Prezent dla chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 14:18   #1
cachaca_pitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Question

znowu.. prezent


Drogie wizażanki, raczej nie jestem zwolenniczką proszenia o porady na takich i podobnych forach ale tym razem jestem do tego zmuszona. Moj chlopak miał urodziny, ustaliłam, ze dostanie ode mnie spóźniony prezent ponieważ narazie jestem niestety splukana pieniężnie.
Generlanie moj problem polega na tym, że jest on raczej zamożnym czlowiekiem i ze tak powiem, co chce to moze sobie na to pozwolić. "Słowa klucze" kojarzące mi sie z nim to przede wszystkim: fotografia, gotowanie, zegarki i motoryzacja. Żadnego sprzetu do fotografii raczejnie chce kkupować bo moge nie trafić albo kupić szajs. myślałam raczej o jakiś gadźetach kuchennych tyle ze to on gotuje w naszym zwiazku a ja jestem totalnym lewusem kulinarnym. moze tutaj podpowiecie mi coś
cachaca_pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:28   #2
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: znowu.. prezent

Cytat:
Napisane przez cachaca_pitu Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, raczej nie jestem zwolenniczką proszenia o porady na takich i podobnych forach ale tym razem jestem do tego zmuszona. Moj chlopak miał urodziny, ustaliłam, ze dostanie ode mnie spóźniony prezent ponieważ narazie jestem niestety splukana pieniężnie.
Generlanie moj problem polega na tym, że jest on raczej zamożnym czlowiekiem i ze tak powiem, co chce to moze sobie na to pozwolić. "Słowa klucze" kojarzące mi sie z nim to przede wszystkim: fotografia, gotowanie, zegarki i motoryzacja. Żadnego sprzetu do fotografii raczejnie chce kkupować bo moge nie trafić albo kupić szajs. myślałam raczej o jakiś gadźetach kuchennych tyle ze to on gotuje w naszym zwiazku a ja jestem totalnym lewusem kulinarnym. moze tutaj podpowiecie mi coś
Może jakiś bajer - typu patelnia, która smazy jajka w ksztąłce serduszek. Albo moze kupon na jakąś jazdę super bryka jak motoryzacja, czy gokardy.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:58   #3
magdalenajab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Prezent dla chłopaka

Witam.
Szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla chłopaka. Nie jesteśmy razem długo i nie znamy się na wylot, więc to nie może być coś w stylu "nowy GPS" lub "ulubione perfumy". Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić będę wdzięczna

PS. bardzo możliwe że powielam jakiś wątek, jestem nowa na forum i nie widziałam wszystkiego

Edytowane przez magdalenajab
Czas edycji: 2015-03-19 o 21:02
magdalenajab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:31   #4
Alicja180
Przyczajenie
 
Avatar Alicja180
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: znowu.. prezent

Może jakiś super wypad podczas, którego będziecie mogli zaszaleć albo coś takiego? Ostatnio byłam z moim TŻ w Pradze

A jeśli nie to może jakiś gadżet elektroniczny? Nowy telefon albo jakieś porządne etui na smartfona? Wtedy polecam teletorium, bo mają świetnej jakości akcesoria.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:31 Powód: reklama
Alicja180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:56   #5
Alicja180
Przyczajenie
 
Avatar Alicja180
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent dla chłopaka

Rozumiem, że ze względu na to, że nie jesteście razem długo, ma być to coś oryginalnego i długo pamiętanego? No to może jakiś wypad na wspólny weekend? Może Zakopane albo Trójmiasto? Nie będzie drogo, a na pewno miło

Polecam zajrzeć na xxx to serwis rezerwacyjny, możesz sobie przejrzeć apartamenty i pokoje do wynajęcia. Kiedyś tak zrobiłam i był do dobry pomysł

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:32 Powód: reklama
Alicja180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 15:23   #6
antjesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: znowu.. prezent

