏂, zero diagnostyki, tylko nastawienie na sprzeda "wyj徠kowych" kosmetyk闚.
Beta_Me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-16, 16:13   #5
Mijanou
Kot-intymnyMOD

Wiadomo軼i: 15 732

Mo積a wt帷i?

Warto by przebada sobie w takim wypadku tarczyc. Tu mo瞠 by przyczyna nadmiernego wypadania w這s闚. W sumie chyba od tego bym zacz窸a.

Zanim za這篡sz w徠ek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209

Warto ws逝cha si w S這wo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw
mikroREKLAMA
Sukces na Twoim egzaminie
Postaw na sprawdzone przygotowanie do Twojego egzaminu: Matura 2020, Matura 2021, Egzamin 茳moklasisty 2020.

Ta reklama pokazywana jest pod 15 732 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Mijanou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2020-02-21, 15:04   #6
klamii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

3 dni temu by豉m na wizycie w Hair medica, gdzie poza t逝maczeniem mi o w豉軼iwo軼iach od篡wczych marchewki (dodam i po anoreksji od篡wam si na jad這spisach od dietetyka, wiec nie ma mowy o z造m od篡wianiu) ogl康n窸a moj g這w pod kamerk i okaza這 si, 瞠 pooodobno mam zapchane mieszki, a tak瞠 zaczerwienion, podra積ion sk鏎 i tutaj zgadza這by si z tym prawie, 瞠 ci庵造m pieczeniem. Powiedzia豉, 瞠 koniecznie musz kupi ich szampon detox i uprzedzi豉, 瞠 nie maj go na stanie, a kiedy zapyta豉m o odpowiednik powiedzia豉, 瞠 nic innego nie ma i tutaj te mam w徠pliwo軼i, czy aby czasem nie by這 to naci庵anie..
klamii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
hair, hairmedica, kosmetyki na w這sy, wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2020-02-21 16:04:35

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.