Skoro piszesz, że Twój chłopak ma pieniądze, to może warto zainwestować w coś niematerialnego? Np. skok ze spadochronem albo lot paralotnią. Coś co zapamięta na dłużej. Ja mojemu zafundowałam kiedyś własnie skok ze spadochronem i był wniebowzięty. To nie jest nawet takie drogie, jak może się wydawać. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:27 Powód: reklama , wstaw zdjecie
antjesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 12:41   #7
cachaca_pitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: znowu.. prezent

Cytat:
Napisane przez antjesz Pokaż wiadomość
Skoro piszesz, że Twój chłopak ma pieniądze, to może warto zainwestować w coś niematerialnego? Np. skok ze spadochronem albo lot paralotnią. Coś co zapamięta na dłużej. Ja mojemu zafundowałam kiedyś własnie skok ze spadochronem i był wniebowzięty. To nie jest nawet takie drogie, jak może się wydawać. xxxx
no ja bardzo chetnie bym skoczyla razem z nim , zapomnialam jedynie wspomnieć , ze on ma potworny lęk wysokości myślę narazie o jakims spoznionym wieczorze urodzinowym, np. z gokartami, a do tego dorzucić mu taką paczkę/skrzynkę z tym co lubi i co kojarzy mi sie z nim najbardziej: ulubione slodycze, papierosy, jakis alkohol, moze jakas ksiazka kucharska (teraz ma faze na robienie szynek długo dojrzewających, wiec jeśli ktoś coś słyszał na temat takiej książki to prosze o info )
co o tym myslicie?
cachaca_pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 10:19   #8
Magdusiaa1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Prezent dla chłopaka

A może taka kostka z Waszymi zdjęciami ciach, reklama! - jak dla mnie jest super

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-03-30 o 21:02 Powód: reklama
Magdusiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:13   #9
Bauster
Przyczajenie
 
Avatar Bauster
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla chłopaka

A co powiesz na jakąś muszkę? Tutaj np. są muszki. Moim zdaniem, jeśli chłopak się elegancko ubiera, to mu się takie coś na pewno przyda
__________________
Ucho próbuje słów jak podniebienie pokarmu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-04-24 o 14:57 Powód: wstaw zdjecie
Bauster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:03   #10
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent dla chłopaka

Kobiety drogie, bardzo proszę zamiast wstawiania linków do konkretnych sklepów internetowych, wstawiać zdjęcia produktu, który polecacie. W przeciwnym wypadku linki będą usuwane
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:41   #11
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Dot.: znowu.. prezent

Mój chłopak miał niedawno urodziny i nie miałam za dużo pieniędzy na prezent, więc kupiłam mu koszulę, dorzuciłam kilka słodkości i wino do tego. Teraz odkładam sobie, żeby za rok kupić mu cos ekstra, jakiś zegarek, albo coś w tym stylu.
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 16:21   #12
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Prezent dla chłopaka

Gdzieś kiedyś widziałam kurs jazdy terenówką w trudnym terenie, może coś w tym stylu?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:54   #13
marlena_ES
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: Prezent dla chłopaka

fajny pomysł, tylko na takie 'jazdy w terenie' też przypada odpowiedni okres w roku. z tego co kojarzę to okres zaczyna się od czerwca do września.
marlena_ES jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 13:42   #14
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez marlena_ES Pokaż wiadomość
fajny pomysł, tylko na takie 'jazdy w terenie' też przypada odpowiedni okres w roku. z tego co kojarzę to okres zaczyna się od czerwca do września.
to zalezy od podwykonawcy. Dwa razy byłam na zorganizowanym przez prezentowe strony offroadzie, raz w lutym, śniegu było po kolana, raz w październiku

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-08 o 13:43
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 07:43   #15
amberus
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 84
Dot.: Prezent dla chłopaka

Wykup mu jazdy samochodami rajdowymi. Wszelkie światowe marki i to w Polsce. Tanio i ciekawie. Będzie miał nie samowitą frajdę. znajdziesz to na - ciach, reklama!

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-04-09 o 17:52
amberus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 08:43:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.